mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 14:27 
 
Wtorek to dzien dynamis w CC.

RNG jest dla moba na 5-6 strzalow, szybko mu zdejmuje te biedne cienie z ichi, jedno, dwa uderzenia i trup.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 16:25 
 
Krzysiek2099 napisał(a):
Niewiem jak to będzie z wtorkiem. Jeszcze kasa mi nie doszła na konto ale będę się starał. Jak moje, Zjawci i Ancover level upowanie będzie przebiegało jak wczoraj to kiepsko to widzę. Aha Stok - co będzie jak trafimy na mocniejszego mobka a Zjawci się cienie skończą? Jak Ranger radzi sobie z tankowaniem? Niemam Rangera i niemam pojęcia o tym jobie. Bo ja gram THF/NIN i mogę łapać hate tylko co minutę robiąc SA. Provoke niemam.


Trust me. Setup jest ok, prawie da best.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 16:58 
 
Krzysiek bez paniki :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 17:43 
 
Ja nie panikuje o nasz statik tylko o moją kasę. Aha dziś wieczorem niestety nie będzie mnie w domu. Wyjechałem i wracam jutro koło 19'00.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 19:13 
 
He he Kris jaka panika. Widac ze nie grales jeszcze z nin na 37lvlu. A setup macie faktycznie niezly.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 09:00 
 
Lesiu :oops: Ninja Ninji rozn, inaczej mowiac nie kazdy, kto gra NIN jest nim i potrafi byc w tym dobry.
Mysle (ale tylko mysle, bo nie gralam NIN), ze oby dobrze uprawiac ten job w 100% trzeba umiec skoncentrowac sie i umiejetnie rzucac wszystkie obowiazujace NIN-tools itp.... Jest to bardzo podobna koncentracja i skupienie do jobu maga, gdyz dobry mag rowniez nie ma czasu ani na odpoczynek, ani na rozluznienie sie.
:D gralam z NIN-Taru--> byl extra, bez wzgledu na powszechnie znana opinie co do wyboru rasy i jobu.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:23 
 
Ancover 99% racji. Ten jeden % to to, że nie chodzilo mi o to, że on był Taru. Jakby cały czas przezucał cienie to ja i Zjawcia dalibyśmy spokojnie radę. Ja ze swoim SATA czekałem chwilkę aż Zjawci kilka cieni zejdzie bo bez sensu zmieniać Tanka kiedy pierwszy ma jeszcze cienie. Ja załadowałem SATA a on provoke zrobił. I to było nie raz. Rasa nie miała nic z tym wspólnego.
Stokrotka chyba pierwszy wypad statika się opóżni.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 23:11 
 
ding - NIN 37 :D
utsusemi: ni - learned :)

dzisiaj wieczorem ciag dalszy expa - z Bodziem i Ancover, wieczorem pewnie dołączy do nas Gal :)
nie moge sie doczekac wyprobowania utsusemi: ni :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 23:35 
 
Wlasnie sobie zsolowalem SMN af1 ^^
Jaki fun

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 09:05 
 
Poza Kalcią, Nimlothem {o dziwo} i Zjawcia pozostałe 2 osoby ze statica lekko olewaja sprawe zagladania do tego topika.
Umówieni jesteśmy wstępnie na wtorek lub środe, wtorek/środa pisze ponieważ jest to jedyny mozliwy chyba termin w ciagu najblizszych 2 tygodni - coldee wyjeżdza chyba jak słyszałem,

- może byś cos napisał Cold ? -

Jeśli się nie spotkamy w ciagu najbliższych 72h to spotkać się dopiero możemy za 15 dni jak dobrze rozumiem chyba że zdecydujecie się na exp bez coldee. Decyzja jak w demokracji - wiekszościa głosów.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 09:23 
 
Kris - jasno powiedz na kiedy jestes w stanie wylevelowac THFa na 40-42,

Coldee - powiedz czy wchodzisz do statica czy nie - jezeli masz jakies pytania, wątpliwosci i uwagi to od tego jest ten topic zeby każdy mogl sie wypowiedziec

mi zostalo do zrobienia 4 -5 leveli, jezeli wszystko pojdzie dobrze dzisiaj - jutro powinnam zrobic 40-41, poza tym mam jeszcze key-itemy na mea i holla - to 6k expa jezeli nie zdaze dolevelowac NIN

moge poczekac na powrot Coldeego, w tym czasie moge levelowac THFa, farmowac i możemy skonczyc CoP cap 40, zawsze mozna sie wybrac na farmowanie subligarow ;),
tak samo Kris i Kalcia beda miec 2 tygodnie na levelowanie subow


