mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:29 
Cytuj  
Ajeszcze jedno:D Bo Wy w ogole nie wiecie:D Sciagnalem najpierw "fajnala" z torrenta:D Chcialem zainstalowac POL zjebana plytka;/ Wlaze na DC. Po godzinie mekii i szukania slota znalazlem. Godzinka i mialem CD. Zainstalowalem zrobilem konto i takie tam. Instaluje efefa. 3 cd zjebany;D Znow musialem sciagac;D To samo z RotZ w sumie scaignalem 5cd FFX 2 razy;D no rpawie 2 razy:P o 6 rano mialem gotowego a apdejtuje dopiero teraz:D Niezle nie? A jakie jaja byly jak zaczalem instalowac i mi 512 ramu zezarlo ? CALKOWICIE zostalo mi wolnego 200kb ram:D Reszta bufor systemu:D No ale i z tym sie uporalem. Dziwne ale to byla wina clone-cd. Na alkoholu dziala loox:D 65% czeku :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:30 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
hehehe to powodzenia i do zobaczenia na serwerze Ramuh :)


Wlasnie... Moze jakis WP ?:P Bo od dawna zadnego nie widzialem na forum... Tzn.. Od kiedy tu jestem nikt nei postnal :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:36 
Cytuj  
jak juz wszystko updatniesz i bedzie ci dzialac i dojdziesz do momentu tworzenia postaci to daj znac - ktos z nas kupi dla ciebie WorldPassa


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:37 
Cytuj  
Super:) Dzieki :) Odezwe sie w tym topicu :P

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wlasnie mi sie czek skonczyl.........
PIEC GODZIN SCIAGANIA UPDEJTOW!!!!!!!!!! PIEC TYSIECY PLIKOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W zyciu czegos takiego nie widzialem.......Boje sie. Zjechalo do 4,5h.... Masakra :|


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 13:12 
Cytuj  
Co Masakra ma z tym wspólnego? To nie Jego wina :wink:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 13:13 
Cytuj  
Seph - przeciez napisalam ze kolo 6 godzin... jak zwykle nikt mnie nie słucha ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 14:14 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Seph - przeciez napisalam ze kolo 6 godzin... jak zwykle nikt mnie nie słucha ;)


Przescieradelko, ale ja myslalem,ze Ty sobie jaja ze mnie robisz. Powaznie. Teraz mam 33% Pozostaly jeszcez 4h:| Nie wiem czy wytrzymam psychicznie.:P


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 10.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 14:46 
Cytuj  
Ale ja jestem napalony, a zapomnialem o najwazniejszym, a mianowicie ,że moja karta kredytowa dojdzie dopiero w polowie lutego :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: mam do was ludzie prosbe[choc nie wiem czy tak sie da] jak by ktos chcial stracic tą symboliczna zlotoweczke to niech walnie posta, czy moglby mi urzyczyc swojej karty ,żeby tylko sie zarejestrowac. Oczywiscie ja bym dal swojego klucza a nie wy mi numery swojej karty 8) [no chyba że ktos inaczej mysli]. A jak by juz te konto na play online zalozyl mi to pozniej by skasowal numery swojej karty [ i tu wlasnie nie wiem czy tak sie da] Tak wiec jak ktos chetny kto chce stracic zlotowke i chce mi pomoc pograc przez te 60 dni[zanim mi karta nie przyjdzie :wink: ] to niech wali posta :lol:
PS: Mam pomysly prawda :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 14:49 
Cytuj  
Lubomir napisał(a):
Ale ja jestem napalony, a zapomnialem o najwazniejszym, a mianowicie ,że moja karta kredytowa dojdzie dopiero w polowie lutego :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: mam do was ludzie prosbe[choc nie wiem czy tak sie da] jak by ktos chcial stracic tą symboliczna zlotoweczke to niech walnie posta, czy moglby mi urzyczyc swojej karty ,żeby tylko sie zarejestrowac. Oczywiscie ja bym dal swojego klucza a nie wy mi numery swojej karty 8) [no chyba że ktos inaczej mysli]. A jak by juz te konto na play online zalozyl mi to pozniej by skasowal numery swojej karty [ i tu wlasnie nie wiem czy tak sie da] Tak wiec jak ktos chetny kto chce stracic zlotowke i chce mi pomoc pograc przez te 60 dni[zanim mi karta nie przyjdzie :wink: ] to niech wali posta :lol:
PS: Mam pomysly prawda :]


ten numer raczej nie przejdzie
poszukaj sobie lepiej ochotnika wsrod swoich RL znajomych lub rodziny


