mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:19 
Cytuj  
Wzrost Ceny itemu jest nieunikniony poniewaz ekonamia w FF XI jest pomopowana przez rybakow i nie tylko.
Byl swego czasu babol ktory pozwalal bardzo ladnie zarobic na syntezeie w odsprzedazy do npc, a wczesniej byl inny taki bug ...

Wieksza ilosc ludzi potencjalnie zainteresowanych kupnem itemu, wprowadzenie fabuly CoP i ENM zdajmujace itemy z AH na trwałe ...

oczywiscie dochodza do tego gilselerzy ... ale oni tez musza kampowac itemy, musza je sprzedac na AH czy w inny sposob ...

To wszystko wymusza wzrost ceny, lekarstwem na to jest zwiekszony drop rate ... wiecej itemow = nizsza cena bo rynek sie nasyci w koncu, a SE zrobilo cos zupelnie innego - zmniejszyla drop rate, wydluzono respawn time ... dodano nowe rybki dla rybakow ....

Idril strasznie bojowa sie zrobilas w tym WoW ... wolalem WHM Irdril ;)
do rany przylozyc dziewczyna a nie wamp :))

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:47 
Cytuj  
Dobrze Idril ....... :D Zjawcia --- chyba wolisz ludzi którzy otwarcie mówią co myślą niż tych , co do Ciebie nic - a za plecami dużo ....( podziwiam --Yazzgoth za szczerość i odwagę ) - i tak jak tu już powiedzieli : na LSie go jeszcze nie ma -- i JESZCZE na lsie nie marudzi ...... gdybym miał kasę ( REAL ) sam bym kupił gile. .....


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:51 
Cytuj  
Dzieki za odpowiedzi. Przynajmniej wiem jakie sa poglady na kupno gili teraz.
Dla ogolnej wiadomosci, nie zamierzalem i nie zamierzam kupowac miliardow gili tylko po to by rozwalic ekonomie gry. Poprostu gdy pracuje mam max 2-3h na granie dziennie i chcialbym to spozytkowac na co innego niz lowienie, kampowanie na dobry drop itp.
Nie zamierzam tez nikogo meczyc na LSsie o nic. LS tak jak i ogolne/gildiowe itp chaty w kazdej innej grze nie powinny byc wykorzystywane. Pozatym znalazl sie ktos kto mi sam zaoferowal sprzedaz gili, nie musialem nawet pytac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:54 
Cytuj  
Kri napisał(a):
Dzieki za odpowiedzi. Przynajmniej wiem jakie sa poglady na kupno gili teraz.
Dla ogolnej wiadomosci, nie zamierzalem i nie zamierzam kupowac miliardow gili tylko po to by rozwalic ekonomie gry. Poprostu gdy pracuje mam max 2-3h na granie dziennie i chcialbym to spozytkowac na co innego niz lowienie, kampowanie na dobry drop itp.
Nie zamierzam tez nikogo meczyc na LSsie o nic. LS tak jak i ogolne/gildiowe itp chaty w kazdej innej grze nie powinny byc wykorzystywane. Pozatym znalazl sie ktos kto mi sam zaoferowal sprzedaz gili, nie musialem nawet pytac.


Doskonale rozumiem przed jakim wyborem stajesz bo sam miałem taki i podjołem decyzje identyczna z twoja ... choć może na innym lvl w grze 8)

BTW jak możesz na priv tą osobe :)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:55 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Dobrze Idril ....... :D Zjawcia --- chyba wolisz ludzi którzy otwarcie mówią co myślą niż tych , co do Ciebie nic - a za plecami dużo ....( podziwiam --Yazzgoth za szczerość i odwagę ) - i tak jak tu już powiedzieli : na LSie go jeszcze nie ma -- i JESZCZE na lsie nie marudzi ...... gdybym miał kasę ( REAL ) sam bym kupił gile. .....


Przenioslem sie na Ramuh'a i jestem na LSie od wczoraj :)
Ale w zwiazku ze moglbym sie teraz tym topiciem komus narazic pozwolcie ze zachowam swoj nowy nick dla siebie i paru znajomych :roll:

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:56 
Cytuj  
upewnij sie ze jest na tym samym serwerze co ty gdyz nie ma mozliwosci transferu gili miedzy serwerami :)

wyglada na to ze musze zweryfikowac moje poglady na temat kupowania wirtualnej kasy :P bo chyba jestem jakims wyjatkiem ktory farmuje kase w grze mogac sobie kupic dowolna ilosc gili za dolary :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:57 
Cytuj  
Kri napisał(a):
Przenioslem sie na Ramuh'a i jestem na LSie od wczoraj :)
Ale w zwiazku ze moglbym sie teraz tym topiciem komus narazic pozwolcie ze zachowam swoj nowy nick dla siebie i paru znajomych :roll:


To i tak nie ma znaczenia, ci co beda chcieli to cie napietnuja bo i tak cie poznaja, ci bardziej wyrozumiali poprostu wzrusza ramionami i stwierdza - twoja brocha.


