mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 527 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:27 
Cytuj  
Co do jobów na 40 levelu to mam whm'a i blm'a (drg nie licze, bo sie jak zwykle nie przyda :P) summonerka jak bardzo chcecie mogę spokojnie podciągnąć do 40 w 2 dni góra :>
no i takie pytanie, czy naprawdę w ls'ie nie ma nikogo z 30 levelem kto chcia łby to zrobić i ma czas (Lesia tu widzę, ale wtedy weekend odpada :>)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:29 
Cytuj  
Zgadzam sie ze Stok-iem, warto zrobic Promy w stalym skladzie :D
Sadze, ze z racji przygod jakie mielismy z Promami, to warto zaczekac i dac mozliwosc Liesiowi z nami to zrobic.
Stok :P madra decyzja!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:30 
Cytuj  
Zjawka to była podpucha zeby was hmmm zmotywować do zebrania sie w kupe. Mam zamiar lvlować rng, teraz jak bodkins ma przerwe a DH is Dead mam czas na lvl rng :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 13:48 
Cytuj  
Xet - po prostu ludzie sa za leniwi i nikomu nie chce sie zrobic 10 leveli w kilka dni :P
a tak poważnie - wszyscy uwazaja ze na zrobienie promow maja jeszcze czas - w sumie racja ale ciezko bedzie znalexc potem kogos kto ma je juz za soba i chcialby isc jeszcze raz
Stok - jestes wyjatkiem :D

ŚRODA godzina 20.00 - DEM

skład:

1.Zjawcia WAR/NIN
2.Xet SMN
3.Ancover WHM
4.Stok RNG/NIN
5.Opiekun RNG/NIN
6.Lesiu RNG/NIN

niech nikt nie probuje sie nie pojawić bo będzie z nim źle :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 16 mar 2005, 15:18 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 15:15 
Cytuj  
ok zrobilem rangera na 29. ide zwami dzis na promy. niestety nie udalo mi sie dociagnac do 30. ale moge juz uzywac archery knifes i hume boots takze luz. a jezeli chodzi o lvl 40 to mam nin tylko jakas zbroje kupie bo w sumie tylko body bym potrzebowal. reszte mam. acha buffor mam spory rangerem. ponad 2500expa. wezme jakies scrolle of reraise. kupie uber fooda. niestety medicines mi sie nie zmieszczea raczej bo musze nosic strzaly.


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 15:33 
Cytuj  
hehe ja mam 16 hi-potionkow i sie zastanawiam czy nie zabrac wiecej ;) oprocz tego mam warpa, reraisa, laity, zarcie i echo dropsy :) mam 55 slotow w plecaku i zostalo mi jedno miejsce wolne :P

270 minut do godziny ZERO :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 15:38 
Cytuj  
to mi zja bedziesz strzealy trzymac. bo 1 stak to naprawde duzo


_________________
Jast v2.0

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 16:01 
Cytuj  
egoist napisał(a):
ok zrobilem rangera na 29. ide zwami dzis na promy. niestety nie udalo mi sie dociagnac do 30. ale moge juz uzywac archery knifes i hume boots takze luz. a jezeli chodzi o lvl 40 to mam nin tylko jakas zbroje kupie bo w sumie tylko body bym potrzebowal. reszte mam. acha buffor mam spory rangerem. ponad 2500expa. wezme jakies scrolle of reraise. kupie uber fooda. niestety medicines mi sie nie zmieszczea raczej bo musze nosic strzaly.

1-2 stacki starcza strzal.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 16:19 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
egoist napisał(a):
ok zrobilem rangera na 29. ide zwami dzis na promy. niestety nie udalo mi sie dociagnac do 30. ale moge juz uzywac archery knifes i hume boots takze luz. a jezeli chodzi o lvl 40 to mam nin tylko jakas zbroje kupie bo w sumie tylko body bym potrzebowal. reszte mam. acha buffor mam spory rangerem. ponad 2500expa. wezme jakies scrolle of reraise. kupie uber fooda. niestety medicines mi sie nie zmieszczea raczej bo musze nosic strzaly.

1-2 stacki starcza strzal.


Na to aby sie dostac do Spire moze tak. Trzeba sie liczyc jednak z tym, ze nie kazda pokonana MR odsloni Wam warpa do kolejnej czesci i ktoras z walk trzeba bedzie powtarzac. Uwzglednilbym tez dodatkowy stack na same addy (tak na wszelki wypadek). Do tego przyda sie kusza na bossa z dwoma rodzajami beltow- tymi co obnizaja defence a potem holy bolty (robia podobny dmg do strzal a kusza ma mniejsze spoznienie).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 21:15 
Cytuj  
Ok Dem zaliczony. Bez powaznych przeszkód. Dzieki wszystkim. :lol:


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 23:09 
Cytuj  
Nasz static przed walka z bossem:

Obrazek

Nastepny prom w piatek o 20.30 (o ile dobrze pamietam).

Lesiu --> zrob 30 lvl.

Do tego wszyscy powinnismy uzupelnic brakujace animy.

