mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 00:55 
Cytuj  
Tak jak w temacie. Planowany czas odwiedzin wierzy to sobota 5 marca, godzina 10'00. Narazie Zetoriush powiedział, że jeżeli będzie ingame to się z nami przejdzie. Ale zakładam wątek jakby go nie było. Jeżeli nikt z uberów nie może iść o tej porze to napiszcie kiedy byście mogli. Xet wiem, że odpada o tej porze bankowo. Jak reszta?


Ostatnio edytowano 14 mar 2005, 09:26 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 11:59 
Cytuj  
Rank#4 obtained. Piter też. Dzięki wielkie Naif i Zetoriush. Teraz ja i Phalian szukamy kogos na wieczór na misje na rank#5. Help please. Mam juz dość jeżdżenia na kurze.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 13:13 
Cytuj  
Krzysiek i Phalian - przeczytajcie sobie dokladnie opis misji i zrobcie caly wstep do tej misji bo jest troche chodzenia, dopiero jak juz bedziecie miec wszystkie key-itemy poproscie o pomoc


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 17:00 
Cytuj  
key itemu do beadeux niestety sami nie zdobeda


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 17:39 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
key itemu do beadeux niestety sami nie zdobeda


Jakieś Key Itemy z Beadeux wytargałem z misji o 4 muszkieterach. I są one właśnie do misji 4-1.

O shit bankowo rank#5 w tym tygodniu nie zdobędę. Muszę najpierw parę innych questów porobić.

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 03:18 
Cytuj  
A wiec moje marzenia o lataniu beda musiały poczekać :( o... trudno porobie coś innego :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 03:41 
Cytuj  
Moje też. Ale mam nadzieję, że tylko do następnego tygodnia. Eh - praktyki.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 02:21 
Cytuj  
Część misji w Jeuno już zrobiłem. Czekają mnie tylko wypady do kwater głównych mobków. Davoi postaram się zrobić samemu ale w Beadeaux i Castle Oztroya będę potrzebował pomocy. Będzie miał ktoś z uberów czas w piątek gdzieś koło 1'00am (w sumie to już będzie sobota :P)? Aha w którym miejscu w Jugner Forest jest wejście do Davoi?

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:00 
Cytuj  
Kris .. jesli masz juz itemki do otwarcia drzwi w Beadeaux to jest jeszcze prostrze niz Davoi. nakladasz oil i prizm i dochodzisz w moment. najpierw caly czas przy lewej scianie az dojdziesz do tunelu a tam na pierwszym rozwidleniu kilka metrow w lewo i juz.
Davoi jest navet ciut trudniejsze bo jak dojdziesz pod drzwi to stoja tam 2 mocarne orki. musisz zdjac invisibility jak sie odwroca i nacisnac drzwi.
Castle ostroja jest natomiast trudny. Bo daleko trzeba lazic. A jeszcze na pierwszej planszy sa drzwi z dwoma wajchami. Jak zla wybierzesz to spadniesz i musisz wrocic troche kawalek przez jakas inna plansze. Potem juz wiesz ze druga wajcha jest dobra :). Dalej juz idziesz jak w opisie. Niestety ja niedoszedlem sam. Umarlem tuz pod drzwiami bo zbralem tylko 3 prizmy :( .
Potem też miałem pecha zapomnialem prizmow :wtf: (mimo ze tym razem kupilem spory zapas), ale sie udało dzieki Huckowi. Musiał sporo powalczyć.


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans


Ostatnio edytowano 9 mar 2005, 10:15 przez karman, łącznie edytowano 3 razy
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:05 
Cytuj  
w Oztroja nie dojdzie sam bo przed drzwiami z pochodniami staja 2 Yagudo ktore go zaggruja jak zdejmie prism zeby zapalic pochodnie...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:11 
Cytuj  
Zjawcia ... teoretycznie moglby zdjac jak sa odwrócone. Wystarczy moment .Tak jak w Davoi. Potem juz zona za rogiem. Ale praktycznie tego nie sprawdziłem. Chciałem ale ... tak jak wyżej pisałem skończyły mi sie prizmy wcześniej.


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:15 
Cytuj  
ja tego probowalam w Davoi i ni zdazylam otworzyc drzwi zanim sie odwrocil... a w Castle stoja zaraz obok drzwi i raczej nie byloby czasu zdjac prisma i zapalic pochodni tym bardziej ze trzeba sie dosc precyzyjnie ustawic zeby otworzc drzwi...

