mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 03:14 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Dziś levelowaliśmy w 5tkę:
Darko, Jedrzej, Krzysiek, Pan Pritula i Ja ;)

Z ciekawszych wydarzeń - Jedrzej [Ding 11], Ja [Ding 13 + Rank 2]
Pan zginął 2 razy, Darko raz (po jednej smierci panowie zaliczyli przy walce z Poltergeistem, ciezkie bydle).
Prawdopodobnie jeszcze dzis dingnie Krzysiek, ktory poszedl z Coldee do kopalni :)

A teraz dobranoc X.x



Ta wyprawa do kopalni skończyła się tak, że Coldee - niewiem czy taki miał plan chodzenia czy przez przypadek - wprowadził mnie na Greater Quadava. Ale lepszy numer był taki, że zrobiłem ten 12 level ale jak mnie Quadav załatwił na cacy to miałem LevelDown.

Spoko 12 level zrobiłem dziś w KH.

Co do 3 misji w kopalniach, to jeżeli chodzi wam o Parlborough Mines to dajcie luzu. Nie dostaniecie przedmiotów od słabszych Quadów niż Copper Quadav. Jego załatwicie chyba załatwicie ale obok zawsze czai się Greater lub co gorsze Old Quadav. Chyba, że weźmiecie kogoś z levelem 55+ (jak ja to robiłem to miałem ze sobą Coldee, bodajże Matsukiego i Kyasha - samuraja na 58lvl; przeżył tylko Kyash ale ja zdążyłem 3 z 4 przedmiotów zdobyć, Mat odpadł pierwszy, my z Coldeem zgineliśmy w zasadzce na kładce - przed i za nami pojawiły się po 2 Greater i Old Quady, Kyash zanim zatłukł wszystkie stracił prawie 3/4 HP), który będzie walczył i zdobywał przedmioty ale wy nie dostaniecie nic exp. Na początku kopalni w jednej z grot są Cave Fanguary - na 11 lvlu za ubicie jednego dostalem 100exp ale asysta kogoś z Cure obowiązkowa.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 07:10 
Cytuj  
do tej kopalni i tak kiedys bedziemy musieli sie wybrac, jest w niej kilka questow chyba z tego co pamietam :)
ja reszte fetishow kupilam na AH :)

a chetni do exp party - zbiorka dzisiaj o 21 przed KH


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 07:22 
Cytuj  
Chętni? To chyba ja :D


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 08:00 
Cytuj  
lv 55+ !! Zgłupieliscie ? Na 55 to moge całą tą kopalnie ztrajnowac i wyczyścić o ile lag mnie nie zabije przy takiej ilości mobów. Ja solowalem te Quady na lv 24 do klucza na khazam airpass .. no fakt solowalem do czasu jaks sie 2 czy 3 nie zlinkowaly .. potem mnie wskrzesił jakis sympatyczny białas pałętajacy sie obok ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 08:00 
Cytuj  
Ja chyba tez :D Ja to wogole bede expowal od 19 :>

Czy jak bede czesto rzucal bind to bedzie dzialal coraz dluzej ?? bo to dobry czar jest ;]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 08:04 
Cytuj  
Pan_Pritula napisał(a):
Ja chyba tez :D Ja to wogole bede expowal od 19 :>

Czy jak bede czesto rzucal bind to bedzie dzialal coraz dluzej ?? bo to dobry czar jest ;]


nie nie będzie, ale jak będziesz go używał to będziesz mial potem wiekszą szanse na to że wogóle zadziała bo to chyba enfeeble magic

Bind przerywa dowolny udany atak typu mele, bind ma random czas dzialania, bind ma duzy recast, bind nie dziala jak przeciwnik sie porusza ... te zasady dotycza monsterków ... dla bind używanego na naszych postaciach w grze przez monsterki zasady sa odwrotne ... czyli dziala caly czas .. nawet jak biegniemy to nas blokuje.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 08:15 
Cytuj  
Zjawcia, Matsuki i Panpritula - no to mamy 1/2 party :D
ktos jeszcze?

mozemy na 13 levie przespacerowac sie do Korolooka Tunnel?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 08:23 
Cytuj  
Obawiam się że korolka to ciut za dużo dla was narazie, tam zreszta sprawdzaja sie tylko ranged atack party na lv 18-20, ale z blink tankiem można spokojnie tam iść od lv 18 robić exp, w sumie jest to piekny exp.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 08:38 
Cytuj  
ja to potrzebuje duzo kasy zrobic, zeby kupic sobie jakis ladny armorek i cos co daje duzo hp :> zarcia se nakupilem co dodaje max hp :> i juz nie zdycham tak czesto :>

