mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 21:19 
Cytuj  
No dobra - Opi wrocil wiec cos ustalmy!

Pilek - zostajesz czy nie?

Jesli tak to proponuje zaczac dyspute nad stalymi terminami :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 21:47 
Cytuj  
Ja się wpierw zapytam, czy niedziela wszystkim pasuje.

Co do stałych terminów, to praktycznie mam codziennie czas od 18tej. Niedziela wolna. Sobota od 16. Wtorek też.

Hmm... w sumie przez nieobecność Opiego zrobiłem 26 lvli DRKa... chyba...


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 22:20 
Cytuj  
Na stale dni proponuje czwartki (od 20-21 do 1-2) i niedziele od 15-16 do oporu). :)

Pilek --> przemysl czy zostajesz z nami, bo jak nie to trzeba bedzie szybko szukac kogos nowego...

Ja zdaje sobie sprawe, ze dla kogos kto ma duzo czasu na granie i gra niezbednym w party jobem static hamuje exp zamiast przyspieszac, ale ma on tez swoje duze zalety: gra sie z kumplami, nie ma ryzyka jakis przypadkowych gownianych party z expem od -500 do 1000 na godzine, nie trzeba czekac na party, ma sie stale terminy expowania i w pozostalym czasie mozna zajac sie przyjemniejszymi rzeczami niz bicie krabow przez kilka godzin (jak to ma miejsce przez ladnych pare lvli). :)

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 22:47 
Cytuj  
Ogolnie to chcialem sie jeszcze z tym przespac, ale widze, ze nie mozecie czekac za bardzo, wiec umowmy sie tak : poki nie znajdziecie jakiegos innego blma, to zostane z Wami ...

Tylko prosze niech sie nasi magowie w koncu ubiora jak ludzie ... rozumiem, nie jestescie tarusiami, nie macie duzo many, ale staty sa Wam duzo bardziej potrzebne ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 14:28 
Cytuj  
Pilek, jak rozumiem, dales nam czas??
Ok, propozycja do Kalci :D wchodzisz za mnie RDM, ja zas upre sie w tydzien na BLM. W tym czasie nadal mozemy poexpowac, o ile wiem Kalcia ma 47lvl, wiec nie bedzie musiala pokonywac dystansow mojego BLM-ka :P
Co za los, Anc caly czas goni :lol:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 14:32 
Cytuj  
W niedziele mi pasuje.

Jesli chodzi o odejscie pilka to nie musimy koniecznie szukac kolejnego BLM. W ostatecznosci mozemy wziac innego DD, bo nie przypominam sobie zadnego BLM w naszym LSie w okolicach tego levela.

Jesli chodzi o moje ubranie to chyba mam prawo samemu decydowac co nosze. Staty i mane stawiam na rownym miejscu. Gdy bede mial mniej many odbije sie to na naszym expie. Natomiast samemu moglbys podnies troche swoja mane, a co bedzie sie jednoczesnie rownac wiecej rzuconych czarow i wiekszy DMG. Nawet grajac tarusem many moze nie starczyc. Uwazam, ze dopoki ludzie w staticu nie robia jakis przestrzelonych kombinacji ubran to kazdy dobiera stroj jak mu sie podoba i kazdy powinnien sam decydowac.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 14:42 
Cytuj  
a widziales, zeby mi sie mana skonczyla ?
nie moge robic wiecej dmg, bo ta odrobina wiecej = aggro na mnie

a co do ubierania to musze sie z Toba niezgodzic .. w ten sposob obnizasz wydajnosc party, co sie odbija na wszystkich ...


_________________
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 14:59 
Cytuj  
I dlatego pisze, ze poki ubieramy sie "normalnie". Uwazam, ze mana bardziej sie przyda staticowi i dlatego ubieram sie tak, a nie inaczej. Uwazam, ze bardziej bym obnizyl wydajnosc party majac mniej many. Gdy bym mial sprzet dajacy do sily jako mag to moglbys miec prawdziwe pretensje. Dlaczego szukasz dziury w calym?

