mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 08:17 
Cytuj  
Cird, moze i tworzymy jakas spolecznosc, ale ja zawsze bylem takim typem osoby i widze, ze nie tylko ja, ze poprostu pewnych zlych zachowac nie toleruje nawet u najblizszych. Nie oznacza to, ze jakos Lesia przestalem lubic czy cos, nie tak nie jest, dalej traktowac bede go tak samo, jednak poprostu niech nie oczekuje on czy ktokolwiek inny wsparcia jezeli wykreci jakis numer, zreszta wydaje mi sie, ze on wcale czegost akiego nie oczekiwal.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 08:23 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Wydaje mi sie ze skoro jestesmy w 1 LS'ie to tworzymy jakas spolecznosc i powinnismy sie wspierac ..pomagac itp...


Powinnismy tez dbac o dobre imie LSa a MPK w tym nie pomaga :D
Bardzo lubie Lesia, rozumiem jego wku#%w na camperow ale osobiscie uwazam, ze to nie jest metoda na walke z nimi (zwlaszcza dac sie zamknac nie jest metoda :P)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 08:41 
Cytuj  
Lesiu - masz racje, moze nigdy nie bede miala wersji rare/ex (peacock amulet or sth) chociaz... kampienie jest nudne ale moze kiedys... :D

ja nie zaczelam tej dyskusji, powiedzialam tylko co mysle :D

to Cird sie na mnie rzucil bez powodu... :-?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 09:09 
Cytuj  
Moje 3 grosze o campieniu i mpk:

Swiat campienia "bogatych" NMow to nie jest mily swiat, to jest takie troche inne Vandiel :), bo chodzi tu o prawdziwa kase. Ja za tym nie przepadam, ale tez rozumiem, ze komus moze sie podobac ten specyficzny dreszczyk emocji i robia to nie tylko dla kasy, ale i dla przyjemnosci. Normalne w tym swiecie jest tez to, ze jeden drugiemu probuje dokuczyc, probowac zdenerwowac, zagrac na psychice. Cala sztuka to wygrac w tym psychologicznym pojedynku.

Dla GMow, jesli siedzicie dlugie godziny w jednym miejscu, jestescie takimi samymi gilsellerami jak Chinczycy, a oni za to pewnie maja swoje sposoby na dogadanie sie z GMami. Lamaniem zasad z nimi nie wygracie.

Jesli was mpkuja, strasza, wyzywaja to robcie screeny i wysylajcie do SE, opisujcie na jakims znanym forum - jesli interwencja GMa nic nie dala i no i przede wszystkim musicie rozmawiac z GMami super kulturalnie, takze wtedy jak zdazy sie wam zrobic cos "zlego" (sprawdza sie na drogowce :D sprawdzi sie i na nich).

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 09:11 
Cytuj  
Ja tylko wypowiedzielm swoja opinie i tyle.... poprostu moj punkt widzenia pewnych sytuacji jest kompletnie inny niz niektorych osob i tyle.... jak dla mnie koniec tematu.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 11:39 
Cytuj  
lol i po co ja sie przyznawalem :wink:


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 12:09 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
masz fajne zdanie Cird - jak ciebie MPKuja to jest zle ale jak Lesiu kogos zMPKowal i go zamkneli to wielka tragedia tak? fajne podejcie - oni nie moga ale mi wolno tak?



Cirdowi chodzi chyba o to, ze gdy gilsellersi MPKuja to ich nie zamykaja (pomimo rozmow z GMem), ale inni gracze juz nie maja takiej taryfy ulgowej 8)

Powoli zaczynam wierzyc w teorie spisku jako by gilsellersi mieli jakas umowe z GMami...

PS. Lesiu uber-camperze byle tak dalej. Niedlugo na SH+1 bedziesz mial :D


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 12:31 
Cytuj  
Daras już jakiś czas temu też na to zwróciłem uwagę. GMy wykładają laskę na skargi dotyczące Angle klanu i im podobnych.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 15:16 
Cytuj  
Opi skriny sie nie nadaja bo moga byc "altered" tak mi GM powiedzial.
Chyba pojde do oztroi nagram ze 5 filmikow jak mnie MPKuja i wysle do SE, Alla, somepage i w ogole wszedzie ;D Moze to cos da?:D Kij.. narazie sie w zamku nie pokazuje, nie ma sensu, ja nie wytrzymam i bede ich zabijal XD co z tego, ze oni maja lvl 75? I tak da sie ich zabic :D i zawsze sie ktos chetny do pomocy przyda :P Poczekam az sie zmienia i moze kto inny tam bedzie to przejde sie zobaczyc co i jak ;] Co do ukladow z GMami to jestem pewien, ze jakies maja....


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.