mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 00:56 
Cytuj  
no dobra. moja wina. 3 x 13 = 42 pln, a nie 50 pln, mozecie mnie teraz zabic :D

Bla bla sie spodobało Krzyś ?? :D

Zjawka : bardzo dobra rada, już kożystałem i dlatego napisalem co napisalem.

Pozostali : przeciez nie da sie strescic tej gry w 1 ani nawet w 10 zdaniach, no chyba ze karmimy trolla, no to ok, nie bede tu zagladał zebym wrzodów nie dostał :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 04:05 
Cytuj  
Dziekuje wam wszystkim jak i rowniez kazdemu z osobna za wyczerpujace info. Tyle wiadomosci w jednym miejscu, dzieki! Uswiadomiliscie mnie co to mmorpg, ze trzeba placic, ze nie jest to singel player hehe. No tak jakbym mial 11 lat i drugi dzien komputer :D. Wezne i sprobuje. Jedno co mnie powstrzymuje to to iz wlasnie nie mam za duzo czasu na granie. Duzo znajomych ten tytul mi odradzali wlasnie z poowdu dlatego iz tej grze trzeba dosc sporo poswiecic jezeli chce sie cos osiagnac. Ja wychodze z zalozenia ze place za gre dla fun`u wiec jakies tam osiagi czy byc uber masta killerem to drugo planowy cel. Mam nadzieje ze gra warta uwagi. Jeszcze raz dziekuje:)

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:44 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
zanim wszyscy zaczniecie sie rozpisywac o FFie sprawdzcie posty autora tego topicu
:wtf:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:54 
Cytuj  
Canto - czegos nie zrozumiales?

przeklejka z innego forum:

Gevaar napisał(a):
to tak tylko jakby kto pytal :roll: Zbieram na ta taka brzydko kolorowa gwiazdke. Wybaczcie ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:46 
Cytuj  
Sam zastanawiając się nad kupnem przeczytałem poradnik Opiego i prawie nic mi on nie powiedział. On jest dla ludzi, którzy już zaczęli grać w finala, a nie dla takich, co go nie widzieli na oczy. Niepodoba się to, co napisałem? Nie pisałem tego dla was, tylko dla pytającego, po to jest forum. Mogę sobie pisać, co mi się podoba, jeśli to jest tylko związane z tematem - patrz, posty Stoka w tym temacie. Chciałem pomóc? Nie pomogłem? Nie podoba się wam, że odpowiadam na jakieś pytanie mimo, że entym temacie jest na mnie mniej więcej odpowiedź?

Zja, ja nie filtruję ludzi na wylot. Odpowiadam na pytanie, a nie sprawdzam przed odpowiedzą życiorys i posty pytającego. Nie mam też czasu często przekopywać się przez www i forum, tak jak ty, dlatego wolę pytać i tak samo odpowiadam, jak ktoś pyta.

Yh, sory za ten "wybuch". Ale znów się zaczyna rozmowa o niczym - jak w przypadku drugiego LSa. Się wam nie podoba temat, się nie wypowiadajcie. Po prostu jest to obsurdalne - zaczynanie rozmowy o tym, kto zadał pytanie, zamiast na nie odpowiedzieć.

Co do Stoka, to w sumie pod moim postem wypisał on kilka zalet finala. Gra zespołowa na przykład. To, że nie miał jak gry zaatakować i rzucił się na fundusze znaczy, że przerzuca się zapewne na darmowe mmo i bety :lol: [/i]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 23:39 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Sam zastanawiając się nad kupnem przeczytałem poradnik Opiego i prawie nic mi on nie powiedział. On jest dla ludzi, którzy już zaczęli grać w finala, a nie dla takich, co go nie widzieli na oczy.


A juz myslalem ze tylko ja tak uwazam. Prawde mowiac po przeczytaniu poradnika zaczalem sie zastanawiac czy jest sens kupowac "te straszna gre". Nie mowiac juz o tym ze wiekszosc byla dla mnie kompletnie niezrozumiala i dzialala wrecz odstraszajaco. Co nie co na temat zalet gry dowiedzialem sie z zupelnie innych zrodel i to mnie ostatecznie sklonilo zeby jednak sprobowac ugryzc tego twardego orzecha. Ktory okazal sie calkiem smaczny :]
Ale zadnej "zachety" dla nowych graczy na tym forum nie uswiadczysz.
No chyba ze nikomu na nich nie zalezy...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 23:46 
Cytuj  
haha chyba trzeba zrobic topic "dlaczego warto zagrac" hehe


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 16:52 
Cytuj  
I wrzucić kilka fotek nagich Mithr :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 17:55 
Cytuj  
o LOL XD
ja swoich nie doloze :P
moze Stok albo Xet sie skusza :>


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 18:46 
Cytuj  
Xet już nie jest Mithra. Xet to teraz Volirion - Hume.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 18:58 
Cytuj  
ale moz ema jakies stare zdjecia ;P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 20:00 
Cytuj  
a co sie Xetowi stało ze teraz hume?


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 20:48 
Cytuj  
A cio to przy dzisiejszej technologii ;)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 21:58 
Cytuj  
egoist napisał(a):
a co sie Xetowi stało ze teraz hume?


Wcześniej grali z jedego konta a teraz Xet ma własną kopię gry i gra od nowa.

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 08:09 
Cytuj  
Dziękuję za wypowiedź za mnie :P (ah te przyciskanie klawiszy jest takei męczące :P) No tak jak Gok mówi :P Ogon schowałem (czasami jak nikt nie widzi to go wyjmuję). Z resztą problemów nie było ^^
A jednak chyba bliżej prawdy dlaczego, jest Krzysiek :)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:57 
Cytuj  
Geev..... ja też kiedyś mówiłem , że nie mam czasu ( tyle czasu ) na TĄ GRĘ ...... a teraz ????? sesje ( czasami tylko ....) począwszy od 21 skończywszy na 11 13 w następnego dnia ...... a a zostaje praca , dzieci .....czasem żona........ :( :( :( ......

......i tak zostałem nałogowcem ....nie wiem tylko co będzie gdy właczę gre po 2 tygodniach przerwy ........ boję się...... :D :D :D :D


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.