Odpowiedz na twoje pytanie: tak, widzialem jak ci sie mana skonczyla i restowales w czasie walki.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 15:08 
Cytuj  
Daras, jestes hume, owszem, musisz investowac w mane, ale dla whma najwazniejszy jest mnd, w mnd musisz bardziej inwestowac niz w mane, uzywanie foodow dla blma tez pewnie nie jest najlepszym rozwiazaniem ^^;; chyba ze juz nie uzywasz ^^;;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 15:42 
Cytuj  
Okej, o ciuchy pokłucimy się puźniej. Narazie:
1. Terminy - może być zwartek i niedziela. Pytanie - ile lvli dziennie zrobimy? 1,2? Dwa dziennie - 4 na tydzień, to chyba minimum? W końcu Opi mówiłeś mi, że chcesz 60ty jeszcze w tym miesiącu ;) Nie da się jakiegoś 3ciego dnia dorzucić?
2. Pilek - odchodzi czy zostaje? Narazie Pilek zachowuje się jakby bardziej zostawał, niż odchodził (tak ślicznie opieprza darasa :wink: ). Mam nadzieję, że zostanie i myślę, że tak będzie, jeśli ustalimy 100% towe terminy i jakiś minimalny przyrost lvli. Jeśli Pilek jednak rezygnuje, no to jest opcja zaproszenia Kalci i biednej goniącej nas Anc z BLMem. Szczerze - wolał bym tego uniknąć, znów obsów tygodnia.
3. Equip - Najlepiej jest sobie poczytać jakieś poradniki na klas np. na forum na Allakhazamie. Niby jestem na 46 lvlu, ale po przeleceniu jednego, kompleksowego poradnika, znalazłem tam wiele interesujących rozwiązań. Po lekturze czegoś takiego można się kłucić.

Statik mi strasznie pasuje. Lvluję sobie PLDa, terminy ustalone, nie muszę stać godzinę z flagą, wiem, że przyrost exp będzie fajny, minimum straty czasu na zebranie się w campie i rozpoczęcie zabijania. Dzięki temu mogę sobioe robić drugiego maina ;) Tylko tych stałych terminów brakuje.

Niech każdy z naszego statika wypowie się pokolei na poruszone przezemnie punkty.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 15:50 
Cytuj  
Brawo Comodo :D
apropo avatarka jest super :lol:
a ja dla siebie szukam i szukam, mam duze wymagania co do mojej reprezentacji :wink:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 15:56 
Cytuj  
Ad 1 Czwartek i Niedziela mi pasuje :)
Ad 2 Ja bym w ogole wolal uniknac obsow, zwlaszcza ze wiecej mamy tych obsow niz expowania poki co :/ I to denerwuje Pilka (nietylko jego z reszta).
Ad 3 Ja tak w sumie to troche nie rozumiem tej calej dysputy o equpie magow, przeciez zadnego downtime praktycznie nie mamy, stad wnioskuje ze i many i statow nam wystarcza. BTW czy ktos moze mi zrobic Luisant Haubert? ;P

Chyba najbardziej pasuje ten static mnie ;) A to dlatego ze nie jest latwo o prty WAR'em na takich lvl'ach (pewnie stad ta moja anielska cierpliwosc ;>).


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 15:59 
Cytuj  
1-2. No zobaczmy jak to bedzie dzialac .. 4 lvl na tydzien i bede zadowolony i moge zostac przy takich warunkach ...

3. Daras nie traktuj tego jako jakis najazd na Twoja osobe .. po prostu chce, zeby nam lepiej szlo, a w tym przypadku akurat mam racje .. zreszta ten bad equip to bardziej bylo do anco, niz do Ciebie ;p

skoro juz przy tym jestesmy mnd - efektywnosc czarow leczacych i debuffow niektorych (tych whmowych)
int - efektywnosc czarow ofensywnych i debuffow blmowych .. rdm ma tu najgorzej, bo powinien w zaleznosci od czaru equip zmieniac ..
i naprawde .. ta roznice widac


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 17:19 
Cytuj  
Anc - na temat żadnego punktu się nie wypowiedziałaś, więc rozumiem, że czwartki i niedziele Ci pasują. Co do avatarka, napisz mi na PW czego szukasz, to może na coś wpadnę :wink:


Hmm, czyli czekamy tylko na wypowiedż Darasa co do terminów. Jak narazie są one ustalone

Czwartki (20 - 02)
Niedziele (15 - opór)
Majn Obdżektifs - 2 lvle dziennie - 4 na tydzień
(może ulec zmianie na wyższych lvlach)
Najbliższe Obdżektifs - dobicie do 50tego i zrobienie gekkai czy jak to się zwie

Może uda się skrzesać jeszcze jeden dzień?

