mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 15:34 
Cytuj  
Daje rade tankowac ufoki z asekuracja WHMa.

Mam mape swiatyni, chcialbym tez mape Den, ale tak jak Sto mowi na te moby trzeba solidny setup. Raczej 70+.

Mysle, ze w niedziele sie z wami przejde.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 17:33 
Cytuj  
Sollo, fajnie, ze odezwales sie i szkoda ze masz klopoty z kompem.. do niedzieli jescze troche czasu, mam nadzieje, ze ci sie uda... a jak nie przejdziemy sie jescze raz, wazne zaczac.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:37 
Cytuj  
Dzis wyjezdzam i bede najprawdopodobniej w sobote, badz niedziele. Na 19.00 w niedziele powinnam sie wyrobic, niestety, nie sadze, ze 66 lvl-up da sie zrobiec, ale cuz, widocznie Regen III uzyjemy nastepnym razem.
Pozdrawiam :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:11 
Cytuj  
chodżmy proszę w poniedziałek lub wtorek - mnie nie ma do poniedziałku.....

A muszę ZM 4 zrobić


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:13 
Cytuj  
My planujemy iść w niedzielę o 19 tylko po itemki potrzebne do wykonania tej misji. Na walkę z boss'em będziemy się umawiać jeszcze.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:21 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Jest duża sznasa, że ja i Anc pójdziemy w niedzielę około 19 zobaczyć jak wyglądają mobki które dropują latarnie. Jak będzie więcej chętnych to będziemy walczyć.

Zapomniałem dodać, że walczyć z tymi mobkami co dropują te itemki. :)

Slayerek napisał(a):
Proponuję pierwsze podejście do ZM4 zrobić 8,9 lub 10 lipca.

Jeśli będą chętni, itemki i ktoś do pomocy to może się udać. Jeszcze jest szansa na polewelowanie do tego terminu o .... 1 level (przynajmniej dla mnie :wink:)


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 07:15 
Cytuj  
Jeżeli nic się nie zmieni to powinienem przejść się z wami, tzn o ile wam się przyda 59-60 rdm :> W sobotę (dzisiaj ;P) robię sobie wolne od expa, ale jutro(niedziela :P) pewnie bym do tego expa przysiadł. Jestem na ZM'ce 4 teraz, tzn muszę iść do Temple, dostałem klucz od pani mithry :P


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 09:21 
Cytuj  
Plan na jutro (niedziela) od 19.00 :
1. Zbieramy się w Jeuno około 19.00.
2. Idziemy zdobyć min. 4 Unlit Lantern :
* Tonberry Jinxer (Level: 61 - 69) (Den of Rancor, Yhoator Jungle)
* Tonberry Maledictor (Level: 61 - 67) (Temple of Uggalepih)
"I got my unlit lantern while killing coffer mobs at H-6 of the 3rd map (counting left to right, top to bottom). "
3. Idziemy zdobyć Uggalepih Key :
* Hover Tank (Level: 64 - 67) (Temple of Uggalepih)
* Tonberry Cutter (Level: 51 - 59) (Temple of Uggalepih)
"At least one person will need a paintbrush to get to the Den of Rancor. Go to the Temple of Uggalepih and fight Tonberry Cutters till they drop "a Uggalepih key". Tonberry Cutters can be found a little further in from the entrance."

Wszystkie joby i levele tych co się zapisali lub nie => będą przydatne.
Nie wiadomo jeszcze kto z kim i kiedy pójdzie na walkę z boss'ami, dlatego najlepiej jakbyśmy zdobyli jutro (niedziela) jak najwięcej itemków, to łatwiej będzie potem zaplanować pojedyńcze wypady poszczególnych party na walki (najlepiej bez powtarzania punktów 2 i 3 :) ).
Nie sądze żebyśmy dali radę zrobić jutro (niedziela) więcej niż napisałem, ale jak ktoś ma inne propozycje to proszę wpisywać. Jak ktoś ma jakieś uwagi, propozycje, ciekawe mapy, lokalizację mobków itd. prosze wpisywać. I tak wszystko zależy od naszej liczebności w niedzielę, a od niej nasze propozycje terminów pierwszego podejścia do walki z boos'ami. Jak ktoś jest sprytny, ma czas i nie boi się trudnych wyzwań to niech opracuje terminy (w lipcu) walki z SMN w watersday ...
(Dziś (sobota) ok. 15 wyjeżdżam , będę jutro (niedziela) ok. 17)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 10:12 
Cytuj  
Może warto by było sprawdzić to najpierw :wink: :
Unlit Lantern
"I farmed for this item a couple of days ago. After a couple of hours camping the few Maledictors in the Temple we decided to zone out to Yhoator and try the Tonberry Jinxers. We killed 3 and we got 3 Unlit Lanterns, so if the drop isn't 100% is very close to that (we didn't even have treasure hunter). The Jinxers also are of lower level than the maledictors and spawn in a much safer area outside the temple. If you wan't to find them, from the main entrance of the Temple go left at the first intersection and zone out at (K-3). You will be at (J-9) in Yhoator Jungle, in a zone that can't be reached from outside the Temple. Here there will be 1-2 Tonberry Jinxers, kill them and wait for the next respawn, if you have the same drop rate we had, it will take 15-20 minutes to get the 4 Unlit Lanterns needed for ZM-4."


