mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 08:20 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Hmm... a sie tak zapytam - ktos jeszcze pamieta ze byly 3 grupy na ZM4? =P


Ja pamiętam. :D

Osoby "na zielono" mają zrobioną ZM4.

Pozostałe 6 osób podzieli się na 2 grupy (lub jak będzie trzeba na 3) i dołączą do nich osoby 65+.
Kwestia tylko terminu, levelu i HP. Na końcu walki z SMN jest duża szansa że będzie chciał nas wszystkich zabić za jednym "zamachem" :) - dlatego liczy się lvl i ilość HP.

Level dd którzy chca zadawać dmg się liczy bardziej od lvl magów, którzy chcą leczyć itd ...
Ale tak na prawdę liczy się kto i kiedy może pomóc z tych co zrobili misję ?
Ja pójdę usypiać.

1. Kalcia
2. Ancover
3. Sollo
4. Vejitta
5. Pilek
6. Phalian
7. Tomala
8. Lesiu
9. Hucksterthief
10. Zjawcia
11. Pitia
12. Coldee
13. Volirion
14. Simiurg

I pójdziemy zrobić ZM4 dla wszystkich z tej listy jednego dnia !!!
Dlatego proszę o mobilizację wszystkich chętnych do pomocy i skończenia tej misji.
:)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 sie 2005, 08:53 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 08:44 
Cytuj  
Nasz obecny "statikowo-ZMowy" skład to:
- Simiurg
- Ancover
- Pitia
- Sollo
- Zjawcia
- Hucksterthief

Pomaga:
- Xavery ;)

Zatem poprzednie składy chyba już nieaktualne.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 08:49 
Cytuj  
Ja nie mam zrobionej ZM'ki 4 :p Raz się wybrałem, ale nie wyszło, a następnym razem nie wiem co było :p ale dzięki za pamięć :>


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:05 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
...
Zatem poprzednie składy chyba już nieaktualne.


Jeszcze nie zostały ustalone poprzednie składy, ale wygląda na to, że będzie to :
1. Kalcia
2. Vejitta
3. Tomala
4. Lesiu
5. Coldee
6. Volirion

i Phalian jakby żył. :evil:

Pomaga:
- Simiurg

ZM4 nie jest takie straszne na jakie wygląda.
W pewnych miejscach podczas dojścia do bcnm trzeba walczyć, ale to jest tylko <fun>.
Kwestia latarni, paintbrusha, ustalenia terminu.
Lesiu nie będzie mieć żadnych problemów z tankowaniem, ja nie będę mieć problemów z nukowaniem.:D
Bedzie dużo osób do leczenia.
Jakby jeszcze Pilek chciał pomóc to zostaje kwestia tylko terminu i itemków (latarni i paintbrusha).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:27 
Cytuj  
heh - w sumie jak teraz cyztałem opis - to przed nami tylko 3 walki jeszcze:
- Quicksand Caves (3x Antican - BLM, PLD, RNG)
- Delkfutt's Tower - to ta trudna
- Quicksand Caves - garnek NM

i to tyle! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:47 
Cytuj  
To zalezy czy chce sie skonczyc zilarty czy miec dostep do Sky.

Ja mam nadzieje, ze wspolnymi silami skonczymy kiedys ta fabule...

Tak naprawde przed sky macie tylko jedna trudna walke, pozostale dwie to banal.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:55 
Cytuj  
Ja sie wakacjuje kilka dni. Oczywiscie jestem chetny na Zilart4 Latarnia i Paint still got it.

[OT] Sorki. Ed mam nadzieje ze to przeczytasz. Mam przymusowy urlop. Wez Canto do pulla.


