mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 09:11 
 
Stok - mysle ze do środy dam rade zrobic NIN do 40-42, o moich postepach bedziesz informowany na bieząco ;)

co do AF 1 to quest i tak dostane dopiero jak dingne na 40 wiec jest troche czasu, ze zrobieniem qustu i zdobyciem katanek nie bedzie problemu - juz od dawna mam obiecana pomoc Rha :D (jesli sie jeszcze nie rozmyslil biorac pod uwage moje postepy w levelowaniu NIN :P)

Krzysiek - AF 1 to tylko bron :) armor set to levele 50-60 :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 1 kwi 2005, 09:14 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 09:13 
 
Jak ja chce LVL`owac tego SMN`a ale nie ma kiedy ...
Dzisiaj mam nadzieje rusze go chociaz troche.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 09:22 
 
NIN mnie nudzi ale chciałbym mieć fotę w AF1 secie. Czarny, piękny secik Ninja :P Nimloth robimy levele od 30. Jak dojdziemy do 36 - 37 i zabraknie nam ludzi to zapraszamy z SMN.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 09:29 
 
jak NIN cie nudzi to nigdy nie zrobisz go do 60 levelu zeby sobie w full AF secie pobiegać :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 09:59 
 
Krzysiek2099 napisał(a):
No jak exp przebiegnie bez zakłuceń to na środę będę miał 42 level. Niemam nic z AF1 seta. Narazie niemam na to miejsca. Chyba, że na bierząco sprzedam Mercenaries Captain set i założę AF1.

Na lv 40+ masz marauder knife - najlepszy do lv 60+ knife dla THF-a.

Obrazek


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 1 kwi 2005, 10:09 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 09:59 
 
Czemu Cie ninja nudzi? Nie tankujesz?

Ah sorry ale dopiero teraz zauwazylem ze nie dobiles jeszcze ninja do 37. Faktycznie moze sie wydawac nudne- w koncu co to za przyjemnosc z cieni jesli przerzucasz je tylko raz w walce (gora dwa razy przy wolniejszym party). Na 37 jesli sobie kupisz Utsusemi Ni mozesz zapomniec o tym ze bedziesz po zrzuceniu cieni bity jak worek treningowy- zamiast 6 cieni przy sensownym graniu bedziesz mial ich 11 a z haste to powinienes doczekac bez trafienia na recast Ni. Nie zrazaj sie!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 1 kwi 2005, 10:02 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 10:00 
 
Duszek napisał(a):
Stok - mysle ze do środy dam rade zrobic NIN do 40-42, o moich postepach bedziesz informowany na bieząco ;)

co do AF 1 to quest i tak dostane dopiero jak dingne na 40 wiec jest troche czasu, ze zrobieniem qustu i zdobyciem katanek nie bedzie problemu - juz od dawna mam obiecana pomoc Rha :D (jesli sie jeszcze nie rozmyslil biorac pod uwage moje postepy w levelowaniu NIN :P)

Krzysiek - AF 1 to tylko bron :) armor set to levele 50-60 :)


Zjawka kup o ile zobaczysz katene na lv 39 Rare. Zastepstwo wolniejszej katany AF-a, ale za to DPS wiekszy :)
Sam mialem tak zrobić ale jak wiadomo odpusciłem ninja.
Kosztuje około 160k.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 10:01 
 
Targaryen napisał(a):
Czemu Cie ninja nudzi? Nie tankujesz?

sio :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 10:08 
 
Stok - masz na mysli Ohaguro? jest na mojej liście zakupow :)

moj NIN jest na 31 i wcale sie nie nudzę :) hmmm.. bo nie wiem kiedy mozna sie nudzic - cienie, voke, kurayami, recast cieni, hojo, miedzy tym jeszcze jakis WSik i gdzie tu miejsce na nude?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 11:09 
 
Zjawa jak mi dasz materiały moge ci robic ninja tools.
Nie wszystkie, ale sporo, i ze sporą szansa na HQ.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 11:35 
 
Targaryen napisał(a):
Czemu Cie ninja nudzi? Nie tankujesz?


Nie tankuje? Mam WAR23, NIN25 i teraz robie PLD. Ja prawie nic innego nie robie. Jak robilem WARa to walczylem mieczem i tarcza. Dlatego lubie grać THFem. Żygam już tankowaniem a dopiero jestem w 1/50 gry.
Jak coś w party nie idzie to albo jest wina WHMa albo Tanka. A, że DD na Qufim ma sprzęt na 10 level to nikt tego nie widzi. Życie tanka jest przesrane. Wczoraj miałem takie party, że mnie uczył Tankować WAR11 bez suba. Ale wygral BST w innym party, co bił moba poza moim wzrokiem i nagle drze sie FIGHT i liczy, że mobka od razu zvokuje jak ja nawet nie wiedziałem gdzie i po co on poszedł.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 11:56 
 
Ten topik nie powstał aby dyskutowac o tym jakich dupkow mozna spotkac w random party, ten topik powstal wlasnie po to aby unikac dupkow z random party.

