mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 11:39 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Poza tym chce miec pewnosc ze z mojej strony jest wszystko OK, jesli taka pewnosc bede mial to wtedy zacisne petle u szyi operatora :evil:


Bodziu, zakopanie w lesie to lepszy sposob. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 12:19 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
hehe !

Nie no Huck cos ty, ja mimo bogatego doswiadczenia z sieciami, nadal nic nie wiem, dla mnie jest to nie do objecia, czasem sa rzeczy niby proste a nie do rozwiazania, albo rozwiazania sa wbrew jakiejkolwiek logice, ehhh te sieci, dlatego pytam sie wszystkich, nie ma ludzi doskonalych, a burza mozgow jest najlepszym lekarstwem, co dwie glowy to nie jedna :)
Poza tym chce miec pewnosc ze z mojej strony jest wszystko OK, jesli taka pewnosc bede mial to wtedy zacisne petle u szyi operatora :evil:


Bodkins poszukaj informacji o konfiguracji sieci na stronie producenta tego złomu który masz jako antene itd ...
D-link są ok. Mozesz pogrzebać w ustawieniach sterownika karty może coś ci to pomoże.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:50 
Cytuj  
Ja zakładam że dupy daje dostawca netu i stad problemy. Trza ich cisnąć i cisnąć. Jeśli było dobrze, a nie jest to pewnie oni coś pozmieniali u siebie. Dobrze byłoby też spytać się innych klientów tego dostawcy netu, czy nie mają problemów. U mnie była taka sytuacja, że przez miesiąc mi mówili (dostawca), że to z mojej strony są problemy, pogorszyła sie widoczność miedzy moją antena a bazą, itd..... I że u innych klientów w tym mojego sąsiada jest wszystko okej. Jak go spotkałem (sąsiada) po pewnym czasie to powiedział że ma identyczne problemy i jemu też wciskali takie gadki, ze to tylko u niego.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 17:32 
Cytuj  
Powiem szczerze, nie mam pojecia co jest ale maja czas do konca tygodnia - postawilem ultimatum mam juz dosc :( przedstawie Wam jaki mam piekny ping:

Obrazek


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 17:50 
Cytuj  
Normalka przy sieciach radiowych. Gon providera, ze by apeki naprawiali ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 18:17 
Cytuj  
Juz sie tak ostatnio obrylem w radiowkach ze mnie nie zagniesz :] Ja wiem gdzie tkwi problem :) WAP sa po prostu przeciazone, ida na masowke wala kupe ludkow do danego WAPa i utylizacja jest na maxa, to co sie dziwic ze nie wyrabia :/ Maja zrobic do poniedzialku jak nie to dowidzenia :) A nie mam pojecia jak tacy Admini nic w tej materii nie zrobia, jak mozna tak dlugo zwodzic ludzi. Dzis rozmawialem ze znajomym Adminem podobnych sieci i mi wszystko wyklarowal co i jak, tak tez pozostaje czekac na dzialania :(

BTW. fajnie moge choc w FF8 pograc ^^;


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 23:19 
Cytuj  
Triple Triad foreva!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 08:01 
Cytuj  
Bodziu znasz jakies stronki tematyczne w tym temacie ?
Chodzi mi o konfiguracje itp, informacje dla informatykow ale nie dla inzynierow. Pls na priv jak mozesz.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 10:12 
Cytuj  
takie pingi jak dla mnie to zapchana rurka wyjsciowa z sieci wewnentrznej ( czyli koncowka operatora). W astercity ( kablowka) to sie kiedys zdarzalo notorycznie, ludzie powiedzieli wtedy ze jak nie zwieksza lacz wyjsciowych to sie na chello poprzerzucaja no i od tamtego momentu nic takiego nie mialem. Czyli tak jak mowisz, ida na masowke, aby jak najwiecej podlaczyc ludzi i lacza zabraklo


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 07:31 
Cytuj  
OK, Bodziu ma problemy ze swoim operatorem. U mnie tez jakis cyrk od wczoraj.

Robie to co on i naprawde nie wiem o WTF!? ><

Obrazek

Dlaczego odpowiedz idzie raz z innego hosta a raz z hosta badanego? O_o

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 07:54 
Cytuj  
Akurat odpowiedz jest prosta, przy braku wyjscia z Twojej sieci, po kilku wyslanych pakietach wraca, addres twojego pierwszego rutera na swiat, dokladniej twojej sieci, siec ci padla (dryndaj do Admina ;D).
Fajnie ze ci pada calkowicie, u mnie dziala ale tragicznie, chodzi o jakosc, a zwiazane jest to zbyt duza iloscia przypisanych ludzi na WAPa, mozna to wyeliminowac w roznoraki sposob ale jak widac, moj operatow nie zabardzo sie kwapi w tej kwestii :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:43 
Cytuj  
Bodziu to standard....
Wychodzi sie z zalozenia ze zaden z klientow nie wysyci w 100% lacza w danym momencie i klika sie 5ciu na jednym urzadzeniu, a potem sie okazuje ze wszystkich 5ciu wysyca i pojawiaja sie straty pakietow i pingi :/

juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:55 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Akurat odpowiedz jest prosta, przy braku wyjscia z Twojej sieci, po kilku wyslanych pakietach wraca, addres twojego pierwszego rutera na swiat, dokladniej twojej sieci, siec ci padla (dryndaj do Admina ;D).

Ok, dzieki :) Zdziwilo mnie po prostu ze zmienia sie adres, ale ja laik jestem wiec co sie mialem nie dziwic ;P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 07:14 
Cytuj  
Kolejna porazka :(

Obrazek


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.