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 09:38 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 09:33 
 
mi zostal jeszcze jeden lvl whma do 25 i bede miala z nim spokoj do 51lvl rdma :P
postaram sie go zrobic jakos dzis, jesli nie, to chyba nie szkodzi, bo watpie zebysmy wtorek/sroda dingneli do 51lvl ^^;;;
licze na jakis 45lv ;D


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:13 
 
No właśnie z tym moim THFem jest taki problem, że... nieumiem szukać party w Jeuno. Przyzwyczaiłem się, że idę na Diuny lub Qufim i zawsze coś się znajdzie. Jeuno ma 4 "piętra" i kupe ludzi. Co do czasu to wygląda to tak: w domu jest jeden komputer na 4 osoby. Niby ja płacę za internet ale reszta domowników na to zlewa i robią mi awantury, że nie mogą na kompie posiedzieć. Moje tłumaczenia, że komp i net są "moje" na nic się nie zdają bo rodzice mówią, żę prąd nie jest mój. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Nie mogę się kłucić bo starszych mam pokręconych i jak się będę buntował to mnie z chaty wyjebią i tyle sobie pogram. Dlatego w grze jestem zazwyczaj na dłużej dopiero po 23. Wcześnij jak mi się uda zalogować to na godzinę max dwie.

Reasumując: jeżeli nie jest problemem poczekanie na powrót Coldee'ego to bankowo do jego powrotu bede miał 42 level.

NIN mam na 25lvl.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:22 
 
Krzysiek... dajesz LFP, wrzucasz comment i czekasz na invite a jak nie to dajesz /sea all 33-34 (albo inny zakres leveli na jakim jestes) z listy wybierasz liderow i na /tell pytasz czy maja miejsce, jak to nic nie da to dajesz /sea all inv 33-34 i patrzysz czy z ludzi ktorzy sa na liscie mozesz zlozyc wlasne party... zawsze tez mozna /shout THF34/NIN17 {looking for party} {please invite me}


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:27 
 
No teraz tak będę mogł robić. Wcześniej nie bardzo miałem czas na siedzenie i czekanie na party. Mamy sporo osób na LSie a niemożna jednego party na exp złożyć. Sama widziałaś jak nam szło w przypadkowym party.

Krótko: ja do środy nie dobiję do 42 bankowo. Jeżeli to nie problem to poczekajmy na powrót Colda. Jak to problem to niechcę was wstrzymywać - jeżeli macie kogoś na moje miejsce to śmiało bierzcie. Ja się nie obrażę.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 23:32 
 
Ej nosz kurde. Dostałem potwierdzenie, że mam kase na koncie ale PlayOnline nieautoryzuje mojej karty. Trzy razy sprawdzałem czy wszystko dobrze wpisałem i jest ok.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 00:16 
 
Coldee jakoś żadko bywa na forum, radzę łapać go online. Jest to naprawdę sumienny współpracownik (wiem z drg statik). Powiem tylko, że we wtorek o 22giej mamy statika dragoonów, więc raczej nie umawiajcie się na ten termin, jeśli go bierzecie.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 06:10 
 
Comodo - dla nas static 40+ jest wazniejszy niz wasz static dragoonow wiec caldee jezeli chce byc u nas musi zdecydowac co jest dla niego wazniejsze, ty chyba tez nie olejesz statica Opiego dla dragoonow?

Coldee - odezwij sie !!!


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 5 kwi 2005, 08:26 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 06:59 
 
Ok, wyglada ze nie uda nam sie zebrac do kupy w tym tygodniu w ustalonym skladzie.
Coldee wyjezdza, Kris ma problemy z party i dostepem do kompa wiec ... ??
Co proponujecie ? :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 07:12 
 
Stok - Coldee wyjezdza jutro i w ogole nie odpowiedzial; czy zostaje w staticu czy nas olewa :/

jezeli do dzisiejszego wieczora sie nie odezwie i nie powie ze po powrocie ruszamy ze staticiem to proponuje poszukac kolejnego WHMa


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.