Ostatnio edytowano 6 maja 2005, 14:02 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 14:01 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
upewnij sie ze jest na tym samym serwerze co ty gdyz nie ma mozliwosci transferu gili miedzy serwerami :)

wyglada na to ze musze zweryfikowac moje poglady na temat kupowania wirtualnej kasy :P bo chyba jestem jakims wyjatkiem ktory farmuje kase w grze mogac sobie kupic dowolna ilosc gili za dolary :/


Nie jestes wyjatkiem. Ja też farmowałem/farmuje jak potrzebuje. Mowie o ukladzie tego typu jaki mialem ze static swego czasu. Mialem do dyspozycji 3-4 h ingame, z czego 3-4 h szly na exp party.
Na BCNM nikt nie chcial isc ze mna :roll:.
Przed static mialem duuuuuzo czasu na produkcje gil :))

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 14:02 
Cytuj  
Za bardzo mi to nie przeszkadza...
Mam spore doswiadczenie z graczami, zarowno jako gracz, gm, admin, skrypter...
Ludzi starajacych sie mnie potepic za to co robie poprostu ignoruje, nie ma sensu dyskutowac z kims kto jest swiecie przekonany ze ma racje, gdy ja tez jestem przekonany o swojej ;) zle to robi na nerwy i jest zupelnie niepotrzebne nikomu.

Heh pozatym faktycznie juz sie przyznalem do swojej nowej torzsamosci w grze mowiac ze wczoraj zaczelem gre na Ramuh'u (ci ktorzy wczoraj grali i beda grac dzisiaj pewnie z latwoscia mnie zidentyfikuja :) )

Pozdrawiam

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 14:05 
Cytuj  
Kri napisał(a):
Za bardzo mi to nie przeszkadza...
Mam spore doswiadczenie z graczami, zarowno jako gracz, gm, admin, skrypter...
Ludzi starajacych sie mnie potepic za to co robie poprostu ignoruje, nie ma sensu dyskutowac z kims kto jest swiecie przekonany ze ma racje, gdy ja tez jestem przekonany o swojej ;) zle to robi na nerwy i jest zupelnie niepotrzebne nikomu.

Heh pozatym faktycznie juz sie przyznalem do swojej nowej torzsamosci w grze mowiac ze wczoraj zaczelem gre na Ramuh'u (ci ktorzy wczoraj grali i beda grac dzisiaj pewnie z latwoscia mnie zidentyfikuja :) )

Pozdrawiam


No widze .. SoA GM, Admin ...

Edit :
Free Emu UO troche sie różni od UO OSI a juz napewno sie rózni od FF xI 8)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 14:11 
Cytuj  
nie mam zamiaru cie potepiac,

chodzi o to ze najlepiej w tej grze od samego poczatku farmowac kase bo przyjdzie taki moment - lev 30-40 ze na dobry sprzet bedziesz potrzebowal kilku milionow gil, potem powyzej 60 kolejne kilka nie mowiac o uber sprzecie na end gaming - kolejne nascie milionow ;)

no chyba ze od razu kupisz sobie 20 milionow gili za 545 dolarow, taka jest cena na jednym z serwisow sprzedajacych wirtualna kase ;)

milion gil kosztuje 29,99$

chce ktos linka? :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 14:23 
Cytuj  
Juz wole zaufac i kupic od kogos komu naprawde ta kasa sie przyda.

Mam nadzieje do tego 30-40lvl sie uniezaleznic od takich srodkow.

Powiem Ci ze wszystko zalezy od perspektywy... jeszcze pare lat temu gdy niestac mnie bylo na zadna gre online (pay-for-play) kupowanie kasy w grze bylo dla mnie abstrakcja... Teraz jest rozsadnym rozwiazaniem gdy chce zaoszczedzic czasu na czyms czego nie chce robic w grze - kampowanie kasy. Za duzo tego mialem w EVE i UO

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 14:43 
Cytuj  
EdwinPL ładnie sobie rozpoczoł gre :D

Na jakims niskim lvl wystawil bilet na kurczaka za 500 000 czy wiecej .. i ktos go kupil za tyle :lol:

Z kupowaniem kasyw grze jest tak że jak ktos ma cały dzień na granie to nie zafarmowac to lenistwo, a jak ktos ma 3h na gre to woli grać i bawić sie a nie farmować ... tydzień aby pograć w sobote kilka godzin.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 14:57 
Cytuj  
Kri napisał(a):
Przenioslem sie na Ramuh'a i jestem na LSie od wczoraj :)
Ale w zwiazku ze moglbym sie teraz tym topiciem komus narazic pozwolcie ze zachowam swoj nowy nick dla siebie i paru znajomych :roll:


Juz go podales;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:04 
Cytuj  
Tylko zaznacze - jeśli o mnie chodzi, to zupełnie mnie nie interesuje kto kupuje gile. Napisałem, co napisałem, by przestdawić ogólny pogląd wyhrzykiwany co jakiś czas na serwerze ;)

Witam na LSie i zapraszam do gry. Zam zobaczysz, że nie ma sensu się śpieszyć z kupowaniem wirtualnej kasy ;)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:13 
Cytuj  
Ja tam sie nie wypowiadam.
Wiele osob juz gil w jakis tam sposob kupowalo i nie bede mial im tego za zle.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:41 
Cytuj  
A niech kupuje. Co mi do tego ? To jego kasa. Czy kupi milion czy 20milionow to mnie to nie obchodzi;) Jego sprawa :P A jesli chodzi o gillselersow, ktorzy ciagle kampuja jakies tam NMki to juz nie raz kampowalem z nimi i fajnie jest wygrac pull :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 21:55 
Cytuj  
To pochwal się jakie wpulle wygrałeś i co ukampiłeś :)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 22:12 
Cytuj  
Sprzedawanie gil jest fajne (sam nie sprzedaje bo mam za malo), a kupowanie gil jest glupie. :)

BTW - Comodo - fajny avatar!

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 22:48 
Cytuj  
Asmax nawiązując do Twojego poprzedniego posta: za co taki Chiniol gra jeżeli niema kasy na chatę? Trochę Ci niewyszło.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.