mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 17:42 
Cytuj  
w sumie nie ma czegos takiego jak ograniczenie z rasy postaci poniewaz kazda rasa moze byc kazda profesja (tylko jedna sie do tego bardziej nadaje a inna mniej ) . I tak jak napisales mozesz zmienic swoj Job w kazdym momecie jak ci sie znudzi badz po prostu bedziesz chcial sprobowac cos innego , ja na przyklad po 20 lev warriora stwierdzilem ze to jednak nie dla mnie i teraz z powodzeniem robie Black Mage :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 18:47 
Cytuj  
Aha, czyli jednak jest fajnie :) No.. ale jaką rasą grasz? Pewnie Humem? Bo chyba z takiego BaraBara raczej żaden wojownik nie będzie? Takie małe to to jak chomik :] Chodzi mi o to, jak duże są ograniczenia rasowe jeśli chodzi o klasy?

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 19:00 
Cytuj  
Dokładnie tak jak mówisz. Levele innych jobów (np 15 WAR) zostają, a ty sobie możesz joby zmieniac ile razy chcesz, bezplatnie, bez ograniczen.

Po osiagnieciu lvlu 30 masz dostep do Advanced Jobow (trzeba robic specjalne questy) - czyli do Paladin, Bard, Dark Knight, Beastmaster, Ranger, Summoner, Samurai, Ninja, Dragoon.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Posty: 2
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 01:07 
Cytuj  
Witam. Również i ja w najbliższym czasie mam zamiar dołączyć do grona graczy FFXI ^^ Chciałbym zadac jescze pytnako odnośnie płatności. Tak na wszelki wypadek. Wiem, że opłat można dokonywać kartą Inteligo, a czy to samo ma się do karty mBanku ? Czy również i ona działa ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 01:22 
Cytuj  
Miejcie litosc i podepnijcie jakis topic o oplatach, bo czestotliwosc pojawiania sie takich bezuzytecznych postow przekracza juz wszelkie granice.

:roll:

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 01:47 
Cytuj  
Toshiro napisał(a):
Witam. Również i ja w najbliższym czasie mam zamiar dołączyć do grona graczy FFXI ^^ Chciałbym zadac jescze pytnako odnośnie płatności. Tak na wszelki wypadek. Wiem, że opłat można dokonywać kartą Inteligo, a czy to samo ma się do karty mBanku ? Czy również i ona działa ?


nie - karta mbanku nie dziala bo jest to karta visa electron a nie visa classic (intelligo to tez electron ale dziala :P)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 01:50 
Cytuj  
z tego co wiem ludzi placa karta mbanku bo do tego wlasnie zostala stworzona :)

opi nie ma tego w swoim tekscie ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 2
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 08:14 
Cytuj  
Hmm, to działa czy nie :P ? Sorry, że taki dociekliwy jestem, ale stoje przed wyborem konta Intelibo lub z mBanku. Używać go będe min. do FFXI. I wolałbym się nie przekonać o tym, że nie moge płacić abonamentu, gdy już będe mieć FFa. Dlatego też się Was pytam ^^'

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 08:21 
Cytuj  
ja mam vise electron z mbanku i nie dziala, karta z intelligo dziala na pewno :)
ale najlepiej miec karte visa classic


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 11:36 
Cytuj  
Niewiem jak w innych bankach ale w mBanku żeby dostać Vise Classic to trzeba mieć jeżeli się nie myle wpłaty miesięczne na konto rzędu 1000!!! zł. Visa Gold to bodajże 1500!!! zł. Tak więc Inteligo Visa Electron działa; wpłata miesięczna 100zł i karta będzie nam służyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 12:03 
Cytuj  
http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/ekarta.html

...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 12:39 
Cytuj  
A ja mam pecha widac wszystko na tym swiecie nie pozwala mi grać w Final Fantasy XI gra lezy od 4 tygodni i tak. Pierw miałem awarie kompa potem neostrada mi wysiadła, a na koniec specjalna karta do płacenia w necie z mBanku nie doszła (mineło 15 dni) Czy to jest jakies fatum ??? :evil:

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 22:38 
Cytuj  
Zadam to pyutanie tutaj, by nie tworzyć dodatkowych, niepotrzebnych tematów.

