mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 19:14 
Cytuj  
zawsze chętnie się przejdę , dopóki będę na miejscu - levelował suby .... chociaż mi już ktoś z kluczami pomógł - pójdę dla własnej przyjemności.....i z wami. niestety dobre chęci to nie wszystko - żyjemy w takich warunkach , że musimy się wcześniej umawiać - nawet żona ( hehehe ) nie będzie miała nic przeciw , jeśli coś wcześniej będzie ustalone - a tak na poważnie ..... jeśli mamy iśc dla zabawy - a dodatkowo - dla exp - to nawet z taką różnicą leveli nie będzie nikomu to przeszkadzać .........jestem za ! :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 01:37 
Cytuj  
W grze mam już online ponad 100 godzin, z tego góra to 1/10 poświęciłem na expowanie (łącznie z czekaniem, dochodzniem na spot itp) i ciągle jarają mnie drobne rzeczy w grze: wykopanie GSa na kurze, skill w rzucaniu kamieniami, wykonanie questu, nawet najprostrzego, cure od przypadkowej osoby...
Ważne żeby nie robić na nic ciśnienia (chyba że ktoś to lubi) i cieszyć się z rzeczy drobnych. Naturalne, że niektórzy mają więcej czasu na grę i pewnie odskoczą z lvlami albo będą mieli więcej gil. :) Jak wam się uda stworzyć static to super, jak nie to trudno, expowanie z przypadkowymi ludźmi ma też swoje plusy. Ja gdzieś od 40 lvl gram w róznych staticach, co daje komfort nie bycia skazanym na ciągłe szukanie party, ale za to inni mają 100 razy więcej znajomych niż ja. :)

Bawcie się dobrze! Ta gra naprawdę na to pozwala. Tu nie ma ciśnienia zrobienia max lvlu w 2 miesiące.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 08:40 
Cytuj  
ja tam na pewno sie dobrze bawie :D i wcale nie narzekam :)
to naprawde fajne uczucie jak łazi sie solo, bije mobka a nagle jakis mag rzuca cure, protect czy inne czary ochronne :)
farmowanie kasy to tez niezla zabawa :D chociaz na pewno niejednemu sni sie potem po nocach zabijanie setek pszczol czy innych robali ;)
podoba mi sie to ze trzeba wlozyc sporo wysilku w zdobycie kasy :)

prawda jest taka ze zeby w pelni nacieszyc sie ta gra trzeba sporo czasu, najbardziej wkurzajace jest to ze kiedy zaczyna robic sie naprawde ciekawie to trzeba akurat isc spac ;) gdyby nie praca to pewnie siedzialabym w Vanadiel 24/7 :P

Static to na pewno fajna rzecz i milo byloby miec stały a z dugiej strony gra w przypadkowych party zmusza do elastycznosci - kazde party ma inna konfiguracje i wymaga za kazdym razem inną taktyke :) fakt ze zabicie kilku pierwszych mobkow w takim party moze przypawic o zawal ;) ale potem idzie calkiem sprawnie :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 08:47 
Cytuj  
Hehe !
True !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 10:37 
Cytuj  
True ale nie zawsze, zapytajcie Asmaxa o jego ostatnie party (20lvl ze sprzętem z 10). Ja też parę razy trafiłem, którzy myśleli, że o grze wiedzą wszystko ale zapomnieli, że z moim sprzętem to nie będę walczył jako DD tylko jako Tank. Ale miałem okazję pare razy zagrać w tak doborowym party, że trzaskaliśmy skillchainy (chyba tak się nazywają WS odpalane jeden po drugim) praktycznie co walkę.
Wczoraj gdyby przez Pashhow co jakiś czas nie przechodził WHM (fart jak nic) to na mojej jednej śmierci by się nie skończyło (i tak zostałem zabity z zaskoczenia - gob sie za mną zrespawnował). A tak mogłem spokojnie samemu prawie do 20 levelu expować. Oczywiście jak już jestem blisko to nigdy niema kogoś przypadkowego do pomocy ale na szczęście Bodziu zadeklarował pomoc więc dociągnąłem do tego 20 i jeszcze miałem eskortę do Jeuno (Dzięki Bodziu jeszcze raz).

