mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:03 
Cytuj  
Wczoraj po updejcie jakoś nie mogłem znaleź PT, więc sie wylogowałem i dałem grać bratu. Nietety miał pecha, jego postać Bezimienny HUME THF22/WAR20/BLM7, po prostu została skasowana.....
Stało się już drugi raz, tym razem w momencie jak wybrał swoją postać i kliknął ENTER, Viewer się wywalił i wyszedł do Windowsa. Wyszkoczył jakiś błąd. Po kolejnym zalogowaniu się do PlayOnLine Bezimiennego już nie było. Dwie pozostałe postacie są OK, nic sie z nimi nie stało (odpukać), z tym że jedna jest moja, a druga to muł brata.
Wcześniej postać została skasowana w momenie jak brat zmieniał Area i wyłaczyli nam prąd. Po ponownym Log, postaci nie było.

Niezła lipa.... Po napisaniu do obsługi przyszedł standardowy mail, proszę sobie sprawdzić dział Q&A i tam ma niby wszystko być. Niestety nie znalazłem nic. Poszukałem jednak na googlach i się okazało że to nie tylko mój problem, że takich przypadków jest/było o wiele więcej. Poniżej dwa linki:
http://www.gamespot.com/pc/rpg/finalfan ... 87073.html

http://www.playonline.com/ff11us/polnews/news1411.shtml

Jak dobrze pójdzie można odyskać postać, po kilku dniach roboczych, straci jednak itemsy z AH i Delivery Box. Oczywiście jak dobrze pójdzie .... .
Brat stracił około 3 tygodni grania i postać na 20lv, ma zamiar jednak spróbować trzeci, ostatni już raz (potem kupuje WoW). Jednak nie wyobrażam sobie utraty postaci na np. 70lv, po roku grania....

Jak na razie napisałem kolejnego maila do obsługi. Zobaczymy. Dam znać co z tego wynikło.

:cry:


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:20 
Cytuj  
hmmm... ciekawa sprawa...
mnie kilkanascie razy wywalalo w trakcie gryz POla, czasem do windowsa a czasem po prostu wylaczal sie komp.. i bez zadnych problemow...
tym bardziej ze postac jest na serwerze SE a nie na komputerze gracza
wiec genralnie wylaczenie pradu, pady kompa i inne problemy uzytkownika nie maja wplywu na postac na serwerze SE...

mylę się?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:22 
Cytuj  
Wspojczuje z całego serca :( :wtf: przeciez to jest nie do pomyslenia. Wez mnie nawet nie strasz. Nie wiem czy bym gral od nowa. Gdybym stracij ta postac ktora mam raczej nie :( Bratu gratuluje uporu. Niech sobie teraz jakiegos maga zacznie robic czy cos innego to mu sie nie bedzie nudzic.


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:31 
Cytuj  
ja tez nie moge uwierzyc ze takei cos jest mozliwe...
to jakis koszmar by byl....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:34 
Cytuj  
Dziwne...
Swego czasu SE mial podobno problem z gubieniem postaci, ale sie z tym uporali. W kazdym badz razie postac na 90% jest do odzyskania.

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:43 
Cytuj  
Mój brat ma taką nadzieję. Choć i tak tworzy nową postać.... przecież nie będzie czekał 2 tydodnie na jej ew. raise.

A jak na razie to czeka nas reinstall FFXI, bo coś się skaszaniło.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:10 
Cytuj  
A więc postać da się odzyskać, trzeba do nich zadzwonić.... na swój koszt..... pod wskazany numer... potwierdzić że chce się "raisować" swoją postać i czekać kilka dni. Brat jednak nie dzwoni, stworzył nową postać. Bezz, Taru, profesja jak na razie war7 :) , i już nie Bastok , a Sandoria (nie chcialo mu sie po raz trzeci robić questów z Bastok).


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:17 
Cytuj  
3 postać i 3 WAR ><
Osobiscie bym myślał nad zmianą profesji ;-)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 15:08 
Cytuj  
smiechu napisał(a):
3 postać i 3 WAR ><
Osobiscie bym myślał nad zmianą profesji ;-)


I to szybko. WAR, Taru na poczatek? Porazka. RDM by sie przydal.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.