mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 12:27 
 
Przyznam sie szczerze w godzinach w jakich gram nie spotkalem sie z jakims strasznym spammerem (no chyba, ze o mnie chodzi :D) ale jak mi sie cos nie spodoba to z pewnoscia zwroce na to uwage tej osobie ^^ juz taki jestem zimny dran


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 12:45 
 
Cytuj:
... juz taki jestem zimny dran


To prawda ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 12:53 
 
tak jak xav mowil, jak cos wam sie nie podoba to opierdalac bezposrednio i bezzwlocznie :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:53 
 
Osobiscie nie wiem co sie przez weekend dzialo bo mialem problemy z wiatraczkiem od graficznej i dopiero w niedziele wieczor to zreperowalem (jak zwykle najprostsze rozwiazanie zachowalem na koniec :D), ale ogolnie to co widzialem w ostatnim miesiacu jest tragiczne. Gralem wczesniej w maju bylo ok. Do polowy stycznia tez, teraz 'kurwa mac' 'i huj' 'ja pierdole ale sie wkurwilem' jest na porzadku dziennym. Nie mowie ze jestem aniolkiem, pare razy mi sie zdarzylo na lsie cos burknac, ale staram sie to robic bardzo sporadycznie. Wiec prosze Was (bo pewnie wiecie o kogo chodzi) zastanowcie sie nad tym w jaki sposob powiedziec to co chcecie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:10 
 
Nie do końca rozumiem o co całe zamieszanie ....... w sobotę i w niedzielę siedziałem mniej ( problemy z neostradą ).Co złego dzieje się z naszym linkshellem ??? nie wiem - może czasem trzeba nazywać rzeczy po imieniu ---> napisac kto i co źle robi czy pisze ??? nie tylko na tellu ...... Sam czesem przeklinam (zwłaszcza wczoraj --> raiseując ok. 10 osób w Yhator --> a później oczekując pomocy od whmaga --> gdy leżałem sztywny --> napisał mi : sorry we must exp quickly because our pty exp down .....) wtedy wkur.... się na maxa.... :cry: ale wracając tematy --> na lsie czasem pojawiają się lepsze czasem rozwijamy je przez dłuższy czas ( nawet 30 minut ) :) , a czasem nie można pogadać , bo 2/3 lsa expuje i---> nie nadąży czytać..... jeśli ktoś robi, pisze coś żle -> mówmy mu o tym > twórzmy kulturę naszego ls-a i uczmy jej -> nowo przybyłych ( pamiętacie uberzy jak żeście mi wybili z głowy CAPSL:OCKI ??? ) ... a bardzo lubiłem ich używać ..... :lol: :lol: :lol:

W każdym razie -> każdy z nas jest inny i musimy przyjąć jakieś nasze ustalone zasady ---> nikt nie jest doskonały , lecz przebywając w gronie innych graczy...... zresztą jak w przysłowiu : Jeśli wlazłeś między wrony musisz krakać tak jak one ...... jeśli nie o to chodzi -> tzreba dać znać dokładniej o co > bo temat wydaje się być zbyt ogólny i nie musi dotyczyć wszystkich rozmów na lsie


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:13 
 
Oj, Panowie, ja bamiętam dużo przekleństw na LSie, a grałam jak jeszcze nie było 'nowych' ;)
Ale, przyznaję, klimat i tak byl super a ja się zawsze śmiałam z tych co się złoszczą. Inna sprawa, że też nieraz zabrudziłam czystość wypowiedzi na LSie.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:16 
 
Ja powiem w swoim imieniu, że wszelkie przypadki przeklinania na LSie tępie i pamiętajcie, że jeżeli jakies osoby nie są w stanie zapanować nad swoim językiem - to zawsze jest opcja "Kick Member". Osoby, które posiadają pearlsacki same powinny się kontrolować.

Osobiście nie spotkałem jakichś rażących sytuacji, o których tutaj czytam - ale być może miały one miejsce.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:25 
 
Idril - tesknie za Twoja pikanteria ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:28 
 
Idril to dopiero przeklinala!


