mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 15:39 
Cytuj  
Balacha napisał(a):
Ze swoje strony tylko dodam, ze jak nastepnym razem zobacze kogos z perelka A4 to zwyczajnie nie ide na static. Wczoraj bylismy umowieni i nie chcialem w ostatnie chwili robic scen tuz przed expem. Wole uprzedzic za wczasu...

Daras... slowa ktore mi sie cisna na usta nie nadaja sie do publikacji wiec Ci ich oszczedze ==;

A4 to nie twoja sprawa, jesli ci sie nie podoba to sayounara. A4 jest LS'em dla CoP Beton. Pisze to tutaj i napisze w topicu o tym staticu, zeby nie bylo nie porozumien. Jezeli ci to Daras dalej przeszkadza, to ja podziekuje albo tobie albo staticowi z toba :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 16:07 
Cytuj  
Mi tam jest obojetne kto w staticu nosi jaka perelke, bo i tak gadamy na /p, ale mowiac szczerze w czasie party najlepiej nie nosic zadnej. Szczegolnie jak sie pelni w party jakas odpowiedzialna role: pulera, tanka, healera. Latwiej sie skupic.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 16:13 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
A4 to nie twoja sprawa, jesli ci sie nie podoba to sayounara. A4 jest LS'em dla CoP Beton. Pisze to tutaj i napisze w topicu o tym staticu, zeby nie bylo nie porozumien. Jezeli ci to Daras dalej przeszkadza, to ja podziekuje albo tobie albo staticowi z toba :/


To tez troche moja sprawa, bo jestesmy razem w staticu. Mnie nie obchodzi po co wam ten LS! Swego czasu powiedzialem, ze nie chodze na zadne wypady gdzie nosicie te swoje niebieskie perelki i bede sie tego trzymal. Zreszta dlaczego mi sie tlumaczysz po co wam one, skoro to tlumaczenie nie zmieni mojego nastawienia w tej sprawie. A ogolnie to i tak ci to nie wszylo, bo to nie na CoPa poszliscie, tylko na static!


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 16:23 
Cytuj  
daras jestes szowinista


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 16:27 
Cytuj  
Balacha napisał(a):
To tez troche moja sprawa, bo jestesmy razem w staticu. Mnie nie obchodzi po co wam ten LS!

To cie w koncu obchodzi czy nie? :P

Balacha napisał(a):
Swego czasu powiedzialem, ze nie chodze na zadne wypady gdzie nosicie te swoje niebieskie perelki i bede sie tego trzymal.

To nie chodz, ja z bezrozumnym bucem tez chodzi nie bede.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 16:45 
Cytuj  
Nie obchodzi mnie powod po co on powstal, wole wytlumaczyc bo chyba nie zrozumiales.

Jesli chodzi o twoje obelgi to mozemy porozmawiac jak dorosniesz. Wyzywac mozesz kolegow z podworka, bo moze na nich zrobi to jakies wrazenie. Mnie to ty tylko smieszysz takim zachowaniem.

Mi nie przeszkadzalo byc z toba w saticu. Powod byl nakreslony jasno.

Ochodze z statica, bo my sie juz nie dogadamy raczej. Pewnie Coldee moje miejsce zajmie. Przy najblizszej okazji porozmawiam z nim o tym.

Swoja droga to oprocz was nikt nie uwazal tego nowego LS za dobry pomysl. Ludzie byli obojetni albo przeciwni. A4 wyrzadzilo juz sporo zlego, ale wy dalej z klapkami na oczach trzymacie sie zdania, ze byl to dobry pomysl.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 16:50 
Cytuj  
mysle ze wiecej niz jedna osoba z waszego statica, jest zadowolona z twojej decyzji;
najbardziej Daras, ty sobie ubzdurales ze A4 tworzy ZLO, tak na serio to ty sie od nas odwracasz, a przez to niektorzy od ciebie, jestes malo tolerancyjny, i jak juz pisalam, szowinistyczny


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:05 
Cytuj  
Hahahahahaha. Buahahahahaha :lol: Qrde Daras :lol: Jesteś wielki :lol:

Ja na serio nie kumam o co Ci biega z tym Lsem :lol: Zupełnie i totalnie. To ty się zachowujesz dziecinnie.

"Obojętni lub przeciwni". No i??? O ile pamiętam przeciwni byli ty i stok, a reszta przeciwnych ze 2 osoby, skumały, że źle zrozumiały akcję. To, że jest ktoś obojętny, to wcale nei znaczy, że LS jest zły. :lol: Ta argumentacja była ogólnie zabawna. Stok chyba też skumał błąd i sprawę olał. Zostałeś tylko ty. Coś sobie ubzdurałeś i się tego trzymasz :lol:

Wolał bym, byś nie odchodził. Ale jeśli masz się wqurzać o taką głupotę, to może lepiej zrezygnuj. Choć wypadało by, byś do 50 lvla z nami został.

Co do coldee, on ma pracę nieterminową, ale jest też bardzo konkretny.

Ehh,s łuchajcie, to co się dzieje, bo się narobił fermet :-?


