mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 21:02 
Cytuj  
Mam problem z updatem !! samego PO Viewer dochodzi mi do 30,50 gora 70 % i wywala error POL 1160 i tak juz walcze z tym od południa ,wrrrrr :evil:
Jest jakis inny sposob zeby sciognąc tego patcha? Widziałem na forum ze ktos podawał linka do spakowanej wersji patcha do FFXI i Viewera ,niestety link nie działa
Faktycznie tak bardzo są przeciązone srvery ?czy wina lezy po mojej stronie (Chello Clasic )?
Prosze o jakies sugestie ,Thx


Ostatnio edytowano 17 mar 2005, 21:57 przez SoLLo, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 22:01 
Cytuj  
Radzę przeinstalować FFa, powinno pomóc. A jeśli nie, to zawsze zostaje Live Web Chat Support na stronie http://www.playonline.com/ff11eu/index.shtml


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 00:50 
Cytuj  
Vejitta mial problem, ze mu zrywalo polaczenie w trakcie update'u i wywalalo blad POLa, to byla wina polaczenia (mial dwie linie, i sygnal przeskakiwal miedzy nimi - net nie byl stabilny).. pogadaj z administratorem moze :/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 02:32 
Cytuj  
Oki,dzieki za info
Juz dałem rade ,poprostu servery były przeciązone,poznym wieczorkiem w miare normalnie sie z patchowało :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 10:25 
Cytuj  
Problemów ciąg dalszy ,wczoraj walczyłem prawie 24h z upadatem FF XI z 2300 plików zostało jeszcze 1800 :x Problem nie lezy w szybkowsci (choc mega speed to to nie jest max 20kb/s )tylko w zrywaniu połaczenia i radosnym komunikacie o błedzie POL .Dzwoniłem do administratora (Chello Clasic 1,5mb) oni twierdzą ze zadne porty nie są poblokowane i zeby mi pomoc muszą znac server z jakim sie łaczy POL .Jezeli ktos ma Chello i miał lub ma podobne przygody lub zna server z jakim łaczy sie POL ,prosze o pomoc .Juz mam dosyć :evil:
Odrazu powiem ze siec połaczenie sieciowe mam dobrze skonfigurowane,brak virusów i innych badziewi ,system czysty,FF XI i samego POL przeinstalowałem ,tak dla pewnosci :]
Update POLa to był pikus w porównaniu z FF XI :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 12:31 
Cytuj  
Wina lezy po stronie Chello. Ja mam Chello plus i tez update jest wolny i czesto zrywany. Sa godziny kiedy to dziala troche lepiej (np. rano), ale ogolnie jak na parametry lacza to jedna wielka tragedia.
Nie wiem jak jest przyczyna, download z innych serwerow przebiega normalnie np. jakis czas temu sciagalem klienta matrix on-line i transfer byl piekny.

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 13:21 
Cytuj  
Naprawde jestem juz dosc solidnie podkurwiony....
Dziś jestem w pracy ale pozyczę sobie modem :D wolę słaby transfer ale moze bedzie stabilny
Co do samego Chello to transfery są oki np. w tym mięsiącu na eMule poszło od 1-11 marca 21gb :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 21:56 
Cytuj  
Witam ponownie
Problem z updatem FF XI rozwiązałem ,powino sie przydac wszystkim posiadaczom Chello !!!! (moze jeszcze komuś)
Wina lezy po stronie Chello (dokładnie oni sami nie wiedzą co jest nie tak) po stronie naszej odpowiedzialne sa pakiety MTU ,dokładnie dostosowanie ich do predkosci łacza.Wiec tak ,napisze to na przykładzie narzedzia TuneUp Utilities 2004 ,jest to fajny programik (30 dni za free) do optymalizacji Windowsa jak i do bierzącego jego kontrolowania
1.Sciągamy i instalujemy TuneUp Utilities 2004
2.Wybieramy zakładke Optimize&Improve
3......TuneUp System Optimizer
4. Na dole wybieramy Accelerate Downlods and Internet Surfing
5.W pasku odszukujemy ISDN,2 Chanels(128kbit)
6.Optymallizujemy nasze super łacze do ISDN(128Kbit) zatwierdzamy zmiany restartujemy system (I to wszystko)
Teoretycznie spowalniamy sobie predkosc w praktyce (u mnie) update zrobił sie w 2h bez zadnego zerwania połaczenia.Po całej skonczonej zabawie z POL mozemy spowrotem ustawic parametry odpowiadające naszemu połaczeniu internetowemu
Mam nadzieje ze ten mini FAQ komus oszczedzi troche czasu ,nerwów i nie przespanej nocy
Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 22:25 
Cytuj  
Dzieki! Sprawdze u siebie przy nastepnym update.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:54 
Cytuj  
Sposob rzeczywiscie bardzo usprawnia update w Chello, co wiecej mam wrazenie, ze gra tez chodzi stabilniej przy ograniczeniu predkosci.

Chello jest chyba za szybkie do FF XI. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.