mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 18:12 
Cytuj  
przyszły tydzień :

w poniedziałek idę po przedłużenie chorobowego więc myślę , że do następnej niedzieli będę mógł się dostosować DO WAS :)



jeśli nie : -- od wtorku do czwartku ---> po 15 MOGĘ do nocy :)
-- piątek WOLNE -------------> cały dzień :)
-- od soboty do wtorku ------> do 12 rano albo po 23 :)


PRZYPUSZCZAM JEDNAK ,ŻE MOJE KOLANO BĘDZIE MUSIAŁO JESZCZE ODPOCZĄĆ ---> więc wszystko dopiszę w poniedziałek


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 00:01 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Uff, no dobra. Porobila się sieczka z terminami i ludźmi. Zacznijmy od początku:
1. Veji postanowił się zrezygnować, bo lvluje strasznie... blablabla [cut]

Fajnie ze ktos (nie)zapytal sie mnie najpierw, tylko od razu zakomunikowal to reszcie ==; Well, teraz to juz i tak nieaktulane skoro Piter ma juz 30lvl :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 00:08 
Cytuj  
Sorki Veji, ale Kalcia mnie to wszystko powiedziała, tak samo wcześniej Piter, który zaczął sobie levelować (nic do niego nie mam, ale to było totalnie %^&%&&* zachowanie) dragóna. Tak więc wiń Kalcie za całą sytuację. Dziś mieliśmy statikować, a Piter widział, jak Kalcia pytała kto dzisiaj partuje z nią i z Tobą w Jungli. No to powiedz jak to jest? Jeśli jesteś z nami, nie ma psrawy, ja będę bardzo happy. To, że piter stuknął 30tke, to nic strasznego, wszystko da się naprawić, jeśli tylko będzie ochota. W końcu ten statik, to naprawadę fajna sprawa.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 00:24 
Cytuj  
LUDZIE !!! JESTEŚMY DOROSLI ...ZACHOWUJMY SIĘ TAK SAMO......Powiedziałem jedno .....jeśli ktoś nie mam ochoty na statik --niech to powie prosto i oficjalnie . Termin był już ustalony na sobotę wieczorem
nikt chyba ostatnio nie czyta tego statika , bo jak mówię do vejitty ,że dziś wieczorem statik - on mówi - nie ma statika ...... ani me ani be .... logout . Nie mam czasu - sorry - to załatwia sprawę ..... potem druga osoba mówi mi ,że tu coś jest nie tak - razem dochodzimy do wniosku ,że trzeba mieć jaja czasami i powiedzieć mam dość - dzięki ....rozmowa ok wspólne wnioski -ok.

Piszę rozkładzik na forum - poowny login - patrzę atu pan ....drg 28
no to co jest panowie ?
nie róbmy sami sobie zamieszania ..... nic nie mówię , bo Wy na mnie też czekaliście , ale ..... skoro wszyscy są na miejscach - termin wyznaczony - to spotkajmy się albo mówmy ,że nam nie pasuje ....... a to co zrobił Piter ? hmmmm... jego sprawa , ale wobec reszty to nie w porządku ...... wszyscy stoimy z lvlami i czeakmy na rozwiązanie ( pomyślne ) sprawy ..... 3 czy 4 levele w 5_????? to ciężko będzie....

a więc ---niech każdy się wypowie czy chce jeszcze być w statiku czy nie .....

jest trudno z terminami ( popatrzcie na statik Opiego ) jednakże w tamtym statiku nikt solo nie leveluje swoich jobów ....
wszystko można jeszcze doszlifować tylko CZY CHCECIE ???

do tej pory było super ....co dalej ???? nie szkoda wam tego :(


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 01:16 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Sorki Veji, ale Kalcia mnie to wszystko powiedziała, tak samo wcześniej Piter, który zaczął sobie levelować (nic do niego nie mam, ale to było totalnie %^&%&&* zachowanie) dragóna. Tak więc wiń Kalcie za całą sytuację.

Nie dorobilem sie jeszcze rzecznika prasowego zeby mozna go bylo gdzies tam cytowac. Kalcia powiedzial to co mowilem juz wam dawno - ze mam duzo jobow do xpowania i ciezko jest mi sie z tym wszystkim wyrobic.

Comodo napisał(a):
Dziś mieliśmy statikować, a Piter widział, jak Kalcia pytała kto dzisiaj partuje z nią i z Tobą w Jungli. No to powiedz jak to jest?

Oto i mowie - statik DRG mial byc, tu cytuje: 'jakies dwie godzinki'. Od 20 dwie godzinki to tak +/- 22. Wiec od 22. mialem byc wolny. Tak to jest, czy tez raczej bylo.

