mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:03 
 
nie ma żadnego olewania ....śledzę temat na bieżąco - widzę wiadomości poszczególnych osób ( NImloth ) że środa - nie ...... od tej chwili mam cały czas wolny aż do czwartku rana ...... poza statikiem drg ( do którego termin ustalony był już wcześniej - WTOREK 22 ) ...... to nie tak ,że nie czytam - czytam każdą wypowiedź - nawet te które mnie ( albo mojego joba nie dotyczą ) . W STATIKU CHCĘ BYĆ I CHCĘ W NIM POZOSTAĆ !!! Przez ostatnie dni starałem się dźwignąć BLM jako suba do 23 - 25 lvlu --- a róznie to wychodzi ...... przez wydarzenia z 2 kwietnia jakoś ...... wszystko straciło ( lekko ) dl mnie bieg - wszystko co dotyczy FFXI , ale Z NICZEGO NIE CHCĘ ZREZYGNOWAĆ.....Stok pisze ,że można poczekać - na privie ,że ze środowego exp nici..... Zjawcia pisze ,że na Coldee'go może poczekać -- że można robić wiele innych rzeczy..... To czy będę w staticu zależy od Was .

Zaczekacie na mnie ???? Będę z wami .....śpieszycie się ....ok zrozumiem ....ogólnie jestem noobem w temacie static - wiem tyle co przeczytam...na forum.Nie chcę jednak aby moja osoba rodziła jakieś problemy wśród reszty ..... więc jak ???? czekacie >?????? ......


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:03 
 
P.S. ......no i pracuję na nockach , więc o gólnie rano .....odsypiam :D


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:10 
 
...... a odnośnie statika dragoonów ... Zjawcia zbyt poważnie do tego podchodzisz ....... ani ja ani ( przypuszczam ) Comodo nie będziemy powodować i doprowadzać do kolidowania ze sobą terminów obu staticów .... każdy ma coś ważnego do zrobienia w grze .....kwestia jest w tym , czy można to wszystko dograć ..... a jeśli nie wiesz o co mi chodzi ...... staticowe 1sze spotkaniemiało się odbyć w środę wieczorem..... czemu się nie odbędzie ???? o to nie spytasz Zjawcia ?


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:16 
 
Coldee - jak czytasz to od czasu do czasu napisz ze zyjesz, my potem nie wiemy co jest :/
Coldee jeszcze jedno - zmien swoja stopke informacyjna :P

ok, ja jestem w stanie poczekac na Coldiego te 2 tygodnie, mysle ze w tym czasie Kris spokojnie zrobi THFa do 42 levelu a reszta zeby sie nie nudzic podeleveluje suby i zarobi kase na sprzet, spelle i cala reszte :)

jezeli chodzi o static to dla mnie sprawa jest jasna - jezeli ktos sie na niego decyduje to znaczy ze levelowanie tego joba jest dla niego priorytetem i ustalonym terminom expa musi zostac podporzadkowane wszystko inne w GRZE (termin moga zmienic tylko wydarzenia w RL) i tak pewnie wystarczajaco ciezko bedzie ustalic w miare konkretne terminy expowania

moje pytanie jest takie - Coldee kiedy wracasz?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:19 
 
ja moge rowniez poczekac ^^
dolvluje whma, moze zrobie suba blma, mysle, ze troche rzeczy jest, zeby zastapic to expowanie rdma ^^


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 16:25 
 
23 już jestem .....i mam ranki czyli po 15 mogę być na 100% --- wnocy -- również


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 19:17 
 
Duszek napisał(a):
Comodo - dla nas static 40+ jest wazniejszy niz wasz static dragoonow wiec caldee jezeli chce byc u nas musi zdecydowac co jest dla niego wazniejsze, ty chyba tez nie olejesz statica Opiego dla dragoonow?
:roll: Boże Zja..... "Dla nas (...) niż wasz". No jasne, logiczne, że stawiasz swoje interesy nad innych. Jestem w dwóch statikach i nie jest to problemem, by terminy spotkań się nie pokrywały. Wcale nie uważam, by statik 40+ był ważniejszy od DRG. Oba to statiki i w obu mam zobowiązania względem reszty timu. Nie mam zamiaru "olewać" ani jednych, ani drugich.

