mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 12:16 
Cytuj  
Kurdens mi w czwartek też obsówa wypadł, beda najwczesniej o 20 w domku, decyzja do was nalezy - czekacie czy idziecie sami a ja dojde moze jak trafie :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 16:19 
Cytuj  
i tak pewnie przed 21 do kanalow nie wejdziemy :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 16:21 
Cytuj  
Chłopaki się coś z promami nie dogadali, więc raczej mnie nie ma. No chyba, że dołapię kogoś z biegu w jueno - chyba mało prawdopodobne.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 06:17 
Cytuj  
[bump]

przypominam - 20.30 w Tavnazian Safehold przy wejsciu do kanałów :) czekamy na reszte i bijemy summonerka przy wejsciu dla subligarow dla whmow :)
czekamy tylko do 21 !!!


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 23:58 
Cytuj  
Fun, fun - wypadło trochę subligarów, potem były DC, kłotnie, krzyki aż w końcu padliśmy wszyscy :))

Tutaj dzielnie idziemy
Obrazek

Tu dzielnie leżymy - najpierw z jednej strony...
Obrazek

...potem z drugiej.
Obrazek

Ktoś z SE ma skłonności S/M....
Obrazek

Raparee Harness!
Obrazek


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 00:05 
Cytuj  
To ile było obecnych i ile dostało swoje subligary? I do jakich jobów wypadły?


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 00:09 
Cytuj  
max 12 osób - wypadły 2xPLD, SAM, THF, BRD/RDM i nie pamiętam co jeszcze.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 00:10 
Cytuj  
JSE armorki sa naprawde rewelacyjne :D
ale kociak zawsze we wszysktim wyglada najlepiej :P


z subligarow wypadly: pld, thf, brd i sam


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 00:18 
Cytuj  
Ogółem nie było tak źle. Huck - podaj jeszcze raz link do swoich mapek bo na tych które są tutaj nie ma wszystkiego. tzn prawej części map z biblioteką. A tam właśnie zmierzaliśmy :)
Rozmawiałem już z wami na party i mam nadzieję że dotarło do Was co chciałem przekazać.
Aha i chciałem nominować drugą osobę do tytułu Kamikadze roku.
Pierwszą oczywiście jest Nimloth ale goni go i to bardzo skutecznie Pilek.
Tylu śmierci i to w takim wykonaniu jeszcze nie widziałem :)
Przykład - "Sneak i idziemy". Po czym Pilek bez zarzuconego sneak'a wbiega do pokoju pełnego fomorów :) końcówki nie muszę chyba dopowiadać :)
Błagam ludziska przyłóżcie się bardziej jak coś robicie. Wydrukujcie sobie mapy sprawdzcie na co agrują mobki. Ja za was tego nie zrobię.
I olbrzymia prośba (wiem że się powtarzam) zdejmujcie statusy, i w pierwszej kolejności leczcie, hasteujcie tanków.
Dobra na tym chyba skończę, Dobranoc.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 06:21 
Cytuj  
taaa... scena w bibliotece byla niezla :P
weszlismy do biblioteki i nagle wszystkie fomory zaczynaja biec w nasza strone, w pierwszej chwili pomyslalam ze albo Gal albo ja mamy za duze fomor hate :P a potem wszystkie fomory nas minely i pojawilo sie info "Pilek was defeated by Fomor xxx"

drugi przyklad to aggrowanie oili :/ ludzie !!! wiem ze silent oile sa drogie ale Stok i Anc maja wystarczajacy level alchemy zeby robic silenty z hq - kupcie materialy i poproscie naszych alchemikow o zrobienie i noscie ze soba chocby kilka silentow na wszelki wypadek, czasem mag moze nie miec czasu castnac na was sneaka bo akurat schodzi jemu czy komus kto
jest blizej

i jeszcze jedno - jak prosil Huck - jak ktokolwiek jeszcze zaggruje oila to wszyscy melee odsunac sie i nie atakowac - wszyscy widzieli co oile robia ze swoim tp :/ mielismy cholerne szczescie ze AoE nas nie zabilo


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 07:04 
Cytuj  
Mapka:
Obrazek


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 07:31 
Cytuj  
Bylo pociesznie niemal, ze trafil mi subligar, ktorym najmniej bylam zainteresowana, to jeszcze do dzis leje ze smiechu jak nam Pilek padal..."bups... TaruTaru lezy" :lol:
Odnosnie Silentow, mozna przydzielic po 1-2 osoby pod opieke WHM-a, ale stak olejkow tak i tak musza miec przy sobie... na wypadek, ze WHM rzuca na siebie i z powodu recastu nie da rady uratowac podopiecznego, badz z powodu braku mp...to sa realia.
Zgadzam sie ze Zjawcia, to nie problem zrobic olejki, miejcie tylko skladniki....


