mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 13:42 
Cytuj  
http://archbell.com/ffxi/

Helper do downloadu, glowny pgrogram w ciaglu najblizszych dni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 14:29 
Cytuj  
oby to naprawiło co najnowszy update zepsuł!


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 06:55 
Cytuj  
Windower 3.2. Yay. This fixes the SE patch problems, and adds a ton of new features.

Within Windower, new features include alt/ctrl key modifiers for key binds, wait/pause within scripts and binds, console command aliases, working multi instancing, and a plugin system for greatly expanding both Windower and Final Fantasy. The launcher has been cleaned up significantly, and now has an associated launcher.ini file that lets you specify things such as which version of FFXI to load, the resolution, whether to use "true fullscreen" mode, and some other functions. The launcher also accepts via the commandline an alternate ini file to use, in case you want to create a batch file for loading say, the JP version at 1024x768.

Included with Windower 3.2 are a couple plugins I've written, TParty, and BloodPace. TParty shows the TP and MP of everyone in your party and alliance. It also displays ability/spell timers based on your job/subjob, however this functionality is temporarily disabled due to the update, and soon I'll release a version with the timers enabled. Bloodpace is a plugin for summoners which displays the amount of time left until you can use a blood pact ability (regardless of whether an avatar is out).

The plugin API and sample plugins will come soon, but probably after I take a nap. Tomorrow at the latest. This will include a sample plugin source, documentation, as well as the source to BloodPace. I hope that with this release of Windower some really cool plugins and functionality will be developed.

Lastly, Windower's JPG/PNG support is written but temporarily disabled due to last minute licensing issues. An update with this enabled should be released soon. Also, we have plenty of bandwidth, but thanks for all the offers to mirror. I'd prefer WIndower to only be distributed from this server for security reasons.

w00t .. jest i dziala :>


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 07:04 
Cytuj  
o rany...megazajebiscie...szkoda ze w pracy siedze, juz sciagam


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 07:40 
Cytuj  
ja mam.....
ale niby coś mam źle... muszę coś zmienić w windower.ini
co?
chciałbym wiedzieć co
ktoś zna odpowiedź?


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 07:50 
Cytuj  
Zawsze mam troche mieszane uczucie zwiazane z uzywaniem nieficjalnych programow, bo ci ktorzy z nich korzystaja maja automatyczna przewage na tymi krorzy ich nie uzywaja (z roznych powodow)...
Po co robic mapy, uczyc sie lokacji, jak mozna sobie otworzyc vandiel atlas...

Z drugiej strony jak SE nie moze sobie z tym poradzic (odpowiedz na kolejne patche jest automatyczna) to moze powinna dodac minimalize mode.

Granie bez windowera ma jedna zalete, ludzie zazwyczaj skupiaja sie na grze, chyba ze maja drugiego kompa obok :D, teraz kiedy mozna otworzyc okno FF XI w dowolnym rozmiarze standardem bedzie uzywanie www, komunikatora i gry naraz. Mam nadzieje, ze z takimi ludzmi bede mial okazje grac jak najrzadziej, bo np. WHM leczacy w party, gadajacy na gg i ogladajacy gole baby w jednej chwili wrozy nie najlepiej. :D

Windower jest coraz doskonalszy, bardzo ulatwia gre, ale boje sie ze kolejne wersje moga zabic FF XI, bo umiejetnosc grania bedzie miala coraz mniejsze znaczenie, windower zrobi za nas wszystko...


Ostatnio edytowano 7 lip 2005, 07:57 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 07:56 
Cytuj  
mnie windower bardzo ulatwil zycie, glowinie chodzi o questy i nie zdarzylo sie zebym w tym czasie robil cos innego, tak wiec Opi - gdybym to ja mialbyc tym WHMem to spokojna Twoja rozczochrana :)


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:26 
Cytuj  
Jego rozczocharan i tak jest spokojna bo ma żone WHM-a a ona raczej gołych babek nie oglada w necie .. tak mi sie przynajmniej wydaje.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:32 
Cytuj  
ja windowera nie uzywam w ogole - jezeli czegos potrzebuje po prostu sie wyloguje i sprawdzam, ewentualnie czasem pomecze 2 osoby ktore uzywaja windowera :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:39 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
ewentualnie czasem pomecze 2 osoby ktore uzywaja windowera :P
AHA! Czyli jednak go używasz! :lol:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:40 
Cytuj  
Ja natomiast nie wyobrazam sobie gry bez windowera. W takim exp party zanudzilbym sie na smierc przez te pare godzin, gdybym nie ogladal jakichs stronek, czy nie gadal z kims na gg :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 08:43 
Cytuj  
Ja czasami uzywam np. jak kopie na kurze, ale nigdy jak jestem z kims w party czy w trakcie rozmowy.

