mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:13 
Cytuj  
Gdzie ja napisalem, ze nie moge isc bo sie ucze a poszedl na CoPa????
Akurat podawaliscie caly czas terminy na dzien przed egzaminem, wiec musialem sie uczyc i nie moglem przyjsc.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:18 
Cytuj  
jako ze dzis nic nie ma to moze zrobimy ale konkretnie Jakisc BCNM albo AA (nieukrywam ze chce wyzwan po wczorajszej walce z Memetami ;D)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:27 
Cytuj  
Draconi napisał(a):
Gdzie ja napisalem, ze nie moge isc bo sie ucze a poszedl na CoPa????
Akurat podawaliscie caly czas terminy na dzien przed egzaminem, wiec musialem sie uczyc i nie moglem przyjsc.


6 luty 2005 watek o CoP
Draconi napisał(a):
Ok podlevelowalem rangera do 40, ale chyba nie zdaze ninje podtrenowac do 20, bo w poniedzialek mam egzamin. Ale to chyba zbyt duzej roznicy nie zrobi.


Wątek o static.
Draconi napisał(a):
Niestety w niedziele nie bede mogl, bo w poniedzialek mam egzamin :(
To juz na szczescie ostatni :P wiec potem bede mial ferie i bede mogl ciagle grac :lol: Wolalbym pojsc na exp i dobic do 73lvl bo nie moge sie doczekac mazurki :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 8 lut 2005, 12:31 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:29 
Cytuj  
Czy ktos z was widzial mnie ze ja w niedziele gralem???????
Rangera podtrenowalem w sobote, ale na ten dzien nie bylo zadnego terminu w staticu, a w niedziele caly dzien sie uczylem i nie bylo mnie wcale w grze.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60


Ostatnio edytowano 8 lut 2005, 12:34 przez Draconi, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:32 
Cytuj  
Stok - wtrace sie bo akurat nie masz racji, podlevelowac sobie mogl rano w niedziele przeciez a po popoludniu uczyl sie, wiec nie widze tu akurat sprzecznosci ?
Obiektywnie rzecz biorac to faktycznie konkretne terminy podawalismy akurat jak Drac mial egzamin, ale reszta to tylko ogolne dyskusje co chcielibysmy zrobic, nic konkretnego (poza chybionymi terminami)

Mniej narzekan, wiecej inwencji tworczej, konkretny termin i jazda !

To co dzis robimy ??? Konkretnie !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:36 
Cytuj  
Draconi napisał(a):
Czy ktos z was widzial mnie ze ja w niedziele gralem???????


To własnie o to chodzi ze nikt cie nie widział od XXX czasu w zajeciach związanych z ludzmi ze statica.

Ja cie widziałem w niedziele kolo AH w Jeeuno, ale to chyba naprawde nie o to chodzi, bo nikt nikogo tu nie bedzie pilnował i kontrolował co robi ingame.
Chodzi dokładnie o to co napisał Galen i co pisze Rhaegal. Nie spotykamy się wogóle na żadne poza-expowe zadania. Nawet umówić sie na BCNM nie możemy od miesiąca.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:42 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Stok - wtrace sie bo akurat nie masz racji, podlevelowac sobie mogl rano w niedziele przeciez a po popoludniu uczyl sie, wiec nie widze tu akurat sprzecznosci ?
Obiektywnie rzecz biorac to faktycznie konkretne terminy podawalismy akurat jak Drac mial egzamin, ale reszta to tylko ogolne dyskusje co chcielibysmy zrobic, nic konkretnego (poza chybionymi terminami)

Mniej narzekan, wiecej inwencji tworczej, konkretny termin i jazda !

To co dzis robimy ??? Konkretnie !