_________________
Obrazek

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:32 
 
E tam u nas w LS full kulturka :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:35 
 
a jednak idril o mnie pamieta ;)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 18:08 
 
Hm... Zacny Panie/Pani to w UO ;) Anyway... Jesli chodzi o samego LS`a. Biorac pod uwage Wasze wypowiedzi to tak naprawde sa sprzeczne. Zgadzam sie z Saiem i Ksawem. Rozmowy o niczym sa potrzebne i beda prowadzone do konca swiata. Jesli nie chcecie - nie musicie czytac. Co do pytan... Hm... Zjawcia chyba przesadzasz, zreszta zawsze mozna nacisnac 'plus i enter'. Nie mozecie oczekiwac,ze na LSie bedzie jeden temat rozmowy i akzdy bedzie sie do niego wlaczal. To neimozliwe i niewykonalne. Nie panuja tu jakies ostre zasady czy cos w tym guscie. Korzystaliscie kiedys z IRCa ? Jesli nie to naprawde polecam. Nauczycie sie kiedy i co czytac i w ogole wypowiadac w internecie. Nauczycie sie,ze jesli rozmawia 10 osob naraz to sie pisze do kogo sie kieruje wypowiedz a nie kieruje sie ja w sina dal. Zastanowcie sie w ogole nad sensem tego postu. Napisalisci ego tak jakby mial on cos zmienic a gdzies w polowie topicu czytam zdanie 'i tak wiekszosc osob do ktorych to jest kierowane nie zaglada na to forum', czy cos w tym guscie. Wiec po co to? Wystarczy powiedziec na tell, mi czy komus tam, zeby mniej klal czy nie informowal LS`a o tym, ze ktos wlasnie piernal. :D Ludzie zastanowcie sie nad tym. Nie wszyscy mamy po 20 lat albo nie wszyscy chcemy miec. Nie zawsze musimy sie zachowywac sztywno, nie klac, nie rozmawiac o glupotach. Po co grac? Zeby sie rozerwac. Nie gram po to zeby mi ktos wypominal, ze klne. I bede klal jak mi zostanie i HP i dzikim fartem poison mnie jakis zabije, albo nagle mi zza zaulka wyskoczy jakis MOB i mnie zmasakruje. Jesli Wam to naprawde nie pasuje to kicknijcie mnie, albo powiedzcie to sam sciagne perelke. Bede tez rozmawial z ludzmi o niczym, o stanowisku polski w walce z narkotykami w USA, czy o nowej kochance prezydenta uzbekistanu. Nie chcecie ? Patrz wyzej. Jak ktos pisze na LSie cos co mnei w ogole nie interesuje/nie dotyczy to poprostu tego nie czytam - proste. Nie zawsze ludzie rozmawiaja na interesujacy nas temat. Jak wyjde z jakims zapytaniem w srodku czyjejs rozmowy o dziurze w nowej bluzce albo o czyms podobnym to nie zrobie awantury. "Jak ja o cos pytam to ma byc cisza!" 'Plus i enter'. Ludzie, zastanowcie sie... Prosze Was... Rzadacie od innych rzeczy nieludzkich i niemozliwych. Czlowiek jest powaznym wariatem. Pamietajcie tez o tym, ze to wlasnie wariaci dali nam, kolo, elekrtycznosc czy wiele innych rzeczy ;) "Eureka" EOT IMHO.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 18:17 
 
Jednak się z tym do końca nie zgodzę. Jeżeli widzę, że 10 osób wali ciągle jakiś bezsensowne teksty na LSie to się nie dołączam tylko tella wysyłam. Cięzko jest zauważyć info od kogoś do ciebie na 7 linijkach testu (Zjawcia już o tym pisała). A niema bata, żeby takowe info zobaczyć pośród logów z pola bitwy lub bezsensownych informacji o kolejnej kochance prezydenta USA. Jedna wązna informacja znika pośród tłumu nic nieznaczących. Ja tam mam aktywne logi wyświetlające info co się dzieje wokół. Jak np. w dżungli walczą 3 party obok siebie to ledwo dostrzegam co ktoś na LSie napisał nie mówiąc o zobaczeniu, że ktoś do mnie napisał. Dość często ostatnio byly sytuacje, że ktoś coś do kogoś pisze a ta osoba nie odpowiada. Dlaczego tak jest? Przeczytaj pare linijek tekstu wyżej. Owszem można powiedzieć, że jest tell ale nie będę wysyłał po kolei tella do 5 osób, kiedy mogę zadać pytanie na LSie do całej piątki naraz.