Mysle ze spokojnie w takim skladzie mozemy pociagnac misje z capem 40:

1. Anc WHM (moze tez BLM)

2. Zja MNK (moze NIN)

3. Sto RDM (moze RNG)

4. Xet BLM

5. Les NIN

6. Opi MNK (moze RNG)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 23:28 
Cytuj  
skład jest dobry :) jezeli bedzie w miare rozsadny czas do zrobienie kolejnej czesci - tej z cap 40 to podleveluje NIN do tego czasu :D

DEM zaliczony - czas na wiecej :D

w ktoryms momencie cos poszlo nie za bardzo wg planu - stracilam hate i mobek latal po calej arenie :/

na poczatku bylo ok, mobek stal na schodkach, bylam w stanie go utrzymac, z defenderem i dobrym sprzetem dmg nie byl za duzy i uzylam w sumie tylko 6-7 potionkow, ale cos skopalo sie jak mobek mial 50% hp - użyłam 2hr po komendzie Xeta HOLD a potem juz byl chaos i nie bylam w stanie odzyskac hate...

Stok - dzieki za prom :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 23:31 
Cytuj  
Mam od razu takie pytanko, bo właśnie mi się przypomniała jedna rzecz :P
W piątek o 23:15 mam seans nocny w kinie i z domku musiałbym wyjść coś około 21:30. Jednakże biletów na to wciąż nie mam i wątpie, żeby jeszcze były, po drugie mam małe problemy z dojazdem w związku z późną godziną, więc najpewniej nic z tego, ostateczną odpowiedź dam jutro. Przepraszam, że dopiero teraz mi się przypomniało :(
Co do proma to było wszystko w porządku do czasu, aż mój Leviathan nie przejął aggro i nie został zabity, wtedy tak jakby Zjawcia straciła całe aggro i zaczęło się bieganie, a szczerze wątpie, żeby ktoś użył terro :) I już wiem, że na następny raz z animą trzeba podchodzić bliżej :(
Mam nadzieję, że ten najprostszy Prom czegoś nas nauczył :)
Dziękuję wszystkim, a co do 40 to mogę summonerka podciągnąć lub faktycznie biegać BLM'em :)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 00:11 
Cytuj  
Xet - nie tak jakby tylko kompletnie, nie pomogly ani voki ani moje ataki, tak jakby mnie tam w ogole nie bylo, olał mnie totalnie :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 00:25 
Cytuj  
Dzieki Stok!
Wszystko uwzgledniles, co niezmiernie ulatwilo walke i nadalo sensu naszym rucha :D
To, ze stworek cie Zjaw olal nie dziw sie chlopaki zadawali niezly bol gosciowi :)
Sadze, ze w tym skladzie przetrwamy i wygramy.
To byla dobra gra, musimy tylko porzadnie przygotowac sie do nastepnej. Minelismy dopiero wstep...


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 07:14 
Cytuj  
Dem to bylo dopiero "CoPowe przedszkole" jak sie wczoraj dowiedziałam ;)

ale nic tak nie poprawia nastawienia i nie dodaje zapału jak pierwsza wygrana walka :D

Druga sprawa: Stok, moze ty wiesz co sprawilo ze nasz mobek zwariowal i zaczal latac po arenie? w ktoryms momencie cos wymknelo sie spod kontroli i chcialabym wiedziec co i dlaczego zeby tego uniknac w holla czy mea

btw: kiedy pojdziemy zrobic ENMka w Dem? warto to zrobic chocby dla tego expa ktory sie dostaje za wygrana walke :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 09:44 
Cytuj  
Nie ma w tym zadnej tajemnicy: mialem pecha i wygenerowalem wiekszy hate niz inni (barrage + ws) i boss mnie killnal, potem przerzucil sie na innych RNG. To jest problem kazdego RNG, latwo zabrac tankowi hate.

Powiem szczerze, ze nie umiem jeszcze dobrze grac RNG. Na 29-30 lvl dostaje niezlego kopa (nowy set, nowy luk, nowe strzaly, noze). Chyba z barrage trzeba czekac, az mob ma 1/3 HP, jak to go nie zabije to isc na calosc i poprawic 2hr.

Na ENM w cragach mozna chodzic jak sie zaliczy wszystkie promy.

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 09:49 
Cytuj  
Uuuu to nici z treningu :( i sądzę, że jakbym użył psycho jak Opi dostał aggro to by przeżył.
aha i jeszcze jedno, ma ktoś lepszy pomysł na kontrolowanie czasu do Blood Pacta niż patrzenie się na zegarek ścienny :P (stopera nie posiadam :P)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 10:00 
Cytuj  
Opi - chyba nie, questy mamy wziete a w momencie klikania na brame byla opcja wyboru misji CoP albo ENMka :)

dmg faktycznie robicie niezly, tylko jak ja mam w tej sytuacji zdjac z was hate? to byl najłatwiejszy prom...

chyba ze PO ataku RNGerow zaczniemy odpalac animy, bedzie czas na regen a w czasie działania animy tylko ja będę vokować i atakowac mobka co powinno mi umozliwić odzyskanie hate...

btw: Xet - liczenie w myślach? :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 10:31 
Cytuj  
Zjawa twoje zadanie to utrzymać przeciwnika w miejscu kiedy Xet odpala blood pact nr 1, nr 2 i chyba powinien byc nr 3. Potem jak wchodzi z astral follow i robi kuku na 20% Hp mobka a dochodzą ws-y i 2-h rng to nie ma tanka na swiecie ktory utrzyma hate chyba ze PLD + THF. Po to Rng maja hi-potion i cienie aby sie ratować.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 527 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.