mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 15:41 
Cytuj  
Jak czesto sa te triggery ?


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 16:05 
Cytuj  
triggery mozna robic w 6-12 osob wiec nie potrzeba zadnej wielkiej organizacji.... potrzeba tylko checi (w tym upatruje najszybszy sposob na zdobycie jak najszybciej duzej ilosci punktow bo na ogol sie robi od razu ze 4-5 triggerkow albo i wiecej noi pozwala to na spawniecie godow wiec kolejne punkty fun i itemy :D w koncu bedize mozna zlotowac i genbu shield za 5pkt :P )

trzeba "tylko" wiedziec co gdzi i jak bo to wcale nei jest takie hop siup :) dzis w nocy bylem przy 4 triggerkach, jeden nas rozwalil (11 oosb) ale nei mielismy zbyt dobrego setupu i bylo kilku newbies (w tym ja :/ )
jak sie nauczymy mozemy spokojnie je potem we wlasnym EU gronie trzaskac

faust byl fajny :) golemik... pld go zabral w koncik a resszta walila range attackami bo koles wpada w petelke i odpala zabojcze aoe jeden po drugim non stop.... nie do przezycia dla nikogo poza pld :) wygladal jak karuzela hehe


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 16:44 
Cytuj  
No i juz sie uspokoilem, bo jakby byl jeden na tydzien to monkey bussines :) A tak bedzie mozna natrzaskac pkt i w koncu jakis fajny item zdobyc, szkoda ze nie ma z tego jakiejs konkretnej kasy bo zawsze mozna by kupic jakis fajny set :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 16:51 
Cytuj  
Kasę to można zdobyć na rózne sposoby, jak się uprzeć to i się da uzbierać na itemy które kosztują parę milionów.
Mnie bardziej interesują rare ex, których nie można zdobyć bez uber LSa np. itemy potrzebne na black belt, bo samego belta w sprzedaży nigdy nie widziałem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 17:01 
Cytuj  
bo black belt jest rare/ex :)
kaske mozna zarobic jak sie kilnie serketa, amikiri czy inne hnmki na ktore nei potrzeba 18 osob a dropuja itemki warte kilka mil...
tak jak mowilem priorytetem SW poki co jest uzbrojenie ludzi w rare ex itemy a nie w kase.... CAE z tego co widzialem to kampi tylko hnmki na kase.. a przyjmuja jak leci wiec :) macie wybor :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 18:35 
Cytuj  
Sait - zartujesz ? CAE ?? no nie musialbym byc slepy gluchy garbaty i naprawde sie nudzic aby tam pojsc :]


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 21:12 
Cytuj  
CAE odpada juz na starcie, z powodu nazwy. :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 00:24 
Cytuj  
Ja z wielką chęcią do was dołącze ale jak widać chcą mnie dopiero na 72 lvlu więc nie ma co teraz składać podania :/


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 09:05 
Cytuj  
cos mi sie zdaje ze cale CC trafi do Silent Wings

i dobrze ;)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 12:11 
Cytuj  
Rhaegal... prosilem zebys nie skladal aplikacji teraz. Ja na prawde chcialbym was wszystkich widziec w tym LSie a w "pakiecia" bedzie duzo latwiej was sprzedac.
Dlaczego, kurde nie mozesz poczekac 2-3 lvle :(


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 13:12 
Cytuj  
I tak statikiem nie będziemy chodzic na HNM bo tam jest duzo więcej osób. Rozmawiałem zreszą dzisiaj z Lini i nawet jeśli mnie przyjmą to nie mam nic do roboty do lvl 70 właściwie. Im więcej nas w środku tym potem wieksza szansa dla każdego z osobna aby się dostać. Pakiety przechodzą najtrudniej. Rozpatrywanie podania troche potrwa, teraz zamierzamy znów wziąść sie za bary z mobkami i do końca przyszłego tygodnia dobic do 70.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 13:21 
Cytuj  
A kto ci powiedzial ze pakiety przechodza najtrudniej?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 13:23 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Ja na prawde chcialbym was wszystkich widziec w tym LSie a w "pakiecia" bedzie duzo latwiej was sprzedac.


