mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 17:13 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Seph napisał(a):
Chyba sie przejde do kumpla po ten numer Extreme`a. Ciekaw jestem tej recki. Spozniona - fakt. No ale cuz... Niektorzy co madrzejsi sa to wiedzieli,ze gra nie wyjdzei na PS2 w EU. Nie bylo szans. Dziwi mnie jednak to roczne spoznienie... Kiedys to sie jeszcze recki JAP wersji gier pisalo, a teraz.... ? Hm...:| Anyway, ide z psem.:P i do gry ;]


Mam taką zasadę, że nie piszę o czymś o czym nie mam pojęcia. Rok temu gry nie miałem a przeczytać z netu i potem napisać własnymi słowami to nie moja branża.

Kiedy już gra dostała się w moje ręce nie myślałem o niej pod kątemrecenzenta tylko raczej od strony napalonego na onlinowego finala gracza i zapomniałem o całym świecie kiedy gierka dostała sie w moje ręce. :) Poza tym moje wcześniejsze próby przekonania Rednacza o tym, że by sie recka przydała spełzały na niczym bo "mało kto o tej grze u nas słyszał".

Proponuje z temau pousuwać jedynie posty niekoniecznie z nim związane, po co od razu zamykać cały watek ze względu na jednego pieniacza? :D


Scierwo Ci tak powiedzial? A to gnoj. Trza bylo go gnebic;) O ile pamietam w ktoryms poradniku wyszedl chyba mega opis FFX, tam mozna by bylo rzucic ta recke FFXI. Z drugiej strony. Masz calkowita racje. Nie powinno sie pisac o czyms o czym nie ma sie zielonego pojecia:)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 17:16 
Cytuj  
czy byla wczesniej jakas konkretna recka ffxi w polsce ? oczko cos tam chyba skrobnal jeszcze ? bo z tego co mowiliscie to wiekszosc byla tragiczna... chyba lepiej ze pozniej ale za to konkretna ? no ale moglo byc to z miesiac temu jak doszlo duzo nowych ludzi 8)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 17:22 
Cytuj  
Tak. Oczko w Clicku i Caspian chyba w Neo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 18:12 
Cytuj  
Ja właśnie jak przeczytałem recke Caspiana zdecydowalem, że do was dołączę ;] (dzięks Cas :])
A przed chwila szybciusiem polecialem po PE do kiosku ;] żeby przeczytać recke Pabla ;] Miałem jutro kupić albo pojutrze, ze względu na moje złe samopoczucie (przesadziłem ostatniej nocy z pewnym specyfikiem ;] ) ale jakos tak sie dzisiaj zebralem :D

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 18:49 
Cytuj  
Oczko też superlatywy pisał o FF, chwała Mu za to ;)

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 18:58 
Cytuj  
Cos mi sie tak jakos widzi, i przypomina ze ktos juz (dosc dawno nawet) napisal recke FFXI :P W Wordzie miala ona prawie 28.000 znakow i miescila sie na 9 stronach... Niestety zostala okrojona do 4 stron Neo Plusa ale i tak zrobili to fachowo.
Ciekawe skad ja to wiem, czyzby ze mnie jasnowidz jaki??? :P

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 20:46 
Cytuj  
Megaopis FFX-2 tez zostal okrojony, nie weszla nawet polowa minigierek i musialem sie ograniczyc do poprowadzenia ludzi "sciezka 100%".
Ehhh takie zycie jak sie nie dysponuje nieograniczona iloscia miejsca :(


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 21 sty 2005, 09:22 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 01:20 
Cytuj  
Gorąco się zrobiło --- odnośnie PSX Warrior ---- tu chodzi tylko i wyłącznie o to ,że nasz kolega z lsa ---Krzewi wiedzę o ffXI ---a że w psx extreme ??? to ,że to pismo o konsolach to jedno --- a gdyby nie pecet to bym sobie na 11stke mógł czekać do usranej śmierci ---poza FFXI - na pc mam tylko DIABLO 2 .... a poza tym gram - grałem dotychczas w gry na psx i ps 2