Coldee napisał(a):
bo jak mówię do vejitty ,że dziś wieczorem statik - on mówi - nie ma statika ...... ani me ani be .... logout .

Wszystko co mialem do powiedzenia na ten temat rano powiedzialem Piterow. Na pewno ci wszystko przekazal :P

I troche mnie denerwuja wasze 'że trzeba mieć jaja czasami i powiedzieć mam dość', nie po to dzien wczesniej katowalem sie WHM na diunach zeby potem slyszec o jakims braku jaj :/
Sprawa sie ma tak ze ty np Coldee czy Pilek albo Piter macie 4 joby ktore xpoujecie sobie w roznym tempie i luz. Ja tych jobow tez ma 4, ale jesli dorzuce do tego DRG to sie robi... 7. W Vana'diel jest duzo innych rzeczy niz ciagle xpowanie, zwlaszcza ze ja srednio 4h dziennie moge siedziec.

Comodo napisał(a):
W końcu ten statik, to naprawadę fajna sprawa.

Owszem, nawet bardzo fajna, niestety zbyt rozmijam sie z jobami ktore chce xpowac, zeby dotrzymywac wam kroku, dlatego myslalem od znalezieniu zastepstwa.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 08:33 
Cytuj  
Veji.... co ty pieprzysz.....

Napisales cos na forum???/
Powiedziałes mi że sie nie wyrobisz ..... a inni. Ich poimformowałeś.
A czy mówiąc że sie nie wyrobisz mówiłeś ze możesz pózniej .....?!!!!!
A Coldiego wogóle olałeś nawet się nie tłumacząc.
Kurde ... wszyscy czekali na Ciebie aż wrócisz w Czwartek. Cieszyli się na ta Sobotę ... poczytaj posty wstecz. Miało być tylko 2h... czy też od 20 tylko dla Ciebie!!!!!!!!!!! Bo wczesniej było od 15!!. Wystarczyło powiedzieć : sorki chłopaki bede jeszcze pożniej tzn o 22. Byśmy poczekali. Ale Ty miałeś w D ... DRG. Godzinę po Twoim wyjściu Kalcia powiedziała że razem expujecie o 22 !!! Totalna olewka. A ja od innych dowiaduje sie że Ty juz od kilku dni rozmawiasz o tym żeby zrezygnować.
I teraz piszesz :
Cytuj:
Fajnie ze ktos (nie)zapytal sie mnie najpierw, tylko od razu zakomunikowal to reszcie ==;

Normalne jaja... To Ty chyba powinienes powiedziec to NAM.... A nie że dowiadujemy się od innych w momencie jak słyszą jak nie możemy się umówic
Chciałeś zrezygnować ? NO problem. Tylko jakbys powiedział NAM to byśmy wczoraj robili DRG static w 5 osób od 15. Wystarczyło tylko powiedzieć.... A nie zwodzić że w Sobotę nie możesz. Każdy komu zależy pisze coś na forum. .... np : nie moge w Sobote od 15 ale moge od ...22 . Gdzie są Twoje posty. ?????? Ludzie jak chcą sie umówić piszą .... kombinują inny termin.....

Mam gdzieś wyciąganie wszystkich na DRG static. Cały tydzień próbowałem Was wyciągnąć na jakiś termin. Nikt nie napisał alternatywnych terminów z tych co pisali że nie mogą. Veji wogóle olał. Nie udało się ... spoko. Zdecydowałem: Ja robię DRG sam. Pogadałem za wszystkimi przed Tą decyzją. Nie wiedziałem że zrobię az tyle leveli .Expowałem z Pilkiem i Phalianem. Nie przeszkadzało im ze mi skaczą levele. Wiec Coldee pomyśl...... Nawet jeżeli uda nam sie wyciągnąc ludzi na 1 wypad to i tak nie na długo. Mi zależy na DRG i na staticu też. Jakbym ja miał kogoś doganiac ..... bez problemyu. Spokojnie możecie zrobić 3 lvle w 5 osób. Ja poczekam na 28 czy się wogóle zbierzecie przez tydzień. Jak Wam bardzo zalezy... no problem ... mogę nawet delevelnąć do 26. Spoko. trochę więcej fun ze staticiem. Tylko sie nie czarujmy !! Tylko niech potem nie będzie po 1-2 wypadach że jednak sie rozpadnie.


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans


Ostatnio edytowano 8 maja 2005, 08:55 przez karman, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 08:44 
Cytuj  
Powiem tak: Ja, Coldee i Piter na 100% mają na to dalej ochotę. Jak już wszystko zawiedzie, będziemy mogli we 3 chodzić - to też się dobrze sprawdza. No nic, możemy w 5ciu zrobić raz 2 lvle i po sprawie (bo piter ma 28my z tego, co zrozumiałem).

