mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 12:43 
Cytuj  
Dzieki Gokulo :D
Ide na subligary, jak bedzie miejsce.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 19:52 
Cytuj  
Ja oczywiście jestem chętny - ze swojej strony moge zaoferować WAR/NIN z jedną animką na Dem :) Jutro od około 19 będę ingame.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 00:04 
Cytuj  
Niestety mnie nie będzie. Wyjeżdżam i wracam w poniedziałek.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 23:34 
Cytuj  
3 x veni, vidi vici :D

9k expa dla kazdego :D

kiedy ENM40 w Monarch Linn i farmowanko na Fomorkach? :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 23:56 
Cytuj  
A ja jestem troche rozczarowny... Liczylem, ze uda sie cos porobic razem, starzy gracze z mlodymi. Wymagania sa minimalne (lvl 30, posiadanie CoP), a zyski calkiem sympatyczne, poza funem, 9k expa i szansa na kilkadzisiat (a nawet kilkaset) k na leb.

Poza Tomala, pojawili sie ci sami gracze z ktorymi gram praktycznie na codzien. Gdyby nie Xav i Nim, ktorzy wzieli ludzi z lapanki, nie mielibysmy nawet dwoch party.

Przy okazji odkrylem, ze nie nadaje sie do organizacji takich eventow. :) Za bardzo sie przejmuje, ze ludzie musza dlugo czekac na innych, ze moze trzeba bedzie kogos wywalic jesli sie nie znajdzie full party...

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 08:20 
Cytuj  
Jak dla mnie, to wielu nie przyszło, bo nie wiedzą co to są ENMy. Ja do ostatniego runu też nie wiedziałem, a i po runei nie byłem pewny, czy promy i ENMy to to samo :wink: Mówię, mogłem pójść WARem, ale nie wiedziałem, czy się przyda w składzie, poza tym myślałem, że zbieracie 1 party, a nie 2.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 08:40 
Cytuj  
Opi - nikogo nie zmusisz jak nie chce isc...

szkoda ze poza Comodo i Tomala nikt nie wykorzystal tego jako okazji do poznania drogi i ogolnej taktyki do pozniejszego zrobienia CoP 1-3...

ENM30 to taka latwiejsza wersja walk CoP 1-3 :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 08:54 
Cytuj  
Ja sie nie wypowiadam, chcialem isc i nikt nawet tell do mnie nie wyslal, a ze na czas nie moglem byc to nie mam za to zadnych pretensji :) No coz moze uda sie next time, a tak chcialem WHMa do 41lvl dociagnac :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 08:57 
Cytuj  
Ponadto po wykonaniu ENM'a zawsze można zawalczyć jeszcze raz i rozwalić CoP. Tylko nie myślcie że to takie proste :) ENM to banał w porównaniu do CoP. Ale rozbawiły mnie wczoraj teksty w moim party podczas bicia Holla bossa :D Nie używajcie prota shella, cieni i żarcia bo on to wciąga :D Myślałem że padnę :) Najtrudniejszy moim zdaniem jest boss w Dem ale musimy coś na niego wymyśleć - nie wiem czemu tak wariuje - robi strasznie dużo dmg'a tym AoE.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:07 
Cytuj  
Bodziu --> podobno solowales kirina, :) nie chcielismy ci przeszkadzac, a jak sie skonczyl kirin to juz mielismy full sklad.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:09 
Cytuj  
hehe Gal :D
za to pokonalismy bossa w Holla w rekordowym czasie :D ciekawe jak dlugo rekord bedzie nasz ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:21 
Cytuj  
Op - tak to jest jak sie jest jedynym BLMem na takim evencie :( D2 D2 D2 ..... !!! zalamka ! niestety 30minut poszlo a jak wrocilem to juz byliscie na promie :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:21 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Op - tak to jest jak sie jest jedynym BLMem na takim evencie :( D2 D2 D2 ..... !!! zalamka ! niestety 30minut poszlo a jak wrocilem to juz byliscie na promie :(


