mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 15:20 
Cytuj  
Sorry, nie chcialem zabrzmiec nazbyt powaznie. Poprostu to jest takie moje male zdanie na ten temat, ale niezupelnie odnosi sie to Huckowego "myslalem ze gracze z CC sa bardziej powazni". Bo doskonale wiem, ze powazni nie sa ;p Skomentowalbym tak kazdego w podobnej sytuacji. Mysle, ze mozna wybaczyc taki wybryk przed odejsciem, ale to tylko dlatego :P Szkoda, ze odchodzisz tak wogole, bo bedzie o jedna mniej osobe, ktora sie udzielala na LSie, a nie byla cicha owieczka :)


PS. Coldee: Paczuszka dzisiaj doszla, wlasnie sie biore teraz wreszcie za testowanie, bo mi cos Hack 2&3 nie chcialy dzialac, niestety nie mam jak teraz w FF grac tak to bym cie w grze zlapal ; ;

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 15:54 
Cytuj  
No szkoda że odchodzi kolejna osoba - nie grałem z Tobą zbyt wiele ale to zawsze jedną osobę mniej :(


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 16:40 
Cytuj  
Teraz bedziesz mial wiecej czasu na robienie szpagatow. :D

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 19:33 
Cytuj  
Ja uważam MPKowanie w momencie zakończenia przygody z Finalem za megachamskie i egoistyczne podejście (tak jak kiedyś już pisałem jak goście sobie robili "żarty" na Valkurm Dunes). O to się głównie wkurzam - bo robienie trzody przed odejściem, wymyślanie jakichś bzdur o "nigga" i "bitch" - to już inna sprawa.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 08:57 
Cytuj  
A propos "dochodzeń" prowadzonych przez GMow. To chyba trzeba sie samemu przyznac i powiedziec"Excuse me, im boting" zeby dostac bana bo ja juz jednego kolesia zglaszalem 7 razy a on dalej botuje w Gusgen wiec "Fuck GMs" i ich cenny czas. Kanto zglaszal tez kilka razy MPK w Castle oztoja a Alin jak gral tak gra.


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 10:39 
Cytuj  
Wczoraj się zalogowałem przed oczami Ochu. Najbliższą zone było Crawler's Nest, więc tam pobiegłem. Przed wejściem siedział RDM 34 dla którego ten Ochu był raczej VT jak nie IT. Resztę dopowiedzcie sobie sami, gdyż wbiegłem do środka i się Warpnałem do Jeuno. Mnie też wyślą do Mordionu?

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 13:34 
Cytuj  
Jestem absolutnie zbulwersowany ta sytuacja...
GM to nie sa osoby Z KTORYCH SIE ROBI JAJA!!!!!!
Nie ma sie potem co dziwic ze malo chetnie udzielaja czasem pomocy w niektorych sytuacjach gdy w ciagu dnia spotykaja kilka takich "parapetow". GM to nie sa osoby ktore sie wzywa dla kaprysu - Prysiu masz u mnie taka kreche jak z Twojego domu do mojego...


_________________
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 14:17 
Cytuj  
GMy to osoby, ktore musza byc non stop pod telefonem, bo ratuja zycie ludziom w potrzebie...raczej nie!

Z GMow powinno sie robic jaja, bo satyra powinna dotykac szczegolnie szczeblow wladzy, jak w grze tak rl. W ten sposob pokazujemy jak dzialaja ci wielcy "straznicy porzadku", a to chyba jest naprawde potrzebne widzac jak oni dzialaja. Tak naprawde trafilem do wiezienia za nic! Przeciez nie obrazilem Prysia naprawde, nikogo nie zabilem (tamte party moze podziekowac GMowi, ktory oczywiscie "wiedzial" kiedy mnie deportowac). Wyslal mnie tam bez zadnego slowa wyjasnienia, ostrzezenia, czy wogole pytanie czy jest to prawda (co uwazam, ze jest niewporzadku)! Dopiero gdy w wiezieniu zrobilem dwa calle odezwal sie. Zarzucal mi MPK (ktorego nie dokonalem), i ze go oklamuje (brawo dla tego pana). Jak sam mowil, on ma loga. Chcialem z nim pogadac, wyjasnic, a on mnie jedynie olewal i gadal swoje. Wiec zaczelem robic sobie z niego jaja, bo rozmowa nie miala sensu. Podejrzewam, ze poprostu nie chcialo mu sie ta sprawa zajmowac, bo to byly ostatnie minuty jego pracy. Najlepiej postraszyc i wyposcic, a niech sie reszta zajma zmiennicy. I to jest wlasnie odpowiedzialne podejscie GMow do pracy. Poszedlem siedziec, bo mu sie tak podobalo, a boty i prawdziwi MPKowice jak byli tak sa. Wiec niech mi nikt nie mowi jacy to sa porzadni i pomocni ludzie.

Casp - jak stawiasz na Prysiu kreske to mozesz tez postawic na mnie, a takze na Coldeem. To samo zrob z Mauric (chyba), przypadkowo spotkana zlodziejka, ktora na moja prosbe miala powiedziec GMowi, ze MPKuje (tak naprawde nie chcialem nikogo zabijac). Znam gorsze przypadki w tej grze, ktore bardziej zasluguja na twoje potepienie.


PS. Gdy ktos zrobil (chyba Xavery) topic o tym jak jakis gosc chcial byc koniecznie zbanowany, to wtedy wszyscy sie smiali. A gdy zrobili to ludzie, ktorych znacie, to krytyka (na szczescie nie wszyscy).