Okej, nie dyskutuję już na ten temat.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 00:12 
 
Wy se gadu gadu a moj SMN ma coraz lepszy sprzet :)
Summoning Earring obtained ^^

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 07:26 
 
Grats Nim :D

moj NIN tez ma prawie najlepszy sprzet na tym levelu ;) wczoraj kupilam sobie survival belt na 38 lev :) jeszcze tylko 2 x alacrity ring :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 08:11 
 
Duszek napisał(a):
Grats Nim :D

moj NIN tez ma prawie najlepszy sprzet na tym levelu ;) wczoraj kupilam sobie survival belt na 38 lev :) jeszcze tylko 2 x alacrity ring :)


Zjawa kup sobie Venerer ring lub zrób quest na niego. Agility ci nie potrzebne aż tak jak celność.

Oboje gratz, ja niestety jestem gimp przy was ale postaram sie przynajmniej być efektywny.

Nawet nie macie pjecia z jak gownianym PLD grałem wczoraj w party ... nie trzymał hate bo debil PLD i debil THF nie umieli ze sobą wspołpracować, za to w neidziele robiłem z WAR/THF jak mialem suba pieeeeekne renkei - po jednym SC połowa mandy szla do piachu, bilismy tak szybko że nie było jak nabić TP :) Pomijajac fakt że jak grałem jako ninja to w party z PLD srednio po 30% HP mobka PLD tracił agro na moja kożyść pomimo tego że THF robił na nim SATA ... Skad się biora tak cienscy gracze :(


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 12:46 
 
Stok napisal: "... Skad się biora tak ciency gracze :("

To jest proste Stok, gdyz mozliwe, ze doszli do obecnych LVL-i korzystajac z :
- przypadkowych PT (nie dochodzac do zgrania, wyboru taktyki i tp. zwykle nawala sie mobow)
- wspomaganie PL (co przeszkadza w nauce uprawiania jobu, umiejetnosci zgrania sie i ukrywa wlasciwa sile przeciwnika)
- nie maja dobrego i sluzacego pomoca LS-a ( nasi mlodzi gracze maja luksusowa sytuacje w tym przypadku, nawet jak nie korzystaja z forum na co dzien, to i tak moga wiele rzeczy dowiedziec sie na LS-ie)
- nie potrafia korzystac z uslug stron o FFXI, jak to sie mowi, by slepym byc nie koniecznie trzeba byc niewidomym.

Mam wrazenie, ze Polscy gracze dobrzy sa, gdyz graja, ucza sie i maja dobre zaplecze.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 12:53 
 
jest troche lazenia zeby dostac ten pierścionek ;) ciekawe ile kosztuje na ah ;)
Chasing Dreams

jezeli chodzi o acc to mam jujitsu-gi na 40 level :D a zamiast alacrity ringa moge kupic deft ring +3 dex


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 16:49 
 
apropos profilu .....zaktualizowany........ proszę looknijcie ---- mile widziane jakiekolwiek sugestie dotyczące equpiu itp..... skillsy i statsy - wpiszę dziś lub ....dopiero po powrocie ( nie pamiętam jak to wszystko wygląda ) ........

...Mam nadzieje , że jakoś isię prezentuję...... :D :D :D


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 01:49 
 
.......... :( Przerwa ----- ale będę czytał i w miare możliwości pisał ....... miłej zabawy .......... :(


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 06:09 
 
no to nie mamy THFa...

jest na LSie ktos kto robi THFa? i w ciagu 2 tygodni moglby dobic do 40 levelu?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 11:37 
 
Tak jak Ci na privie pisałem: jest Allbin ale jest narazie THF/WAR na 25 levelu. W sumie to w ciągu dwóch tygodni jakby dostał uber pomoc z NIN (zrobienie questa na job i na Tonko, Utsusemi i Hojo chyba tez jest beznadziejne) to akurat na powrót Colda może byście mieli THFa 40. Przykro mi, że tak was zostawiam ale nie pracuję od grudnia i konto mam opustoszałe. Nie planowałem tego.
Przepraszam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 12:41 
 
Zawsze mnie ktos na lodzie zostawi :( :cry: żebym choc miał szczęscie w miłosci jak nie mam w grach :cry:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 12:43 
 
{/comfort} Stokrotka :cry:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 13:33 
 
T___T
*sunsun*


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 16:30 
 
Nie lam sie facet :wink: wszystko jest przed toba....


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.