Bodziu czy ty naprawde nic nie rozumiesz? Ja nie mam do was pretensji o to że sobie coś tam robicie jako static CoP, prywatnie czy w inny sposob.
Drac nie ma checi grać/ nie moze grać - nie ma sprawy.
Nie chcesz grać ty / nie mozesz itd - nie ma sprawy.
Chodzi o to że podawany jest termin spotkanai któryś raz z rzedu i nie ma ze strony wszystkich _6_ osob potwierdzenie że moga iść, albo nie mogą albo coś tam ...

Na AA nie ide narazie, do lv 74 nie ide na tą walke. To samo tyczy sie KS 30, do lv 73/74 nie ide na te walki. Uwazam że lvl potrzebny do załatwienia tych walk jest wiekszy niz lv 72 jaki obecnie mamy, a wyzwania ostanio miałem jak poszłem bić osmiorniczki z których jedna byla niesympatyczna i mnie zabiła. To sam sie tyczy kiedy walczyłem z mindgazerem, tez byl niemily i prawie mnie zabił.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:44 
Cytuj  
Ja zwykle moglem zawsze grac i rzadko kiedy przekladano termin w statiku z mojego powodu, ale teraz kiedy mialem egzaminy i podawane przez was terminy nie pasowaly mi z powodu nauki to odrazu macie pretensje ze was olewam. Fakt ze ostatnio nie moglismy sie spotkac, ale egzaminow to niestety nie moge przelozyc, a co do copa to odbyl sie on zaledwie pare razy a juz pretensje sa. Jak was to pocieszy to moge dzisiaj cala noc grac.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:48 
Cytuj  
Ale ja nie moge i nie mam checi grać cała noc.
Nie mam pretensi o to że nie możesz, mam pretensje o to ze nic nie piszesz w tym watku :roll: że nie wiem jak sie ustawić, i zaplanowac sobie czas aby mieć go na spotkanai ze staticem i inne zadania.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 8 lut 2005, 12:50 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:49 
Cytuj  
Drac - hehe, ale jak zwykle Stok nie moze grac dluzej anizeli do 23:00, wiec do bani ten plan ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:58 
Cytuj  
Stok - ale mnie zalamujesz tekstami typu ze ktos ci powiedzial ze tam idzie sie jak ma sie lvl 74, cholera jasna a na ZM8 to pisali ze chodzi sie na 70+ lvl a my bylismy na 67 i dalismy rade. W ogole idz na te BCNMy na 75lvl jak i na AA.

Czasem sie zastanawiam czemu ludzie ida tylko na latwizne :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:00 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Stok - ale mnie zalamujesz tekstami typu ze ktos ci powiedzial ze tam idzie sie jak ma sie lvl 74, cholera jasna a na ZM8 to pisali ze chodzi sie na 70+ lvl a my bylismy na 67 i dalismy rade. W ogole idz na te BCNMy na 75lvl jak i na AA.

Czasem sie zastanawiam czemu ludzie ida tylko na latwizne :(


Ponieważ każdy wygrany Ks 30 to szansan na 5 mil do podziału, a kazdy przegrany to brak takiej szansy.
O walkach z aa nie bede sie wypowiadał


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:02 
Cytuj  
Reasumując: :) dzis idziemy robic jakis BCNM (mozemy zrobic glosowanie jaki). Spotykamy sie kolo 20.30. O 21 powinnismy juz byc kolo burning circle.

Mysle, ze powinnismy wrocic do zwyczaju podawania wolnych terminow na pare dni naprzod, wtedy bysmy wiedzieli, ze Drac uczy sie w niedziele i pewnie bysmy sie spotkali w sobote.

Na nastepnym spotkaniu proponuje zaczac od mojego kaktusa. Wczesniej obadam spot, zebysmy nie krazyli. Po kaktusie escape i mozemy isc expowac.

Jesli chodzi o osmiornice Sto to niestety sami sobie z nia nie poradzimy i trzeba zaangazowac w to wiecej osob. DH napewno pomoze, ale trzeba ja jakos utrzymac do przybycia wsparcia. Bez Rha moim zdaniem nie ma szans.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:04 
Cytuj  
No i widzisz Stok tak to jest z organizowaniem naszego statica, w tym momencie mamy a raczej nie mamy wyboru jak tylko expowac :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:09 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
No i widzisz Stok tak to jest z organizowaniem naszego statica, w tym momencie mamy a raczej nie mamy wyboru jak tylko expowac :/

BS 60.

