mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 16:56 
Cytuj  
Niestety nasz 6 z waznych powodow musial oposcic static..

Coldee wpisal zamiast niego Comodo...

Chcesz isc DD, hmm, a masz jakis DD job??? NIN tez pewnie tez nie zrobisz do 15lvl na suba w 3 dni ,wiec zostaje tylko ten prosty PLD -_-.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 17:00 
Cytuj  
ja tez mam zerowe pojecie o animach...a chetnie na promy bym poszedl. niby wszsyscy odsylaja do allakhazam, ale co z tego jak w rzeczywistosci mase rzeczy wyglada zupelnie inaczej


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 17:01 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
wasz temat ma miesiac - moze wreszcie sie zbierzecie i zrobicie te promyviony ???



Przeciez masz sama juz promy gotowe,wiec gdzie problem? Co ci przeszkadza, ze my jeszcze nie zrobilismy? Niektorzy lubia spokojna gre. Nie kazdego obchodzi bycie pierwszym, najlepszym, najbogatszym. Zaakceptuj nasz sposob gry jak my z twoim zrobilismy. Szukasz niepotrzebnie problemow.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 17:45 
Cytuj  
Najlepiej Daras załóż osobny temat dla naszego statica, a ten iech pójdzie w zapomnienie, bo z niego maly smietnik sie zrobil.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 19:19 
Cytuj  
Mam WAR/SAM z Emperor Hairpinem i Leaping Butami i dex ringami - jeszcze dex rekawice ze str i dex i jeszcze trochu str.... War z grate axe, wadny damage robie ;)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 00:13 
Cytuj  
Będę Wam mógł na razie tylko pokibicować .......

Comodo chyba DRK to niezły DD ? ... ale nie wiem bo nie mam jeszcze.

Jak masz już recollections to idziesz do dziadka który jest w domku za pałacem w Jeuno i dajesz mu 1 rekollection i chyba 2k . robi Ci anime z tego. Jak już masz anime możesz iśc farmorać rekollection znowu .. a to przeklejka od Hucka który z kolei skads tez przekleil :)
Bardzo łatwo się je farmuje. Przeklejam:

Recollection of Guilt -=> Terroanima
The enemy will become afraid and run around. Good as a defense if you're drawn unfortunate aggro. You can also try to ElemSeal+Bind and pound on the enemy; he will not fight back while he's trying to flee.

Recollection of Fear -=> Psychoanima
The enemy will be Intimidated for the duration. This will pre-empt any normal attacks. Special attacks may still occur while Pyschoanima is in effect. If you are able to use Psychoanima before the NM triggers a physical attack skill (such as Carousel), the damage will be negated.

Recollection of Pain -=> Hysteroanima
The enemy will attempt to use special attacks, but they will not execute. This is a fantastic anima as it prevents the boss from swarming you under with their most powerful attacks. Sadly there is no message to let you know that Hysteroanima is working, nor any to let you know when it stops.

These effects of these special animas <> stack <>. If you farm up Psychoanima to go with your Hystero you can shut down Physical and Special attacks for 25-30 seconds at a stretch. As long as you can do sufficient damage to the boss and kill it before you're out of animas you're going to be fine.

Some Recollections are easier to farm in certain crags due to the way they drop. Wanderers will drop one Recollection, Weepers drop another, Seethers drop the third. Seethers can only be found on the second floor and higher and are a pain to fight - it may be to your advantage to change to an easier crag to farm a particular Recollection.

Dem
Wanderers: Pain (Hystero)
Weepers: Guilt (Terro)
Seethers: Fear (Psycho)

Mea
Wanderers: Guilt (Terro)
Weepers: Fear (Psycho)
Seethers: Pain (Hystero)

Holla
Wanderers: Fear (Psycho)
Weepers: Pain (Hystero)
Seethers: Guilt (Terro)

I recommend Hysteroanima for your entire party at a minimum; Hystero + Psycho for best results. Terroanima has caused me more problems than benefits - I do not use it in combat.

Take these back to Harith in Ru'lude Gardens (the building back behind where Maat is). Trade him the Recollection + 2,000g to get your special anima back. There is a minor catch to this.

The animas are rare/ex, so you can't hold two.

If you synth up your Hysteroanima then give him a Rec. of Pain, Harith will take it. He'll even make the Hysteroanima for you. He just won't give it to you! He'll also refuse to do any other conversions while he's holding your Hysteroanima.

Powodzenia !!!


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 00:47 
Cytuj  
piątek ---> potrzebujący --> no i CHĘTNI ....spotykamy się koło crag of dem ( 20-21 ) i razem wchodzimy farmować recollections ....potem można dalej spróbować ....... każdy niech ma minimum 2 ---> a postaramy się o komplet ( czyli 3 ) dla każdego...... żeby się w sobotę nie okazało ,że ktoś nie idzie , bo nie mam animek ........ :lol: :lol: :lol:


_________________
COLD is BACK !

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 07:04 
Cytuj  
czy cos wiecej oprocz dobrych checi jest potrzebne do farmowania animkow?


