mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:42 
Cytuj  
Jak sie do czegos przydam to oczywiscie pomoge. Jak by wypadl to chyba moze lotowac kazdy kto mam maga na 61+.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:43 
Cytuj  
zgadzam sie z Simem ....sie okaze ile osob od tak pojdzie... to nie Serket na handel...
Ja sie wybiore dla Stoka :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:46 
Cytuj  
musze zalozyc topic o pomoc w zdobyciu krakena :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:09 
Cytuj  
Kraken to nie Rare/Ex :D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:21 
Cytuj  
no to co, przecie bym go nie sprzedal :lol: a skoro ja poprosze o pomoc to przeciez mi sie nalezy :wink: :lol:
jak sobie przypomne.. to ktos juz kiedys mial taki pomysl :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:24 
Cytuj  
Obrazek
- ten ? :P Powiem Wam, ze po miesiacu polowania na mysl o przejsciu przez romaeve robi mi sie niedobrze ;p


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:28 
Cytuj  
widze jednak DH w koncu pomoglo heh, grats


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:32 
Cytuj  
A nie mowilam, ze chlopaki cos na yen temat wiedza? :D
Grats!!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:39 
Cytuj  
Simi a ja sie nie zgodze. To tak samo jakby zebrac ekipe na Gody czy potem na Kirina bo ktos prosi o pomoc bo chce jakis itemek od niego i zarezerwowac sobie go chce a inni nie maja do niego prawo. To juz jest high end z beznadziejnego moba i mysle, ze jak jest wiecej osob zainteresowanych to powinni oni takze moc lotowac, rownie dobrze mozna zrobic kilka wypadow na ten ring(chociaz wedlug mnie juz 1 to jest duzo), bo skad mamy wiedziec, ze jezeli gdy Stok dostanie wylacznosc na ten ring to potem bedzie chcial pomoc? Bez urazy Stok, ale nie znam osoby ktora napewno zagwarantuje pomoc przy czyms tak monotonnym. Poprostu uwazam, ze jest to tak dobry item, a zarazem tak trudny do zdobycia, ze kazdy mag, ktory mialby z niego uzytek w chwili dropu powinien moc go lotowac, a nie scigac cala grupe high lv po cos takiego, gdzie ludzie i tak sie musza czesto poswiecac i wogole, CC nie jest, narazie nie bedzie HNM LS'em bo narazie nie ma w nim odpowiednich ludzi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:47 
Cytuj  
wooot Gok, a myslalem ze bede znowu czarna owca :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:50 
Cytuj  
Wedlug mnie kazdy kto moze uzywac powinien miec prawo lotowani nie muwie tego ze mam niski lvl ale dlategoz ze nie jest to gwaranotowany drop i trzeba poswiecic na to tak 1-3h+ pod warunkiem ze sie zna ToD. Co do pierszenstwa lotowania poniewaz zamiescil ktos topik na forum to ta zasada mija sie z celem bo zaraz by ludzie zaczeli szukac ruznych itemkuw rar/ex ciezkich do zdobycia i zamieszczali odpowiednie tematy co by im dawalo prawo do pierwszego dropa. >.<