Veji, więc zostajesz, czy sobie idziesz? Rozumiem, że zostajesz? Tylko WHM będziesz musiał zrobić przy okazji ;)

Jeszcze trzeba będzie Pilka i Phaliana zagonić na forum. Musimy się na te 2 lvle zebrać w Korrolce na tych krabach. Do 26tego pamiętam by z 1k tylko.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 09:02 
Cytuj  
Comodo... ja przed wyjsciem z gry dingnąłem 29. Ale tylko dlatego że ludzie prosili zeby jeszcze zostać chwile. Od razu tez powiedziałem Pilkowi i Phalowi z którymi expowałem że jeżeli jednak miałby być static to 1 śmierć i lvl 28 bo nie mam buforka. Dlatego pisze ze mam 28 . Ale tak jak pisałem wcześniej mogę mieć i 26 .... jak Wam się uda zebrac i w 5iu nie bedziecie chcielie sami
BTW niezłe LSowe PT wczoraj. Pilek , Phal, Lay i Arlini i ja. No i fajna/y WHM Japs. 8 godzin walk w Jungli. Niezła zabawa. Więc nawet jakbym miał delevelować to nic nie tracę... zyskałem trochę zabawy dragoonem . A o to mi chodzi.


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 09:41 
Cytuj  
Ja mam dużo wolnego czasu, albo inaczej - moge sie z łatwoscia dostosowac do tych, którym czasu brak.
A co do Staticka to powiem tak -według mnie Veji już dawno położył na niego laske tylko nie raczył nikogo uprzedzic ... trudno - "...nikt nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, wrecz przeciwnie - ja tu siedze z prawdziwa przyjemnascią.. " :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 11:10 
Cytuj  
ogolnie to ja jestem bardzo elastyczny .. prawie kazdy termin mi pasuje (o ile sie nie pokrywa z innymi staticami) tylko musze wiedziec odpowiednio wczesniej ;p


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 11:25 
Cytuj  
No właśnie. Czyli jesteśmy w komplecie. Pytanie tylko: Co z Vejim i możemy expować.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 12:42 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Veji, więc zostajesz, czy sobie idziesz? Rozumiem, że zostajesz?

Nie, nie zostaje. Pomoge wam do 30 lvl (choc widze ze w sumie nie jest to takie potrzebne), a potem bierzecie Daras'a. Nastepnym razem sam sie bede gryzl ze swoim problem.

Rozwodzenie sie na poprzednie posty nie ma sensu.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 12:49 
Cytuj  
Nie wiem jaki miałeś problem. Zauważyłem, że Cię nie było, więc sobie spokojnie czekałem. Całą sytuację nakręcił expujący piter, który dowiedział się wiadomych już rzeczy od Kalci.

Okej, to kiedy się spotykamy? Proponuję:
Środa po 18
Piątek po 16
Sobota, nie wiem co to z tym ENM będzie


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 13:53 
Cytuj  
Hehe .. Comodo.... bo jak to mi wczoraj Pilek dogadał : " ty stary już jesteś" .... ja po prostu za stary jestem żeby się dac tak w ...... robić.
I czasem mogę się wkurzyć. Człowiek się stara, namawia , robi mapy pisze za innych ich terminy bo oni sami nie mogą...... ehhh. Napisałem zresztą w długim poście powyżej co miałem na sercu
Mam nadzieje na rychłą reaktywację statica :wink:


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 08:54 
Cytuj  
ja pierdzielę ....... i koniec zbędnych tekstów !!! pasuje mi KAŻDY TERMIN - mam chorobowe do następnego czwartku ( o 21 w czwartek CHYBA idę na nockę ) .......a może nie .............. :D :D :D


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:57 
Cytuj  
Expujcie chlopaki! Kibicuje wam od poczatku. :)

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 17:36 
Cytuj  
Okej, w środę mamy majty-nenace, więc zostaje piątek po 16. Komu NIE pasuje? Kto obetnie ramy czasowe? A komu pasuje?


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 17:39 
Cytuj  
mi nie bardzo pasuje .. mam czas najwyzej do 20tej ...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 10:39 
Cytuj  
ja mogę w każdym terminie . Do środy potem czwartek --- poniedziałek >>> mogę grać do godziny 21 .


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 10:46 
Cytuj  
Nie ma co się pierniczyc - rzucajcie konkretne terminy, bo tak to sie zbierzemy za rok... Co powiecie np.... na ... czwartek 16-17? 4-5h możemy troche lvli zrobić.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.