Takie spory są niepotrzebne --gry online ( jak wcześniej już pisałem - powinny nas łączyć --> nie dzielić i poróżniać )


RHA --- zarąbista recka konkretna i fachowa ..... zabrakło mi w niej jednego --- właśnie tego klimatu , który pojawia sięTYLKO w grach online --> i to takich jak ta --> rozbudowanych rpg .gdy grałem na lvlach początkowych , prawie stóp nie całowałem ludziom za cure czy protect ( teraz staram się odwdźięczać ) ----- ingerencja pełna , porozumienie i bardzo fajny kontakt z innymi --- nie wiem , może tylko ja to tak czuję ??? to w tej grze jest najardziej niepowtarzalne --dla mnie

ale ogólnie --- zarąbiście napisane : macie u mnie z Caspianem duuużą wódkę ---- bo to dzięki wam --> na lsie pojawiają się nowi-cały czas :D :D :D :D :D


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 07:16 
Cytuj  
Coldee masz racje :) klimat jest rewelacyjny :D ludzie zreszta tez :D np wczoraj szukalam teleportu do holla - znalazlam od razu i to nie dosc ze gratis - nie chcial kasy to jeszcze na pozegnanie dostalam protect i shell :D

ja na forum trafilam dzieki komentarzowi do FFXI na stronie Ultimy, zreszta sama tez zostawilam tam komantarz z adresem i sposobem jak sie z nami skontaktowac ingame :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 08:56 
Cytuj  
Rha, to my tu ze 2 miesiace z toba gramy a ty sie nawet nie pochwalisz ze ty z Poradnika Eztreme jestes ??;] A pozatym mogles wstawic jakies ladne zdjecie ja zjawcia kris piter darko mammo zimus :D tak wiesz ;] ^^ :P

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 09:05 
Cytuj  
Rha - Prit ci teraz zyć nie da :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 09:59 
Cytuj  
Co do screenow z "nowymi" to sorki ale niestety nie mialem okazji aby "pyknac" cos zbiorowego. Niestety gramy w zupelnie innych miejscach i spotkanie sie przypadkiem to chyba tylko cudem gdzies poza Bastok :cry: Niemniej jednak trzeba to bedzie nadrobic expujac jakiegos joba z tych nizszych najlepiej wlasnie z osobami, ktore nie graja od dawna i pewnie chetnie by posluchaly rad z cyklu "co i jak".

Inna sprawa ze screenami jest taka, ze w okolice ostatniego akapitu mialy byc wrzucone dwa screeny z roznych eventow naszego LS: wyprawy do Ifrit`s Cauldron aby robic misje rankowa oraz drugi- zbiorowa fotka 5 graczy z okazji Haloween. Niestety chyba sie pogubili w doslanych screenach (ponad 100) i ostatecznie tego nie zmienili.

A odnosnie tego co kto robi to byl kiedys taki temat ale traktowal o "starosci" grajacych. Mozna by to w sumie odswiezyc bo to byo daaaawno temu i updateowac o to kto sie czym zajmuje.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:22 
Cytuj  
Rha - ja bardzo chętnie poexpuje i poslucham rad :D
na razie mam tylko MNKa na 23, WARa i THFa na 16 ale przez weekend chce poexpowac - WARa i THFa do 20 i MNKa jak najwyzej sie da :)

