mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 09:51 
Cytuj  
Witam!!!
Jak w temacie :) Tak sie wlasnie zlozylo ze potrzebuje to cudo ale jakos nikt sie nie kwapi aby sie tam wybrac i wykillowac te monstra...
Maat mowi ze trzeba uzyc sprytu aby dostac te trzy przedmioty. Tak sobie myslalem czy udaloby sie tam zakrasc THF, odpalic 2HR ability, potem Flee wskoczyc do groty dotknac ??? i zwiac??
Czy potworek musi zostac zaciukany aby mozna bylo zdobyc ten "tragicite" ?? Jakie sa te monstra?? Bo wiadomo ze THF 2HR chroni przed fizycznymi atakami, ale przed magia juz nie uchroni... Czy te potworki uzywaja magii??
HELP!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 10:12 
Cytuj  
Otoz z tego co pamietam to owy ??? pojawia sie dopiero po zabiciu tego NMa ^^


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 11:44 
Cytuj  
fajowy jest ten genkai
potworki maja niski lv ale maja niezly wygar i od zarypania hp
mozna na nich bic rekordy dmg z sata albo sidewindera :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 14:38 
Cytuj  
Ja z kolei slyszalem ze jeden gracz zakradl sie do ??? podczas gdy inni walczyli z NM i zdobyl tragicite...
Ale chyba malo doswiadczonych graczy tu mamy co??? :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 14:40 
Cytuj  
nam nie przyszlo do glowy oszukiwanie 8)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 15:15 
Cytuj  
Nie mam pojecia jak obejsc to zadanie, my poprostu poszlismy i zabilismy te monsterki ot i cala sztuka


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 15:16 
Cytuj  
He he popieram malo doswiadczonych, na pewno sie tam nie zakradniesz bynajmniej na sneaku ani na inv, bo owy NM spokojnie cie zaggruje nawet w takim stanie, no ale coz sa inni bardziej doswiadczeni,
zatem Good Luck !!!

ps. a swoja droga jesli jestes az tak doswiadczony albo znasz innych o wiele bardziej doswiadczonych to po co sie pyatsz ???


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 16:12 
Cytuj  
Bo jak widac malo kto tak naprawde czyta slowa ktore wymawia Maat gdy daje questa...
"UZYJ SPRYTU" aby zdobyc tragicite... Jak widac wejscie i zabicie NM do sprytnych nie nalezy, a wszyscy wiedza ze potworki te widza i slysza wszystkich na invisiblu i sneaku...
Moze wybadam czy da sie tam wbiec na Flee z uzytym THF 2 HR i sam sie dowiem :D
Bodziu mozesz sobie byc lvl 71 ale przyznac musisz ze pomimo swojego doswiadczenia odpowiedzi na moje pytanie komplenie nie znasz...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 16:33 
Cytuj  
Casp nie bierz wszystkiego co ten stary glupi pryk mowi na powazie

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 17:37 
Cytuj  
Tak tak a swistak zawije sobie w te sreberka ....

Kompletnie to ty nie wiesz co piszesz, myslisz ze kazdy kto robi postac i chce miec G2 zaliczone bedzie robil THFa do 25lvl bo Pan Casp wpadl na genialny pomysl aby na 2Hr THFa i na Fleee wpasc i examnac ??? w tym czasie jak NM go bedzie pral hahaha LOL

Faktycznie moze i mam te 71lvl i moze nie mam taaaakiego doswiadczenia jak Ty, chyle glowe, w koncu co tam ja nic nie wiem, to nie mnie ten NM razem z Rha walnal choc bylismy na Inv i Sneaku, to nie ja robilem ten G2 i w ogole inne zrodla pisza tak jak jasnie Pan Casp sobie wymyslil !

Sorki ale troche mnie ponioslo !