Jak nas nie sprzedasz, albo sami sie nie sprzedamy to :

who care ... za miesiac WoW EU ... albo UO SE ... albo Eve :roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 13:51 
Cytuj  
Głosowanie dotyczy konkretnej osoby a nie pakietu osób przynajmniej tyle wyczytałem. Niemniej jednak mogę się całkowicie mylić bo nie znam LS i jego zasad od podszewki. Czas pokaże jak będziecie głosować...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 14:58 
Cytuj  
Tak, glosuje sie na jedna osobe, takie sa zasady. Ale co z tego? Od czego jest marketing? To sa ludzie. Zreszta rozmawialem o tym z toba wczesniej, prosilem zebys poczekal... mozles przynajmniej powiedziec ze nie poczekasz.

No nic, za kilka dni dostaniesz perelke. Drac nie wiem bo podniesli minimum dla barda.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 15:24 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Tak, glosuje sie na jedna osobe, takie sa zasady. Ale co z tego? Od czego jest marketing? To sa ludzie. Zreszta rozmawialem o tym z toba wczesniej, prosilem zebys poczekal... mozles przynajmniej powiedziec ze nie poczekasz.

No nic, za kilka dni dostaniesz perelke. Drac nie wiem bo podniesli minimum dla barda.


A o mnie ani slowa :D

no cuz ...

Info o new rquiments :)

New Members

Why join SilentWinds

SilentWinds is an international linkshell designed to be equal and fair to everyone. We focus on accomplishing extremely difficult tasks to test skill and obtain “Godly” items. Rules and regulations are set in place to make the playing environment as hospitable as possible for everyone. Joining SilentWinds also gives individuals an opportunity to optimize their characters abilities and skills.

Before you request for membership please note:

SilentWinds is a Hard Notorious Monster (HNM) Linkshell designed towards the defeat of extremely difficult notorious monsters. The first goal of the linkshell is not to make individuals rich. Some notorious monsters have the possibility of dropping multiple millions of Gil in items, and some may drop none. Before the drops is the defeat of the NM, and before the defeat is the pull or trigger, so there is more to worry about than just the rewards. Further more, there are some HNM that are not defined under the rules of the LS such as Serket, Roc, Simurgh, Bune, etc. Members within SilentWinds can defeat those HNM for Gil or drops that the individuals own will.
Being a HNM linkshell, SilentWinds is not responsible for completing quests, rank missions, Zilart missions, etc, for individual members, but since the LS has many social aspects, individuals may find assistance within the LS.
Do not apply to SilentWinds for your own personal advantages. Everyone wants the best equipment as quick as possible and tries to put in the least amount of effort possible. If those objectives above are your intentions, do not even consider about applying. We do not need members like such, no matter what job / level you are. A linkshell is a team, meaning multiple people working together to accomplish a goal. We play to have fun and be fair.


The current requirements for the linkshell application as of November 22, 2004 are (all new applicants have to have access to Tu'lia Regions (SKY OK):
1. RDM and PLD has to be at least level 72
2. Melee has to be at least level 74
3. RNG, THF, BRD and BLM has to be at least level 71 (70 with genkai V done will be considered, but 71 is preferred)
4. WHM, SMN, and NIN has to be at least level 67

How to Apply

Start a new thread message with the following details:
-Main Character Name
-Level of all Job on Main Character
-Rank of all missions including Zilart of Main Character
-Description of why you want to join SilentWinds
-If you have any reference (friends that are already in SilentWinds), please put down their names in your character description.

Side Note:
*Leave Name of “Mule” Characters if that is a easy way to contact you
*Message Thread will be removed and transferred to Private Board for later discussion
*Fulfilling all the qualifications DOES NOT guarantee you a membership in SilentWinds LS.
* Remember, the requirements above are the MINIMAL qualifications just to get your application reviewed. If the qualifications are not met, we will not review your application and it is an automatic rejection of entry.
* Any questions regarding membership should be addressed to Seffrene in game.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 15:33 
Cytuj  
Stokrotka nie jecz :PP
O otobie nie ma bo ty nie zlozyles "podania" a Drac i Rha tak.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 15:45 
Cytuj  
Xav zgubil okulary.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 15:48 
Cytuj  
no wyglada ze patrzy a nie widzi :o


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 15:58 
Cytuj  
Coś czuję że będziemy w konkurencyjnych LSach. 74 to trochę dużo jak dla mnie. Dla Gala pewnie też. :) Tym bardziej, że jak część statica zacznie się aktywnie udzielać w HNM LS to na expowanie nie będzie aż tyle czasu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.