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:07 
Cytuj  
i tak na koniec GMi sa chyba tylko po to zeby sobie z nich jaja robic. Bo jak słysze ich smieszne "zajmiemy sie tą sprawa" to mam /laugh na ustach i pisze im "ye ye right" po czym za 3h robie /sea all Redhero i sobie mysle czy on im płaci czy co? Farmuje w Sanktuary Wwwcom proboje mi MPK zrobic(co mu sie nie udaje oczywiscie) zgłaszam to. "Zajmiemy się to sprawa" na drugi dzien ide do Tree na party patrze Wwwcom zabija jakiegos 40lvlowca. GM /kneel. Good job. Akcja Darasa byla mega Uber :wink:

[EDIT] Za duzo kampie, za duzo botow widzialem zeby sie GMamai przejmowac i ich czasem.


_________________
Jast v2.0


Ostatnio edytowano 7 sie 2005, 15:09 przez egoist, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:09 
Cytuj  
Gdybyscie stracili kiedys ze 10k expa bo GMi sa niekompetentni to byscie tak nie gadali. Bylem MPKowany po 7 razy dziennie, po 5-10 prob dziennie i GMi NIC ALE TO KOMPLETNIE NIC NIE ZROBILI.
Wniosek?
Pieprzyc GMow.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:13 
Cytuj  
jest tego 1 plus. Teraz to ja bezkarnie wybijam chinczykoe z Oztoja. ale to dzieki lvlowi 67:)


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:19 
Cytuj  
Ty nie wkrecaj w swoje idiotyczne akcje innych...
To ze Prysiu na u mnie kreche nie znaczy ze jest skreslony - jak uzyjesz swoich szarych komorek (a od czasu wypadaloby), to moze wreszcie zrozumiesz sens tego zdania...
Ktos kto nie szanuje PRACY danej osoby (w tym przypadku GM) nie szanuje rowniez czlowieka. Ciekawe jakbys sie czyl gdybys byl w pracy a ktos sobie z ciebie - pracownika robl jaja.
Temat uwazam za zamkniety - mam swoj punkt widzenia na te sprawe.
Dobry gracz nie ma powodu wzywac GM, a nawet jesli to robi to powninien sobie przypomniec W JAKICH SYTUACJACH wolno mu to zrobic a w jakich nie. GM udziela pomocy w sprawach (glownie technicznych) zwiazanych z gra - nie jest "pocieszanka" w kwestii "ktos mowi ze jestem be a ty GM masz mi pomoc bo tak sobie teraz zycze!!!"


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:21 
Cytuj  
egoist napisał(a):
jest tego 1 plus. Teraz to ja bezkarnie wybijam chinczykoe z Oztoja. ale to dzieki lvlowi 67:)


Chodz pokampic ze mna katane :D i tak deszcz pada :DDDDD Tzn padal ;P I zimno jest :D (Przynajmniej u mnie) Bolty mi sie skonczyly kuma! :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:24 
Cytuj  
jutro rano wplacam kase na Inteligo bo zapomnialem ze juz po 2 sierpnia :wink: i jestem chetny. Tydzien przerwy to za duzo :wink:


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:25 
Cytuj  
Cytuj:
Podejrzewam, ze poprostu nie chcialo mu sie ta sprawa zajmowac, bo to byly ostatnie minuty jego pracy.


To jest praca gdzie cala dobe ma sie byc "pod telefonem".

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:59 
Cytuj  
Daras dzięki za współna gre!!! Było zabawnie :D
A ta akcja z GMem zajebista!!! 3m sie!!!


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 17:42 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
To ze Prysiu na u mnie kreche nie znaczy ze jest skreslony - jak uzyjesz swoich szarych komorek (a od czasu wypadaloby), to moze wreszcie zrozumiesz sens tego zdania...
"



Wiesz Casp, ze to jest obrazanie innych (ich inteligencji)? Wiem co znaczy postawic na kogos "kreske". Nie wiem po co sie tak denerwowac i pisac o niskiej inteligencji innych osob (troche gralismy razem...naprawde uzywam jej tylko czasem?). Po co sie gniewac, do niczego to nie prowadzi^^. Nigdzie nie pisalem, ze Prys jest dla ciebie skreslony. Ja tylko uwazam, ze powinnienes postawic na nas wszystkich "kreske" (jak juz masz to robic), bo to byla nasza wspolna akcja i decyzja, moja, Coldaa, Prysia. Ja osobiscie byl bym za akceptacja stylu gry (zycia) innych osob, chociaz moze byc ekstremalnie inny od mojego.

Szanuje tez prace innych. Szczegolnie ta dobrze wykonana (a jak widac z GMami to roznie bywa). A juz innych ludzi szanuje napewno.

Gok - ...byl bys dobrym GMem :D


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 18:03 
Cytuj  
Nie mam cierpliwosci ;)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 18:18 
Cytuj  
Szkoda Daras, że nie mieliśmy więcej okazji pograć razem.
Żegnaj i pozdrawiam.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 sie 2005, 08:05 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 18:57 
Cytuj  
Good bye Daras :> Nie wykonałeś swojego planu i za to masz ode mnie /slap :p
Powodzenia w RL i nawet nie próbuj o nas zapominac :)
P.S.
Mogłeś wybrac jakieś bardziej przytulne miejsce na odejście :D np jakiś kominek z mooglem przy piwku wspominając stare czasy :>


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.