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:53 
Cytuj  
Spoko, pojde chetnie pomoc- to taka Cassie tylko silniejsza- walke mozna zrobic w malym skladzie, najlepiej nin+bard/rdm+smn/blm do bicia Vivian a Bst albo drugie party do bicia pajaka. Za miesiac jestem z powrotem :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:58 
Cytuj  
JA moge się zgodzić że ludzie z profesjami magicznymi powyżej lv 71 moga mieć prawo lotować na ten item, kazdy kto bedzie lotowal na ten item z profesja ponizej lv 71 "magiczna" to poprostu lecheer.
Za czas poswięcony lvlowaniu profesji też sie coś należy :)
I to są imo wlasnie takie bonusy, że lv 75 MAG ma wieksze prawo do lotu niż lv 60 MAG. Ponieważ dla lv 71+ to już jest end game a lv 61 jeszcze nie dotarł do end game.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 15:02 
Cytuj  
Nie no, rozwala mnie podejscie ludzi. Stok dal pomysl bo potrzebuje przedmiotu a wszyscy inni podchwycili mysl: no w sumie dlaczego ON ma dostac ten przedmiot mimo, ze prosi o pomoc, skoro my tez idziemy (tylko nam sie nie chce organizowac, lepiej "na sepa"). Ludzie, ON organizuje run, ON to wymyslil, ON prosi o pomoc a wy tylko za to ze mu pomozecie chcecie rownego prawa do lotowania ringa? A moze sami sobie to zorganizujecie i wtedy bedziecie lotowac? Nie moge jak widze taka "bezinteresownosc"...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 15:25 
Cytuj  
"Vivian Ring - Can i Have It ?" :)
Przecież to "mówi wszystko". :wink:
Pomoc polega na tym, że zgraja ludzi robi wszystko podczas czasem 10-20-30 minutowej walki, żeby pomóc komuś w czymś, to jest dokładnie tak jak pomoc przy zdobywaniu af'ów.
Jakby ten topic nosił tytuł "Key Item Hunt" i autor bardzo chciałbyby, żeby ktokolwiek miał sznase na ewentualny drop to nie byłoby mowy o pomocy. Bardzo bym chciał, żeby ktoś opisał na forum swoje wrażenia po ewentualnym lotowaniu i wygraniu itemka .... który bardzo chciał Stok. :wink: :wink: :wink:

[Edit] W naszym ls'ie nie ma żadnych czarnych czy różowych owiec. :) Jest po prostu duże zapotrzebowanie na dużo rzeczy a mało ludzi z odpowiednimi levelami/jobami, którzy mogliby zacząć realizować marzenia, pomału to się zmienia, szkoda że pomału ....


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 sie 2005, 15:40 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 15:32 
Cytuj  
Jest nas juz trzech :D
Bardzo trudno na LS-e o bezinteresownosc :lol: (zgadzam sie z Simem i Rha)


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 15:35 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Bardzo bym chciał, żeby ktoś opisał na forum swoje wrażenia po ewentualnym lotowaniu i wygraniu itemka .... który bardzo chciał Stok. :wink: :wink: :wink:

Obawiam się że to nie nastąpi bo musili by iść naprawde wszyscy z CC lv 70+ żeby sie udało a zebrać 6 osob graniczy z cudem :)

Tak naprawde to bym chciał tylko aby grupka ludzi z CC robiła ze mną Fabułe Wind bo jak pomysle o shoutowaniu o grupe na rank 7 w Jeuno to mi sie robi niedobrze. Notabene zadeklarowało sie kilkanascie osób aby to robic razem ze mna a jak widac tylko ja zostałem :)

A wszystko to bo .... :

Obrazek

Wiekszosc moich Af-ów była wyproszona od obcych ludzi, jak i same misje Bastok to bardziej wciskanie sie na siłe albo po prośbie do grupy ;)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 15:45 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
... nin,brd,rdm,smn,whm. ...


Rha, Drac, Stok, Ed, Pilek, Sim, Anc, Zet, Sai + Huck na lawce dla TH :D
Opi tez moze isc, on chyba nie nabija tak mocno TP mobkom.
Comodo tez moze isc, co 4 ballady to nie 2 ;D

Gdzie tu jest problem?
Skoro 2 BSTow + BRD moga to nie trzeba 18 osob 65+
Wydaje mi sie, ze to co Huck wkleil jest bardzo prawdopodobne.
Ah! Jeszcze pajaki!
No to grupka meleesow + Xav na pajaki i np. Kalcia dla Refresh i heal.

Jak widac duzo nie trzeba tylko checi i ludzi o jednej porze w grze.
Ja tam nie widze problemu.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 15:46 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
...jak pomysle o shoutowaniu o grupe na rank 7 w Jeuno to mi sie robi niedobrze.

Codziennie w Jeuno podsłuchuję shoutów o misję wind na rank 7, ale czuję że tak łatwo nie bedzie. :cry:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 16:03 
Cytuj  
2 bstow moze bez konca charmowac pajaki i nasylac je na HNMka

jedno party pewnie moze to zrobic ale doswiadczone...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.