mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kupo?
Kweeh! 33%  33%  [ 9 ]
Tarutaru 7%  7%  [ 2 ]
Naga Kobieta 59%  59%  [ 16 ]
Liczba głosów : 27
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 20:57 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
jest juz nasza 8)
wp bedzie kolo poludnia :]

Muahahah. Jak jakies polowanie na czarownice XD A głównym powodem, dla którego zmienię to fakt, ze wszyscy stąd (no prawie) tam sa i łatwiej mi będzie prosić o ewentualna pomoc i porady etc. ;) Stary nawyk: Koniec OT. XD


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 20:57 
Cytuj  
Lothlorien i inni gracze z Fairy - sprawa jest wybitnie prosta. Jutro będzie/będą nowe worldpass'y u nas i wystarczy żebyście się zalogowali na Ramuha. Dostaniecie perełki i pogracie parę godzin/dni. Jak się wam spodoba to może zostaniecie, jak się nie spodoba to nie zostaniecie. :)
(ja grałem na początku ponad 1.5 miesiąca na Seraph'ie gdzie nie mogłem znaleźć nikogo piszącego po polsku :-? )


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 21:05 
Cytuj  
No cóż moim zdaniem postępujesz głupio i tyle. Wiesz, 3/4 tutaj robi jakiś misje, questy, campi, etc. i w przypływie informacji nie widzą twoich wiadomości (tak to jest gdy walczy się z 15 mobkami naraz). Poza tym praktycznie cię tam nikt nie zna. Wchodzisz by się spytać najczęściej i tyle. Poza tym powtarzaj kilka razy to ktoś to przeczyta. Ja tam nie gram długo, ale pomagają mi gdy mogą (wiadomo, że jak ktoś od 2 godzin czeka na mobka to nie rzuci wszystkiego w cholerę by mi pomóc). Zdarzają się gorsze chwile, ale tak jest spoko :) Co do przenosin, ja się nawet na chwilę nigdzie nie wybieram :d Zostaję na Fairy i Crystal Moon :) Salve :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 21:07 
Cytuj  
Erelen - ok, Twoje prawo. Poszłam na Fairy, bo zapraszałeś i tylko Ciebie z graczy (i Kairi) znałam. Jak dla mnie koniec tematu.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 21:07 
Cytuj  
innymi slowy Erelen poprostu che miec ciebie tylko dla siebie, my cie od niego uwolnimy ;)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 21:09 
Cytuj  
Loth twoje prawo i nie mam ci zamiaru niczego zabraniać, ale przynajmniej mi się dobrze z kimś grało. Skoro tak to życzę powodzenia na Ramuhu :/ Sai, rotfl, inaczej tego nie da się skomentować: :wtf: ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 21:17 
Cytuj  
Serwery roznia sie miedzy soba iloscia graczy i tym jak dlugo istnieja, co znowu ma wplyw na ilosc rzadkich itemow na rynku, "tlokiem" na NMach, latwosc znalezienia party itp

Swego czasu Browar badal serwery pod tym kontem i wyszlo mu, ze Ramuh jest najlepszy i pierwszy Polski FF XI gracz Sztorm, rzucil swoja stara postac i przeniosl sie na Ramuha, gdzie powstalo CC (to tyle historii :D).

Nas na Ramuhu jest naprawde duzo i niektorzy z nas maja naprawde wielu znajomym uberow wiec z pomoca przy trudnych rzeczach nie ma duzego problemu, a to na wyzszych levelach naprawde trudno przecenic. Pamietam jak mysmy sie meczyli z niektrymi rzeczami, bo nie za bardzo mial nam kto pomoc.

Poza aktywna pomoca jest cos jeszcze bardziej cennego: informacje. Mamy naprawde duzo ludzi, ktorzy o FF XI wiedza prawie wszystko. :D

Naprawde sie nie zastanawiajcie i chodzcie do nas. Caspian sie dlugo opieral i tez przyszedl do nas (czego mam nadzieje nie zaluje). :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 21:26 
Cytuj  
Heh, ja się nie przekonam :D Mam zbyt dużo dobrych znajomych, którzy udzielają mi wszelkich informacji i pomocy :) A że są ciut skąpi ^^' Ja też taki jestem XD Ja tu mogę zacząć agitować za przenosinami polaków na Fairy :) Serwer najlepszy :) To ludzie tworzą klimat, a nie serwer :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 21:27 
Cytuj  
Ja powiem tyle: We are the BEST :D

btw. ja zaczynam nowe suby robic, mysle o staticu, czy to z naszyc CC czy z innych, chce zrobic NIN do 75lvl :) W sumie Rha mnie juz od dawna inspirowal ale myslalem ze taru to lipny blink-tank do czasu jak nie zobaczylem co taki NIN taru potrafi :D Ot moja geneza NIN haha !
Tak tez zapraszam do nas bedzie z kim expowac, moj kumpel zaczyna tez gre, wiec zawsze mozna bedzie kogos znalezc a i uberzy pomoga jak cos trzeba :D

