mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 21:43 
Cytuj  
Jak w topicu, poniewaz troche osob ma ochote sie przejsc, a pewnie troche tez chetnie pomoze moznaby zorganizowac jakis wypad.

Dla zasady:

Do zabicia jest 10 Carmine Dobsonfly (dalej zwanymi 'muchami' ;P). Muchy linkuja wiec bijemy 10 na raz, zadne kombinowanie nie pomaga. Ale sa tego tez plusy, kazda z nich dropuje:

Jaeger Ring lvl 35 +4 ACC i RACC
Voyager Sallet lvl 41 +4DEX +3STR
Dobson Bandana lvl 35 +5 EVA, Resist Poison
Wind Crystal XD

link - http://ffxi.allakhazam.com/db/bestiary.html?fmob=3420

Z tego co udalo mi sie wyczytac, szansa na ring 10%, na helm 20% (na bandane cala reszta ;)). Wyczytalem tez ze muchy sa na 34 lvl (ale nie ufalbym temu zbytnio) i dobrze by bylo miec na nie PLD, SMN (im wiecej tym lepiej ;)) i BLM... standardowo im wiecej RNG'ow tym lepiej (standardowo im wiecej wszystkich tym lepiej ;)).
Zeby tam dojsc trzeba sfarmowac wyvern scales (jedno starczy), co i tak trzeba zrobic jesli Beton ma isc na mammety w najblizszym czasie.

Proponowany termin - CZWARTEK 7.07 godz. 19.00

Na razie zglosili sie:
Kalcia WHM
Phalian PLD
Canto RNG
Pilek SMN
Simiurg BLM
Huck THF
.
Vejitta WAR

Co wy na to?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek


Ostatnio edytowano 4 lip 2005, 11:04 przez Vejitta, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 21:45 
Cytuj  
ja ja ja!! :DD
rdm lub whm, do wyboru ^^;;;;
smn kiedys... tam ;P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 21:56 
Cytuj  
PLD, RNG do wyboru :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 22:05 
Cytuj  
A Sleepga-nąć prostaków nie można?


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 23:31 
Cytuj  
JA KCE ISC!! PICK ME PICK ME!!!! yayayay :DDDD

Lucznik - You can have this.

Co do dropow to oczywiscie pisze sie na lotowanie ringa :D
Helm.... kurde no helm.... innym razem chyba ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 23:42 
Cytuj  
w temacie CoP beton pisałem, że pewnie się przejdę . . .
niestety pewne nieprzewidziane wydarzenia pokrzyżowały mi plany uczestnictwa w tej o to wyprawie, przynajmniej jak na dzień dzisiejszy. Z resztą bez dodatkowego RDM'a sobie poradzicie :>


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 00:56 
Cytuj  
Volirion napisał(a):
w temacie CoP beton pisałem, że pewnie się przejdę . . .
niestety pewne nieprzewidziane wydarzenia pokrzyżowały mi plany uczestnictwa w tej o to wyprawie, przynajmniej jak na dzień dzisiejszy. Z resztą bez dodatkowego RDM'a sobie poradzicie :>


Sugerujesz, ze jest 2 RDMow potrzebnych ? Phi


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 01:23 
Cytuj  
Xet/Vol >>> W sumie nie jest to istotne tak bardzo kto jakim jobem idzie, jesli bedzie nas duzo :) Z reszta - jesli sie przynajmniej 6-ciu samobojcow nie zbierze to i tak nigdzie nie pojdziemy :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 07:07 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Hmmm....
I`m sorry guys ; ; Ur {Too Weak} ; ;
Nie ma to jak sie bac i nie isc ;P
Nie na tym ta gra polega ;)


kalcia napisał(a):
hahahha :DDD
wlasnie, idziemy :D
zrobimy to przed innymi, nauczymy ich grac XD


no prosze, jestescie tacy genialni, umiecie grac a reszta to tchorze i nieudacznicy? prosze bardzo - pokazcie wszystkim jak nalezy grac, przeciez pomoc wam niepotrzebna prawda???


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 09:40 
Cytuj  
zjawcia, jak przedstawiasz sie jako jedna z najlepszych, to sie nie dziw ze pozniej masz takie reakcje :P
ludzie nie lubia jak sie z nich robi idiotow :P
a to jest gra, zginiesz trudo, ale mozliwe ze sie czegos nauczysz;
nie chodzi o to zeby sie trzymac kurczowo wytyczonych sciezek, imho~
wydaje mi sie ze wszyscy czytalismy o tarutaru White Mage ;P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 09:58 
Cytuj  
slucham? pokaz mi chociaz jedna moja wypowiedz ze jestem w czyms najlepsza, bardzo prosze


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 10:04 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Sugerujesz, ze jest 2 RDMow potrzebnych ? Phi

