mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 19:14 
Cytuj  
Węc wciaz najwiecej polaków jest na Serwer RAMUH tak ?? vczy moze cos sie zmieniło :) Ten server jest europejski ??? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 19:57 
Cytuj  
90% Polaków siedzi na Ramuhu w mieście Bastok.

Nie ma podziału na serwery europejskie, amerykańskie i japońskie. Wszystkie są wspólne.


Posty: 14
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 20:19 
Cytuj  
skąd to wiecie ża bank na 100% wszystkie siedzą w Tokio?
A może jeden dla ściemy jest w Stanach bo bliżej do Europy i mniejsze koszty :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 08:07 
Cytuj  
To nie chodzi o to gdzie one sa a o to kto na nich gra - nie ma serverow gdzie sa sami amerykanie czy japonczycy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:16 
Cytuj  
I jeszcze jedno pytanko czy czyms sie roznia servery ??? Chodzi mi o to ze np. na tym serwerze jest jakas lokacja a na tej nie ma. Nastepnbe pytanie :) (wiem ze prtzynudzam ale im blizej chwili kiedy dołacze do gry mam coraz wiecej pytan) znudzi mi sie server i bede chciał wyprobowac inny czy na innym servie bede musiał tworzyc nowa postac i zaczynac od nowa czy moja postac zostanie zaimportowana. Mozan byc łucznikiem ??? albo czy jest jaki post dotyczacy tego kim mozna zostac w swiecie final fantasy :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:36 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
I jeszcze jedno pytanko czy czyms sie roznia servery ??? Chodzi mi o to ze np. na tym serwerze jest jakas lokacja a na tej nie ma.

Na kazdym serwie masz to samo, po prostu roznia sie populacja :)
Escaflone napisał(a):
Nastepnbe pytanie :) (wiem ze prtzynudzam ale im blizej chwili kiedy dołacze do gry mam coraz wiecej pytan) znudzi mi sie server i bede chciał wyprobowac inny czy na innym servie bede musiał tworzyc nowa postac i zaczynac od nowa czy moja postac zostanie zaimportowana.

Nowy serwer nowa postac, nie mozna migrowac postaci :)
Escaflone napisał(a):
Mozan byc łucznikiem ??? albo czy jest jaki post dotyczacy tego kim mozna zostac w swiecie final fantasy :wink:


mozna byc Rangerem, ale to bardzo droga zabawa ;D
W instrukcji masz opisane co jaka postac a tak to mozesz poszukac tu w przydatnych linkach :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 11:46 
Cytuj  
Hmmm zaciekawiła mnie klasa Summoner i Black Mage. Jesli mozna moge prosic o opinie eksperta :lol: w sprawie tych 2 klas. Czytałem gdzies post gdzie ludzie sie pytaja kto by sie wam przydał, wiec kto :). Lubie być zły :x :P więc w grę wchodzi jeszcze Dark Knight.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 11:58 
Cytuj  
od wczoraj mam finala i zaczelam gre ale dzisiaj przepowadzam sie na Ramuha do Bostok :D
powiedzci mi jaka postacia gra sie najlatwiej? czy wojownik moze nauczyc sie czarow? jak i czym sie leczyc? jak najszybciej zdobyc kase na nowe uzbrojenie? jak to jest z questami? czy w finalu sa gildie do ktorych mozna sie przylaczyc i wykonywac dla nich questy?
jak rozwijac umiejetnosci? mam na msli to lowienie ryb i tak dalej? bo powiem ze wedrujac troche widzialam postacie stojace przy brzegach jezior i lowiace ryby, nie ukrywam ze smiesznie to wygladalo :P mam wstąpic do gildii Rybaków? napiszcie wiecej o zdobywnaiu tych umiejętności :)
na razie to tyle - wiecej pytań jak zacznę grać P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:03 
Cytuj  
Woecie co ja bym proponował stworzyc post "wszystko dla poczatkujacych i zaczynajacych grę". I tam było by wszystko w jedny miejscu poczawszy od rejestracji i konczywszy na wyborze postaci. :) Wiem ze istnieja niby takie posty ale sa one porozucane, a i pisane w nich posty sa czasem niezrozumiałe :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:38 
Cytuj  
Właśnie coś takiego piszę: co robić na pierwszych lvlach. Dziś wrzucę post.