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 08:14 
Cytuj  
A ja mam swoje majtasy ;P
w 5 osob bilismy RDM, PLD, THF i RNG.
Zabilismy NMa przy okazji, bo byl ;P
Przez przypadek nawet NIN majtki mi sie dstaly i musialem je oficjalnie zdropowac :D
poszlismy w 2xRNG, SMN, WHM, MNK
Whm nei mial erase ;P
Dopiero pod sam koniec doszedl jeszcze jeden WHM z erase ale juz zadne majtki nie wypadly XD
W sumie wypadly dla RNG, THF i NIN.
Aha btw, bo nei wiem czy wiecie, ale majtki dla RNG wypadaja TYLKO z Fomor Ranger Elvaan. Z Huma nie wypadaja, z Huma tylko baloniki ;P
W takim skladzie farmowalismy bez problemow, nawet jak stag popnal podczas walki z fomorem to obylo sie bez smierci i problemow.
Ide spac ;P
Aha, nie mialem zadnych olejkow i IMHO sa one niepotrzebne jak jest WHM w party, czy jakakolwiek osoba moga rzucic Sneak.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 09:15 
Cytuj  
Mi się bardzo podobało.
Sneak jak każdy (przynajmniej mag , który widział mnóstwo trupów z rankami 9,10 chociażby w drodze do drugiego campu doliny smutku) wie jest mocno przereklamowany inaczej olejki byłyby o wiele tańsze. (Jak gram w exp party to sneakuje tych co chcą , siebie prawie nigdy.)
Nie ma sensu wg mnie rozpoczynać takiej zabawy o 22. Każdy ma jakieś powody żeby kończyć o 23, 24, 1,2 itd... . Wystarczyło spojrzeć na mapę na "rozrzut zawodników", żeby stwierdzić, że komuś się chyba spieszy ... A jak się spieszy to gdzie są ci którzy czekali na sneak, gdzie sa ci którzy sneak dostali, gdzie sa ci którym sneak schodzi, czy wszyscy mają sneak na sobie, gdzie są magowie którzy sneakują się na końcu .... . Niezła zabawa wczoraj była z punkcikami na mapie. Ostateczne pytanie gdzie jest mp magów i gdzie oni właściwe są ?. Tyle miesięcy czy lat gry a jakoś nikt nie może się przyzwyczaić(nabrać mechanicznego nawyku) do sprawdzenia czy starczy mp na np. cure, escape, raise, warp2 itd ... ale nie tylko przed walką tylko przed każdym zakrętem też. Ale na to oczywiście nie ma nigdy czasu.
Zjawcia napisała :
"i jeszcze jedno - jak prosil Huck - jak ktokolwiek jeszcze zaggruje oila to wszyscy melee odsunac sie i nie atakowac - wszyscy widzieli co oile robia ze swoim tp :/ mielismy cholerne szczescie ze AoE nas nie zabilo"
Niech ktoś mądry i doświadczony w kilowaniu oili napisze co zrobić jak już wszyscy się odsuną. Albo regenerowałem mp albo nie zdążyłem przeczytać czyjegoś pomysłu jak to zabić tak żeby przeżyć (oprócz jednego chyba -> "do ataku").


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 09:22 
Cytuj  
Seph napisał(a):
A ja mam swoje majtasy ;P
w 5 osob bilismy RDM, PLD, THF i RNG.
Zabilismy NMa przy okazji, bo byl ;P (...) Whm nei mial erase ;P (...) Aha, nie mialem zadnych olejkow i IMHO sa one niepotrzebne jak jest WHM w party, czy jakakolwiek osoba moga rzucic Sneak.

LOL, kilka mysli mnie naszlo w zwiazku z tym, ale sie nimi lepiej dzielic nie bede ;>

BTW - kiedy nastepny wypad?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 09:26 
Cytuj  
szkoda, że NMa nie ubiliśmy.

BTW - przed kolejnym farmowaniem idźcie sobie zresetować hate na beastmenach (orki/gigasy) w Lufaise Meadows, bo niedługo już sneak nie pomoże (fomory przy dużym hate będa widzieć/czuć was przez wszystko)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 10:32 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o mnie to pzyszły czwartek nie zabardzo mi pasuje ale Piątek po 18.00 jak najbardziej :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 10:37 
Cytuj  
*Wzdycha ciężko*
Nie mam żadnych skłonności samobójczych. Powiedzmy, że to nie był mój dzień po prostu :P

A w nastepny czwartek, to jest LS event - ballista ;p


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 10:49 
Cytuj  
Simiurg - przeciez Huck powiedzial ze tylko magowie moga atakoiwac oila - nie melee ;)

poniewaz kilka osob jeszcze potrzebuje subligary proponuje ustalic jeszcze jedno porzadne farmowanie - mam urlop w przyszlym tygodniu wiec spokojnie mozemy farmowac cala noc :P
wiem ze w sumie czwartek byl jedynym dniem ktory pasowal wszystkim ale Huck zaproponowal Balliste w tym terminie...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 12:46 
Cytuj  
Sim pisze bardzo dobrze i rozsadnie, tylko widze, ze nie jest popularne na LS-e uznanie racji mlodym graczom!

Poczytajcie czasem, a nie tylko swoje doswiadczenia, z regoly oparte na pukaniu w jednym party w zgranym skladzie, czesto wami kieruje przyzwyczajenie do taktyk niz rozsadnie szybka reakcja na zmiany...
Bez wzgledu na niedogodnosci i drobne konflikty bardzo cenie uwagi bywalych graczy.
Oczywiscie, ze ide na nastepne farmowanie, kazdy taki wypad, to niezla szkola przetrwania i nabierania doswiadczen, za kazdym razem swietna zabawa w innym stylu :lol: . Z regoly cos tam sie zarobi.
Oprocz tego nie bede robila konkurencji w lotowaniu Glamor jupon (RDM), :-? po negocjacjach, dogadalam sie z Brygid o ten armorek, uwzgledniajac jej warunki :wink:

Ewidentnie wiecej dropuja jak jest THF, ale chyba malo mamy osob chetnych do uprawiania tak zmudnego jobu.... a Huck ma sporo zajec.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 cze 2005, 13:53 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.