mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 12:16 
Cytuj  
Sposób Bodzia pochodzi z podręcznika "Jak najszybciej zrobić 30 lvl" :) Ja osobiście preferuję granie na zmianę co parę lvli jobem i subjobem, mniej się nudzi, ale trzeba też mieć dwa komplety sprzętu.

MNK IMHO poradzi sobie najlepiej ze wszystkich podstawowych jobów w spotkaniu z mobem. Jego broń to hand-to-hand od początku do końca.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 12:19 
Cytuj  
bez broni? powaznie? jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić <haha> hmm a rasa? podejrzewam ze ten cały Galka czy jak mu tam? a jak to wygląda z humem? albo mithrą? wolałabym grać płcią piękną :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 12:25 
Cytuj  
Nie zupełnie bez broni, używa różnych broni zkładanych na dłonie. Najlepszy MNK to Elvaan (Elfki są najpiękniejsze w grze), Galka i Hume też się dobrze nadaje, Galka na początku jest nawet lepszym Monkiem, bo ma więcej HP, co przy braku pancerza się przydaje. Później mu brakuje MND, za długa jaszczury siedzą w koplani. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 12:25 
Cytuj  
Op - to nie jest podrecznikowe tylko z doswiadczenia, sam musisz przyznac ze duny to jest makabra, nikt tego nie chce przechodzic poraz wtory wiec po pprostu oszczedzam innym bolaczki :/
Poza tym jak tam twoj WAR ? :] :roll:

btw. Elfki najpiekniejsze ?? kwestia gustu mi sie mithry blondyny podobaja, Stok czy Huck ooo to sa fajne laski :D :roll:

no kolejny edit, bo o Xecie zapomnialem tez fajna laska z niego :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 9 gru 2004, 12:31 przez Bodziu, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 12:26 
Cytuj  
I tak trzeba dwa razy przechodzić.

O mojego WARa nie pytaj, nie psuj mi humoru. :)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 12:43 
Cytuj  
hmmmm wracam z forum l2 i zdaje mi sie ze team NCSoft przegial :/ tak jak mi sie wydawalo :/

Zaczolem czytac o ff XI i um wiecej czytam tym niej wiem :/ dawno sie tak nie pogubilem w grze :) hehehehe jak przy kazdym finalu na poczatku :)

ale moze ktos podac dobra strone z poradnikiem, jak stworzyc postac, i jak ja prowadzic lub cos w tym stylu :)

Na razie zglebiam WarCry'a

Korci mnie Tarutaru - Warrior/Palladyn :>:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 12:49 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
Korci mnie Tarutaru - Warrior/Palladyn :>:)


Nie ma jak czytac czyjes glupoty .. ehh ... sec , zaraz znajde i wrzuce poradnik dla wara.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 12:55 
Cytuj  
Bodziu, Opiekun - wielkie dzieki :D
dzisiaj wieczorem do Bostok na Ramuhu zawita mnk w ciele Elfki :D muszę tylko wybrac odpowiednie imie :)
do zobaczenia w grze :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 12:57 
Cytuj  
Lista wszystkich profesji z gry :

http://ffxi.allakhazam.com/db/jobs.html

pod nazwami jobów sa fora dotyczące danej profesji, polecam czytać FAQ czy info o danym jobie, zwykle sa dorze napisane i updatowane. Nie czytać postów normalny bo wiekszosc to wannabe a lv 20-40 bez pojecia o grze i o profesji maja jakies makabryczne problemy typu czy RDM ninja nie jest lepszy dla party niz RDM / BLM bo może nosic 2 x wand z boostem do statów ...

ok, info dla kazdego wannabe a WAR, imo jeden z lepszych quide jakie udalo sie wysmazyc komus

http://ffxi.allakhazam.com/db/jobs.html ... 2189&num=9


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 13:04 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Strzala napisał(a):
Korci mnie Tarutaru - Warrior/Palladyn :>:)


Nie ma jak czytac czyjes glupoty .. ehh ... sec , zaraz znajde i wrzuce poradnik dla wara.


To nie dla tego :) to moj wymysl :) zawsze korcily mnie dziwne polaczenia :)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 14:52 
Cytuj  
Wielkie dzieki Scorp :) poczytam wieczorkiem i moze mi sie cos ulozy :/

Jak na razie to przypomina mi to troche system levelowania z FF X ..... ale tylko z zalozenia ze kazda postac mozna nauczyc wszystkiego a to jak w danym jobie bedzie sobie radzic zalezy od +/- rasowych.

czyli np idac przez Warrior job do Palladin mozna np po jakims czasie kiedy juz osiagnie sie Palladyna zaczac job WHM albo SM :) eventualnie robic je rownolegle :) tak jak i inne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 15:43 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
... kazda postac mozna nauczyc wszystkiego a to jak w danym jobie bedzie sobie radzic zalezy od +/- rasowych.

czyli np idac przez Warrior job do Palladin mozna np po jakims czasie kiedy juz osiagnie sie Palladyna zaczac job WHM albo SM :) eventualnie robic je rownolegle :) tak jak i inne.


Dokladnie jest jak mówisz, plusy i minusy danej rasy znacząco wplywaja na możliwości w danej profesji, ale mozna grać dowolna rasa dowolna profesje, jest to możliwe i do zrealizowania ...

Idac przez warrior do pladyna ... hmmm Warrior, na poczatku zastępstow dla typowej profesji tanka, z czasem staje sie klasa tzw DD , czyli demage dealer, duża ilość dostępnej broni i pancerzy twozy z niego chodzący addon's do renkei, dodatkowo ma spore boosty z job ablity zarówno do demage jak i defense ... paladyn to 100% tank, worek do bicia jak mówi Xsavery, nie ma takich możliwosci jak warrior robienia kuku .. wiec są to 2 odrębne zawody dla naszego bohatera ...

Część profesji jest dostępna i możliwa do zmiany od reki, częsć wymaga osiągniecia lv 30 aby było możłiwe ukończenie questu na zdobycie danej profesji.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 17:51 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Stok - fajny opis ;)
Ja to bym chciał aby u nas w LS było więcej WHM'ów bo to jest naprawdę porażka jak nie ma kto raise'nać czlowieka czasami ;)
Ale zanim taki delikwent będzie na odpowiednim levelu to z pół roku minie.


za pół roku to my sobie zrobimy taki Party Team jakiego ten LS jeszcze nie widział :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.