mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 08:51 
Cytuj  
No moi drodzy !!! zachęcam do czytania recenzji FFXI online ( i w pewnym sensie ) i podziwianie CRAZY C ....... na stronach najpopularniejszego pisma konsolowego --- od lat ---> PSX EXTREME !!! O tyle dobrze , że kolesie z gazetki tej ---> mają jaja na miejscu i zawsze DOBRZE piszą na KAŻDY temat ---> więc może i o nas coś fajnego naskrobali ???? Zwłaszcza , że jeden z nich gra na naszym LSie ( ciekawe czy zgadniecie kto ?? ---nietrudno się domyślić ) -------- w każdym razie ja kestem przed lekturą ( żona czyta , hheehehehe ) ---- a wyrwać pani kioskarce jedyny numer z rąk --> naprawdę trudno było.....


odezwę się jeszcze po lekturze

P.S. to może by tak jeszcze ---- Op + reszta hi uberów ---> do telewizji ???? :lol: :) :lol: :) :lol: :) :D


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 09:06 
Cytuj  
Jasne! Wystapimy w programie "Jesteśmy jacy jesteśmy". :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 09:08 
Cytuj  
jak M.Wiśniewski będzie ---> to do studia też wpadnę


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 09:08 
Cytuj  
Chyba raczej u Ewy Drzyzgi w programie "Uzależnieni od gier".


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 10:51 
Cytuj  
Ja tam zawsze bardzo lubilem PSX EXTREME. Wiec na pewno oblookam ta recke. Bardzo dobrze że sie pisze o FFXI. Przez to wiecej osob decyduje sie na zakup gry. Widzieliscie ile wczoraj wieczorem bylo ludzi na lsie?


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:45 
Cytuj  
Rha to ty?:)) Wielkie gratki. Naprawde fachowa recenzja a do tego jaki fotogeniczny jestes:)))


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 12:11 
Cytuj  
problem w tym, ze tam recenzuja FF XI wersje na Playstation 2, ktora jest niedostepna w Europie, jedynie w USA :) i w Europie wogole jej nie bedzie, zostala odwolana z pwoodu zbyt malego zainteresowania graczy konsolowych w EU :)

pozatym Neo+ jest duzo lepszym pismem niz PSE :) i recke FF XI mieli juz dawno temu :)

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 12:42 
Cytuj  
No i co z tego, że recke mieli dawno temu, skoro dopiero teraz gra się ukazała na rynku oficjalnie? A większość konsolowców posiada także PCta i może rozważy zakup tego tytułu.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 12:46 
Cytuj  
jakie teraz ? :) gra na PS2 w USA sie ukazala juz gdzies tak z rok temu :)
teraz to wyszedl tylko dodatek :>
wiekszosc konsolowcow uzywa peceta jedynie do czytania poczty i nie pakuje kasy w jego rozbudowe by pociagnal lepsza grafe, bo od gier maja konsole wlasnie :)
widac ze slabo sie orientujesz w tych tematach :>

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 12:50 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
jakie teraz ? :) gra na PS2 w USA sie ukazala juz gdzies tak z rok temu :)
teraz to wyszedl tylko dodatek :>
wiekszosc konsolowcow uzywa peceta jedynie do czytania poczty i nie pakuje kasy w jego rozbudowe by pociagnal lepsza grafe, bo od gier maja konsole wlasnie :)
widac ze slabo sie orientujesz w tych tematach :>


Coś Ci sie popiepszyło. Zazwyczaj jeżeli ktoś ma kompa i nie urzywa go jako pomocy biurowej to urzywa go do grania. I jest takich osób bardzo dużo. Dlaczego? Bo tak jest u mnie a nie sądzę, że moja okolica jest jakimś wyjątkiem.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 12:51 
Cytuj  
Super recka Rha... tylko jedno... Efly sa dobrymi rangerami??? Stary, zjadles jakiegos grzyba czy co? ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 12:54 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Coś Ci sie popiepszyło. Zazwyczaj jeżeli ktoś ma kompa i nie urzywa go jako pomocy biurowej to urzywa go do grania. I jest takich osób bardzo dużo. Dlaczego? Bo tak jest u mnie a nie sądzę, że moja okolica jest jakimś wyjątkiem.


Bzdura..... mowimy tutaj o grze na konsole a nie na pecety.
Jesli ktos ma konsole to rzadko kiedy uzywa do grania peceta. Konsola jest do grania, a pecet do pracy i czytania poczty... tak jest w wiekszosci przypadkow ludzi, ktorzy graja na konsolach.

Masz wogole jakas konsole ?? Czy tylko sobie teoretyzujesz ?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 12:58 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Super recka Rha... tylko jedno... Efly sa dobrymi rangerami??? Stary, zjadles jakiegos grzyba czy co? ;)


Odgórnie narzucone przez Rednacza: ma byc fachowo i kilatycznie. W tym wypadku musiałem iść na kompromis bo... nie wiem do czego się elfy nadają :P

A z recką czekałem specjalnie na Chains of Promathia i ukazanie się gry w Europie ale na wersję Ps2 się nie doczekałem z wiadomych względów.
Niestety nie napisałem o wszystkim o czym chciałem bo byłem ograniczony miejscem a raczej jego wiecznym brakiem :evil:

Recka miała się pokazać już jakieś 2 miesiące temu ale zawsze coś wypadało. Część screenów mi się bardzo podoba a co do kilku to kazałem im zmienić ale nie zdążyli. No cóż wyszło jak wyszło mam nadzieję że się podoba :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:03 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
Coś Ci sie popiepszyło. Zazwyczaj jeżeli ktoś ma kompa i nie używa go jako pomocy biurowej to urzywa go do grania. I jest takich osób bardzo dużo. Dlaczego? Bo tak jest u mnie a nie sądzę, że moja okolica jest jakimś wyjątkiem.