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 08:40 
Cytuj  
do ktorego leva jestesmy skazani na KH?
nie mowie ze mam cos przeciw - mam ochote pofarmowac troche saplingi dla seed na KH :) i poexpowac na gobach, quadach i sheepach :)
chce tylko wiedziec kiedy bedziemy mogli sie ruszyc poza scisly obreb Bastok :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 08:51 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
do ktorego leva jestesmy skazani na KH?
nie mowie ze mam cos przeciw - mam ochote pofarmowac troche saplingi dla seed na KH :) i poexpowac na gobach, quadach i sheepach :)
chce tylko wiedziec kiedy bedziemy mogli sie ruszyc poza scisly obreb Bastok :)


Robienie exp od lv 11 to zabawa w party na KH owce dla slabego party lub lizardy w Valcrum Dunes, potem kraby tez w Valcrum dunes ... generalnie do lv 20 to Valcrum Dunes lub Korolka w pełnym party.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 10:00 
Cytuj  
Co do misji w kopalni to tak jak napisałem: jeżeli na levelu 11 - 13 chcecie mieć te misje, to musicie mieć kogoś, kto będzie zmiatał Quady a wy tylko wygarniecie przedmioty. Sądzę, że nawet 6-ścio osobowe na 13 lvlu nie dało by tam rady na dłuższą metę.
Ja tam o 21 mogę iść expować. Akurat jestem przy KH wylogowany.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 10:15 
Cytuj  
Krzysiek spoko - zrobilam zakupy na ah i mam ta misje z glowy :) ale kupilam wczoraj jedyny fetish arms :P
a do kopalmni mozemy sie potem przejsc poexpowac na tych funguarach na samym poczatku :)

no to juz mamy 4 w party - Zjawcia, Matsuki, Panpritula, Krzysiek :D jeszcze 2 chetnych prosze - WHM koniecznie ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 12:54 
Cytuj  
ja mam WHM na lv 9 wiec jak zdaze dobic do wieczora to moge z wami isc . Mam nadziej ze na uczelni nie beda mnie trzymac za dlugo , tak wiec postaram sie ale nic nie obiecuje :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 13:43 
Cytuj  
Strangerr szczerze mowiac nie wiem jak wyglada podzial exp w party przy takiej roznicy levow ale nawet jak nie dobijesz wiecej to cie zabierzemy :)

btw: przegladam stare posty na tym forum i znalazlam kolejna porelke
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=6553 hehe jak nam sie uda to pokonamy tego smoka w rocznice Waszej walki :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 16:10 
Cytuj  
podzial xp wyglada tak ze jak bedzie roznica miedzy mna a wami wiecej niz 2 (max 3) lev to nie bedzie to mialo sensu :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 16:37 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
podzial xp wyglada tak ze jak bedzie roznica miedzy mna a wami wiecej niz 2 (max 3) lev to nie bedzie to mialo sensu :)


to dobij do 11 - 12 i chodź pod KH :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 17:49 
Cytuj  
ale on ma 16 czy 17 ;]

*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 18:30 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Co do misji w kopalni to tak jak napisałem: jeżeli na levelu 11 - 13 chcecie mieć te misje, to musicie mieć kogoś, kto będzie zmiatał Quady a wy tylko wygarniecie przedmioty. Sądzę, że nawet 6-ścio osobowe na 13 lvlu nie dało by tam rady na dłuższą metę.
Ja tam o 21 mogę iść expować. Akurat jestem przy KH wylogowany.


eeeeee cos krecisz :P ja wiekszość swoich jobów levelowalem tam 12-15 i nie miałem większych problemów. Ja wiem że jestem galka, mialem suba i niezly sprzęt ale nmie mówcie że w kilka osób nie dacie radę. Tylko nie możecie wchodzić na 3 piętro czy też pójść za daleko na 2.
Pozatym części fetich w Palb. Mines gubia wszystkie quadavy nie tylko te najsilniejsze. Tak z ciekawostek te quadavy co są w KH też wiekszość gubi fetich :P


_________________
Paker - Galka 36THF/32MNK/32RNG/25WHM/25WAR/25SAM/25NIN/25BST/20SMN ... ;)
Leathercraft 89 [+2], Alchemy 60, Woodworking 60, Bonecraft 52+, Clothcraft 54+

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 18:55 
Cytuj  
to dzisiaj mamy do wybru - albo po raz kolejny zwiedzać KH albo zrobic sobie solidny exp na quadavach i funguarach :)
w kazdym razie ja jestem przy hp przed KH


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.