mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 08:29 
Cytuj  
Ja sobie też gratuluje :) Było fajnie, były zgony (całe szczęście że Kalcia miała reraise :) ), była trudna walka z bossem (bez anim nie mielibysmy o czym marzyć, a chaos przy ich używaniu był nieziemski), prawie zginąłem (6hp mi zostało po specialu bossa :) ). Po prostu super.

Fajnie że Thergalowi też się udało, bo miał nieciekawe przejścia z DC.

Neyah i Myrta, trochę więcej cierpliwości next time :) (na promach bardzo tego trzeba :) ), wiem że w pewnym momencie co chwila ktos był afk, czy był DC (np. ja), ale lecąc na wariata można zginąć :) .

Z racji tego że już jestem po promach, obiecuje pomoc dla osób które jeszcze ich nie mają. Dziś można pofarmować animy na przykład, przynajmniej ja już wyzerowałem ich stany :) . Ważne że mea już zrobiona, teraz może byćtylko łatwiej.

A i wielkie dzięki dla Simiego, w zasadzie to dzięki niemu jakoś się zebraliśmy.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 12:23 
Cytuj  
W zasadzie to dzięki gotowości do pomocy-poświęcenia czasu ludzi ze statica betonu (+ kilku podstępno/jawnym moim ruchom) + dzięki tym co się zgłosili do Kalci udało się to co się udało. Ja starałem się tylko milczeć i nie straszyć zbyt dużo ... .
A w zasadzie to wszyscy, którzy zrobili mea powinni podziękować też Tomali, bo gdyby nie stał 2 dni temu w Jeuno obok mnie z lfp ........
(Sry za death podczas dojścia, to moja wina częściowo bo strasznie rzadko używam mojego macro set 30 i się pomyliłem ze skrótem :har:, każdy błąd w castowaniu to kilka sekund dla mobka żeby zabrał resztkę hp tankowi :cry: )
Zostało jeszcze dużo do zrobienia + minotaur ....


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 08:52 
Cytuj  
Tak, poproszę o Minotaura :) i o subligary, choć moje body otrzymane z wymiany jest dupne (ale i tak chce je mieć).

Więc kto by chciał iść w najbliższym czasie go zabić?? 8)


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 09:23 
Cytuj  
Subligary - YES !!


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 09:31 
Cytuj  
Dobrze by było żeby jak najwięcej ludzi, którzy nie mają zrobionych promów wszystkich a mają lvl 40+ się zmobilizowało i zebrało w grze z chęcią pójścia. Resztę składu się zawsze dobierze.
Na minotaura i subligary pójdę z chęcią. (Przynajmniej przydam się jako darmowy środek powrotnego transportu :) ).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 11:30 
Cytuj  
ja bym bardzo chcialm body z subligara, ale wpier musze dokonczyc promy :/ na razie mam tylko Mea...


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 12:04 
Cytuj  
To dziś możemy DEM zrobić np. Tam nawet bez anim powinno się udać, choć jak ktoś ma to ok. Może być jednak problem z ludźmi bo chyba idą do Riverne na muchy.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 12:16 
Cytuj  
Widze ze przez pare dni kiedy mnie nie bylo niektorzy ostro ruszyli z promami :]
Wczoraj w nocy mialem chwile czasu i dolaczylem do zbierajacej sie w Jeuno losowej grupy na MEA. Po horrorze zbierania/przygotowania/dojscia skopalismy odwlok Delvera w niecale 8 minut (z uzyciem paru anim) bez potrzeby uzywania Hi-potow. Co prawda wolalbym to zrobic z LSem ale... zbieranie sie wychodzi nam wyjatkowo kiepsko.

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 12:32 
Cytuj  
Gratz Saed :)


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.