A tak na powaznie, skoro wiesz lepiej to powiedz mi po co sie pytasz jak nikt z nas (chyba nawet wiekszosc 99% - zostawiam ten 1% na takich doswiadczonych jak ty) nie wpadl na tak genialny pomysl skorzystania z THFa :)

Oczywiscie kompletnie nie odpowiedzialem na Twoje pytanie, bo nieuciekalem sie do takich metod lamerstwa (nie tyczy sie to Ciebie - ogolnie pisze), aby w czasie jak inni narazaja zycie zostawic wszystkich i pojsc sobie zakosic owy key item, no coz takiego doswiadczenia nie mam i raczej mi do takiego nie spieszno :P

No i w koncu odpowiem ci na owe pytania, a nie pytanie:
Czy potworek musi zostac zaciukany aby mozna bylo zdobyc ten "tragicite" ?? nie wiem nie probowalem !
Jakie sa te monstra?? 3 rozne NMy wcale nie latwe nawet z alliancem na ponizej 60lvl jest trudno, w sumie zalezy od skladu.
Bo wiadomo ze THF 2HR chroni przed fizycznymi atakami, ale przed magia juz nie uchroni... Czy te potworki uzywaja magii?? nie pamietam :P

Btw. Jakbys czytal co pisze to tez bys nie pisal swoich bez podstawnych stwierdzen, na wielu forach pisano ze key item mozna dostac dopiero po zabiciu NMa, poza tym owy spryt, o ktorym pisal Maat dotyczy tego aby po zabiciu NMa zrobic to bardzo szybko, gdyz respawn jest w czasie okolo 15sekund.
Polecam oczywiscie komentarze (link w ktorych tez ludzie opisuja ze owe NM potrfia korzystac z magii typu Paralyze Aoe czy tez jakis Fire Breathe itp

Co zlego to nie ja !

Good Luck ! :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 17:57 
Cytuj  
Ubawiles mnie wielce Bodziu :D :D :D
Nie spodziewalem sie ze kogos tak latwo mozna sprowokowac :P
Ja gram ponad rok i sprobowalem kazdego zawodu w FFXI. THF mam na 25, DRG na 20, SMN na 21, BLM na 27 itd itd. Mysle ze FFXI jest na tyle ciekawa ze warto choc troche poznac te zawody. Tak to wylevelowalem sobie THF na poziom 25 i pomyslalem sobie czemu nie warto sprobowac??
Zupelnie nie rozumiem cala te krytyke tego pomyslu z Twojej strony :D
Jesli nie potrafisz odpowiedziec na pytanie - nie odpowiadaj, ale nie stosuj wodolejstwa typu:

"Oczywiscie kompletnie nie odpowiedzialem na Twoje pytanie, bo nieuciekalem sie do takich metod lamerstwa (nie tyczy sie to Ciebie - ogolnie pisze), aby w czasie jak inni narazaja zycie zostawic wszystkich i pojsc sobie zakosic owy key item, no coz takiego doswiadczenia nie mam i raczej mi do takiego nie spieszno"

Bo o to Ciebie nie prosze, a bez sensu zabierasz moj czas...
Jestem konkretna osoba i oczekuje w swoich topicach konkretnych odpowiedzi :D w zwiazku z czym dziekuje za wszystkie te odpowiedzi jakie wsrod "tej Twojej wody" udalo mi sie wylowic :P

Temat uwazam za zamkniety :D
Pozdrawiam!!!

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 19:23 
Cytuj  
15 sekund? w tym czasie trzeba namierzyc ??? zabrac item i zwiać?
LOL brzmi intrygująco :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 20:31 
Cytuj  
Ok, spokuj bo zamkne topik :evil:

Monsterki używaja magi ... nie tylko AoE silena, paralyzga itd .. używaja też acient magic ...

??? Pojawia sie po kilnieciu mobka

Caspian nie jest orginałem w tych kombinacjach, z tą róznica że ja pierw siegnołem do zródeł pisanych a potem kombinowałem .... a że zródła pisane jasno informowaly ze mobki mama true sight czy co tam maja, odpusciłem bieganie z subem THF ktorego tez mam na lv 25 ...

Koniec tematu dla mnie.

Caspian jak by to bylo takie proste to nikt by nie bil tych mobkow, bralo by sie THF ktory by pulnol mobka poza zasieg i examine ... a respawn jest naprawde zajebiscie szybki i sa aggro na wszystko, oraz mama detekcje jak wyverny NM typu Bune czy Guivere ktory mie zwietrzył jak ja go jeszcze nie widziałem.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.