mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:21 
Cytuj  
Nimloth napisał(a):
Ten quest kazdy z nas high lvl moze Ci zsolowac - pytaj w grze najlepiej


Tak ale wy tyle rzeczy naraz robicie, że ciężko na was trafić z free timem. Dynamisy, HNMy, exp (czytam wasze posty satickowe :))... to dużo wam czasu zajmuje. Ja zazwyczaj czekam na invite do exp party. Czasami wypad na BCNMa (narazie 3 razy byłem). Wy to dopiero zapierniczacie. Tyle rzeczy praktycznie na raz. Very impressive. Ale jakby ktoś znalazł czas dla mnie to jestem dozgonnie wdzięczny. I sądzę, że nie tylko ja chcę zrobić NIN. Lepiej, żeby za jednym zamachem ten quest zrobił ktoś jeszcze ze mną. Nawet jeżeli jest standardowo magiem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:14 
Cytuj  
Ja bym chetnie ci pomogł, problem jest taki że muszę zapierniczać zaraz po powrocie do domku pilnować jednego brzydkiego monsterka .. gdzies tak do godziny 21, a potem moge pomoc i wykastrować te pijawki.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 18:12 
Cytuj  
quest na NIN zaliczony, dla mnie wczoraj dla Krisa dzisiaj - wielkie dzieki dla Rha :D

ja jeszcze dziekuje Rha i Naifowi za pomoc z questem na samuraja :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 04:14 
Cytuj  
Zrobiłem quest na Tonko. Ale Utsusemi nadal niemoge dostać. Ile jeszcze będę się męczył.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 07:47 
Cytuj  
na utsusemi quest dostaje sie tak +- po tradnieciu 210 zinców - czyli około lv 7 fame, bo w tym samym czasie dostaje sie quest na sumona w norg.
Moja propozyjca jest taka, popytaj npców o questy, wszystkich w norg i zrób wszystkie questy dla ninja, lub ew o ile ma to sens finansowy mozesz kupic towar dla tego handlazyka w norg.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 08:43 
Cytuj  
Aby ci zaoszczedzic drogi do Norg i niemilego rozczarowania spowodu nieotrzymania questu na Utsusemi, to zanim sie wybierzesz tam sprawdz cene kulek ryzowych w Tenshodo w Lower Jeuno (idac od moogle to pierwsze drzwi na lewo - przed AH a na przeciwko fontanny, jak tylko wejdziesz rozmawiasz z pierwszym NPC jakiego zobaczysz), jak ich cena dla Ciebie bedzie wynosic 154g to spokojnie mozesz udac sie po zadanie :) Takie male co.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 08:53 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Aby ci zaoszczedzic drogi do Norg i niemilego rozczarowania spowodu nieotrzymania questu na Utsusemi, to zanim sie wybierzesz tam sprawdz cene kulek ryzowych w Tenshodo w Lower Jeuno (idac od moogle to pierwsze drzwi na lewo - przed AH a na przeciwko fontanny, jak tylko wejdziesz rozmawiasz z pierwszym NPC jakiego zobaczysz), jak ich cena dla Ciebie bedzie wynosic 154g to spokojnie mozesz udac sie po zadanie :) Takie male co.


Bodziu ale jeśli dostał quest na tonko to moze dostac quest na pozostałe scrol i jak je zrobi to będzie miał dośćfame na utsusemi.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 09:37 
Cytuj  
Scorpio - nie 210 zinców - ale 120. (30x4) (chyba ci się cyferki przestawiły) :)

Tyle wystarczy, żeby zacząć quest na utsusemi i tonko. I - tak jak mówi Bodziu - sprawdzajcie cenę Rice Balls w Tenshodo HQ w Lower Jeuno. Ja po oddaniu cynków miałem 152 czy 153 gile - coś takiego.

Fame w Bastok nie ma tutaj znaczenia - Tenshodo fame to osobna kategoria. Można zrobić Utsusemi mając zerowy fame w Bastok.

Opis questu:
http://ffxi.allakhazam.com/db/quests.html?realm=Bastok&fquest=204

Swoją drogą - Utsusemi:Ichi teraz na AH - 300k!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 11:51 
Cytuj  
nie musi sprawdzac fame. jak da 120 zincow to dostanie quest na 100%. koniec kropka


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 13:10 
Cytuj  
No w sumie racja Stok :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:00 
Cytuj  
Bodziu -> wiem o kulkach ryżowych i jak idę do Norg to zawsze sprawdzam ich cenę. Jak byłem w nocy to kosztowały 152 i dostałem tylko quest na Tonko. Utsusemi dalej nie mogłem dostać. Pozostałej 4 questów nie sprawdzałem.

Jak zrobię questy na inne Ninjutsu to będę mógł te scrolle sprzedać z myślą, że znów ten quest dostanę czy quest jest jednorazowy???