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 19
Dołączył(a): 10.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 14:57 
Cytuj  
Pytalem znajomych. Oni mają Visy electron , , Masterd Card Electric. Wiesz nikt by nic nie stracil bo mozna jak sie zalozy konto zaraz edytowac i zmienic dane karty[chyba]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 14:59 
Cytuj  
nie znajdzesz chetnych


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 15:14 
Cytuj  
Nikt Ci nie pomoze. Ja powiem szczerze,ze mam ten fart i takich znajomych (nie z RL, z IRCa:P), ktorzy nie dosc,ze dali mi konto playonline to jesdno jeszce zasilone i z karta. Waznosc do konca miesiaca kwadratowych. Oczywiscie jak tylko dostane swoja to zmieniam:P Anyway.... Znow moje zycie sie troszQ wali przez Fajnala. Wlasnie byla u mnie dziewczyna aja po nieprzespanej nocy wygladam jak zjawa:D Ona strasznie sie boi:P Mysli,ze bede siedzial po nocach, gral a nie zajmowal sie nia i takie tam. Troche racji ma. Napewno bede gral... duzoooooo duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo bede gral, ale jej nie zaniedbam:P Trzeba pamietac o Ril world. Po nocach chyba tez nie bede siedzial. No moze peirwszy miesiac. Pozniej to juz raczej nie:P Pierwszy tydzien moze do 6 max, ale bardzo watpie bo ona mnie zabije:D Wiec do 3:P Pozniej - zobaczymy:P Znowu fajnal wlazi w moje zycie. Dobra ide sie prezspac 2h i do szkoly, dzisiaj Historie zaliczam. Niezle, nie?:D 47% juz mam 3:43h left....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 15:15 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Pozabijam Was wszystkich jak bedzie dluzej niz godzina!!!:D W godzine i 10 minut sciagnalem cala 3 plyte:D


bosz.. skad sie takie dresy biora w tej wspanialej grze ? :( to straszne :(


Posty: 19
Dołączył(a): 10.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 15:53 
Cytuj  
:( Nic jakos to przeczekam :wink: I tak nie mialem wiekszych nadzieji :P
PS: apropo dlaczego dresy??Moze skiny?? :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 15:58 
Cytuj  
nie wiem na czym seph jedzie ale mocny towar to musi byc :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 16:07 
Cytuj  
Przypominaja mi sie poczatki Edwina i Bodzia.

na kanale LS: "Bodziu, walimy tego jaszczura!" :lol:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 18:57 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Idril, wracasz do nas?


Nie.. nie wracam do FF, do Was z checia :)
Zreszta... moze jeszcze sie ktos ze mna piwa napije ;)

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 20:09 
Cytuj  
Ja jezdem anty dres i anty skin. Prosze tak na mnie nei mowic:( Tamto to oczywiscie byl joke. Anyway. Powiem Wam,z e mialem juz 80% updejta tylko oczyiwscie net mi padl i od nowa jedize :/ Szlak mnie trafia :/ Znowu sie ten jebany czek robi ;/ Aha... Jeszcze jedno. Grajac w FFXI utrzymujecie klimat!?!? Czy sracie na niego?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 20:10 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
nie wiem na czym seph jedzie ale mocny towar to musi byc :)


Jak sie nie spi to sie endorfiny w mozgu za duzo wydziela:P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 21:28 
Cytuj  
nie no co za koles. nie mam pytan. he he

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.