mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 527 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 09:51 
Cytuj  
Ja uważam, że można to zrobić w takim samym składzie jak promy, chyba że Lesiu nie idzie to mamy jeden wakat :> Ja mam jedną animke już tylko na stanie, ale coś się wymyśli ^^v


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 11:04 
Cytuj  
szybko !!!
3 ENMki = 3 x 2.5 k expa ;) + 3 szanse na kolczyk :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 21:38 
Cytuj  
Dzieki za Promy druzyno. /salute

Ps. Musicie mi jakos przemycic dalsza czesc fabyly. Najwazniejsza sprawa to kim jest ten tajemnichy chlopiec.


_________________
Jast v2.0


Ostatnio edytowano 24 mar 2005, 02:10 przez egoist, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 00:34 
Cytuj  
Promy na zawsze pozostana moja pierwsza wielka przygoda :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 11:51 
Cytuj  
Zrobilo nam sie wolne miejsce w CoP staticu...
Wymagania: zrobione promy.

Pitia - join us?

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 12:16 
Cytuj  
Pitia jest chetny, smn ma na 36, a whm na 66.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 10:24 
Cytuj  
Na której misji Ptia zakończył CoP-y ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 10:29 
Cytuj  
Ma teraz do pokonania minotaura.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 10:42 
Cytuj  
Proponuje umówić się na przyszłą środę na Minotaura + farmowanie subligarów w Phomunia Aqueducts.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:21 
Cytuj  
Huck - nasze joby sa na lev 35-36 w tym momencie + dzisiejsze exp-party


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 25 mar 2005, 11:23 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:22 
Cytuj  
No właśnie dlatego mówię środa - do tego czasu zrobicie lvl 40 z palcem w Mog Housie. :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:23 
Cytuj  
Do srody na luzie powinnismy zrobic lvl 40.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 23:37 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
...
Grupa lv 40 : [ Aqueducts, 2-5 i Diablos ]
1. P. Tank => Stokrotka lv 40 NIN/WAR
2. S. Tank => Huckster lv 40 NIN/WAR lub/i Pitia lv 40 SMN/WHM
3. Support => Ancover lv 40 WHM/BLM lub RDM/WHM
4. Support => Edwinpl lv 40 SMN/WHM
5. D. Dealer => Galenros lv 40 DRK/NIN lub DRK/ WAR
6. D. Dealer => Opiekun lv 40 RNG/NIN lub MNK/WAR

Prosze potwierdzić gotowość do rozpoczęcia przygody w tym zespole.
...


Z tego składu wypadł EdwinPL na jego miesjce wszedł Xetegea, na miejsce Galenrosa wszedł Lesio.
Lesio dał ciałą bo wszedł w skład grupy która miała robić CoP-y do 40 lv włacznie co najmniej, byc może i lv 50. Wszedł do grupy ale imo nieuczciwie ponieważ ja nie wiedziałem że po Promyvions się wycofa, nawet z nim rozmawiałem o tym i mówił ok. O problemie z łaczem dowiedziałem się 2 dni przed jego odajściem. Troche to nie uczciwe.
Dalesze miejse miały być robione w takim składzie :

1. Ancover
2. Opiekun
3. Stokrotka
4. Xetegea
5. Zjawcia
6. Pitia.

Galenros nie ma żadej profesji przydatnej na niektóre z walk w CoP. Na moją prosbę o podlevelowanie war na 40 powiedziałzę nie ma sprzetu ani kasy, jak spytałem ile mu brakuje nic nie powiedział, tym samym wypada z grupy.
Może iśc na minotaura, ale jakoś nie widze go na BCNM lv 40 który końcy chapter 2. Drk ma gówniany Def, bardzo gówniany, nie nadaje sie na kitera i na tanka. adaje się wyłacznie na DD, a DD jest potrzebny dopiero od lv 50.
Zresztą jak mam wybierać RNG v DRK wybieram RNG, przynajmniej maja cieniei 2 - h który robi jakiś sensowny dmg.
W planie i w rozmowach było jasno powiedziane że lvlujemy razem.
Zanimy byśmy dobili do walk lv 50 spokojnie w tej grupie mozna by było zrobić lv 50, wliczajc Zjawci ninja o ile będzie go ciagnąc i nie dopadnie jej fatum Polskich ninja.

Koniec kropa.

JA SIE DEFINITYWNIE WYCOFUJE Z COP STATRIC II.

Bez wzgledu ile was dotad kosztowała zabawa w CoP mnie kosztowała 2-3 x tyle. Nie po to czekałem na grupe 2 miesiące rezygnując z propozycji robienia CoP żeby teraz się rozlazło wszystko. A skoro ludzie z CoP static II nie maja poczucia lojalnosci wzgledem grupy, i szacunku dla cudzego czasu, ja sie wycofuje.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 23:58 
Cytuj  
Cytuj:
Bez wzgledu ile was dotad kosztowała zabawa w CoP mnie kosztowała 2-3 x tyle. Nie po to czekałem na grupe 2 miesiące rezygnując z propozycji robienia CoP żeby teraz się rozlazło wszystko. A skoro ludzie z CoP static II nie maja poczucia lojalnosci wzgledem grupy, i szacunku dla cudzego czasu, ja sie wycofuje.


co do kosztow - nawet tego nie liczylam bo po co? ja nic nie stracilam - przeciwnie - zyskalam - satysfakcje ze zrobienia 10 leveli WARa w 4 dni, świetną zabawę, doświadczenie, dostap do nowych lokacji, niezapomniane wrażenia...
kasa na medicines? kilka godzin farmowania, czas? owszem bylo po drodze troche przeszkod ale nagroda bylo zabicie wszystkich bossow za pierwszym razem...

nie chcę zeby to sie tak skończylo :cry:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 00:07 
Cytuj  
Stok bo sam sie dowiedzialem dopiero w dniu jak robilismy mea. Wiec moge tylko powiedziec przepraszam. Nie mialem pojecia ze to bedzie taki problem. Jakbym wiedzial ze ide tylko na same promy to bym sie przeciez nawet nie zaczynał. I wiesz mysle ze to nie bylo nieuczciwoscia z mojej strony. Po prostu tak wyszlo. Nie mialem na to wpływu i tyle.