BTW: Jeżeli ktoś się dziwi dlaczego jestem tak Bodziowi wdzięczy to już to rozwiązuję: zazwyczaj ludzie pomagają jak są w danym miejscu. Bodziu przyszedł do mnie nawet niewiem dokładnie skąd.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 10:42 
Cytuj  
Krzysiek - bez przesady, mialem czas - chetnie pomagam kazdemu kto tej pomocy potrzebuje, wiec nie ma potrzeby tak dziekowac ^^ Inni tez by to zrobili, gdyby w tym czasie nie robili czegos innego, mi sie pt skonczylo, wiec byla chwilka, to tez pomagac jest milo :)
Kiedys ktos mi pomogl a teraz ja innym pomagam, tak to juz jest w tym swiecie ;D

btw. zabicie tych kilku elementali zwiekszylo moja gotowke o 8k ^^


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 10:54 
Cytuj  
Kris - moze zrobimy osobny temat z podziekowaniami?

bo pewnie jeszcze bedzie sporo okazji do dziekowania za pomoc ;)

btw: wczoraj to napawde sporo WHMow lazilo po Passhow - my tez skorzystalismy z pomocy jednego jak Pitera zatlukl Brass Quad :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:23 
Cytuj  
mam propozycje - teraz w ciagu tygodnia dociagnijmy suby jak najwyzej sie da na diunach, pofarmujmy troche kase, przez weekend mozemy porobic razem questy i polazic po kopalniach za kluczykami do Kazham i wciaz nie mamy itemkow na Garrison - ktos chetny do zabijania Old Quadow w PM? (Karwi - nie przeszedłbys sie jeszcze raz do tej kopalni? - bedziesz tlukl Oldy a my reszte :))

a od przyszlego tygodnia przeprowadzka na Qufim Island :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:31 
Cytuj  
No więc tak: ja dzisiaj na 18 na Diunach nie będę, gdyż jeszcze kury nie zacząłem robić (w nocy jak za drugim razem kura odmówiła żarcia ode mnie to poszedłem spać :) ). Poza tym potrzebuję około 25000 na w miarę mocny sprzęt dla THFa (żebym nie musiał na 11 czy 12 zmieniać - zmienię na 13 dopiero). Jak coś to dzisiaj bankowo kurę zrobię i sobie na KH podleweluję do 11 i jutro możemy spokojnie isć na Diuny.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:45 
Cytuj  
spoko, jak nikogo dzisiaj nie bedzie to chwile poczekam, jak nie znajde party na VD to sobie pofarmuje kase - przyda sie na sprzet dla monka :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:50 
Cytuj  
Ja raczej nie bede mial zbyt duzo czasu na gre do srody. Potem moge pobawic sie subem ale na poczatek musze nafarmowac jakies ~50k na pszczolkach :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 16:30 
Cytuj  
Kluczyk do khazam to iddzcie sobie zalatwic jak digniecie lv 24-25, i przyjemniej i bezpieczniej i od razu mozna kozystac a nie trzymac w mogu 3 kawalki zardzewialego zelastwa ... bo wiecie ze to trzy kluczyki, z Ghelsheba, Giddeus i Palbrough ? :D No i przy okazji mozecie zrobić rank 4 :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:47 
Cytuj  
Dzieki Stok.
Tez właśnie tak myslałem, że na kluczyki to lepiej pójśc za 3 - 4 levele.
Teraz może faktycznie troche niebezpiecznie. W PM to mozemy spokojnie dojść tylko do miejsca gdzie kończą się Veterany i Greatery bo ich to załatwiamy na luzie . Jakbyśmy chcieli polować na Oldy i Coppery to już było trudniej, a ich tam czasami dużo. Trzeba by zrobic camp na skraju tej strefy , ( zawsze jak nawet kilku słabszych od tylca napadnie to luz ) a te Oldy I coppery pojedyńczo pull ować .
Ale jeśli mamy jeszcze czas to lepiej przyjsc tak jak Stok mówi i nie mieć stresu, że train Copperów nas wykończy. A do zone tam daleko.. Chyba ze do łódki .... ale nie wiem jak to jest z łódką może nie ruszy jak się Qady załaduja na przyczepkę.. :lol:

Ja ogólnie to czas na granie mam różnie bo w dyżurach pracuje . Dziś dopiero po 22. Jutro tylko z rana .... ale potem 3 dni wolne . Szkoda że póżniej weekend zajety trochę ale cóz... na pewno coś wymyślimy ..

