mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 17:09 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Allesan napisał(a):
wybaczcie ale znowu mam dylemat :wink: slyszalem ze w PKO mozna sobie upgrade'owac konto do inteligo i dostaje sie jakies zdrapki czy cos? dziala to?


Uh... to nie jest infolinia PKO. Zadzwon do nich i sie dowiedz. Pytaj o PLATNOSCI W INTERNECIE KARTA KREDYTOWA!!!!!!!!!


Ale to jest watek o oplatach, kontach, kartach... tak wiec jak nie znasz odpowiedzi to sie nie odzywaj.
Niewiem nic o mozliwosci upgrade'u ale do obslugi konta uzywane sa zdrapki z kodami (np. jak chcesz sprawdzic stan konta w internecie to musisz podac ktorys z kodow ze zdrapki.). zasada dzialania zdrapki jest w instrukcji obslugi konta i jest bardzo prosta. Co do mozliwosci upgrade'u to niestety musisz sie sam w oddziale PKO dowiedziec, gdyz ja zakladalem od razu Inteligo i nic na ten temat niewiem.


Posty: 30
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 16:09 
Cytuj  
juz 5 dzien mija jak zlozylem wniosek o inteligo. ktos dostal ja przed uplywem 2 tygodni? tak sie pytam, bo juz siedze jak na szpilkach :-?


_________________
Badanie świata jest sztuką wysoce subiektywną. Zakłada, że "tutaj" jest ważne, a każde "gdzie indziej" to tylko rodzaj pod-miejsca, którego główną funkcją jest bycie daleko.

Allesan Elvaan WAR 18 MNK 14 THF 16 WHM 37 BLM 19 SAM 31

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 16:59 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Seph napisał(a):
Allesan napisał(a):
wybaczcie ale znowu mam dylemat :wink: slyszalem ze w PKO mozna sobie upgrade'owac konto do inteligo i dostaje sie jakies zdrapki czy cos? dziala to?


Uh... to nie jest infolinia PKO. Zadzwon do nich i sie dowiedz. Pytaj o PLATNOSCI W INTERNECIE KARTA KREDYTOWA!!!!!!!!!


Ale to jest watek o oplatach, kontach, kartach... tak wiec jak nie znasz odpowiedzi to sie nie odzywaj.
Niewiem nic o mozliwosci upgrade'u ale do obslugi konta uzywane sa zdrapki z kodami (np. jak chcesz sprawdzic stan konta w internecie to musisz podac ktorys z kodow ze zdrapki.). zasada dzialania zdrapki jest w instrukcji obslugi konta i jest bardzo prosta. Co do mozliwosci upgrade'u to niestety musisz sie sam w oddziale PKO dowiedziec, gdyz ja zakladalem od razu Inteligo i nic na ten temat niewiem.


AuĆ... No Krzysiu,,, Ty za to znales odpowiedz. Anyway, nic nie zmienia faktu, iz to forum nie jest infolinia zadnego bankiu a po takie informacje nalezy dzwonic DO BANKU! Bylo juz 1000 razy powiedziane jakimi kartami mozna placic jakimi nie. Ja naprawde nie widze problemu w poszperaniu w kilku forach czu uzyciu wyszukiwarki.


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 23:33 
Cytuj  
Mam do was wielką prośbę. Czy ktos moze mi powiedziec w punktach najlepiej jak grac w FF11 od kupna gry (mowie tu bez zalozenia konta ni zadnej karty po prostu od begina) po dołączenie sie do Ramuha?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 23:37 
Cytuj  
Saturos napisał(a):
Mam do was wielką prośbę. Czy ktos moze mi powiedziec w punktach najlepiej jak grac w FF11 od kupna gry (mowie tu bez zalozenia konta ni zadnej karty po prostu od begina) po dołączenie sie do Ramuha?


chyba cos przegapiłeś....

nauczcie sie wszyscy czytac topiki !!!!!!!

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10 ... b2f84ae740


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 43
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 00:05 
Cytuj  
Chodzi mi dokładniej o wpłacanie pieniedzy. Czy musze miec jakas specjalno karte. Nie mam pojecia co to jest ten cały SOS. A tak na marginesie to wy macie szczerze mówiąc przesrane z takimi ludzmi jak ja.:)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 01:21 
Cytuj  
Bez karty Visa lub MasterCard PlayOnline niedopuści Cie do gry.