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 18:58 
Cytuj  
Hehe, Stok nie olal sprawy, zrobilo to za niego black list :) . Zreszta niedlugo potem przestal grac.

Moze jestem dziecinny, ale sie tylko trzymam tego co powiedzialem. Ja nie chcem by ludzie nosili ta perelke gdy chodzal gdzies ze mna i mam do tego prawo. Za to nie rzucam wyzwiskami jak dziecko, ktore chce sie poczuc lepsze.

Ze statica sa napewno dwie osobe szczesliwe z moje decyzji, obie w A4 :).

Oglnie to nie wiem co bredzisz kalcia, bo jakos Canto czy Phalian nie sa na mnie zli i sie oddemnie nie odwrocili. Ja nigdy nic do ludzi nie mialem. Przezywasz to zbyt osobiscie myslac, ze to ty (wy) jestescie moim wrogami.

Wkurzony to byl veji po tym jak swoje zdanie wyrazilem. Ja sie z tego bardziej smieje :D


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 19:42 
Cytuj  
Hmmmm...... i co tu mam napisać ??? trochę mi głupio wejść do Was teraz ....w czasie takich akcji ...... swoich poglądó nie będę wyrażał ....bo to nie miejsce --> jak ktoś chce - w grze na priwie albo tel . swój dałem dla ogółu ..... jednakże ...chcę wejść ze swoim whm do statiku ....jak już Comodo napisał....mam pracę w systemie 4 brygadowym.... tak więc to komplikuje troszkę wasze plany Niedzielne .....ale ..... mam rozkład pracy na minimum 1 miesiąc w przód ...tak więc mogę was upzedzać o pracy np. w przyszłym tygodniu . Na razie jestem na chorobowym. , aż do środy ....potem ? zobaczymy , co lekarz powie

- miałem whm lvl 50 --> zaliczyłem podczas zdobywania itemków do GK 1 delevel więc ...jestem znów na 49 . I na tym lvlu na was poczekam ...to na razie tyle .
O szczegóły będę męczył Opiego i Ancover - resztę poczytam w topiku . Proszę tylko o wyrozumiałość dla mnie na początku - :D mogę być troszkę spięty i wystraszony :D :D :D - ba ! to w sumie 1sza taka poważna rzecz jaką robię w FFXI :D :D :D .....


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 22:03 
Cytuj  
No dobra, co robimy z niedzielą? Bo Opi dopiero dingnął 49, ja mam 3k t49l, a Coldee ma prawie 50ty.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 00:07 
Cytuj  
Jak to co? Expujemy!

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 08:00 
Cytuj  
Ja mówię jedynie, że jak Coldee dingnie, to mobki będą dawać mniej expa.

Hmm, czyli najpewniej w niedzielę o 19tej.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 08:19 
Cytuj  
to co ????? mam jeszcze raz delevel zaliczyć ?????? :o


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 08:37 
Cytuj  
Spoko, te mobki powinne byc idealne na lvl 49-51. Powinnismy je zabijac dosc szybko. Ja najbardziej lubie exp 120-180 za pojedynczego moba bez chaina, jak sie dostaje 200 to zazwyczaj znaczy ze stwor jest troche za silny i walka wtedy trwa za dlugo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 08:48 
Cytuj  
siadł mi cooler w moim radeonie , więc dziś wejdę dziś około 15 dopiero ..... myślę ,że nie będzie większych problemów ....... i co do suba ....myślę nad robieniem smn ---> bardzo dużo whm ma w subie blm albo rdm.....smn myślę ,że się przyda ----> mam na 7 czy 8 poziomie więc trochę się pobawię ..... co o tym myślicie ??????


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 09:11 
Cytuj  
Rob Coldee SMN, rob, to podstawa dla WHMa, oczywiscie RDMa i BLMa tez dobrze miec (nie wiem wprawdzie po co bo sie na tym nie znam :D ).

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 10:10 
Cytuj  
Subowanie smn daje Ci najwyzszy możliwy dopał do mnd i mp ... Dodatkowo na 50 (whm) masz Aerial Armor i auto-refresha.
Z blm masz es, conserve mp, troche enfeeble (tym i tak sie u nas anc zajmuje) praktycznie bezuzyteczne nuke`s.
Rdm z kolei jest najmniej popularnym subem, największą zaletą jest fast casting (ktory odczujesz dopiero przy fast cast 2 jesli w ogóle ;P) i troche wiecej mnd niz subowanie blma


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 16:20 
Cytuj  
Wiecie, jedno mnie boli. Tank nie powinien iść na tyłach party z lvlem, bo w nowej zonie będzie dostawał większe baty. Yhh, chyba się na jakieś promy będę musiał wybrać :har:

Aha. Nie wiem, czy dopiero o 20 w neidziele sie nei pojawie. Strasznie was przepraszam, wyjątkowo raz mam w niedziele wyjście. Ogólnei sie zastanawiam, czy nie zacząć np. o 15 czy może wcześniej, przerwać o 17 i wznowić i 20.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 16:24 
Cytuj  
Glowy nie dam uciac, ale zawsze mi sie wydawalo, ze RDM dawal wiecej MND niz SMN.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.