Nie :> Chodzi tylko o to, że beze mnie sobie poradzicie bez względu na to jakie joby będziecie mieli. To jeszcze nie jest pewne, czy mnie nie będzie, ale na dzień już wczorajszy i dzisiejszy z wami nie pójdę :(
I takie moja uwaga:
Zjawka nie robi z was idiotów, a raczej stwierdza fakt, że tego nikt nie rozwalił z Polaków, najwidoczniej nie bez powodu (Gal np nie wiedział o istnieniu tych ważek :P)
Wytyczone ścieżki są wygodnie, ale z drugiej strony nuuuuuuudne :>
Co do uważania się za lepszych, moim zdaniem czasami każdy(a przynajmniej większość) ma z tym problem.


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 10:42 
Cytuj  
Rzeczywiście nie wiedziałem - nie siedzę non stop na www i nie przeglądam możliwych itemków :)
A Zjawka nie robi z Was idiotów i Wasze wcześniejsze wypowiedzi rzeczywiście mają charakter nabijania się z innych(trzeba pokazać że jest się lepszym prawda ?:D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 10:46 
Cytuj  
chodzi o stwierdzenie w jednym poscie, ktory zirytowal beton ze static hucka i JEJ jeszcze tego nie zroblil, czyli my nie mamy szans ;P
o to mi chodzilo :P

jak czlowiek jest zly, ze ktos w ten sposob go traktuje, to stara sie zeby pokazac, ze jest lepszy ;P
jesli wam sie nie chce/nie chcialo isc, to my pojdziemy ;P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 11:15 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
no prosze, jestescie tacy genialni, umiecie grac a reszta to tchorze i nieudacznicy? prosze bardzo - pokazcie wszystkim jak nalezy grac, przeciez pomoc wam niepotrzebna prawda???

*znowu zalamuje rece* _^_

Czy mozecie sie nie klocic w tym topicu? :/ Pytam sie czy ktos chce isc i nie interesuje mnie kto, jesli idzie ;P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 12:34 
Cytuj  
Veji o co ci chodzi? zacytowalam tylko post Kalci - "nauczymy Was grac" - wiec prosze - nauczcie i pokazcie jak nalezy grac :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
O co mi chodzi..?

O to ze nie wiedziec czemu wychodzisz z zalozenia ze jak wam sie nie udalo to nam tez sie nie uda, ze piszesz o czyms o czym wszyscy juz wiedza (co sama widzisz jak wszyscy odbieraja - ZDROWO), o to ze ktos chce cos zrobic cos czego inni nie zrobili, a ci inni deprymuja swoja postawa.

I na koniec o to ze jest nas na LSie jest ze 20 osob z dostepem do Riverne, w tym cala masa melee ktorym chyba powinno zalezyc na tym ringu (ktory spokojnie zastepuje snipera i pozwala oszczedzic 500k) i na helmie ktory do 62 lvl jest (przynajmniej dla WARa) najlepsza rzecza jaka jest dostepna a mamy problem ze zgromadzeniem chociazby 6 osob.

O TO MI CHODZI >/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 14:12 
Cytuj  
Uwaga techniczna :
- tam jest tych wazek kilka, one sa zlinkowane, atak na jedna oznacza atak wszystkich. Tego sie nei da zrobic w random party tak to zostalo pomyslane.
Potrzeba konkretne profesje w konkretnym skladzie zeby to zrobic.

Slowo do Galena :
- czytalm o tych wazkach z 6 - m-cy temu ale ze wzgledu na problem z zebraniem 2 x PLD i 4 x SMN odpuscilem temat pozatym nie mam profesji PLD ani SMN na lv 40 :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 14:52 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
O co mi chodzi..?
O to ze nie wiedziec czemu wychodzisz z zalozenia ze jak wam sie nie udalo to nam tez sie nie uda, ze piszesz o czyms o czym wszyscy juz wiedza (co sama widzisz jak wszyscy odbieraja - ZDROWO), o to ze ktos chce cos zrobic cos czego inni nie zrobili, a ci inni deprymuja swoja postawa.

No właśnie o to chodzi że my nawet nie próbowaliśmy :D A co do udania to nie mam pojęcia patrz poprzednie zdanie :) Nikt nie powiedział że wam się nie uda - dopisaliście sobie :D Z tego co czytałem to jest to dość trudna walka i gość który się wypowiadał na Alka napisał że padli łącznie 40 razy przy 3 próbach :D
Co do dropów - są całkiem fajne, co może zmobilizuje nas do próby rozwalenia tych fruwajek :D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 15:35 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Co do dropów - są całkiem fajne, co może zmobilizuje nas do próby rozwalenia tych fruwajek :D

Po to zalozylem ten topic, zeby was zmobilizowac.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.