mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 14:55 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
informacje jak zapobiec pobieraniu kasy podawali wytluszczonym drukiem przy tworzeniu id lub jego reaktywacji i w intrukcji tez pewnie jest napisane ale kazdy to olewa :)

trzeba zdezaktywowac contentID - thats all

co by nie byc goloslownym przy comiesiecznej reaktywacji konta :D zrobilem screena :P

Obrazek



Sai... to bylo bardzo rzeczowe :DD :o


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:56 
Cytuj  
Wreście, dzisiaj przyjedzie do mnie gość po mój podpis. Wreście będę miał swoią kartę!! Dolączę do tego wspaniałego świata. Choć nie omieszkam powiedziec ze z błedami którem ranią moją biedną duszyczkę :P, np. Powieszchnia świata, podłoze, na filmikach przezemnie ooglądanych to tam nic nie ma. Stworki które przes siebie prechodzą. Zadajesz cios przeciwnikowi a koniec twojego oręża nie dochodzi do ciała wroga. YUPI co tam i tak ta gra (mam nadzieje) jest boska!!

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 14:10 
Cytuj  
zamiast FFXI proponuje Ci zainstalowac sobie "Zabawy z ortografia" albo kilka razy przeczytać słownik ortograficzny


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 16:03 
Cytuj  
Saturos napisał(a):
Wreście, dzisiaj przyjedzie do mnie gość po mój podpis. Wreście będę miał swoią kartę!! Dolączę do tego wspaniałego świata. Choć nie omieszkam powiedziec ze z błedami którem ranią moją biedną duszyczkę :P, np. Powieszchnia świata, podłoze, na filmikach przezemnie ooglądanych to tam nic nie ma. Stworki które przes siebie prechodzą. Zadajesz cios przeciwnikowi a koniec twojego oręża nie dochodzi do ciała wroga. YUPI co tam i tak ta gra (mam nadzieje) jest boska!!


A w którym FFie ciosy pięknie rozcinały ciało? Niegrałem w żadną "dziesiątkę" ale sądzę, że tam też takich efektów nie uraczymy.


Posty: 43
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 20:20 
Cytuj  
NO nie nie uraczymy, ale to w końcu 11. OK. Mam pytanko. Karta juz u mine jest, gra tez. Zainstalowałem wszystko, włączam regista, rejestruje się i na końcu gada mi, że mam złą kartę. Mam Vissa Electro Inteligo więc powinno działać. Co może być tego przyczyną. Prosze pomóżcie!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 22:01 
Cytuj  
Musisz wpłacić parę dolarów, żeby S-E sprawdziło, czy numer jest prawdziwy. Przy rejestracji ściągają bodajże około dolara, a od razu potem oddają.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 23:09 
Cytuj  
Nie dolarów a złotówek. Prawdziwa aktywacja następuje po wpłaceniu kasy na konto.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 07:17 
Cytuj  
Sorry, waluty mi się pomieliły ^^"
Ale wiadomo o co chodzi ;]


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 07:36 
Cytuj  
Hehe :D dzieki. Wczoraj o 9 wieczorem brat mi wpłacił kasę na konto. Nie wiedzieć czemu ona do dzisiaj rana jeszcze nie doszła. Czy to tak zawsze długo leci?
I pytanko nie co do płatności.: Czy te walki na arenie PVP można walczyć w teamach? Co jest najlepiej na beginie zrobić BM?

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 11:37 
Cytuj  
Kasa potrafi nawet 4 dni iść na konto. A jak wpłacisz przed jakimś długim weekendem to na tydzień masz spokój.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 23:13 
Cytuj  
Kurwa czy PKO BP nie może mieć w nocy czynnego serwera? Wczorajszej nocy niemogłem wpłacić kasy na konto SE bo mi wyskakiwało, że mam złą kartę. W dzień bez problemu kartę mi przyjeło. Nie reaktywowałem tylko konta. Teraz chciałem reaktywować konto to znów mi pokazuje, że mam złą kartę. No przegięcie. Pewnie rano przyjmnie kasę bez problemu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.