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 07:18 
Cytuj  
DRK to świetny DD, ale podobno na Promach się nie sprawdza bez suba NIN, bo za dużo hejtu na siebie ściąga.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 15:33 
Cytuj  
Zja, pewnie i GK1 bym zrobił, ale ostatnio jestem in game bardzo krótko, więc nie miałem najzwyczajniej czasu.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 23:29 
Cytuj  
Dobrze 1 prom był udany... oby nie był ostanim.
Mamusia lekko sie zdenerwowała i w niedziele napewno nie wejde do gry :har: NEI wiek jak reszta, ale Daras chyba też nie bedzie mógł.
Z tego co wiem jedeny pasujacy nam wszystkim termin to sobota
wieczor/noc. Mzoebysmy sie umowili na przyszal sobote o 18-19 byleby sie dlugo nie zbierac i zrobili 2 ostanie promy. A reszte sie zobaczy.....

Miło by było jak byscie odpowiedzieli co sadzicie o tym pomyśle :)


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 01:42 
Cytuj  
00pglnie sprawe srtikawiam tak ci co provmvywionow nie zrobili to kiepa jak huhuhu


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 06:15 
Cytuj  
promy .....mieliśmy zrobić w sobotę ( gdyby się nie udało w niedzielę ). Daras ma problemy zdrowotne - rozumiem , ale w momencie próby ustalenia next terminu ----> gdy słyszę odpowiedź NIE WIEM o której będę ....

Potem następny z was mówi ,że do czwartku to nie ma szans .....

Panowie .... jak ustalamy termin , to się go trzymajmy ! Nie wiem jak wam , ale mi na promach zależy bardzo ..... w grze jestem spóźniony na maxa --- a ochoty na promy nabrałem --> też na max-a .....

Do tego stopnia , że skończyłem je gdzieś między 4 a 5 rano ....... Mam jedną zasadę --->jeśli się umawiam z 5cioma ( innymi ) osobami , to robię wszystko ,żeby nie dać ciała ....POWTARZAM .... rozumiem dlaczego Daras chciał przełożyć resztę .... ale to , co potem się zaczęło robić --- to mnie już wkurzyło ......

I skończyłem promy z doskoku ---> bez żadnych problemów .
Jednakże zobowiązuję się pomóc wam w skończeniu ---- chyba ,że ktoś będzie chciał za mnie wejść na Holla i Mea......
Przepraszam - jeśli was to uraziło , jednakże spróbujcie mnie zrozumieć ...


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 07:01 
Cytuj  
Jeśli o mnie chodzi to bez pretensji


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 09:14 
Cytuj  
Sorry za bzdury jakie pisalem, ale tak to jest zostawic wlaczony komputer podczas imprezy, a strona domyslna to mmorpg.pl ;-)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 12:14 
Cytuj  
Ja nie wiem gdzie problem. Pisalem, ze nie wiem kiedy bede, bo nie mam najmniejszego pojecia, o ktorej bede w grze! Pozniej powiedzialem, ze podam termin na forum jak sie cos dowiem. Tym bardziej, ze na promy nie wystarczy 1h w grze.

Chyba lepiej, ze ja i Desh napisalismy jak sytuacja wyglada. Po co sie, wiec denerwowac, ze inni nie maja czasu. Kazdy ma inna sytuacje w domu. Zreszta teraz to nie bede mial treningow ( :( ), wiec czasu mam duzo.

Powtarzam tez, ze ja bede robil promy i tak jeszcze raz, wiec mozecie zlapac kogos w jeuno na moje miejsce. Rozumiem, ze sa ludzie, dla ktorych zrobienie jak najszybciej promow jest na pierwszym miejscu i nie chcem was zatrzymywac. Mi tam nigdzie nie spieszy sie i moge poczekac jeszcze troche...


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 21:41 
Cytuj  
Miejsce Coldaa zajmuje Xecik - welcome in A-Team

Bedzie trzeba isc jeszcze raz na dem, ale mi tam ryba. Niech ktos rzuci jakis termin co mu pasuje. Ja proponuje pierwszy wypad w srode o 21 na pierwsze promy - przykladowo dem dla Xeta.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 22:37 
Cytuj  
Proponuje zaczac wczesniej w srode i zrobic wszystkie :]

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 06:58 
Cytuj  
Ale a jkaiejc sensowniej godzinie. najlepiej koło 18 bo w czwartek i piątek mam egzaminy.


Chociaz moze byc i wczesniej


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 07:47 
Cytuj  
Ja proponuję zrobienie w środę Mea i Holla na raz, bo w czwartek jest farmowanie subligarów na które chciałbym się udać. A przynajmniej jednego z nich.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.