mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 23:18 
Cytuj  
Ok jest kilka spraw, ale jak zwykle krótko powiem :P
Po 1. Co do maga z promami to faktycznie jest problem i wątpię, żeby ktoś teraz przeszedł te promy w random składzie szybko.
Po 2. nie widzę sensu w robieniu misji specjalnie dla mnie po 2 razy, bo to nie miałoby sensu raczej (jakoś sobie poradzę, mam BLM, WHM i SMN, którzy na pewno komuś się przydadzą :))
Po 3. mam nadzieję, że FF nie wpływa negatywnei na wasze relacje w RL :)
Po 4. Stok naprawdę się namęczył i chociażby ze względu na niego uważam, że powinno się kontynuować to co zaczeliśmy.
Chyba to wszystko co chciałem powiedzieć :>
/edit
Mogę o 21-ej :>


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 23:36 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
...
Grupa lv 40 : [ Aqueducts, 2-5 i Diablos ]
1. P. Tank => Stokrotka lv 40 NIN/WAR
2. S. Tank => Huckster lv 40 NIN/WAR lub/i Pitia lv 40 SMN/WHM
3. Support => Ancover lv 40 WHM/BLM lub RDM/WHM
4. Support => Edwinpl lv 40 SMN/WHM
5. D. Dealer => Galenros lv 40 DRK/NIN lub DRK/ WAR
6. D. Dealer => Opiekun lv 40 RNG/NIN lub MNK/WAR

Prosze potwierdzić gotowość do rozpoczęcia przygody w tym zespole.
...


Z tego składu wypadł EdwinPL na jego miesjce wszedł Xetegea, na miejsce Galenrosa wszedł Lesio.
Lesio dał ciałą bo wszedł w skład grupy która miała robić CoP-y do 40 lv włacznie co najmniej, byc może i lv 50. Wszedł do grupy ale imo nieuczciwie ponieważ ja nie wiedziałem że po Promyvions się wycofa, nawet z nim rozmawiałem o tym i mówił ok. O problemie z łaczem dowiedziałem się 2 dni przed jego odajściem. Troche to nie uczciwe.
Dalesze miejse miały być robione w takim składzie :

1. Ancover
2. Opiekun
3. Stokrotka
4. Xetegea
5. Zjawcia
6. Pitia.

Galenros nie ma żadej profesji przydatnej na niektóre z walk w CoP. Na moją prosbę o podlevelowanie war na 40 powiedziałzę nie ma sprzetu ani kasy, jak spytałem ile mu brakuje nic nie powiedział, tym samym wypada z grupy.
Może iśc na minotaura, ale jakoś nie widze go na BCNM lv 40 który końcy chapter 2. Drk ma gówniany Def, bardzo gówniany, nie nadaje sie na kitera i na tanka. adaje się wyłacznie na DD, a DD jest potrzebny dopiero od lv 50.
Zresztą jak mam wybierać RNG v DRK wybieram RNG, przynajmniej maja cieniei 2 - h który robi jakiś sensowny dmg.
W planie i w rozmowach było jasno powiedziane że lvlujemy razem.
Zanimy byśmy dobili do walk lv 50 spokojnie w tej grupie mozna by było zrobić lv 50, wliczajc Zjawci ninja o ile będzie go ciagnąc i nie dopadnie jej fatum Polskich ninja.

Koniec kropa.

JA SIE DEFINITYWNIE WYCOFUJE Z COP STATRIC II.

Bez wzgledu ile was dotad kosztowała zabawa w CoP mnie kosztowała 2-3 x tyle. Nie po to czekałem na grupe 2 miesiące rezygnując z propozycji robienia CoP żeby teraz się rozlazło wszystko. A skoro ludzie z CoP static II nie maja poczucia lojalnosci wzgledem grupy, i szacunku dla cudzego czasu, ja sie wycofuje.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 23:54 
Cytuj  
Cytuj:
Bez wzgledu ile was dotad kosztowała zabawa w CoP mnie kosztowała 2-3 x tyle. Nie po to czekałem na grupe 2 miesiące rezygnując z propozycji robienia CoP żeby teraz się rozlazło wszystko. A skoro ludzie z CoP static II nie maja poczucia lojalnosci wzgledem grupy, i szacunku dla cudzego czasu, ja sie wycofuje.