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 11:23 
Cytuj  
zdaje sie ze juz pisalam ze znam spot gdzie sa tonberry ktore dropuja latarnie i wcale nie trzeba bic silniejszych ton. maledictorow ale jak widze nikt moich postow nie czyta :/

tak czy inaczej ja latarke i uggalepih key mam


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 11:33 
Cytuj  
Czytamy Twoje posty, ale na naszym świecie najważniejsza jest sama informacja a nie informacja, że posiada się informację. Co się stanie jak z nami nie pójdziesz ? Co się stanie jak nie zdążysz przekazać nikomu tej informacji ? Czas jest na naszym świecie drugi w hierarchi ważności - zaraz po informacji. :) :) :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 14:25 
Cytuj  
mam wam mapke narysowac? ;)
po wejsciu do temple idzie sie caly czas w prawo wzdluz prawej sciany - az do zony do yhoator jungle - i bije sie tonberrych na tarasie - dokladnie beda tam tonberry: jinxer, chopper i shadower...

jeden z nich - nie pamietam juz ktory - dropuje tez prelate key - zainteresowani wiedza co to za kluczyk ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 17:07 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
mam wam mapke narysowac? ;) ...

Będę wdzięczny za jakiekolwiek zainteresowaniem się tym wątkiem od wszystkich.
Tylko wartości level'i tych co się zapisali powstrzymują mnie jeszcze przed poważniejszym podejściem do tych misji. Ale jak już wszyscy będą gotowi to postaram się żeby Opi nie czekał kolejne pół roku na nas ...

Mapki mogą być w formie znaków wodnych, kreskówek, graffiti, skany, rysowane piórem lub kredkami świecącymi, gify animowane lub poszczególne klatki itd ... :) . Wszystko się przyda co spowoduje, że nie będziemy musieli robić tego przez kolejnych np. 6 tygodni ...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 17:08 
Cytuj  
Ja juz jestem gotow... o ile przyda sie 57 WAR/NIN ;P Poniewaz jednak zapisalem sie na ZM 4 to tez chce to szybko zaczac robic.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:52 
Cytuj  
Jest nas dużo (nie wszyscy jeszcze gotowi chyba) i najlepiej będzie jak podzielimy się na grupy i terminy.
Najbliższy termin na walkę z bossami proponuję w weekend: piątek lub sobota lub niedziela najlepiej 19-20.
Nie wiem ile będzie grup i chętnych, ale na pierwszy "ogień" w weekend chcą (chyba) iść :
Grupa I
1. Opiekun (latarnia, paintbrush)
2. Ancover (latarnia, paintbrush)
3. Simiurg (0,0,0)
4. Zjawcia (latarnia, klucz)
5. Sollo (latarnia, klucz)
6. Hucksterthief (latarnia)

Grupa II
1. Pilek
2. Volirion
3.
4. help1
5. help2
6. help3


Grupa III
1. Kalcia
2. Phalian
3. Vejitta
4. help1
5. help2
6. help3

Grupa IV
1.
2.
3.
4. help1
5. help2
6. help3



Proszę potwierdzać i deklarować (o ile się wcześniej nie pisało) czy posiada się latarnię, klucz czy paintbrush (nie pamiętam kto co ma :wink:). Proszę wpisywać terminy co do dnia najlepiej.
W grupie II będą prawdopodobnie też niektórzy z grupy I. Grupa III powstanie na pewno też.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 lip 2005, 15:00 przez Slayerek, łącznie edytowano 9 razy
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:55 
Cytuj  
ja sie pisze na grupe druga, jesli termin bedzie troche pozniej :/
mam do zdobycia minimum 7 lvl, zeby w jakis sposob moc tam isc..
a ostatnio nie mialam za bardzo jak .___.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:02 
Cytuj  
W sumie ja też bym musil conajmniej w komplet AFow wskoczyc a z expem to różnie bywa - raz sie ma ochote a raz nie :)
Btw. jak coś to mam kluczyk


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:04 
Cytuj  
Zjawcia NIN 62 - mam unlit lantern i uggalepih key


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:16 
Cytuj  
Sollo <------<< Latarnia i kluczyk
Prosze o dopisanie do I grupy :lol:

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:20 
Cytuj  
Kalcia - jeśli 7 leveli od 8 lipca ~ 2 tygodnie może to zająć minimum. Na razie wpiszę Ciebie do grupy III. Termin się ustali potem.
Phalian - napisz w naszym "betonowym" wątku co trzeba zrobić żebyś miał wszystkie af'y. Na razie wpiszę Ciebie do grupy III też.
W grupie II najlepiej żeby znalazły się osoby z latarniami, paintbrushem oraz solidny help. Myślę, że będziemy musieli chodzić 3x3 - 3 osoby 60+ i 3 osoby do pomocy. W grupie III to samo tylko troszkę póżniej.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.