mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:03 
Cytuj  
Witam.
Zmienilem ostatnio Wowa na FFXI. Po prostocie wowa przytloczyla mnie troszke zlozonosc ff ( co jest wielkim plusem). W zwiazku z tym mam pare pytan:
1) Zalozylem sobie ze bede gral Galka jako MNK/THF i chcialem sie dowiedziec czy jaka postac ma wziecie"" w party ???
2) Czy jest mozliwosc dodawania znajomych w grze a nie tylko poza???
3) Gdzie lepiej kupowac rzeczy a gdzie sprzedawac ??
4) Czy warto od razu inwestowac w dostepny stuff czy moze czekac na jakas konkretna bron czy armor ???
5)Gdzie moge dostac/zakupic worldpass ??
6)Czy tak jak w wowie lepsze rzeczy sie dropuja czy sa do dostania w slepach ??


7) Czy moze ktos rowniez teraz zaczyna i chcialby wspolnie pograc/poexpowac ??

M.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:23 
Cytuj  
No comment. Ile jeszcze bedzie takich topicow?


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:26 
Cytuj  
Na wszyskie pytania odpowiedź znajdziesz na forum na tej lub max 3 stronach.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:29 
Cytuj  
A tak bajdełej to MNK/THF to nie teges.


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:29 
Cytuj  
sprawdzcie jego posty - wczoraj prosil o wp a dzisiaj znowu zadaje glupie pytania :/

search.php?search_author=Misiekk

Xav, Scorpio - zamknijcie albo skasujcie ten temat


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 27 mar 2005, 18:30 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:30 
Cytuj  
No stary podpadles Zjawci. To masz posprzatane :D


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:31 
Cytuj  
dzięki Lesiu ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:31 
Cytuj  
No i Galka MNK/THF. THF jako sub osłabi MNKa. Ostatnio na forum było podawane jaka rasa pasuje do jakiego joba.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:46 
Cytuj  
A tak w ogole to nie zalamuj sie. Bedzie dobrze tylko tu musisz we wszystko wlozyc 10x wiecej pracy niz w WoWie. W czytanie forum tez. Tu masz wszystko co chcesz wiedziec.


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:48 
Cytuj  
Co do wp to pamietam jeszcze ze wczoraj pytalem :) Pytam bo chce zakupic/dostac nowe wp a nie kozystac z podanego. Co do ras to wiem ze bylo, czytalem. Problem jest w tym co jest potrzebne/ brane do party ??
Wiem rowniez ze warto kupowac w sklepach sprzedawac w AH ale jak ma sie to do nizszych lvl- na np lvl 6 ciezko mi cos znalezc dobrego w ah. Co do dropow nigdzie nie widzialem posta a chcialbym wiedziec. Uwaznie przeczytalem duzo postow na forumale jednak nie znalazlem odpowiedzi na moje niektore pytania ( wezcie pod uwage ze ciezko jest sie we wszystkim obeznac i ogarnac nie majac doswiadczenia w grze).

M.

P.S. Duszek czytaj ze zrozumieniem bo widze ze nawet nie przeczytales dokladnie posta. :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 19:17 
Cytuj  
hm..... jak zwykle - niektórzy są już znudzeni pytaniami - na które znajdziesz odpowiedź w topicach

a inni silą się tylko dla ciebie - i tobie podobnych - aby wam łatwiej było .....

doceńcie ich pracę i ...czytajcie...


world pass ma określoną ilość możliwych << użyć >> więc dopóki jest aktualny - używaj tego - nie pytaj o następny , nowy ..... rzeczy możesz kupować na ACTION HOUSE bądź w sklepach .... na początkowych levelach używam - używałem sprzętu z 1szych i wczesnych ogólnie lvli. jeśli będzie cię stać ( będziesz miał dużo kasy ) to zmieniaj - jak najczęsciej ..... dropy --- niektóre się przydają , a z reszty możesz mieć kasę ( sprzedaż na AH , sklepy , bazary itp )
na temat kombinacji MNK/THF - u galki ---> nie pomogę ci , bo sam używam innych jobów .....

a tak ogólnie - jeszcze raz --- czytaj , czytaj jeszcze raz czytaj .... a jak nie pisze - wtedy pytaj..... niektórzy jeszcze mają siłę na pytanie ( to samo po raz n-ty ) ---> też kiedyś zaczynałem ..... :D :D :D :D

Powodzenia i ....graj !!!


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 19:23 
Cytuj  
wielkie dzieki o taka odpowiedz mi wlasnie chodzili

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 21:00 
Cytuj  
coldee napisał(a):
rzeczy możesz kupować na ACTION HOUSE

Auction House :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 22:00 
Cytuj  
2) Czy jest mozliwosc dodawania znajomych w grze a nie tylko poza???

Tak, Jest możliwe dodawanie do friend list w trakcie gry , nie tylko w POLu. Wysyłasz do kogoś wiadomość pisząc w oknie /befriend <imie> albo coś w tym stylu. Na pewno ktoś na LS (linkshell) ci powie .

3) Gdzie lepiej kupowac rzeczy a gdzie sprzedawac ??

Sprzedawać ..... na pewno na Auction House !!! . Ja i wielu innych przez kilka pierwszych leveli sprzedawalem w sklepach .. ok 10 x taniej sic!!.
Kupować ....... to zalezy co i kiedy. Złapiesz o co chodzi w trakcie gry. Czary poczatkowe są duzo tańsze w sklepach. Zbroje już różnie. Czasem dużo taniej na AH.

6)Czy tak jak w wowie lepsze rzeczy sie dropuja czy sa do dostania w slepach ??

Lepsze rzeczy się dropują lub są robione przez wysokie levele craftingu. Większość jest dostępna na AH. ( oczywiście po duuużych cenach )

7) Czy moze ktos rowniez teraz zaczyna i chcialby wspolnie pograc/poexpowac ??

Przez pierwsze 10 lvl raczej nie warto tworzyc party. Póżniej bedzie to już codzienność. Na razie pochodz/ poexpuj sam. Pozwiedzaj. Zrób troche questów. Zapoznaj się z grą. Nie musisz się spieszyc. Wciąz przychodzą nowi ludzie , a i starzy gracze czesto robią nowe joby. Na pewno ktoś do party sie znajdzie.

Witamy w Vanadiel :)


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.