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 23:23 
Cytuj  
ZM5 - 7/8 zrobione

kiedy Quicksand Caves?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 07:21 
Cytuj  
Kurde, ja pamietam jeszcze te Zilarty, fajne sa, ach maly sentymencik ;) W ogole fajny mielismy static, troche krzykow, ale zawsze kompromis byl zachowany, a i kupa smiechu praktycznie byla zawsze ! :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 07:32 
Cytuj  
Lesiu myślę, że w Tobie cała nadzieja na zrobienie (dla pozostałych zapisanych) misj ZM4 :D . Jak wrócisz z urlopu to daj znać to zaczniemy szukać terminu. Najlepiej niech każdy z listy napisze jakie ma itemki.
Comodo - wtedy nie byłes na liście bo gdzieś miałeś wyjechać, teraz jesteś i zapiszę Ciebie, będziesz razem ze mną dbać o usypianie :) .
Jak o kimś zapomniałem to proszę się przypomnieć.

1. Kalcia
2. Vejitta
3. Tomala
4. Lesiu (latarnia, paint)
5. Coldee
6. Volirion
7. Comodo

i Phalian jakby żył. :evil:

Pomaga:
- Simiurg (latarnia)

[Edit]
Potrzebne 2 latarnie jeszcze lub 2 ludzi do pomocy z latarniami lub je pofarmujemy przez kilka godzin/dni :wink: .


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 sie 2005, 07:47 przez Slayerek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 07:35 
Cytuj  
Ja nie mam żadnych itemków.... Jak nie wyjade w weekend to je zdobędę, chyba :)


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 07:50 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
Ja nie mam żadnych itemków.... Jak nie wyjade w weekend to je zdobędę, chyba :)

Sam ich nie zdobedziesz ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 08:24 
Cytuj  
Tak mi się zdaje, dlatego bym poprosił jakąś dobrą i uczynna duszyczke o pomoc :)


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 08:28 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
... dobrą i uczynna duszyczke o pomoc :)


w samo sedno trafiles :) Zjawka chyba najodpowiedniejsza, w koncu to NIN :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 08:30 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Tomalsky napisał(a):
... dobrą i uczynna duszyczke o pomoc :)


w samo sedno trafiles :) Zjawka chyba najodpowiedniejsza, w koncu to NIN :D

Moznaby zorganizowac jakis sklad, ja tez nie mam latarni, a jesli chcemy to zrobic wypadaloby ja w koncu zdobyc ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 08:32 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
... dobrą i uczynna duszyczke o pomoc :)


Pewnie takich duszyczek znajdzie się 6,7,8 lub 9 + oryginał :).
Moglibyśmy pofarmować latarnie podczas drogi na misję. Może udałoby się zdobyć przy okazji coffer klucz dla potrzebujących.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 09:29 
Cytuj  
To w którym topicu się zapisywać, tym obecnym czy tym http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=14250


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 09:35 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
To w którym topicu się zapisywać, tym obecnym czy tym http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=14250


Topic http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=14250 jest dla wszystkich chętnych do pomocy i potrzebujących itemki i tam też warto od czasu do czasu się wpisywać i zachęcać wszystkich do pomocy i zdobywania potrzebnych rzeczy.
Mam nadzieję, że ze składu na ZM4 pójdzie jak najwięcej ludzi lub wszyscy. Można tam też poskilować sobie broń też :D .


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 10:10 
Cytuj  
ja mam latarnie - moge isc z wami jako pomoc o ile termin nie bedzie kolidowal z moim CoPem

Simi - racja - mozemy polaczyc to z farmowaniem kluczy


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 09:58 
Cytuj  
Halo!

Skończmy ZM co?

Ja już mam ZM5 skończone - wszystkie lighty zebrałem - czy możemy się na czwartek, 18.08 na godzinę 19:00 umówić na ZM6 -> ZM8 -> ZM12? Xav pomoże.

Skład:
- Pitia
- Hucksterthief
- Zjawcia
- Ancover
- Simiurg
- Xavery

Nie wiem co z:
- Sollo


Mission 6 Through the Quicksand Caves
Recommend Lv.65 x 6
After all 7 prays have been collected(1 is given to you after ZM4), head to Quicksand Caves for a BC fight with 3 anticans.
Party setup should be LV67+ to make it easy. I believe a good party of LV65 can kill it.

From West Altepa, go to D-12 to enter a hidden cave, then keep going and enter Quicksand Caves at C-11.
Once inside, go to E-7. Note that there's a circular pattern that you have to stand on to.
Have either 1 galka or 2 of any other race stand on the smaller circle to open the door.
After going through keep going west and fall down the pit. Then keep going north to zone to the Chamber of Oracles.