pewie pozostali tez chetnie sie przyłączą wiec wystarczy tylko wybrac jakis termin :) wiem wiem - z terminami to najgorzej ;) powiem tak - mi pasuje praktycznie kazdy dzien po 21 :) generalnie nie gram dłuzej niz do połnocy - podbudka do pracy o 6.30 :/ ale jezeli bedzie konkretny termin i godzina - to sie wyspie przed gra :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 13:54 
Cytuj  
Rha - po zakończeniu ostatniej wyprawy po kluczyki do bazy Orków siedzieliśmy chyba z godzinę przed wejściem do Ghlesby i rozmawialiśmy ze Stokiem. Jakby dało radę zrobić coś takiego z każdym z was to byłbym naprawdę zadowolony. Każdy gra inną profesją ale bankowo zachaczył też o "moją" i słowa doświadczenia każdej osoby (choćby te najskromniejsze) mają dla mnie ogromne znaczenie. Jest to mój pierwszy mmorpg i na pewno potrzebuję więcej rad, podpowiedzi, wytłumaczeń, gdyż cały czas mam problem z terminologią. Ktoś coś napiszę i co chwilę jestem zielony. To frochę frustrujące ale niezniechęcam się.
Pozdro CC

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:49 
Cytuj  
Rhaegal --> recenzja jest super! Dziś przeczytalem jadąc w pociągu. Mam tylko jedną uwagę: najlepszym Monkiem jest oczywiście Elvaan, Galka jest numer dwa. :)


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 18:45 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
|PSX| Warrior napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
Coś Ci sie popiepszyło. Zazwyczaj jeżeli ktoś ma kompa i nie używa go jako pomocy biurowej to urzywa go do grania. I jest takich osób bardzo dużo. Dlaczego? Bo tak jest u mnie a nie sądzę, że moja okolica jest jakimś wyjątkiem.


Bzdura..... mowimy tutaj o grze na konsole a nie na pecety.
Jesli ktos ma konsole to rzadko kiedy uzywa do grania peceta. Konsola jest do grania, a pecet do pracy i czytania poczty... tak jest w wiekszosci przypadkow ludzi, ktorzy graja na konsolach.

Masz wogole jakas konsole ?? Czy tylko sobie teoretyzujesz ?


Mam PSXa jak Cie to interesuje. I dlaczego piszesz, że mówimy o grze na konsole jak wszyscy tutaj grają w FF11 na PC? Jak chcesz pisać ogólnie to pisz na forum ogólnym a nie w FF11. Jak mój PSX był w fazie używalności (teraz leży nieużywany ale sprawny) to grałem tyle samo na PC co na konoli (nawet w FF7, gdyż poźniej zacząłem grać na emulatorze. Moja konsola zwiedziła całą moją okolocę i jak jej nie miałem to przerzucałem sie na PC). Piszesz jak jakiś statystyk - ekonomista: suche statystyki bez poparcia. I kto tu teoretyzuje. Poza tym moi co niektórzy kolesie zostawili konsole na rzecz PC. Reasumując napiszę jeszcze raz: dlaczego piszesz, że mówimy o grze na konsole jak wszyscy tutaj grają w FF11 na PC?



Moi drodzy-nie ma się o co spierać. Podejrzewam, że w Polsce większości ludzi nie stać na konsolową rozrywkę tylko i wyłącznie, a często na samą konsolę. Jeżeli w teorii PS2 posiada zabezpiecznia przed piractwem, to kupowanie na nią gier przez przeciętnego polaka niezbyt jest realne (ich cena).
Przyznam tutaj rację, że w innych, często bardziej normalnych pod względem stopy życiowej krajach, ludzie mają PcTy do mailów i pisania oraz netu, a wszelaka rozrywka odbywa się na konsoli-bo to łatwe, tanie i bez kłopotu. Pamiętajmy,że ludzie mają bardzo konsumpcyjne podejście czym łatwiej tym lepiej. Tam poprostu nie inwestuje sie z PcTy bo sie nikomu nie chce ani nie opłaca, przeliczając to na efekt końcowy.
Czy jak w Polsce wejdzie PS3 i jak ktoś ją kupi, to będzie miał dostęp i pieniądze na wszystkie wychodzące na nią nowości...? Raczej nie.

Pisze to wszystko Polak, który wogóle nie posiada konsoli i mocno inwestuje jedynie w PcTa.
Co do FF, to grać w nią na Pc jest poprostu wygodniej ale to również kwestia gustu.

Darkopl.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.