mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 20:50 
Cytuj  
Gokulo -> i właśnie o takie info mi chodziło. Teraz wiem, że Sneak nie gwarantuje 100% szans na dojście do Norg.

Wracając do tematu questów: jak zrobię z 2 na inne Ninjutsu to powinienem dostać Utsusemi. Są tam dwa questy z przyniesieniem 10 rusty subligarów i 10 rusty legginsów więc raczej nie powinno być z nimi problemu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 21:06 
Cytuj  
....
wszystko co agruje w sea serpent grotto reaguje na sound wiec silent oil zapewnia 100% bezpieczenstwa o ile twoje hp nie jest zolte lub nizej w przypadku szkieletow... nie wiem czego sie nawachales ze z weakend statusem zachcialo ci sie wycieczek :)
gok mowi o jakims bugu chyba... pierwsze slysze...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 21:44 
Cytuj  
kris zeby dostac quest na utsesumi nie wystarczy zrobic innych questow na ichi. to ciagle za malo. co to za problem z tymi zinc ore pochodzic. nie rozumiem tego?


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:36 
Cytuj  
egoist napisał(a):
kris zeby dostac quest na utsesumi nie wystarczy zrobic innych questow na ichi. to ciagle za malo. co to za problem z tymi zinc ore pochodzic. nie rozumiem tego?


Problem jest taki, że mam drop 1 Ore na 20 mobków. A przecież z robali traina nie zrobię tylko muszę za nimi biegać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:43 
Cytuj  
Moze to jakis bug... ale zauwazylem, ze dziala tylko jak jest dosc duza roznica leweli miedzy mobkiem a postacia. Czasem poprostu wtedy kiedy nie powinienem dostac aggro dostawalem.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 03:52 
Cytuj  
Hm - miałem full HP i Oil działał a jednak łapałem agrro. Zawsze mnie tam agrrują te... Shagahiny czy jak się tam zwą. Najgorsze jest to, że już byłem w tej komnacie co ją trzeba Silver Beastcoinem otworzyć i wtedy agrro złapałem (zaraz przed wejsciem nowego Oila zapodałem). Pomógłby mi ktoś z tym?
Aha mam jeszcze pytanko: mianowicie jak już otworzyłem tę komnatę to będę musiał ją jeszcze raz Silver Beastcoinem otwierać żeby wejść czy dla mnie ona już ciągle będzie otwarta?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 07:36 
Cytuj  
Kris jak aggrowaly cie te sagariny to byles na 1 levelu? bo ja tam ostatnio bylam monkiem, mialam na sobie sneak, lazilam kolo chyba 20 sagarinow i zero reakcji... moze ten 1 lev ma znaczenie? i wtedy nie wystarczy sneak?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 07:54 
Cytuj  
omg, shaginy agruja na sight, czyli invisible spell/prism powder, ot i cały bug :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 08:46 
Cytuj  
Stok - powaznie? to czemu mnie nie zaatakowaly jak szlam do Norg tylko na sneaku?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 08:49 
Cytuj  
Sahaginy to Sneak

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 08:57 
Cytuj  
Może nie patrzyli w twoja strone akurat.
Agro na dzwiek tym się różni od agro na "zobaczenie" że monsterki reagujace na dzwiek zaatakuja nawet jak cie nie widza, ale znajdziesz sie w zasiegu ich słuchu, a te ktore sa agresyne dopiero wtedy kiedy cie zobacza mozna omijać przechodzac za nimi.
Pozatym dość często w tej grze pewne przyjete zasady ulegaja zmianie. Przykladem mogą być kraby które nie sa agresywne bardzo długi czas, a od pewnego poziomu staja sie agresywne - np clipper w qufim i ironsheel w sea serpent grotto. To samo jaszczurki, w 90% lokacji sa bierne, ale np labirynth lizard w Crawlers nest agruje na dzwiek, to samo osy, niektore sa agresywne inne nie. Co wiecej, latajace oczka - beholdery ? - wystepujace w rejonie xarcabard moga cie tylko spostrzec, ale juz w zamku demonow moga cie spostrzec ale moga tez uslyszec.
Takich ciekawostek jest mnustwo.
Napewno ryboludzie w glebi sea serpent grotto sa agresyne jesli cie zobacza, byc moze te na poczatku SSG moga cie tylko uslyszec.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:04 
Cytuj  
Wiele razy chodzilem do Norg tylko na sneaku i nigdy nie mialem zadnego aggro. Zazwyczaj wystarcza do tego jeden oil.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:14 
Cytuj  
hmm. One są agro na sound tylko ? :o a ja sie tyle pierniczyłem z invisem :P


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:24 
Cytuj  
Jak sie ma pecha to mozna wpasc na moba wyciagnietego z glebi SSG. Ja mialem taka przygode ostatnio w Tunelu Gustava: szedlem sobie glownym korytarzem i o malo mnie krab nie rozjechal.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:31 
Cytuj  
Opiekun tam sie też spawnuje od cholery NM'ow. Wiem że ten fiut bard za brass door ma true sight, zabił mnie jebany przy full HP/ sneak on i invis on. Być może inne maja też aggro na sight nie tylko na sound .. mysle o NM'ach


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:50 
Cytuj  
Op - no tak ty przeciez nie lubisz crabow ale one Cie za to kochaja ;D

Stok - no nie mow ze nie wiedziales ze wystarczy w SSG tylko sneak ??? :o


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:55 
Cytuj  
Chodziłem MNKiem na 1 levelu i używałem tylko Sneak. Zauważyłem, że niemożna jednocześnie (przynajmniej w jaskini) używać Prism Powdera i Silent Oila. Zawsze jak rzucałem najpierw puder a potem olej to puder tracił swoją właściwość. Już mniej więcej znam drogę, więc pojadę na szybkości. I ustawię sobie obydwa joby na te z 1 levelem. MNKa mam na pierwszym ale używałem suba WARa a mam go na 23. Może to ma też znaczenie.
Wiecie może czy jeszcze raz muszę kupować Silver Beastcoina?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:58 
Cytuj  
Krzysiek - bo zes zla kolejnasc wybral, najpierw oil a potem puder :) i masz i sneak i invisible :) Zapamietaj to do konca gry w FF11 ;D I jeszcze jedna mala uwaga jak ci sie pojawia komunikat i schodzeniu inv. to uzuj pudru i nakladasz bezpiecznie nawet przy mobie na nowo invisible :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:59 
Cytuj  
Job lv nie ma znaczenia. Prism to invisible, kazda aktywna czynnosc jaka wykonujesz niszczy efekt invisible. Zeby miec oba pierw trzeba uzyć silent oils a potem prisma. Silver coin musisz mieć za kazym razem kiedy przechodzisz przez drzwi, ale coin wraca do ciebie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:02 
Cytuj  
Aaa to taki bajer. Dzięki wielkie. No to teraz to się mogę na poszukiwanie statuetki do Utsusemi wybierać.
Eee muszę to sprawdzić czy mam. Niewiem bo jak mnie zabiło to się wściekłem i logout :P Też wielkie dzięki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.