mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:16 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Stok - niekoniecznie - ja moja karte aktywowalam przez telefon - musialam tylko podac kilka danych z wniosku w celu identyfikacji i po godzinie juz moglam korzystać z karty, mam Visa Classic Citibanku...

nie da sie wplacic kasy na kartę, dostaję co 54 dni rozliczenie transakcji i wplacam kase na konto podane na wyciagu... ale w ten sposob splacam moj kredyt w banku bo na karcie mam cały czas dostapny ustalony przez bank limit...


Procedura aktywacji karty jest rózna, i może być inna w City a inna w BPH
co nie zmiania faktu że aby aktywoać karte zwykle potrzeba kod pin.

Wszystkie karty kredytowe mają jakieś opużnienie w obciążeniu klienta, moje maja 30 dni, twoje 54, sa i takie co maja 90 dni - i takie karty maja limit, wyjatkiem sa tu karty internetowe np mbanku, gdzie karta ma konto z którego realizowane sa transakcje, ma ona też limit, ale limit ustala sie samemu. To nei sa typowe karty kredytowe, to sa internetowe karty co zreszta napisałem.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 11:32 
Cytuj  
Zgadzam sie ze Duszkiem, wiekszosc kart kredytowych uaktywnia sie telefonicznie.
Poradze, jak nie umiesz tego zrobic sam, przejdz sie do banku, mile Panie Ci to zalatwia od reki :)


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 13:22 
Cytuj  
Dobra byłem w banku i się dowiedziałem że na karcie mam 1000zł ale dalej się nie mogę zarejestrować cały czas wyskakuje mi taki komunijat:
"Yor card was declined and your payment information was not registred. Please check the information enterned and try again or use another card"
No i za co ja mam zapłacić do cholery te 6$??


PS A tak poza tym to kartę aktywowałem przez telefon i tam mi powiedzieli że mogę jej już używać i czy nie ma takiego gracza który też miał takie problemy z MasterCard?? jeżeli jest taki to go bardzo proszę o pomoc

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 13:27 
Cytuj  
napisali ci ze odrzucili twoja karte i twoja platnosc nie zostala zarejestriowana, masz sprawdzic jeszcze raz czy poprawnie wpisujesz dane albo uzyc innej karty - proste ;)

widocznie przestali akceptowac MasterCard

nie wiem za co masz placic 6$ - ode mnie niczego takiego nie chcieli - moze to jakas prowizja od karty MasterCard?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 13:50 
Cytuj  
No ale tam pod tą informacją jest napisane że Visa i MasterCard są aktualnie akceptowane .Więc chyba jednak nie przestali jej akceptować

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 14:04 
Cytuj  
no to twoja im sie nie podoba ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:40 
Cytuj  
No ale jak ją wyrabiałem to powiedzieli mi że tą kartą mogę z powodzeniem płącić bez żadnych problemów to jest. Mówili że to wypukła karta i że nie powinno być żadnych przeszkód

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 16:49 
Cytuj  
Ja miałem czasem problem z rejestracja master card, poczkaj pare godzin i sprawdz ponownie proces rejetracji. To tyle.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 22:24 
Cytuj  
Dzisiaj na stronie SE znalazłem coś takiego:
Wanna play FINAL FANTASY XI? Don't have a credit card? Check out ePassporte's pre-paid Virtual Visa now! Using funds from a bank account, credit card or from other ePassporte account holders, players can pay their monthly fees, purchase new characters and play Tetra Master, the wildly popular and addictive mini-game from FINAL FANTASY IX. Now gamers without credit cards can play online with over 1.5 million other FINAL FANTASY characters.

The application is simple, and players can be ready for battle within a matter of minutes. Don't forget, your first month's subscription is free, so what are you waiting for?

To apply for your card visit https://www.epassporte.com/secure/finalfantasy.cgi

Powiedzic czy wrto coś takiego sibie założyć i używać zamiast karty kredytowej?

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 23:01 
Cytuj  
Już jest gdzieś topic o tym. Poszukaj.


Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 23:15 
Cytuj  
nie no to jest jak szukanie igły w stogu siana. Proszę niech ktoś odpowei tutaj lub poda przynajmniej link do tego topicu. Będę wdzięczny

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 23:43 
Cytuj  
No to ja jestem zajebisty. Znalazłem igłę w stogu siana. A może jestem zwykłym facetem z problemami jak każdy a ty jesteś zwykłym leniem.

viewtopic.php?t=10391


Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 11:54 
Cytuj  
Dzięki za pomoc a napisałem tak bo kiedy na jakimś innym forum ktoś mi tak odpisał to zawsze szukałem. No a na forum które ma ok 10000 temató jest trudno szukać zwłaszcza że nawet nie wiem jak ten temat się nazywa.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 00:22 
Cytuj  
He znalazłem coś lepszego na innym forum. Niema to wiele wspólnego z tym tematem ale też chodzi o kartę:
1. http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?p=50309#50309
2. http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?p=50310#50310
Kolo jest za mocny. Dwa takie same tematy w dwóch różnych miejscach. Przesada ale tacy ludzie też są.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.