mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:01 
Cytuj  
Mam parę pytań odnośnie ekarty mBanku
*jest to karta za której posiadanie się nie płaci
*jej wyrobienie jest darmowe
*nie działa ona kiedy nie ma na niej pieniędzy
*można ją doładować za pomocą innej karty(tylko jak?)
*można jej używac tylko w internecie
*no i najważniejsze NAPEWNO mogę nią płacić abonament za FFIX
czy tak??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:22 
Cytuj  
*jest to karta za której posiadanie się nie płaci
Zgadza sie. Nie placi sie za jej posiadanie.

*jej wyrobienie jest darmowe
Nie. Wyrobienie kosztuje 25 zl i karte trzeba co rok wymieniac,
poniewaz jest wazna przez 1 rok.

*nie działa ona kiedy nie ma na niej pieniędzy
Z tego co wiem, dziala non-stop. Nie mozna na niej zrobic debetu,
dlatego wystarczy wyladowac z niej pieniadze, zeby byc 100% bezpiecznym (a ladowac tylko przed transakcja).

*można ją doładować za pomocą innej karty(tylko jak?)
Nie mozna. Laduje sie ja wylacznie z eKonta, czyli podstawowego rachunku ROR (rachunku oszczednosciowo rozliczeniowego) w mBanku. Musisz najpierw miec konto (darmowe zalozenie i utrzymanie), zeby zamowic dodatkowo eKarte (za 25 zl). eKarte ladujesz przez internet (zabezpieczeniem jest lista kodow jednorazowych oraz haslo do Twojego eKonta).

*można jej używac tylko w internecie
Podobno tak. Nie probowalem nigdy poza internetem. eKarta sama w sobie nie ma paska magnetycznego (na ktorym normalnie sa zapisane informacje identyfikujace).

*no i najważniejsze NAPEWNO mogę nią płacić abonament za FFIX
Na pewno mozna. Placilem za 2 konta przez wiele miesiecy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:23 
Cytuj  
1) wyrobienie ekarty to 26 (o ile dobrze pamietam) zlotyrh rocznie
2) patrz wyzej
3) jak nie ma na niej pieniedzy nie mozesz z niej niczego kupic
4) mozna ja doladowac przelewajac pieniadze z konta z ktorym ta karta jest powiazana (zeby wyrobic taka karte musisz miec konto w mbanku)
5) tak
6) o to juz musisz pytac kogos kto placil nia za FFXI ale mysle ze nie powinno byc zadnych problemow


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:24 
Cytuj  
hehe, spoznienie, sorry ;)


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:59 
Cytuj  
Przeglądałem umowy na www.mbank.pl no i tam napisali że tą kartę można również doładować przez telefon. Czy tak można napewno? i druga rzecz czy aby wyrobić tą kartę musze się udać do mBanku czy też mogę wszystko załatwić przez internet?(na stronie było napisame że mogę załatwić wszystko przez inernet nawet konto) i w jaki sposób mam zapłacić za tą kartę jeśli załatwiam przez intermet?

PS Ja sugerowałem się tym że inni płacą MasterCard i wyrobiłem też MasterCard i co? Pojawia się komunikat że odrzucają tę kartę(mimo że inni płacą MasterCard)


PS(2) Zgóry dzięki wszystkim za pomoc

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:07 
Cytuj  
Sluchaj... Zadzwon na mLinie oni Ci wszystko powiedza. Karte wyrabiasz na mLini. Olej mastercard. Naprawde sa problemy z nia. Wez ta eKarte i sraj na wszystko grajac bez stresow. Nie wiem czy mozna ladowac przez telefon czy nie. mLinia jest free - oni wiedza ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:08 
Cytuj  
MBank nie ma oddzialow, moze mylisz z Multibankiem?

doladowac przez telefon oczywiscie mozna, rownie dobrze jak przez internet. to po prostu inny kanal dostepu do twojego konta.

koszt karty bedzie pobrany z twojego konta, na ktore wplacasz pieniadze poprzez przelew (przypominam ze mbank nie ma oddzialow)

heh... co do mastercarda - tak samo jak visa, istnieje wiele rodzajow. nie kazda karta mozna placic w sieci, ekarta mbanku lub netkarta multibanku zrobisz to bez wiekszych problemow


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:21 
Cytuj  
mBank to bank internetowy. Musisz najpierw przelac z innego konta (albo ktos Tobie przelac) pieniadze, ewentualnie mozesz je wplacic w dowolnym banku, albo na poczcie (ale rabna Ci jakis %). Przez telefon to mozesz tylko wydac dyspozycje doladowania eKarty z Twojego konta. Po prostu zamiast klepac w klawisze to masz interfejs glosowy :P.


Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:28 
Cytuj  
Aha już wszystko wiem. W razie czego to jeszcze zadzwonię na mLinię.
Sorry że zawracam głowę i wiem że to wkurzajace ale napewno nie będę miał żadnych problemówz zapłatą. Niech napisze tu ktoś że on teraz płaci za abonament to będę 100% przekonany do tej karty

PS w jakimś temacie czytałem że ta eKarta to jest Visa Elektron a taką nie można płacić

PS(2) zrozumcie mnie prszę tą grę kupiłem przed świętami wyrobiłem już dwie inne karty i żądna nie działa a strasznie chcę w nią pograć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 17:55 
Cytuj  
Ja Cie zapewiam, ze eKarta mbanku dziala z FFXI. Sam takiej uzywam (ostatnio placilem z miesiac temu).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 18:00 
Cytuj  
czytac topik OPŁATY KONTA KARTY

:evil: zamknać topik prosze :evil:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.