co do kosztow - nawet tego nie liczylam bo po co? ja nic nie stracilam - przeciwnie - zyskalam - satysfakcje ze zrobienia 10 leveli WARa w 4 dni, świetną zabawę, doświadczenie, dostap do nowych lokacji, niezapomniane wrażenia...
kasa na medicines? kilka godzin farmowania, czas? owszem bylo po drodze troche przeszkod ale nagroda bylo zabicie wszystkich bossow za pierwszym razem...

nie chcę zeby to sie tak skończylo :cry:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 00:20 
Cytuj  
Co do kosztów to nawet nie wiem :> Pewnie dużo mniej od was :>
Za to ile zabawy było, gra summonerkiem na tych BCNM'ach to naprawdę jak gra na fortepianie i jeszcze patrzeć na stoper trzeba :P
Walki niezłe, fabuła świetna, atmosferka jeszcze lepsza była, nie ma czego żałować. Jak tak to ma się skończyć to to trochę nie ma sensu. Chyba, że ktoś chce dobierać ludzi z biegu co wydaje mi się niezbyt dobre :|


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 11:32 
Cytuj  
Koszty medicines na promy sa mocno demonizowane. Przynajmniej w dobrym party, takie jak nasze. Jak ktos chodzi po 2-3 razy na kazda walke i tam uzywa tony chemii to moze rzeczywiscie to sporo kosztuje.

Ja poza strzalami zuzylem chyba z 2 hi potiony, z 3 regen soczki i 2 antidota (na wszystkich promach!).

Duzo wydaje tylko WHM, bo musi kupowac re-raiser (ok. 20k) i moze tank (hi-potiony).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 13:59 
Cytuj  
spoko, w sumie nie bylo az tak duzo, ponad polowa kupionych przeze mnie medicines lezy na alcie i czeka na kolejne walki ;) w sumie nawet tego nie policzylam ale mysle ze poszlo jakies 5-7 hi-potkow na walkę


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 27 mar 2005, 14:28 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 14:27 
Cytuj  
A kto powiedział że ja mowie o kosztach w gilach, choć to też się liczy.
Policzmy :
2 x 99 arrows lub bolts 8k
50 shihei 3,5k
reraiser 15 k
scrol reraise : 750 cp
3 x hi potion 7,5k
food 3k
medicines inne 4k
Razem : 41 k
3 x 41 k = 120k
wliczone farmowanie anim + koszt anim
+ 2 h czasu od zebranai do dojscia do spire + 6 h farmowanie anim
12 h razem.

i to razy 3 dla mnie, czyli 36h zrobienie promyvion dem, mea i holla + 300k sprzet.

Nie wiliczam lvowania rng, planowania itd ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 14:34 
Cytuj  
Stok, wiemy ze nie wszystko da sie policzyc w gilach...

i naprawde jest mi przykro ze w tym momencie tylko my na tym zyskalismy, to znaczy Anc, Opi, Xet i ja - zrobione promy i dostep do Tavnazian...

sprzetu i shihei nie licze bo i tak bylby potrzebny do levelowania, ale fakt, gdyby policzyc wszystko to cena jest spora...
gdyby nie pijawki nie moglabym sobie pozwolic na zrobienie promow teraz


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 02:41 
Cytuj  
W bolach, ale sie udalo. Mamy lvl 40-41 i jestesmy gotowi dokopac minotaurowi. :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 02:46 
Cytuj  
ding 40 !!!!!
nie wiem jakim cudem ale 2 levele robilismy przez 6 godzin :P

jeszcze WAR AF1 i jestem gotowa skopac tyłek minotaurowi :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:24 
Cytuj  
Czy macie chęć dalej ciągnać te profesje ?
Czy ciągniemy ten pseudo statik dalej ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:48 
Cytuj  
raczej nie mam zamiaru ciagnac dalej WARa i biore sie ostro za levelowanie NIN, ale dzieki CoP mam spokoj z WARem do końca gry :D nawet jak podniosa level cap do 80 to suba do NIN juz mam ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.