mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 11:53 
Cytuj  
Nie mam eKarty. Ale dzwoniłem na tamtejszą infolinię i tam się dowiedziałem, że eKarta to jest Visa Electron.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 23:47 
Cytuj  
Ktos Ci kity wcisnął Kris. eKara jest płaska debetowa kartą z logiem VISA a nie visa electron. Możesz ich opieprzyć . :)


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 00:51 
Cytuj  
karman napisał(a):
Ktos Ci kity wcisnął Kris. eKara jest płaska debetowa kartą z logiem VISA a nie visa electron. Możesz ich opieprzyć . :)


niezupełnie - eKarta mbanku jest przeznaczona tylko do platnosci via internet, nie jest to karta visa, karta kredytowa ani debetowa, nie mozesz zaplacic nia w sklepie czy na stacji benzynowej i eKarta mbanku nie zaplacisz abonamentu za FFa.
mam konto w mbanku i dzwonilam - na razie ta karta mozna placic tylko za zakupy internetowe na terenie kraju


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 00:57 
Cytuj  
karman napisał(a):
Ktos Ci kity wcisnął Kris. eKara jest płaska debetowa kartą z logiem VISA a nie visa electron. Możesz ich opieprzyć . :)


Nie ktoś tylko infolinia mBanku. Ale i tak mam Inteligo. Niema z tym zachodu a z mBankiem jest.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 15:37 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
karman napisał(a):
Ktos Ci kity wcisnął Kris. eKara jest płaska debetowa kartą z logiem VISA a nie visa electron. Możesz ich opieprzyć . :)


niezupełnie - eKarta mbanku jest przeznaczona tylko do platnosci via internet, nie jest to karta visa, karta kredytowa ani debetowa, nie mozesz zaplacic nia w sklepie czy na stacji benzynowej i eKarta mbanku nie zaplacisz abonamentu za FFa.
mam konto w mbanku i dzwonilam - na razie ta karta mozna placic tylko za zakupy internetowe na terenie kraju


Ej no dzięki ze mi właśnie to mówicie ze eKarta nie można opłacić abonamentu za FF. A ja głupi czekam na nią od 20 dni Ludzie powiedzcie ze to nie prawda

:evil:

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 15:41 
Cytuj  
abonament za FFa zaplacisz tylko karta Visa Electron Intelligo albo kartami kredytowymi Visa z kazdego banku - ale tylko Visa Classic - nie Visa Electron


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 15:44 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
abonament za FFa zaplacisz tylko karta Visa Electron Intelligo albo kartami kredytowymi Visa z kazdego banku - ale tylko Visa Classic - nie Visa Electron

Tyle to ja wiem chodzi mi o ta specjalna karte. Tą tylko do płacenia w internecie ta za co sie płaci 25 zł na rok.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 15:46 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Duszek napisał(a):
abonament za FFa zaplacisz tylko karta Visa Electron Intelligo albo kartami kredytowymi Visa z kazdego banku - ale tylko Visa Classic - nie Visa Electron

Tyle to ja wiem chodzi mi o ta specjalna karte. Tą tylko do płacenia w internecie ta za co sie płaci 25 zł na rok.

eKarta jest tylko do placenia za zakupy internetowe na terenie kraju i tylko w sklepach ktore maja podpisana umowe z mbankiem
przykro mi... nie zaplacisz nią abonamentu za FFa


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 15:49 
Cytuj  
To pocholere komu taka karta !!! KURWA !!! Ja sie zajebie. Jak załoze w Inteligo to tez bede czekał miesiąc A gra lezy :x :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 15:51 
Cytuj  
Ej nie ma nigdzie nie ma informacji ze ta karta można płacić tylko w Polsce. To jawne wprowadzanie klienta w błąd. Zażądam zwrotu pieniędzy!!! :evil:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 17:15 
Cytuj  
Jakis kit Ci wstawiaja. Gralem niecaly rok i zamierzam jeszcze troche pograc w FFXI na eKarcie. Nie spotkalem jeszcze takiej gry, z ktora by mi ta karta nie dzialala.

Podsumowujac, eKarta mBanku dziala z FFXI - dziekuje.

Edit: Styl.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 17:31 
Cytuj  
Zjawcia musisz uwazniej czytac moje posty . To przeciez napisalem ze eKarta jest plaska i debetowa i ze tylko do platnosci internetowych. Ale jest to karta VISA a nie ELECTRON . Karty visa sa po prostu rózne . Kredytowe, debetowe, electrony a jest i eKarta do internetu . MOZNA nia płacić za FFXI bo ja nią płące i jest bez problemu . Chyba widzialaś mnie nawet dzisiaj w linkshelu !!!


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 19:08 
Cytuj  
A Ty Esclafone sie nie martw . Karta będzie ok .
Jeśli chodzi o płatności zagraniczne to faktycznie z rok temu nie uznał mi jej jakiś sklep, ale od tamtego czasu dokonałem co najmniej 10 transakcji w Stanach, Anglii i Niemczech i działała bez zarzutu . Oczywiście tylko w internecie. :) . Kupowałem muzykę , filmy , a nawet jakiś Pet Shop w Stanach przysłał mi sprzęt dla kota i na e Karte nie narzekał.
Narka


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 12:02 
Cytuj  
W instrukcji stoi namazane, że muszę posiadać konto, a dopiero potem instalować finala. Czyli nie ma możliwości, by najpierw zainstalować finala, odpalić, ściągnąć patche, a gdy już Inteligo dojdzie, zabrać się do gry?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 12:17 
Cytuj  
Nie ma.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Posty: 21
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 22:01 
Cytuj  
Duszek - Bzdura. Ekartą mozna spokojnie placic w necie i to wcale nie tylko na terenie kraju. Ja dzieki niej oplacam Star Wars Galaxies i nie ma z nią ABSOLUTNIE ŻADNYCH PROBLEMÓW!!!

Kwestia otwartą pozostaje czy mozna nia płacić za FFXI, ale jak widze moi przedmówcy twierdzą że tak, wiec aż tak bym sie nie bał.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 23:00 
Cytuj  
Hahahaha! 3zł za Dolara! Na początku roku było 3.60. Właśnie oglądam wiadomości ekonomiczne :] Genialnie, nie? Opłaty z Finala maleją :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 16:27 
Cytuj  
HAHAHA Ta ale nie jest fajnie jak ma sie zaskurniaki w dolarach :har:

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 17:54 
Cytuj  
Eeee płaci ktoś za grę kartą Inteligo Visa Electron??? Wpłaciłem kasę na konto (3 godziny temu) i nadal nie mogę za grę zapłacić. Płaciłem w ajencji PKO BP. Możliwe, że jeszcze tej kasy na koncie niema??? Jak dokonywałem pierwszej wpłaty to po tym czasie już kasa była na koncie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 18:09 
Cytuj  
3h ? heh czasem 4 dni czekalem jesli to bylo akurat przed weekendem, nie wiem od czego to zalezy.. czasem jest na koncie jeszcze tego samego dnia


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.