I don't remember the names but here's the layout & order of fight:

PLD RNG BLM

1 - BLM - Triarius V-VIII
2 - Centurio V-III
3 - Princeps V-XI

Use the same strategy as ZM4 to defeat them. Be careful of the RNG special attack, it hit me for 600 dmg to PLD LV69, but I heard
other people were hit for over 1000 dmg.

Mission 7 The Chamber of Oracles
Recommend Lv.65 x 6
Event generating will be carried out if various prayers are inserted in.

Mission 8 Return to Delkfutt's Tower
Recommend Lv.68+ x 6
Before going to Delkfutt's Tower, make sure that anyone casting (mages, paladins, ninjas) brings about 6 echo drops each.
It is also recommended that you bring HP drinks/foods for the melee and MP drinks/foods for the mages.
If you have one, do not forget your Delkfutt's key unless you want to walk up the tower.

Most people say you need a full party of LV70+ to defeat him, but it is possible to do this with a party setup of LV67+ if they're good.

Once inside Delkfutt's Tower, if you have the Delkfutt Key, make a left at the first fork and go to E-8.
Then go to H-8 and search for ???. Click it and you'll be transported to Upper Delkfutt's Tower.
At Upper Delkfutt's Tower, go to F-8 through the door, and go up the stairs to the 11th floor. Remember to sneak/invisible as you
can get aggro from bats and giants. Watch out for dolls and pots that aggro to magic.

On the 11th floor, go to J-6, then on the 12th floor go to F-10. Zone through the portal to Stellar Fulcrum.

There really aren't any strategy for winning this battle other than keeping everyone alive. Kam'lanaut will use Dispelga several times
during the fight and his weapon skill, Light Blade, can do devastating damage.
He likes to use this attack whenever his TP is charged so just be careful. There will also be times when he resets the aggro (hate will
be 0 for everyone) similar to how the mass petrify works with Anticans. This usually happens after casting Dispelga and and AE
Gravity spell.

Mission 9 Ro'Maeve
Recommend Lv.68 x 6
Eald'narche tells you to go to Ro'Maeve.
Talk to Aldo in the Tenshodo Headquarters inside the Neptune's Spire in Lower Jeuno to find out the fate of Verena.
Next head to Norg to talk to Gilgamesh. His librarian will tell of some ruins to the north of the Sanctuary of Zitah that he thinks is
what Eald'narche mentioned. You are to head there next.

Mission 10 The Temple of Desolation
Recommend Lv.68 x 6
Head to Ro'Maeve and zone to Hall of the Gods at H-5. You will need sneak for the everything but be careful as there is sometimes a
bomb near the entrance to Hall of the Gods. Observe the gate at the other end of Hall of the Gods two times.

Mission 11 The Hall of the Gods
Recommend Lv.68 x 6
Since you cannot seem to go any further in the Hall of the Gods, go back to Norg and talk to Gilgamesh.
He will tell you to talk to a Mithra who was trying to sell a crystal once. Go to Rabao and talk to Maryoh Comyuja, who's standing in
front of the windmill at G-7. She will ask you to do something for her.

Mission 12 The Mithra and the Crystal
Recommend Lv.68 x 6
Head back to West Altepa D-12-->C-11 to enter Quicksand Caves. Go to K-8. After going through the weighted door, open another
door at G-8. Walk through and fall down the pit. Then look for a ??? around where you fell.
It should be found at the pillar. Touch the ??? and select Yes. This will trigger the Ancient Vessel.
Kill it and inspect the ??? to dig out the key item. Return it to Maryoh, she will then give you the Cerulean Crystal key item.

Mission 13 The Gate of the Gods
Recommend Lv.68 x 6
If Cerulean crystal is received, it will go to Hall of the Gods again. It can go to Tu'Lia after an event.
It is Ru'Aun Gardens when it progresses straightly.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 11 sie 2005, 11:20 przez Huckster, łącznie edytowano 7 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.