Bez wzgledu na glosowanie na AA nie ide, na Ks może sie dam namówić.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:15 
Cytuj  
Bodziu --> ja zalicze jeszcze 1-2 smierci i nie bede mial ochoty nigdzie chodzic, bo kazde wyjscie to grozba delvlu. Nasz static ma jadna wade: nie ma raise 2 (nie mowiac o 3 do ktorego potrafi przyzwyczaic HNMLS), a wszystkie nowe, fajne rzeczy (BCNMy, misje) wiaza sie z ryzykiem zgonu.
Zobacz na tych ktorzy przyszli po nas do DH, maja juz 73-74 lvl. Nie wiem jak magowie, ale DD staja sie naprawde uzyteczni dopiero na 74-75 lvlu.

Mysle, ze najzdrowszym rozwiazaniem jest przeplatanie expowania z innymi dzialaniami. Raz to, raz to.

Vote: BCNM 60.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bodziu --> ja zalicze jeszcze 1-2 smierci i nie bede mial ochoty nigdzie chodzic, bo kazde wyjscie to grozba delvlu. Nasz static ma jadna wade: nie ma raise 2 (nie mowiac o 3 do ktorego potrafi przyzwyczaic HNMLS), a wszystkie nowe, fajne rzeczy (BCNMy, misje) wiaza sie z ryzykiem zgonu.
Zobacz na tych ktorzy przyszli po nas do DH, maja juz 73-74 lvl. Nie wiem jak magowie, ale DD staja sie naprawde uzyteczni dopiero na 74-75 lvlu.

Mysle, ze najzdrowszym rozwiazaniem jest przeplatanie expowania z innymi dzialaniami. Raz to, raz to.

Vote: BCNM 60.


Tak samo magowie Opiekun, moje nuki maja full resist, czasem udaje sie wsadzić takiego za 1/3 dmg, moje debuffy nie robia nic, latam w kólko i lecze, hastuje, wale jeden debuff z ES bo ten wchodzi zwykle. Generalnie jestem bardziej pijawka na tych runach niz faktycznym pełnym uczestnikiem tej zabawy.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:26 
Cytuj  
na osmiornice wcale nei potrzeba duzo ludiz tylko odpowiednich ludzi
thf rdm brd smn rozwalaja go w ok 30min spokojnie i bezpiecznie (chyba ze thf ma DC >.<) wiecej ludzi nawet nie jest wskazane, chyba ze nin tankuje wtedy mozna troche inaczej z nim sie pobawic... ale lepiej nie dawac mu tp...

kaktus nie jest ciezki ale ze wzgledu na to ze uzyje 1k needles kilkanascie razy kazda 1 dodatkowa osoba sporo ulatwia sprawe, no i healer z curaga :]
dojscie jest banalne > western altepa > G-5 > sneak alll > przed pierwsze drzwi na prawo z odwaznikiem i calyc zas na wschod ... wszystko zajmuje 5min jesli nie ma sie agrro :) wokol baleriny sa 2 anty i spider a w tunelach kaktusy i spidery ale to zaden problem :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:29 
Cytuj  
No wlasnie: DH jest ok i wpuszcza nas do skladu, bo chca zebysmy na zywo nauczyli sie taktyk, choc nasza uzytecznosc jest duzo mniejsza niz tych ktorzy siedza poza (Darkhelmet juz mnie napewno nienawidzi :) ), ale ile mozna sie uczyc?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:34 
Cytuj  
Sai --> zgadza sie, ale ja mowie o staticowym skladzie. Gal moze walic swoje czary, ja Chi Blast, ale zbytniej krzywdy osmiornicy nie zrobimy. Do tego gdyby Rha padl to juz jest po walce.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.