Co ty powiedz Bodz ^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:22 
Cytuj  
OKOK ! NIM jak sie zostaje na koncu sam :) po addach uciekles na promy :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 10:21 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
OKOK ! NIM jak sie zostaje na koncu sam :) po addach uciekles na promy :P

Pisalem im ze mam czas ogranoczony i ze jak sie nie wyrobimy to uciekam.
Surtur nawet mi podziekowal ze zostalem na addy na 2-go Kirina

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 12:54 
Cytuj  
No ja się zmyłem jak dostałem odpowiedz że jest full WHM'ów, a no i jak sprawdzałem ls to o godzinie 19:45 były 3 osoby w tym whm, więc nie sądziłem że mi się uda jakoś załapać moim WHM.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 16:43 
Cytuj  
Hmmm..
Szkoda , ze nie przeczytałem wczesniej...
z checią bym poszedł bo bardzo mi sie w środku Promów podobało jak byłem tam kiedyś ze Zjawcią po recollections.
Niestety ostatnio jak "sie polecałem" to ktoś z Was mi napisał że MNK/War się nie przyda ..... więc potem już nawet nie wchodziłem do tego typu tematów żeby sobie smaku nie robić ...... :cry: .
Ale nic to ... :wink:
Next time jak bede mógł i mój MNK/WAR się nada , na pewno pójdę.


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans


Ostatnio edytowano 11 kwi 2005, 18:59 przez karman, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 16:48 
Cytuj  
Stok przestan udawac niewinna dziewuszke :D zdaje sie, ze marudzisz :oops:
Jedyne co uslyszales - ze idzie 2 PT; w 1PT ja - WHM, w 2 PT - powiedzialam, ze nie wiem kto, gdzyz chetnych na forum bylo wiele (wymienilam Goka, Zet, Bodzia, Nima - sory, jesli pomylilam sie :) ) ale na sklad trzeba zaczekac... bo trzeba pozbierac ludzi - kazdy ma sporo zajec. Jedyna osoba, ktora zawsze na wszystkich czeka --> Zjawcia, ale to raczej wyglada na przyjemne spedzenie czasu z jej strony, niz na okrucienstwo lusu. Ma swietne predyspozycje, co do organizowania wypraw, skracania tematow i wyborow :wink:

P.S.
Odnosnie marudzenia --> jakos nie ma problemu z ludzmi z innych LS-ow, jak chca to ida i dopasowuja joby :wink:
Pamietajmy, ze taka wyprawa, to rzecz na wlasne dobro, a nie zadne poswiece nie sie - czego oczywiscie nie niweluje w zachowaniach ludzkich :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 17:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
A ja jestem troche rozczarowny... Liczylem, ze uda sie cos porobic razem, starzy gracze z mlodymi. Wymagania sa minimalne (lvl 30, posiadanie CoP), a zyski calkiem sympatyczne, poza funem, 9k expa i szansa na kilkadzisiat (a nawet kilkaset) k na leb.

Poza Tomala, pojawili sie ci sami gracze z ktorymi gram praktycznie na codzien. Gdyby nie Xav i Nim, ktorzy wzieli ludzi z lapanki, nie mielibysmy nawet dwoch party.

Przy okazji odkrylem, ze nie nadaje sie do organizacji takich eventow. :) Za bardzo sie przejmuje, ze ludzie musza dlugo czekac na innych, ze moze trzeba bedzie kogos wywalic jesli sie nie znajdzie full party...


Mnie nikt nigdy nie zapytal czy chce isca zaoferowalem sie juz na samym poczatku. Dostalem odpowiedz, ze jestem niepotrzebny. Nie to nie. laski bez.
Nie narzekajcie prosze, ze mieliscie za malo osob czy cos takiego. Ja i wiele innych osob z LSa (Vejitta np.) poszli by z mila checia.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 18:22 
Cytuj  
ludzie, przeciez byl nawet temat na LSie napisany przez Opiego wiec nie mowcie teraz ze nikt nic nie wiedzial :/ a w poście w tym temacie Opi napisał ze kazdy moze isc pod warunkiem ze zrobi wstęp do CoPa...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.