Jak kontroluje się FF XI? Bo bazowo gra była na PS2, więc czy do gry używa się myszki? Bo jeśli nie bardzo, to czy np. opłacało by się dokupić do peceta pada? Jak sądzicie? Poprawiło by to grywalność?

PS: Ile się czeka na kartę Inteligo? Bo FFXI już czeka na mnei na poczcie, a jutro chcę konto w banku zakładać.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:04 
Cytuj  
Zalezy od tego jak wiatr powieje. Ale ogolnie od 2 tygodniu do miesiaca+


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:25 
Cytuj  
Na kartę Inteligo czeka się max 2 tygodnie. Ja czekałem 9 dni. Pada do PC ogólnie opłaca się kupić nie tylko ze względu na FF11 ale i inne gry. Ale jak grałeś już kiedyś na konsoli to szukaj pada wyglądającego jak ten od "pleja" a najlepiej wersji DualShock. Ja osobiście mam pada firmy Manta imitującego właśnie DualShocka. Dałem za niego 70zł ale teraz to chyba nawet taniej można go dostać (kupiłem go w Vobisie). Jeżeli zdecydujesz się na kupno pada to wtedy Ci powiem jak go skonfigurować w grze (konfiguracja w systemie to już Twoja bajka) bo teraz mi się niechce pisać za bardzo.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:32 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Na kartę Inteligo czeka się max 2 tygodnie.


Jezeli mieszkasz w duzym, dawnym, wojewodzkim miescie. Do mniejszych miast, ich specjalny kurier potrafi dojezdzac ponad miesiac :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 00:00 
Cytuj  
Nie no... Kraków chyba nie jest porośniętą bluszczem mieściną :wink: Ehh... 6 dni od jutra... Boshe... :har:

Co do pada, dzienx za radę. Jestem starym Pleyowcem, że tak powiem :] PSX kupiłem dla Final Fantasy VII, PS2 dla Final Fantasy X :] Oczywiście w inne tytuły też pogrywam, ale pada do PC nigdy nie kupowałem - myszka i klawiatura bardzo mi pasują. Tylko właśnie dlatego pytam się czy w FF XI używa się myszki bardzo - np. do pokazania "tu idź", czy wystarczy sama klawiatura - pad - do kontroli gry (jak w innych finalach). Ile to to "guzików" wymaga (nie licząc strzałek).

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 00:04 
Cytuj  
Jezeli jeszcze masz PSX/Ps2 to po prostu kup przejsciowke. Firma Manta robi dobre i tanie, a wlasnie ten pad jest idealny do tej gry. Ja osobiscie wole klawiature O_o.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 01:14 
Cytuj  
slyszalem ze na padzie ponoc jest latwiej ale mi jakos nigdy nie szla obsluga pada a na klawiaturze gra sie bardzo dobze jak juz sie czlowiek przyzwyczai :) Tak wiec sprobuj sobie na klaw najwyzej a jak ci nie bedzie pasowalo to wtedy jak Asmax polecal kup przejsciowke i tyle :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 01:32 
Cytuj  
Co do pada to jest to najgorsza rzecz do FFXI dla RDM,BLM,WHM,SMN i wszystkich innych klas, ktore wymagaja duza ilosc macro zbindowanych pod czary,WSy itd. Z tego co wiem to glownie zbindujesz 4 rzeczy pod pada z ,lub na wzor, PSX(R1,R2,L1,L2).
Na klawiaturze zbinduje sie od 0-9 pod cntrl i alt wiec daje to 20 bindow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.