mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:34 
Cytuj  
Jeśli dobrze pójdzie, to 6-7.XI też do Was dołączę :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 19:57 
Cytuj  
Ej no przestancie mnie straszyc :evil: Naprawde poczatki sa tak trudne ??? :(

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 20:12 
Cytuj  
trudniejsze :) ale mimo tego jest masa dobrej zabawy .. I gdyby nie to ze trzeba tam poswiecac mase wolnego czasu na craft zeby jakas kasa zdobyc to pewnie bym nadal gral , a tak mam powazne opory ale polecam bo gra naprawde warta swojej ceny :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 20:28 
Cytuj  
Według mnie wcale nie jest tak trudno.
Do strzały --> Ja jestem nowy i jak tylko poprosiłem to ktoś mi pomógł :) (Karwacek, Coldee) na LSie zazwyczaj odpisują jak się o coś pytam i ogólnie jest dużo polaków i są pomocni, jak zresztą wszyscy gracze, od jakiegoś kolesia z Niemiec dostalem 2500gil i czar :) a jakiś WHM się nudził i latał za mną i mnie leczył oraz udzielił mi kilku rad :) Jeżeli FF to twoja ulubiona seria RPG, to sie nie zawiedziesz :) (FFX-2 ssie :P) Według mnie powinieneś kupić :)
Kupujcie :) warto :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 20:33 
Cytuj  
Hmmmmmmmm wiem coraz wiekszego smaka nabieram :)

Pozatym czytalem watki z prosbami o pomoc i u nas w Lineageu na Hindemith, wczesniej tez bylo podobnie ale teraz jakby wszystko wymarlo....... ;(

szukam tylko jeszcze jakichs filmikow jak wyglada system walki i czy ma cos a konsolowej walki ale chyba raczej nie :)

Jeno musze powiedziec ze jesli kupie to tylko dla 2 powodow bo to FF i community ktora wyglada na prawde na zgrana :) ale czy trzeba czegos wiecej ??? :P

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 21:42 
Cytuj  
community w FF jest chyba najlepsze z calej polskiej sceny mmorpg :)

Co do walki to mozna ja porownac do walki z poprzednich czesci .. cos miedzy FFVII a FFVIII


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 23:13 
Cytuj  
Stranger - popieram Cie w 100% !!! Nigdzie takiego nie spotkalem, czasem sie czlowiek kloci ale zawsze wszystko do normy wraca :)
Mi teraz brakuje troche Xava (ach te jego fajniuskie usposobienie ;-) ) Oraz marudy i burzuja Saita (nie ma teraz komu siarczyscie zaklnac ;-) )
Tego mi brakuje w WoW :( ale sa jakies jednostki, co prawda ja tam spokojnie sobie czekam mi sie nie spieszy z WoW wiec moze cos sie wyklaruje jak wszyscy osiagna ten 60ll i zaczna sie jakos udzielac, aczkolwiek nie wierze w to ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 00:28 
Cytuj  
Strzala -> zaznaczasz potwora, bierzesz attack i postać sama już wali z fizyków w jakiegoś potwora, ty tylko wybierasz czary i w kogo mają walić :) jak już wybierzesz, to się ładuje ATB i jak doleci do konca to rzucasz czar. Niespotkałem się jeszcze z czymś w rodzaju limitów (jak w ff7) więc nie wiem, ale nie wydaje mi się żeby coś takiego było :) Ja gram na padzie (Specjalnie kupiłem przejściówkę do DualShocka :)) i czasami mam problemy z nacelowaniem na jakiegoś potworka, ale dopomagam sobie myszką i jest orajt. Ogólnie system walk jest ładnie dostosowanym do MMORPG systemem z FF :) jeszcze jest coś takiego jak weapon skills i job skills, np. darmowe czary przez jakis czas czy zwiększenie siły czaru (u BLM, niewiem jakie są u innych)
Chyba nic nie pominąłem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 00:36 
Cytuj  
Panpritula --> w czasie gry w FF XI mysz odsuń w najdalszy kąt biurka. Tylko przeszkadza. Do namierzania moba służy f8 + ew. tab. Jest też macro na to, ale ja nie lubię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 00:40 
Cytuj  
Oho :) Wypróbuję :) ja zazwyczaj trzymałem "OPERATE MENUS WITH MOVEMENT CONTROLLS" i gałeczką od chodzenia sobie zmieniałem, ale czasami jest masakra :/ zmienia mi się tylko pomiędzy party members'ami i sobie myszką klykałem na buca :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 17:28 
Cytuj  
Wee, spatchowane, zaraz wchodzę na serv ^^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 23:44 
Cytuj  
Witamy w Bastok :D i jak pierwsze wrażenia ??:)
(nie powinien tego pisać ktoś kto grał już dłużej ??:P)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 17:02 
Cytuj  
Sterowanie na padzie sprawiło mi 0 problemów - gra się prawie tak samo jak w konsolowe finale (tylko krzyżakiem trzeba obsługiwać menu podczas biegu, co jest dość trudne). Grafika wspaniała (po podniesieniu w rejestrze rozdzielczości tekstur do 1280x1024. Po wejściu do LS gra sprawia jeszcze więcej radochy - w razie potrzeby można poradzić się zaufanych graczy.

Na razie zauważyłem tylko jeden poważny minus - imie może składać się tylko z jednego wyrazu =/


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 18:20 
Cytuj  
wlaczaj sobei autorun (trwa to sekunde heh) i wtedy mozesz sobie spokojnie bawic sie menusami korygujac od czasu do czasu kurs :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 19:00 
Cytuj  
Jeśli autorun = always running to mam to włączone (i jest chyba włączone defaultowo).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 19:08 
Cytuj  
Autorun = wciskasz przycisk i postać sama biegnie do przodu, a ty tylko skrecasz :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 19:12 
Cytuj  
Wolę chyba zostać przy aktualnym sterowaniu :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 19:17 
Cytuj  
nie zmienaisz sterowania... klikasz tylko 1 przycisk na padzie...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 19:34 
Cytuj  
Domyślam się XD
Spoko, potrafię sobie poradzić (od czegoś człowiek ma w końcu 2 ręce, prawda? ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 19:46 
Cytuj  
jak wolisz ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.