mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:58 
 
Hmm. Nie wiem czy to tylko moje odczucie czy inni tez tak mysla ale wydaje mi sie ze ostatnio bardzo obnizyl sie poziom intelektujalny naszego ls'a. Niektore rozmowy powoduja ze mam ochote siagnac perelke bo to nic innego jak zwykly spam. Mam prosbe do wszystkich: Postarajcie sie choc w jakims stopniu zachowac magie Vana'diel. Po to przeciez gramy zeby zostawic swiat realny z boku i oderwac sie od szarej rzeczywistosci chociaz na chwile. Jak zaczynalem gre 2 miesiace temu bylo zupelnie inaczej.


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 00:13 
 
Lesiu - nie tylko twoje :/

tez od jakiegos czasu naprawde mam ochote w pewnych momentach zdjac perełke :/ w ciagu ostatnich kilku dni ta wspaniala finalowa atmosfera na LSie gdzies znikneła... albo nie, nie zniknela, kilka osob skutecznie ja psuje...

zreszta sami wiecie co sie ostatnio dzieje na LSie...

wiem ze CC to polski LS i wszyscy chcemy zeby polakow grajacych w FFa i noszących zielona perełke bylo jak najwięcej ale...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 31 sty 2005, 00:25 przez Duszek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 00:14 
 
Jak zaczynałeś grę 2 miesiące temu nie byłeś na CC LSie :) Złapałeś mnie w Bastok jak miałeś już chyba 18 level czy jakoś tak. Ale zgodzę się z Tobą - wcześniej tego nie było.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 00:20 
 
Na samym początku poznalem kilka osob w Vana'diel i siedzialem przez jakis czas(do 13 lvlu) na innym ls'ie ale wlasnie bardzo pozytywny klimat CC przekonal mnie do tego zeby zalozyc na stale zieloną perełke. gdyby sie ta sytuacja powtorzyla teraz pewnie zostałbym na tamtym:(


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 00:39 
 
:wtf:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 00:49 
 
Ja sie juz pytalem wiele razy czy utrzymywany jest jakis klimat gry... NIKT Z WAS NIE POWIEDZIAL, ZE TAK!! NIKT!!! A teraz pretensje macie,ze ludzie nie trzymaja klimatu? No przepraszam...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 01:04 
 
:wtf:


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 01:46 
 
:wtf:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 02:09 
 
nie robcie :wtf: bo sami sie wkurzacie nieraz.


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 02:19 
 
a i Seph tu nie do konca chodzi mi o klimat gry jako takiej (bo przeciez nie bedziemy mowic do siebie "per magu, rycerzu") ale o to zeby np. nie nazywac mobkow "pedalami". Itd... A no i nie mysl ze to napisalem tylko do Ciebie. Raczej chcialbym zeby wszyscy to przemysleli bo niedlugo straszny balagan na lslie mozemy miec. Szczegolnie ze duzo nowych osob dochodzi .


_________________
Jast v2.0

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 05:00 
 
Jak dla mnie to jest kwestia tylko i wyłącznie kultury języka niektórych osób. Nie będę wymieniał konkretnych osób ale osobiście uważam żę nagminne używanie przekleństw jest zbyteczne. A sporo nowych osób klnie nagminnie...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 07:10 
 
nie chodzi tylko o przeklenstwa Gal...

kilka osob zrobilo sobie z LSa swoj prywatny folwark a ja nie mam zamiaru przekopywac sie przez 20 linijek czyjegos spamu zeby znalezc jedna linijke odpowiedzi na moje pytanie albo odszukam pytanie skierowane do mnie... nie zapominajcie ze okno czata na tylko max 7 linijek wiec jak ktos go zasmieci to nie zdazysz zauwazyc ze ktos cie o cos pyta a nie zawsze mozna wlaczyc log na cale okno zeby przewinac kilka ekranow spamu...

wiec zanim ktos mnie zapyta czemu sie nie odzywam na kanale LSa - zawsze odpowiem czy pogadam na /tell

ale i tak nie ma sensu poruszać tutaj tego tematu bo osoby ktorych dotyczy ten temat nawet na to forum jeszcze nie zajrzały :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 09:17 
 
W jakis szczegolnie trudnych przypadkach mozna zawsze dac /kick. Chyba zalezy nam na jakosci a nie na ilosci. Do tej pory to sei nie zdarzalo, ale jedna osoba byla blisko a inna sama sie kicknela ale potem wrocila. :D

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 09:59 
 
Umm... :wtf:

Proponuje, zeby osobom, ktore waszym zdaniem "nie ulegly magii vanadiel" w takim stopniu jak reszta z nas (hehe, z gory zakladam, ze nie chodzi o mnie :) delikatnie, z pelnym zrozumieniem zwrocic uwage na /tellu. Na pewno nic zlego sie nie stanie. Albo dajcie mi znac, to pogadam z ta/tymi osobami.
Tylko blagam... nie robcie jaj jak na innych mmorpegach - nie gadajmy do siebie "Zacny Panie i Zacna Pani" bo zabrudze podloge ;)

PS
Przeklinamy TYLKO kiedy to naprawde niezbedne - kiedy uda nam sie ubic cos duzego, kiedy cos duzego nas ubije, kiedy jakis przeslodki noob nas &^^%^%$&%wi, kiedy po raz 23648236 wywali nas z POLa. Nie wstawiajcie "5%$wa" jako przecinka... przez to traci ona swoj wyraz, sile i ekspresje hehe.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 10:28 
 
hehe Xav - zapamietam jak mnie znowu w ktorys dzien 7 raz z rzedu wywali z neta :P

:lol: z tym zacny panie/zacna pani to lekka przesada - to pasuje do średniowiecznych mmorpgow :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 11:28 
 
Wlasnie o to mi chodzi. O kulture jezyka a nie o "zacna pani, panie" bo napisalem ze tego tez ja ani nikt inny by nie chcial. Na prawde luzne rozmowy mozna przeprowadzac na tellu. Tam kazdy sobie moze klac do woli jezeli nie przeszkadza to jego rozmowcy. Ale na lsie powinni sie ludzie bardziej zastanawiac nad tym co pisza. Mam nadzieje ze poruszenie tego tematu cos zmieni chocby w minimalnym stopniu.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 11:37 
 
Ja tam lubie na LSie pogadac o niczym... ale jesli to wam przeszkadza to nie bede :/


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 11:38 
 
ja tez ! i bede bronil naszego prawa gadania o niczym !


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 12:12 
 
Xav - nie o to chodzi, mi sie podobaja te pogaduszki na Lsie i jestem jak najbardziej za takimi rozmowami :)

ale nie bylo was przez weekend na LSie wiec nie wiecie jak to wyglada jak kilka osób udaje wielce elokwentnych i gada praktycznie do siebie o niczym piszac po 10 linijek tekstow i myslac ze wszyscy sa tym zachwyceni :/

nie bylo szans pogadac normalnie na kanale bo kazda wypowiedz momentalnie ginela w powodzi :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 12:13 
 
Tez lubie pogadac o niczym :) Xav, Sai nie o tym mowi egoist.
Wiecie, mlodym graczom zaproponowalabym poprostu wiecej posluchac, poczytac. Emocje + klniecie do przesady gosci, ktorzy maja wyrobic o sobie zdanie na LS... moim zdaniem to jest dziecinne.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.