Genralnie windower jest super ulatwieniem i jego tworce moznaby po nogach calowac, ale dla mnie jest to przyklad wilka w owczej skorze. Wierzcie mi najlepszy uzytek z niego naucza sie robic gilsellersi i boterzy. Obym sie mylil.

Poza tym ja nie lubie latwych rzeczy, ale to juz jest moj prywatny problem. :D

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:26 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Poza tym ja nie lubie latwych rzeczy, ale to juz jest moj prywatny problem. :D

Hehehe to wiemy Opi :>
Niedługo Windower rozwinie się do tego stopnia co mody w WoW.
Z tym TP i czasami to moim zdaniem już będzie przegięcie. No, ale wiadomo każdy lubi co innego :)
Windowera używam, ale tylko ze względu na screeny (można i innych programików :>) i minimalizację (craftowanie z tym jest o wiele przyjemniejsze i nie mówię tu o gołych babkach :P a o przepisach itp :>)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:37 
Cytuj  
Byc moze rzeczywiscie najlepszy uzytek z Windowera robia gilsellersi i boterzy ale przypuszczam ze i bez niego by sobie swietnie radzili. Dla mnie Windower to szybka pomoc dot. map, questow, itemow, itp. ale tez, prawda, spory "rozpraszacz". Nie raz sie zdarza ze musze sie przelaczyc zeby cos wyslac / napisac / wydrukowac / sprawdzic na www...
Z drugiej strony gdyby nie Windower to chyba wogole nie moglbym normalnie grac (przynajmniej przed 22 :) ).
O to ze Windower zrobi za nas wszystko bym sie nie martwil. Narazie to nic sam nie potrafi zrobic :D

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:50 
Cytuj  
Windower nic nie ma do gilselerów i boterów - soft do kampowania NMów, zapisywania ToDów, robienia mapek itd itp ma swój system windowerowy.

Windower dla mnie to super nakładka na FFa - nie wyobrażam sobie grać w pełnym ekranie. Mam 1280x1024 i FFa odpalonego w 1024x768 + pełno IE i innych PSP czy Batów w tle...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 09:57 
Cytuj  
Windower przestaje byc tylko minimalizerem, zaczyna ingerowac w interface. Narazie niewinnie pokazujac TP w party i % HP moba, ale nie sadze aby tworca na tym poprzestal. Pewnie bedzie sie staral dodac zapetlone macra, jakies skomplikowane pluginy... Pewnie, ze i bez windowera jest to mozliwe, trzeba cos poszukac, samemu napisac, zawodowi gilsellersi sobie radza, ale teraz byc moze bedzie mozna to miec w jednym programie, popularnym, dosc powszechnie uzywanym. Jesli korzysta sie z minimalizacji to czemu nie skorzystac z innych opcji. Teraz gillelersem i farmerem moze bedziesz mogl byc takze ty. :D

Stawiam, ze teraz pol SE siedzi nad nowym windowerem i zastanawia sie co z tym zrobic.

Jesli nie bedzie w stanie nic zrobic, poza straszeniem i wypuszczaniem patchy, kotre automatycznie bedzie poprawiac kolejna wersja windowera to konczy sie pewna era FF XI i zaczyna nowa. Pewnie takim starym prykom jak ja czas sie zwijac. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:06 
Cytuj  
Hm, może po prostu SE wprowadzi w regulaminie ban za używanie 3rd party programs :P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:08 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Hm, może po prostu SE wprowadzi w regulaminie ban za używanie 3rd party programs :P


Alez drogi Keii to jest ! Za uzywanie, sprzedawanie etc ... jest ban permanentny !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:16 
Cytuj  
Uhm... Jak dobrze, że SE nie wprowadza tego w życie nie chcąc stracić dużej części klientów ;P


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:24 
Cytuj  
moze, jak ktos juz wczesniej napisal, SE wpadnie na to, ze minimalizacja znacznie ulatwia zycie...jakbym mial za kazdym razem sie wylogowac i zagladac na www to bym sie pochlastal.

alternatywa moze byc drukowanie map czy infa o questach ale na dluza mete to sie tez nie sprawdzi


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.