Zaczynamy jutro!!! {Gather together} {Lower Jueno} o 15tej!


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 18:47 
Cytuj  
drakar napisał(a):
3. Daras nie traktuj tego jako jakis najazd na Twoja osobe .. po prostu chce, zeby nam lepiej szlo, a w tym przypadku akurat mam racje .. zreszta ten bad equip to bardziej bylo do anco, niz do Ciebie.


Nie traktuje tego jako najazdu na moja osobe,a co za tym idzie to nie powinnienes odbierac moich odpowiedzi jako kontratakow na ciebie. Ale podoba mi sie stwiedzenie "a w tym przypadku mam racje" :). MND nie mam malo,a do tego spory plus do many. W expie to nie przeszkadza, dlugich restow nie mamy, czyli eqiup sie spisuje...i to dlatego ja mam racje :lol: . Co do Anc to mi jej sprzet nie przeszkadza, ani nikomu innym w staticu tez nie. Oczywiscie zawsze moze byc lepszy, ale nie kazdego stac na sprzet za kilka baniek...

Jak juz mowilem, jutro mam czas. Po 15 do oporu.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 19:29 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
BTW czy ktos moze mi zrobic Luisant Haubert? ;P


Wg Alla to trzeba do tej zbroi Smithing, Goldsmithing i Clothcraft. Ale ta zbroja strasznie obniża Evasion. Po co Ci ona? Luisant Haubert

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 19:56 
Cytuj  
Wow, jaka wypasiona zbroja O_O {Can I have it?} Co z tego, że obniża eva? Przecież on nie tankuje. Dla DRK fajnie się kombuje z emperorem.

Ale to nie temat do gadania o craftowaniu. - Widzimy się jutor i w czawartek statiku ;)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 21:53 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Wow, jaka wypasiona zbroja O_O {


I wyglada uber... http://img246.echo.cx/img246/322/newarmor0qt.jpg


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 22:00 
Cytuj  
Widziałem jak wygląda na allakhazamie, thanks, już starczy rozmowy o zbrojach w topiku statika ;)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 08:14 
Cytuj  
Dwa dluzsze spotkania w tygodniu powinne nam nas zadowolic.

O sprzecie warto gadac, najlepiej nie obrazajac sie nawzajem, :) podajac co waszym zdaniem dana osoba powinna wymienic.
Momi zdaniem bedac magiem do pewnego momentu warto ladowac w mp (niezaleznie od rasy), pozniej z czasem coraz wieksza uwage trzeba przywiazywac do statsow.
Pilek --> zgadzam sie z toba, ze nie powinienens wywalac calego mp na nuki, bo to moze sie zle skonczyc, ale jako ze masz najwiecej mp z naszych magow mozesz korzystac ze swojego suba i uzywac: cure, slow, silence itp Nie jest to zaden wstyd dla BLMa mimo ze niektorzy tak uwazaja. :)

Teraz zasadnicze pytanie, zakladajac ze chcemy grac dalej razem w tym skladzie:

- expujac robimy odrazu genkai i AFy czy tez wolicie to zalatwiac kazdy samodzielnie? W niektorych rzeczach moge pomoc moim monkiem, ale nie wyobrazam sobie zbytnio wybijania klucza dla 3-4 osob w jednym miejscu, kiedy czasem jeden potrafi nie wypasc przez 3-4h.
Duzo przyjemniej jak przy okazji wpada exp, ale trzeba sobie zdawac sprawe, ze nie wszystkie moby dajace klucz daja dobry exp i sa latwe do bicia. Musicie to przemyslec. Od tego zalezy gdzie bedziemy expowac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.