Erelen - uwierz mi, skoro taki Caspian przyszedl do nas rzucajac postac na 60lvl i widze go naprawde czesto to swiadczy ze nasze opowiastki sa prawdziwe, a co za tym idzie jest kupe zabawy i smiechu, a im wiecej nas tym bardziej jestesmy zdolni robic HNM, w koncu doswiadczenia caly czas nabywamy grajac w owych juz LSach :D Perspektywy musisz sam przyznac sa obiecujace, nic dodac nic ujac ^-^


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 21:52 
Cytuj  
jest troche osob ktore wlaza do gry i siedza i.. nie wiedza co maja ze soba zrobic :>
taki Volirion ostatnio tylko chcial komus pomagac :> lv 60 rdm moze pomoc duuuzo ^^

i nie prawda jest ze w przyplywie 150 komunikatow nie zauwazymy jakiegos pytania, owszem zauwazymy, jesli nie odpowiemy, tzn ze nikt ze znajdujacych sie na LSie w tym momencie (bywa ze uberow nie ma ;D) nie zna odp :>
bo jak znaja, to z reguly jest 4-5 odp o tej samej tresci w ciagu ulamka sekundy ;p

ja tam zapraszam na ramuh :>
ja sie przenosilam z hadesu i nie zaluje ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:16 
Cytuj  
:D fajnie...bedzie wiecej dziewczat :lol: a moze i chlopakow?
Zapraszamy, naprawde jestesmy wesola zgraja :D , ktora dobrze wie co robi.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:25 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
jest troche osob ktore wlaza do gry i siedza i.. nie wiedza co maja ze soba zrobic :>
taki Volirion ostatnio tylko chcial komus pomagac :> lv 60 rdm moze pomoc duuuzo ^^


Lvl 60-65 robilem pol roku bo zajmowalem sie glownie pomaganiem innym :P Super zabawa!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:28 
Cytuj  
Xavery - ja cie ciagle spotykam ze zgraja noobow w dziwnych miejscach, wiec chyba do tej pory ci nie przeszlo. :D

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:31 
Cytuj  
Pocieszające. Bo dam sobie radę do levelu 15, ale potem raczej nie, a noob ze mnie straszny -_- ale szybko sie uczę....


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:33 
Cytuj  
Pewnie ze nie, staje w Jeuno i czytam /shouty, jak mi sie ktorys spodoba to mowie ze pomoge a potem sciemnaim moim kumplom (jak Opi), ze musi pomoc mojemu koledze w czyms tam. Zbiera sie ekipa i robimy cos w 10 minut a przyjemnie pozniej przez pol dnia i ludzie sie na ulicy klaniaja ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:36 
Cytuj  
:D a fame rosnie :lol: caly Xav!!!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:54 
Cytuj  
Rozumiem, że muszę czekać, aż pojawi się Xav w jueno a potem ciekawie shoutować :lol: Może w końcu uda mi się AF6 i Opo crown zrobić :lol:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:55 
Cytuj  
Eeee tam... pomaganie znajomym nie jest takie fajne :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:59 
Cytuj  
Dobra! Teraz przyznawac sie kto glosowal na naga kobiete?!?:DDD
Fajnie pomagac ludziom:D
Ja ostatnio np. dostalem pare k w delivery bo pomoglem komus w czymstam i nawet nei pamietam w czym a ktos poprostu chcial sie jakos odwdzieczyc:D Chociaz i tak zrobilem to za free:P Zreszta ludzie /bow robia i /wave:P Nie moge tak zbytnio pomagac ale fajnie tak sobie czasem gdzies isc na zywiol! :D
Konwent! Let`s go!! :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:59 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Eeee tam... pomaganie znajomym nie jest takie fajne :P


Haha! Mam was! Obłudnicy! Loth, sama widzisz, nie przechodź na Ramuha :lol: 'Pomaganie znajomym jest uncool'. :lol:

No właśnie, co z tym konwentem? Wypisałem już party chętnych. Pora na alliance.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 sie 2005, 23:01 przez Comodo, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.