mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 12:02 
Cytuj  
ja to was nie rozumiem na jaskinie wystarczy silent oil i to wszystko. 1 lvl nie ma znaczenia. chodzilem tam zazwyczaj na pierwszym lvlu wszystko tam aggro na dzwiek i nie wpinajcie ze jest inaczej. krzysiek zinki mozesz kupowac. ten koles placi za kazdegochyba 50g wiec wcale nie wychodzi drogo. a poza tym zinkow sie nie farmuje tylko kopie. a jak juz cos to a AH. w ciagu jednego dnia wykopalłem ponad 80 zinkow i jeszce przy okazji 3x darksteel. nie dosc ze nie zaplacilem w sumie ani grisza to jeszcze na swoje wyszedlem. ja nie wiem co wy tak tej kopalni nie lubicie. ja uwielbiam.


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 12:13 
Cytuj  
Ja na gornictwie zbudowalem swoja fortune, pierwszy milion mialem z miningu. :)

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 12:46 
Cytuj  
idzie się jako lvl 1 po to, żeby po dojściu na miejsce zabić się (home point w norg) i skończyć questa (albo pójść na Tonko:Ichi).

Tyle postów o taki prosty quest! :)))

120 cynkow -> sneak -> utsusemi! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 14:12 
Cytuj  
No to niewiem co jest 5 bo ja już 2 razy zginąłem idąc po Utsusemi (raz na samym początku - przy Norg a drugi zaraz za bramą gdzie się silver beastcoin trade'uje) i raz idąc po Tonko. I nie miałem napisów informujących, że Sneak mi się kończy, gdyż wszystkie zgony miałem po około 15 sekundach od rzucenia Oila. Już żadnych Zinców nie potrzebuję. Quest na Utsusemi jest dostępny :D

Huck -> jeżeli 2 razy zginąłem w niewyjaśnionych okolicznościach to znaczy, że ten quest nie jest taki easy.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 14:46 
Cytuj  
Krzysiek - ja sie normlnie chyba z toba przejde zobaczyc co robisz źle :P

w weekend Coldee Xet i ja szlismy do Xarcabard po krysztalek z Vahlz - tam wszystko jest aggro i bez sneak i invis nie byloby szans - i mimo ze Xet i Coldee mieli niezla zabawe z recastowaniem sneak i invis bo co chwile byly infa o konczeniu dzialania ;) to jakos dotarlismy do celu i to na dodatek bez mapy :P

a co do silent oili i prism powder - prism sie nadpisuje a silent mozna spokojnie uzyc czekajac w bezruchu bo mobek nie zaagruje jak nas nie uslyszy - mozemy stac bezpiecznie obok niego i uzyc silenta :) i musisz miec info o zanikaniu dzialania - sa 3 ostrzezenia wiec nie ma szans zebys nie zauwazyl 3 czerwonych napisow w logu :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 16:34 
Cytuj  
Aaaaa mam Utsusemi:Ichi :D . "Chciałbym gorąco podziękować tym co we mnie wierzyli, moim rodzicom, rodzeństwu i przyjaciołom."

The power is mine :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 16:43 
Cytuj  
grats :D ile razy zginales po drodze? ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 20:32 
Cytuj  
Teraz tylko raz. Będę miał parę pytań ale poczekam z nimi. Może odpowiedzi same się nasuną.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 22:14 
Cytuj  
jak cos kris to wal pytanka na tela. nie jestem jeszcze uber ale cos niecos wiem:)


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 04:33 
Cytuj  
Ale sie zrobiłem. Miałem w planie nieopuszczanie rejonu KH i Diun do 15 levelu. Noi jak już byłem na KH to się dowiedziałem co to są prochy Ninja. Do tej pory myślałem, że to są te scrolle co się za questy dostaje a tu lipa. No cóż zrobię 12lvl i spowrotem do Bastok.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 02:00 
Cytuj  
melduje sie kolejny ninja :D
czas wybrać sie na diuny sprawdzic swoje umiejetnosci ;)

jeszcze szybkie info dla wszystkich ktorzy beda robic quest na NIN:
1. questy na wszystkie scrolle sa dostepne po stradowaniu 120 zink ore do Taliba w Warehouse2 w Port Bastok (cena kulek ryzowych w moim przypadku to bylo 150g)
2. w SSG wystarczaja sneak oile ale bez mapy i bez przewodnika wezcie ich ze soba co najmniej stack i robcie ten quest na 1 levelu (zmiencie joba po dojsciu do Norg) - nie trzeba robic hp w Norg i sie zabijac - spokojnie i szybko mozna wrocic do Norg po zrobieniu questa
3. jak zacznie wam schodzic sneak - stancie spokojnie w jakims kacie i po zejsciu uzyjcie kolejnego oila


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:04 
Cytuj  
Mapke przy quescie na Utsusemi i Tonko koniecznie sobie wydrukujcie. Inaczej nie ma szans niestety. Za bardzo zamotana jest SSG. Mapka jest na forum Alka o NIN. Powodzenia wszystkim Ktorzy o tym mysla.
PS. Zja uzywaj Lanternow. Sa wysmienite. Navarin jakos mi nie podeszlo.