Ostatnio edytowano 31 sty 2005, 18:22 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 18:21 
 
Kris dzięki - wreszcie jedyna osoba ktora zrozumiala o co chodzilo w moim poscie

nie chodzilo mi o rozmowy prowadzone na LSie bo te uwielbiam ale o to ze kilka osob ostatnio prowadzi sobie monologi z soba na kanale i ma gleboko w dupie ze innym zasmieca czat


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 18:22 
 
Krzysiek2099 napisał(a):
Jednak się z tym do końca nie zgodzę. Jeżeli widzę, że 10 osób wali ciągle jakiś bezsensowne teksty na LSie to się nie dołączam tylko tella wysyłam. Cięzko jest zauważyć info od kogoś do ciebie na 7 linijkach testu (Zjawcia już o tym pisała). A niema bata, żeby takowe info zobaczyć pośród logów z pola bitwy. Ja tam mam aktywne logi wyświetlające info co siędzieje wokół. Jak np. w dżungli walczą 3 party obok siebie to ledwo dostrzegam co ktoś na LSie napisał. A wystarczy jeden tell, który będzie się mocno wyróżniał i po walce mogę się spokojnie cofnąć i przeczytać co któś do mnie napisal a nie przedzierać się przez kilogramy zbędnych linijek tekstu.


Ja mam takie same ustawienia. Jak lvl MNKa na diunach to nie rozmawialem na LSie w ogole, tylko z Darasikiem (hI!) na tellu. Logicznie rozumujac zadajac pytanie i oczekujac odpowiedzi powinno sie wlaczyc filtry jesli jest taka sytuacja, ze przewija sie 20linijek tekstu na 2 sekundy. Jesli chodzi o field. Jesli nie - poprostu... czytac.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 18:35 
 
pretencje o to ze nie mozna wylapac informacji z chatu w czatu w czasie walki mnei gleboko rozbawily :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 18:41 
 
Duszek napisał(a):
Kris dzięki - wreszcie jedyna osoba ktora zrozumiala o co chodzilo w moim poscie

nie chodzilo mi o rozmowy prowadzone na LSie bo te uwielbiam ale o to ze kilka osob ostatnio prowadzi sobie monologi z soba na kanale i ma gleboko w dupie ze innym zasmieca czat


.... :wtf: .... Ignoruj... Nie rob awantury... Nie wiem czy mam sie smiac czy plakac... Powaznie... ale bardziej mnie na :lol: bierze :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 18:46 
 
dobry pomysl - od dzisiaj bede wszystkich spammerow wrzucac do blista ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 21:48 
 
swordsman napisał(a):
pretencje o to ze nie mozna wylapac informacji z chatu w czatu w czasie walki mnei gleboko rozbawily :lol:


Ale niemam ochoty przekopywać się przez pakiet monologów typu:
%$#@^$ (cenzura)
Ale ciezki ten....... (nieważne kto)
Uaaaaaaaaa
ALe go walnalem
^%$&^%$ ale mnie ^%$#&$

Sai nie udawaj, że niewiesz o co chodzi

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 01:54 
 
A czy to takie trudne napisać jakiś krótki regulaminek dla LSa? Kilka punktów, które mniej więcej określają czego nie powinno się robić - jak klnięcie bez powodu, czy rozmowa ze swoją osobą? Tak, wiem, że w takich wypadkach zaraz pojawiają się nadinterpretacje i spekulacje, ale z gramem zdrowego rozsądku można by coś takiego zaprezentować użytkownikom. Wystarczyło by:
1.Nie klnij bez powodu 2. Nie gadaj do siebie 3. Pisz na tell jak chcesz z kimś konkretnym porozmwiać
Wrzućcie to w Topic lsa i może podziała. Każdy był początkującym i każdy musiał przyswoić pewne reguły koegzystencji z innymi - by nie dostać kicka :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.