Kris - łap ubera ingame, nie ma sensu umawiac sie na forum, wlazisz na LSa, patrzysz kto jest i pytasz na /tell :D

btw: trzeba wziac ze soba silent na baty...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:37 
Cytuj  
Lapć "uberów" to raczej na /tell szybciej niż po ls list :/

Edit : Ja od razu mówie że zerowe szanse na pomoc z mojej strony wcześniej niż w czwartek jeśli gal nie naprawi kompa a jeśli naprawi koma to też w czwartek :roll:

Z pamietnika Ubera .... :
Sobota 05-03 : Haku Hat run - start o 21, wczesniej miał być Exp od 19 Haku skończyliśy o 2 AM.
Niedziela 06-03 : exp party od 16 miało być ale nie było :<
Poniedziałek 07-03 : Exp party 20 start, nie wyszło poszliśmy po key item na ENM'S - spotkałem Jomguarda ... szybki warp do Jeuno bez key item.
Wtorek : Dynamis run godz 20 - San'Doria
Środa : Exp sub od 18 ...
Czwartek : Exp party od 19:30-20:00
Piątek : Exp party od 19:30-20:00
Sobota : 12 :00 Start CoP mission, od 20 Kirin HNLS
Niedziela : .... od 20 ENM's jak dobrze pojdzie lub exp party heh.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 9 mar 2005, 10:43 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:40 
Cytuj  
Właśnie bo Wy w weekendy to często na innych LSach jesteście :|

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:46 
Cytuj  
hehe Stok - najpredzej to po firendlist ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:53 
Cytuj  
Niemam Friend List szczerze mówiąc. Bodajże tylko Prit mnie prosił o potwierdzenie więc ja do swojej nikogo nie wkładałem. Ale chyba będę musiał to zrobić.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 16:46 
Cytuj  
Kris .. na pewno w Beadeaux nie masz problemu .
Nakladasz oil ( bo pugile) i prizm ( bo quadawy) i zasuwasz. 30 sekund i jestes w Magicete.
Pod jednym warunkiem że masz 3 itemki do otwarcia drzwi. Jeden dostajesz za darmo od Aido, a 2 od Sattal-Mansa za Quadav Charm i Quadav Augery (dawaj mu to pojedynczo).
Davoi też mi sie udalo samemu . Kawałek walczyłem ale potem już nałożyłem prizm. Przed drzwiami poczekałem aż się odwrócą i szybko wszedłem. Zjawcie zaggrowaly. Ale chyba też weszła? Czy nie ? Nawet jak cie zauwazą to i tak juz zonujesz i masz ich gdzieś.
Ważne żebyś miał warpa z wewnatrz bo jak wyjdziesz to na pewno cie zauważą zanim założysz prizm.
Castle Ostroja tak jak pisałem daleka droga. Kilka razy trzeba nakładać oil (bo baty) i prizm (bo jagódki) . . Przed drzwiami 2 jagódki . Może być trudno zdążyć po zdjeciu prizma bo jeszcze po otwarciu drzwi jest kawałek i jeszcze jeden mobek w środku. a one mocno walą. Dopiero za nim nastepne drzwi i filmik .zone. Poza tym na jednym oil i prizm nie dojdziesz moze ci coś zejść w miejscu gdzie nie masz jak nałożyc następnego bo tam jest gęsto od jagódek. Mnie nie wyszło samemu chociaż pewnie może się udać.... Ale lepiej nie kombinuj i wez kogoś do ochrony .


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 22:07 
Cytuj  
Prismów nie potrzebuję bo mam Tonko: Ichi. A wolę skillować Ninjutsu. Zarzucę Utsusemi i nawet jak mnie zagrrują to zdążę dobiec. Czyli, że Davoi i Beadeaux mogę sam zrobić. Super. Piter napisałem, że mam wszystkie itemy do tej misji i część w Jeuno zrobioną. Itemy od quadawów zdobyłem (a raczej Karw i Xet mi zdobyli) podczas misji 4 Muszkieterów. Nadal niewiem gdzie w Jugner Forest jest wejście do Davoi.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 00:29 
Cytuj  
nie weszlam bo jak mnie zaggowaly i zaatakowaly to skipnely event i nie moglam wejsc :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 01:10 
Cytuj  
Właśnie Krzysiek . Ważna sprawa. To co pisze Zjawcia. Nie moga cie zaagrowac bo wtedy nie otworzysz drzwi. Jak zrzucisz invisible to musisz od razu nacisnac drzwi. Jak najpierw naciśniesz to nawet jak cie zdaza walnac pozniej to spoko. Ale jak cie najpierw walna to dupa. Dlatego musisz zaczekac az odejdą i sie odwrocą. Pamietaj
Wejście do Davoi jest na południu po zachodniej stronie rzeki. W G-12.


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.