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:03 
Cytuj  
chyba tez zaczne pracowac na fame w Norg :)

NIN kusi mnie coraz bardziej - zastanawiam sie nad levelowaniem MNK i NIN rownolegle - suba mam tego samego dla obu jobow wiec nie ma problemu :)

a questy sa chyba jednorazowe


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 10 lut 2005, 15:20 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:06 
Cytuj  
Krzysiek - skoncz zadanie z Tonko a potem dostaniesz na Utsusemi :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:26 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Krzysiek - skoncz zadanie z Tonko a potem dostaniesz na Utsusemi :P

W tym problem bo scrolla miałem już w plecaku jak zapytałem o questa na Utsusemi i nic :( Wogóle ile miałem przygód idąc do Norg i z questem, że poezja (Silent Oil czy jakoś tak starcił swoją moc gdy szedłem do Norg i miałem do okoła same mobki i mnie zarżneły. Pewien Japs zaryzykował Raise ale zaraz znów na gruncie leżałem. Więc zaczął mnie ciągnąć Tractorem pod samą bramę Norg i wtedy mnie Raisnął - z 10 razy czar rzucał).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:34 
Cytuj  
Kris - jak silent traci moc to masz 3 ostrzezenia, wtedy wystarczy sie zatrzymac i uzyc nastepny... mobki zaatakuja cie tylko jak sie ruszysz...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:42 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Kris - jak silent traci moc to masz 3 ostrzezenia, wtedy wystarczy sie zatrzymac i uzyc nastepny... mobki zaatakuja cie tylko jak sie ruszysz...


Wiem o tym. Rzuciłem Silenta już po pierwszym ostrzeżeniu ale nie zadziałał. Starałem się dobiec w jakieś odmobkowane miejsce, żeby poczekać aż Sneak zejdzie i rzucić nowego Oila. Niestety nie dążyłem :P Wiecie, że jak jest Weakness to Sneak niedziała :o Ja niewiedziałem i poszedłem po Tonko z Weakness i Sneakiem i się srogo zdziwiłem jak mnie mobek ubił. Dobrze, że miałem job na 1 levelu i HP w Norg.

P.S. Wiem jak wrócić na kurze z Norg :D

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:49 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Duszek napisał(a):
Kris - jak silent traci moc to masz 3 ostrzezenia, wtedy wystarczy sie zatrzymac i uzyc nastepny... mobki zaatakuja cie tylko jak sie ruszysz...


Wiem o tym. Rzuciłem Silenta już po pierwszym ostrzeżeniu ale nie zadziałał. Starałem się dobiec w jakieś odmobkowane miejsce, żeby poczekać aż Sneak zejdzie i rzucić nowego Oila. Niestety nie dążyłem :P Wiecie, że jak jest Weakness to Sneak niedziała :o Ja niewiedziałem i poszedłem po Tonko z Weakness i Sneakiem i się srogo zdziwiłem jak mnie mobek ubił. Dobrze, że miałem job na 1 levelu i HP w Norg.

P.S. Wiem jak wrócić na kurze z Norg :D


Gadasz zbdury jak malo ktory ^^
Po pierwsze sneak mozna zdjac recznie nie czekajac az sam zejdzie.
Po drugie sneak dziala jak masz weakness. Mogl Ciebie wtedy zaatakowac jakis mobek co agruje na low hp jak Ci podczas przechadzi zszedl status weakness.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 15:50 
Cytuj  
Kris - strata czasu :P
hp w jeuno i spotkanie na 1 levelu z crabem zaraz za brama Norg dziala znacznie szybciej ;)

btw: po co uciekałeś? te mobki agrruja na dzwiek - wystarczylo stac w miejscu i poczekac az sneak zejdzie, uzyc kolejnego i isc dalej...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 16:09 
Cytuj  
Nim sam gadasz bzdury. Weaknes mi nie zszedł wtedy. A Sneaka nie zdjąłem (wiem jak to się robi bo już zdejmowałem buffy przed walką z pijawkami - nieda się tego zrobić przypadkowo). Miałem 10 HP i to był max. Weakness mi zszedł dopiero jak się respawnowałem przy krysztale w Norg i poczekałem chwilkę.

Zjawcia ja starałem się znaleść puste miejsce na ponowne rzucenie Oila. Niestety przede mną, kolo mnie jak i za mną - wszędzie były mobki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 16:14 
Cytuj  
Krzys - sneak nie mozna recastowac jak dalej dziala wiec uzywanie po ostrzerzeniu nic nie daje - trzeba zdjac najlepiej recznie i wtedy.
A po drugie sneak dziala na weakness - moglo sie poprostu wydazyc, ze jakis potwor cie wyczail - tym bardziej, ze mowisz ze miales lv 1 joba - czasamie sie zdarza tak.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.