Posty: 43
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 10:45 
Cytuj  
Wiec musze miec karte visa na niej 13 $ i bedzie luuuzik all budziet działało?? Niewiem czy to prawda ale brat mi mówi ze trzeba miec to karte w specjalnym banku który pozwoli na wypłata z mojej karty w innej walucie. Czy to prawda?

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 13:42 
Cytuj  
Saturos napisał(a):
Wiec musze miec karte visa na niej 13 $ i bedzie luuuzik all budziet działało?? Niewiem czy to prawda ale brat mi mówi ze trzeba miec to karte w specjalnym banku który pozwoli na wypłata z mojej karty w innej walucie. Czy to prawda?


Nie. Masz miec karte Visa Classic (ew. Electron z Inteligo) lub jakas karte do platnosci internetowych lub MasterCard.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 14:12 
Cytuj  
Trochę offtopicując od problemów ...
Nie sądzicie, że rozwiązanie, które przyjęło Square, czyli automatyczne ściąganie kasy z konta jest conajmniej poronionym pomysłem?
Mój tata np cały czas zastanawia się, czy jego pieniądze będą bezpieczne >_>


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 20:24 
Cytuj  
To znaczy ze nie da sie zrobic sobie przerwy w graniu i nie płacić?
Czyli dobrze bo mój brat twierdzi ze to nie da sie (dekiel). On mówi ze nie da sie przelewac kasy w innej walucie. On ma 22 lata ja juz nie wiem czy on jest ytaki głupi czy co?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 20:51 
Cytuj  
Saturos napisał(a):
To znaczy ze nie da sie zrobic sobie przerwy w graniu i nie płacić?

Da się. Wystarczy usunąć Content ID, który wraz z postacią można reaktywować w okresie 3 miesięcy [po którym postać zostaje usunięta].
Saturos napisał(a):
On mówi ze nie da sie przelewac kasy w innej walucie.

Nic nie trzeba przelewać, ściągają sami po podaniu numeru. Waluta natomiast jest przeliczana wg. aktualnych kursów na $


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 18:03 
Cytuj  
Mała prośba - czy ktoś mógłby znaleźć fragment umowy mówiący o tym, że SE będzie ściągało tyle, ile musi i ani centa więcej?
Rodzice mają z tym problem >_>
Sam trochę dziś szukałem, ale nic takiego nie znalazłem.


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 18:41 
Cytuj  
Wiec trzaba skasowac jakies Id(co to jest?) i po 3 miechach ci sie skasuje postac.Czy te Id da sie potem jakos przywrócić?
Chwilunia wiec tak kupie sobie FF11 i oni beda mi cały czas miech w miech brali kase z banku czy tego chce czy nie?Chyba ze skasuje jakiegos ID, a wtedy co sie stanie? Dobrze rozumiem?
I jeszcze takie pytanie nie w temacie: mam do wyboru albo kupic sobie FF11 albo PS2 i FF9,X,X-2. Co wy byscie wybrali?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 18:45 
Cytuj  
Saturos napisał(a):
Chwilunia wiec tak kupie sobie FF11 i oni beda mi cały czas miech w miech brali kase z banku czy tego chce czy nie?

Nie. Będą ściągali 12.95$ 3ciego każdego miesiąca.
Przeczytaj topic od początku, na większość z tych pytań znajdziesz odpowiedzi.
Saturos napisał(a):
Czy te Id da sie potem jakos przywrócić?

Wybierasz "Reactivate ID" i tyle...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 18:46 
Cytuj  
Final Fantasy XI


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 18:53 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Trochę offtopicując od problemów ...
Nie sądzicie, że rozwiązanie, które przyjęło Square, czyli automatyczne ściąganie kasy z konta jest conajmniej poronionym pomysłem?
Mój tata np cały czas zastanawia się, czy jego pieniądze będą bezpieczne >_>


Takie rozwiazanie to standard. W kazdym mmorpg tak jest.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 18:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Takie rozwiazanie to standard. W kazdym mmorpg tak jest.

Wiem przecież :x
Ale tu chodzi o podłoże prawne. Rodzice niezorientowani, boją się o kasę.


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 19:38 
Cytuj  
Czy moge płacic kase do FF11 majac Visa Electro w Banku PKO? A moze jest jakis sposób np. w WoW jest specjalna karta płatnicza do tej gry. Czy tu tez cos takiego jest?

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 20:28 
Cytuj  
nie, jedyna Visa Electron jaka mozesz uzywac to ta z Intelligo.
Standardowa Visa Electron nie jest karta do placenia przez internet :/
Visa classic owszem.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.