_________________
Jast v2.0

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 01:10 
Cytuj  
Ponieważ podobne teksty są w obydwu tematach a ja miałem mieć swój udział tylko w CoP staticu to się wypowiem tutaj.
Po pierwsze Sto wiesz czemu się wkurzyłem wcześniej i Twoja rozmowa ze mną przebiegała zaraz po tym. Po drugie dopiero teraz się dowiedziałem że miałbym iść jako tank. Było pewne założenie party i miałem iść jako DD. Co do lvlowania WAR'a - nie miałem na to zbytniej ochoty, ale jak już wspomniałem nie wiedziałem że mam iść jako tank - sam wymieniłeś siebie jak NIN/WAR a to że stwierdziłeś że pójdziesz jako RNG wyszło jakoś później.
Ponadto wielokrotnie wypowiadałem się na temat składu - dlaczego do JASNEJ CHOLERY każdy robi CoP w jeden oklepany sposób. Myślałem że chociaż z wami nie będę zmuszony robić innego joba :( DRK wcale nie ma gorszego dmg'a nie mówiąc już o gorszym defie - nie na 40 lvlu...
Co do cieni - też mogę subnąć NIN. Co do 2hr rzeczywiście RNG ma lepszy(ale nie będę już przytaczał argumentów za i przeciw), ale wcale nie dużo... To na tyle jeżeli chodzi o wyjaśnienia.
Co do sytuacji jaka zainstniała - miałem nadzieję na bardzo przyjemny static ale widzę że nawet tak błahe wydarzenie jak rezygnacja Anc potrafi ostro zamieszać. Szczerze mówiąc dziwi mnie to gdyż zawsze można znaleźć zastępstwo. Ja czekałem na zrobienie z wami 2-5 (nieważne w jakim składzie) od początku. Miałem pomóc z Promami ale chyba logiczne było że Xetowi który ich nie ma bardziej się one przydadzą niż moja pomoc. Najgorzej na tym wyszedł Stok - ale mam nadzieję że się rozmyśli, bo to oznaczałoby że nie można już nic zorganizować, a sądzę iż tak nie jest. Ze swojej strony chciałbym zaznaczyć iż jestem gotowy na 2-5 i dalej.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 01:55 
Cytuj  
Gal - główny problem to taki ze po rezygnacji Anc brakuje nam 6 osoby do party ktora ma zrobione promy :/
w tej chwili wyglada to tak:
1.Stok
2.Opi
3.Zjawcia
4.Xet / Gal
5.Pitia
6. --------

mnie nie dziwi reakcja Stoka - po calym organizowaniu, planowaniu, levelowaniu i pilnowaniu wszystkiego jest dokładnie w tym samym miejscu w którym zaczał :cry:

Stok prosze - nie rezygnuj teraz


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 11:20 
Cytuj  
Na promy ciezko namowic osobe, ktora ma je juz zrobione. Mysle, ze na inne walki nie bedzie problemu. Jestem przekonany, ze koledzy ze statica nr 1 nam chetnie pomoga.

Prosze poexpujmy dzis, zabijmy minotaura i po tym zaczniemy myslec co dalej.

Sto --> ja calkowicie rozumiem twoje sfrustrowanie, po rozpadzie statica, DH i copstatica, rozumiem, ze przeszla ci ochota na organizowanie i planowanie czegolwiek... ale jednak mam nadzieje, ze sie nie zniechecisz i bedziesz dzis o 21.00 w Cravlers Nest. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 12:00 
Cytuj  
Galen nie chce mi się polemizować, ale do walki 2-5 potrzeba :

1 x Tank NIN/WAR, PLD/WAR, etc .. z racji AoE i specjali lepszym Tankiem moze być war/nin niz nin/war a najlepszym pld/war ale tego nie mamy
2 x Kiter - RDM/NIN, WAR/NIN, NIN/WAR, SMN etc ...

Zostają 3 spoty w party :
1-2 x support czyli whm, lub rdm [ najlepiej ] lub smn [ tez dobrze bo moze robic dmg ] + np BRD ktorego tez nie mamy
1-2 x dmg, zlezy od supportu, potrzbny taki co bije mocno i celnie, a wybacz, drk bije jednak wolniej niz rng z kusza i slabiej jak policzysz dps [ demage per second ], ale jak widzisz od minotoura dopiero jest miejsce dla ciebie jako dla drk - DD, bo drk-kite - thank you for offer but i have to pass - jakos nie widze drk w roli kitera

Tak czy siak, tego co teraz barkuje to sa magowie, jesli Galen bedzie robił
z nami CoP to mamy w grupie 1 whm / smn, Ancover jednak miala wiecej tych profesji do wyboru.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 14:56 
Cytuj  
ja jestem gotowa zrobic CoP cap 40 do konca, po dzisiejszym expie bede miec tylko WAR/NIN ale jezeli to bedzie konieczne moge postarac sie zrobic NIN do 40 levelu, pewnie udaloby sie w jakies 2 tygodnie :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 527 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.