Proces rejestracji, wyboru postaci itp jest szczegółowo opisany w instrukcji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:44 
Cytuj  
Duszek --> IMHO najłatwiej gra się melee (z podstawowych jobów to WAR, MNK, THF). Dobrze sobie radzą solo (nie padają od dwóch ciosów jak magowie), a w party o ile nie są tankiem ani pulerem nie mają zbyt wielu obowiązków, :) rzadko też mają na sumieniu śmierć całej grupy.

Polecam jednak WHMa - to job odpowiedzialny, ale też bardzo lubiany.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:48 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Właśnie coś takiego piszę: co robić na pierwszych lvlach. Dziś wrzucę post.

Proces rejestracji, wyboru postaci itp jest szczegółowo opisany w instrukcji.


HEHE Nadajemy na podobnych falach :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:48 
Cytuj  
wlasnie mialem zaczac pisac .. :P ale jak juz ktos sie tym zajol ^^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:55 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Hmmm zaciekawiła mnie klasa Summoner i Black Mage. Jesli mozna moge prosic o opinie eksperta :lol: w sprawie tych 2 klas. Czytałem gdzies post gdzie ludzie sie pytaja kto by sie wam przydał, wiec kto :). Lubie być zły :x :P więc w grę wchodzi jeszcze Dark Knight.


Moge prosic o opinie na temat wybranych przezemnie klas :) Scorpio zawsze jak widze tego twojego chomika to mi sie chumor poprawia :D :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:56 
Cytuj  
BLM mamy kilku, DRK mamy jednego, SMN kilku w produkcji.

BLM zsyła na moby żywioły wody, ognia i ziemi i jeszcze kilku innych, DRK bije je kosą lub dużym mieszem i wysysa z nich statsy i życie, a SMN przyzywa avatary.

BLM masz dostepnego od początku, DRK od 30, SMN też niby od 30 ale tylko z wiewiórą na początek, więc tak naprawdę od 70, bo wtedy możesz zdobyć w miarę łatwo wszystkie avatary i nie musisz się wstydzić przed innymi sumonerami, że nie masz np. Ifrita.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 14:03 
Cytuj  
Black Mage - jednym slowem koles od robienia kuku kosztem mp. Jego zdolnosc robienia kuku jest bardzo duza, jednak ograniczona iloscia MP w zwiazku z czym musi duzo restowac.

Walka solo dla exp wyglada mniej wiecej tak :
- Rest do full mp/hp
- Bind
>> KABOOOOM !!!! << { nukowanko czarami elemetalnymi }
- rest do full mp/hp

W party pomija sie bind jako ze robi to tank ...

Summoner :
W party support, solo niezly dmg robiony przez sumony, jednak utrzymanie sumona kosztuje MP, zabiera chyba 4mp/3 sec
Po lv 65 zaczyna być użytaczny jako dmg dealer, po ostanich update może brac udział w renkei praktycznie od poczatku kiedy lvl pozwala mu na uzycie spcjelnych atakow sumonów { ktor kosztuja extra MP }
Profesja tzw Advaced, dopiero po ukonczeniu questu przez postac o minimalnym lv 30.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 16:36 
Cytuj  
Black Mage to jedyna „zła” postać dostępna od początku gry ????? No dobra a co wy byście wybrali na początek ???? Teraz tak jak dobrze rozumiem „gram gram gram” mam 30 lv odblokowuje mi się nowa postać i jak wtedy się w nią wcielić ?? Zaczynam od nowa ?? :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 18:19 
Cytuj  
A jak mnie zabija to co sie dzieje ?? (wiem wiem jestem juz nudny, ale to czekanie mnie dobija) :) :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 18:26 
Cytuj  
Edit button please use ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 20:00 
Cytuj  
eee Black mage nie jest "zly" W ff-e nie ma stricte zlych "profesji" no moze poza dark knight ktory z zalozenia ma byc morderca 8)

Kiedy zrobisz quest, twoja postac ktora zrobila ten quest moze po wejsciu do mog house zmienic profesje na ta wlasnie zdobyta ia zaczac od lv 1 ... lvl zdobyte poprzednio zostaja, sprzet zostaje, mam poprostu dodatkowa opcje jak wybierasz jaka profesja chcesz grac.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.