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:13 
Cytuj  
Lesiu - ja szlam wg opisu questu zamieszczonego na mysterytour - trasa jest dobrze opisana i mapka nie jest konieczna :)

latwiej trafic w SSG do tej statuetki niz z Kazham do wejscia do SSG :P

[edit] quest robilam wg opisu na allakhazamie z jedna poprawka z mystery bo wg opisu z alla zablądzilam :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 24 lut 2005, 10:13 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:18 
Cytuj  
Hmm tylko ze w Kazam wszak mozna kogos poprosic o przewodnictwo. Pewien mily japs odprowadzil mnie pod brame SSG i juz wiedzialem co i jak. Opisu na mystery nie widzialem wiec faktycznie moze jest dobrze zrobiony ale mapka nie zaszkodzi :) Zja uwazaj Utsusemi uzaleznia :)


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:34 
Cytuj  
nic nie mow ;)
bawilam sie z Utsusemi do 2 w nocy a o 7 wstawalam do pracy :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:15 
Cytuj  
Mapka jest słaba. Zrobiłem Utsusemi bez niej. Teraz to bym mógł oprowadzać za tym questem.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 11:35 
Cytuj  
Mam pytanko do Rha -> czy po pierwszym recascie Utsusemi można jakoś szybciej zrobić znów recast czy trzeba o voke prosić?

Jak walczę robię tak: przed walką - Utsusemi. Jak podczas walki przeciwnik machnie mi dwa cienie do zaczynam robić nowe cienie. W czasie czarowania przeciwnik macha mi 3 cień i w tym czasie kończę recastować Utsusemi. Tyle, że jeżeli chcę to jeszcze raz zrobić to wyskakuje mi napis, że muszę poczekać dłużej.

Raz trafiłem na 2 NIN w party i trzaskaliśmy sobie po 6 cieni. Ale zazwyczaj miałem niekumatych second tanków i zbierałem baty po pierwszym recaście (jak cienie zeszły). Jestem na to skazany aż do Utsusemi: Ni czy jest jakiś sposób na to?


Ostatnio edytowano 3 mar 2005, 11:45 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 11:43 
Cytuj  
utsusemi: ichi
cast time - 4 sec
recast time: 30 sec
shadows:3

a na niekumatych tankow napisz sobie macro /p VOKE NOW PLZ !!!

i jeszcze jedno - przed rozpoczeciem partowania mowisz magom zeby rzucali slow/blink/paralyze na mobki, to baaardzo ulatwia sama walke i recastowanie utsusemi, no chyba ze sam castujesz kurayami i hojo ;)

ja wole party z duetem NIN - SAM, po pierwsze voke dla recastu cieni a po drugie dla SC :D

btw: świetna zabawa :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 12:03 
Cytuj  
Jestes skazany na to co mowisz chyba ze zaczynasz robic recast a mobek uderza Cie jak masz miedzy 5 a 15% castu- wtedy nie ma zazwyczaj interrupta ale co z tego skoro dostajesz tylko 3 cienie... Lepiej niech Warrior zrobi sobie voke, Ty wrzuc cienie i voknij dopiero jak masz niedlugo do kolejnego recasta (czyli jak znow 2 rzy dostaniesz abys mogl wrzucic 3 cienie).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 12:14 
Cytuj  
Makro na "Provoke pls" mam. Ale co z tego jak zazwyczaj sec. tank vokował wtedy, gdy miałem już żółte HP.

Rha -> tak robiłem. 6 cieni, 30 sec przerwa, recast, 25 sec przerwa, voke, 6 cieni. Wtedy tylko sec. tank był leczony (chyba, że mobek na magów się rzucił :P). Tyle, że podczas walki z puggilami na Diunach to strasznie długo trawało a do tego one potrafią przyłożyć. Ale cóż "jestem na to skazany" - do 37 levelu :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.