Ja to jak wróce z Jeuno to bym poszedł przez Dangruf do wodospadu, a potem pozbierać chcę dla mera Selbiny jakieś odciski z pomników w SGust NGust , KH , i podobnych okolicach innych miast, ...a potem troche exp pt


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:50 
Cytuj  
Na 24-25 można zdobyć klucze nawet solo, ja tak zrobiłem w giddeus.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 22:14 
Cytuj  
Piter też mam tę misję dla mera Selbiny. To jak coś to możemy razem ją zrobić. Ja już kurę mam. Ale ta misja to strasznie długa jest. Żeby ją naprawdę skończyć to trzeba bankowo 15 kursów + chyba jakiś jeden specjalny na koniec. Jakoś tak jest na MysteryTour napisane.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 08:04 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Piter też mam tę misję dla mera Selbiny. To jak coś to możemy razem ją zrobić. Ja już kurę mam. Ale ta misja to strasznie długa jest. Żeby ją naprawdę skończyć to trzeba bankowo 15 kursów + chyba jakiś jeden specjalny na koniec. Jakoś tak jest na MysteryTour napisane.


uch, ja skonczylem jak mialem lv 60 chyba, jest wiele miejsc gdzie poprostu nie dotrzecie z prozaicznej przyczyny, wszystko jest aggro, i na lv 25 1 hit = death, wiec ciezko was nawet zabrac na wyspe za eldieme necropolis, czy przeprowadzic przez cale garriage.

Jest 15 monumentow, sporo mozecie zrobić już, inne z czasem jak wam lvl podskoczy, kuren sie bardzo przydaje. Za kazdym razem kiedy oddajecie tabliczke, dostajecie nowa, kiedy oddacie sotania chyba dostajecie mape crawlers nest

quest jest wspanialy, choc chwilami mocno upierdliwy, opowiada historie kazdej krainy, i generalnie warto czytac te wspomnienia ^^


link do opisu questu - jak lubicie wyzwania to ne iczytac tylko pytac na ls gdzie jest monument

http://ffxi.allakhazam.com/db/quests.ht ... fquest=181


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 08:08 
Cytuj  
Kluczyk mozna zrobić solo na lv 24-25, ale przyjemniej chyba w grupie isc i wyklepac miche ptaszyskom, grubasom i skorupczakom.
One wtedy beda EP, ale ja kto się mówi - kiedy wrogów kupa i herkules dupa.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 08:37 
Cytuj  
pewnie ze lepiej w grupie ale jak na razie nijak nie mozemy sie zebrac w jednym terminie - zazwyczaj sa 2, gora 3 osoby :/
mi to nie przeszkadza, ja moge sie wybrac sama na spacer za kilka leveli ehhh.. ale w grupie wiekszy fun...

Moze przespacerujemy sie na jakies NMki ?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 01:38 
Cytuj  
Dobra drugi kluczyk już jest. Lecimy teraz po trzeci czy trzaskamy Qufim do 25? Mi to rybka. Tyle, że jeżeli kluczyk to lepiej iść razem niż potem osobno się męczyć.

btw. Zafajdany Torrent nic ciekawego niedał :( Czemu nik nie powiedział, że na dropy Torrenta to THF 15+ jest potrzebny?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 08:23 
Cytuj  
wyprawa do Giddeus zakonczona pełnym sukcesem - wszyscy chetni dostali po kluczyku - a Prit nawet 2 jako ze jeden zuzyl na otwarcie chestu - dostaliśmy po 846 gil i musielismy znależć dla Prita 2 kluczyk - udalo sie za 2 razem :D

dzieki Huck za hey hunt :D

teraz tylko kluczyk z Ghelsba - propozycja jest taka zebysmy zdobyli kluczyki w drodze na smoka :)

chetni na smoka:
1.Zjawcia MNK
2.Prit BLM (Prit farmuj kase na najlepszego Sleepa)
3.Krzysiek WAR
4.Piter MNK
5.Darko WHM
6.Ancover WHM

co myslicie o takiej konfiguracji? czy lepiej byloby 2 BLMow? (do trzymania smoka w uspieniu dopoki nie zalatwimy pomocnika )

jezeli chetnych jest więcej to po załatwieniu smoka pomożemy w 2 party :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 12 sty 2005, 09:28 przez Duszek, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.