Ten topik nie sluzy dyskusji o tym co kto robi i czy go to nudzi czy nie w party, sluzy umowieniu sie 6 osob na wspolny exp o ile beda chcieli expowac razem.


Imo to jeszcze sporo musicie sie nauczyć pomimo lvl 30+, więc dajcie sobie na luz troche bo was zameczy, ta gra jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje po nauczeniu sie porusznia i sortowania inventory.
Takie party "static" sluzy omijaniu dupkaó, kretynów i ludzi ze sprzetem nie przystajacym do lvl-u. Wiem doskonale jak wyglada exp w dobrym party a jak w cienkim, i wiem ci która profesja robi w party, w naszym setapie brakuje BLM-a, ale psróbujemy z tym jakoś żyć.
Narazie prosze aby osoby które chca sie razem bawić wykrzesały z siebie dość energi i zapału na dwa spotkanai expowe, potem stwierdzicie czy was nudzi, co wam pasuje czy nei pasuje itd ... jedno jest pewne, w random party mozna miec pretensje do obcych ludzi, tu trzeba sie bedzie dopasować bo zawsze bedzie wiadmo kogo opierdolic jak cos nie zadziala. :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 12:35 
 
Memory... fine... Siara... i wszystko jasne.

Muszę się na farmowanie wybrać tylko narazie szukam co mam szanse farmować i co jest sens farmować. Narazie znalazłem skórki Lizardów ale drop rate jest tak biedny, że szukam czegoś innego. Mam nadzieje, że poważnie dzisiaj ruszę THFa do przodu. Niechciałbym przystąpić do staticka z 20k na koncie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 12:45 
 
Krzysiek2099 napisał(a):
Memory... fine... Siara... i wszystko jasne.

Muszę się na farmowanie wybrać tylko narazie szukam co mam szanse farmować i co jest sens farmować. Narazie znalazłem skórki Lizardów ale drop rate jest tak biedny, że szukam czegoś innego. Mam nadzieje, że poważnie dzisiaj ruszę THFa do przodu. Niechciałbym przystąpić do staticka z 20k na koncie.

Polecam beechip w north gutasberg, drop sympatyczny, kasa szybko do kieszonki splywa.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 14:25 
 
Dobra nieważne. Coś znajdę. Mam większy problem. Mianowicie sosina jeszcze mi na konto nie wpłyneła i mój jutrzejszy exp stoi pod znakiem zapytania. Mam nadzieję, że mnie o północy z gry nie wyrzuci bo mam zamiar tak do 35 dojechać.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 21:10 
 
rdm mam juz na 42lvl ^^

teraz musze dolevelowac whma, bo mam tylko na 22 :/ ale na pewno dam rade do srody ^^ (moze jesczez blma mi sie uda podciagnac ^^;;)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 05:38 
 
taaaak....mam dokładnie 42 level whm. środa 19-20 ??? pasi na 100% --- w czwartek rano już wyjeżdżam więc środa wieczór - noc pasuje ..... z czarów brakuje mi tylko tele - vahzl --- ale na razie to chyba potrzebny nie jest ..... więc tylko przed środą szczegóły jakieś i ...ready i am. Tylko proszę za mocno za pierwszym razem nie krzyczeć ..... :D :D :D


_________________
COLD is BACK !

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 12:26 
 
W srode mam static ENM

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 13:35 
 
>___<

ehh, to moze wtorek, skoro Nim ma srode static a Coldee zaraz wyjezdza?
mi wtorek pasuje, a wam? (chcialabym troche wreszcie poexpowac ^^; )


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 13:55 
 
Niewiem jak to będzie z wtorkiem. Jeszcze kasa mi nie doszła na konto ale będę się starał. Jak moje, Zjawci i Ancover level upowanie będzie przebiegało jak wczoraj to kiepsko to widzę. Aha Stok - co będzie jak trafimy na mocniejszego mobka a Zjawci się cienie skończą? Jak Ranger radzi sobie z tankowaniem? Niemam Rangera i niemam pojęcia o tym jobie. Bo ja gram THF/NIN i mogę łapać hate tylko co minutę robiąc SA. Provoke niemam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.