Bzdura..... mowimy tutaj o grze na konsole a nie na pecety.
Jesli ktos ma konsole to rzadko kiedy uzywa do grania peceta. Konsola jest do grania, a pecet do pracy i czytania poczty... tak jest w wiekszosci przypadkow ludzi, ktorzy graja na konsolach.

Masz wogole jakas konsole ?? Czy tylko sobie teoretyzujesz ?


Mam PSXa jak Cie to interesuje. I dlaczego piszesz, że mówimy o grze na konsole jak wszyscy tutaj grają w FF11 na PC? Jak chcesz pisać ogólnie to pisz na forum ogólnym a nie w FF11. Jak mój PSX był w fazie używalności (teraz leży nieużywany ale sprawny) to grałem tyle samo na PC co na konoli (nawet w FF7, gdyż poźniej zacząłem grać na emulatorze. Moja konsola zwiedziła całą moją okolocę i jak jej nie miałem to przerzucałem sie na PC). Piszesz jak jakiś statystyk - ekonomista: suche statystyki bez poparcia. I kto tu teoretyzuje. Poza tym moi co niektórzy kolesie zostawili konsole na rzecz PC. Reasumując napiszę jeszcze raz: dlaczego piszesz, że mówimy o grze na konsole jak wszyscy tutaj grają w FF11 na PC?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:07 
Cytuj  
PSX WARRIOR - ty sobie dobrze przeczytaj topic - nie mowimy o FFXI na konsole tylko o recenzji FFXI w PSX EXTREME napisanej przez naszego LSowego znajomego i tyle - a gra czy na PCta czy na PS2 jest dokladnie taka sama wiec nie wiem o co sie rzucasz?

proponuje zamknać ten temat bo niektorzy nie umieja czytać postów :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 20 sty 2005, 13:17 przez Duszek, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:08 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
I dlaczego piszesz, że mówimy o grze na konsole jak wszyscy tutaj grają w FF11 na PC? Jak chcesz pisać ogólnie to pisz na forum ogólnym a nie w FF11.


Sluchaj koles, nie moja wina ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Ten topic jest o recenzji FF XI w pismie konsolowym jakim jest PSX Extreme.. przeczytaj topic od poczatku a bedziesz wiedzial o jakiej wersji gry sie tu mowi.

Cytuj:
Reasumując napiszę jeszcze raz: dlaczego piszesz, że mówimy o grze na konsole jak wszyscy tutaj grają w FF11 na PC?


Bosh............... :)

Duszek napisał(a):
PSX WARRIOR - ty sobie dobrze przeczytaj topic - nie mowimy o FFXI na konsole tylko o recenzji FFXI w PSX EXTREME napisanej przez naszego LSowego znajomego i tyle - a gra czy na PCta czy na PS2 jest dokladnie taka sama wiec nie wiem o co sie rzucasz?


zgadza sie taka sama, ale w Europie jej nie bedzie dla posiadaczy PS2 , a recenzja jest w pismie konsolowym, polskim, europejskim, spozniona o jakis rok, bo u konkurencji taka recenzja byla juz dawno temu, a wy sie podniecacie jak lysy grzybami na porost wlosow :)

ok, NVM..... cja


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:43 
Cytuj  
chyba bede musial pomolestowac ten numer w "ksiegarni" :)
elvaan jest dobrym rng pod tym wzgledem ze robi duzy dmg a to ze trafia polowe rzadziej to juz nie rzutuje ;)
jakby kto nie wiedzial to elvaan jest urodzonym monkiem pld bst drg sam niezlym brdem drk rng rdm i whm :)
nie, nie zapomnialem o thfie :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 15:22 
Cytuj  
Chyba sie przejde do kumpla po ten numer Extreme`a. Ciekaw jestem tej recki. Spozniona - fakt. No ale cuz... Niektorzy co madrzejsi sa to wiedzieli,ze gra nie wyjdzei na PS2 w EU. Nie bylo szans. Dziwi mnie jednak to roczne spoznienie... Kiedys to sie jeszcze recki JAP wersji gier pisalo, a teraz.... ? Hm...:| Anyway, ide z psem.:P i do gry ;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 15:52 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Chyba sie przejde do kumpla po ten numer Extreme`a. Ciekaw jestem tej recki. Spozniona - fakt. No ale cuz... Niektorzy co madrzejsi sa to wiedzieli,ze gra nie wyjdzei na PS2 w EU. Nie bylo szans. Dziwi mnie jednak to roczne spoznienie... Kiedys to sie jeszcze recki JAP wersji gier pisalo, a teraz.... ? Hm...:| Anyway, ide z psem.:P i do gry ;]


Mam taką zasadę, że nie piszę o czymś o czym nie mam pojęcia. Rok temu gry nie miałem a przeczytać z netu i potem napisać własnymi słowami to nie moja branża.

Kiedy już gra dostała się w moje ręce nie myślałem o niej pod kątemrecenzenta tylko raczej od strony napalonego na onlinowego finala gracza i zapomniałem o całym świecie kiedy gierka dostała sie w moje ręce. :) Poza tym moje wcześniejsze próby przekonania Rednacza o tym, że by sie recka przydała spełzały na niczym bo "mało kto o tej grze u nas słyszał".

Proponuje z temau pousuwać jedynie posty niekoniecznie z nim związane, po co od razu zamykać cały watek ze względu na jednego pieniacza? :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 16:15 
Cytuj  
Nic nie bedziemy usuwac. Zostawimy potomnym ku przestrodze ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.